výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (18. 1. 2014)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.31
2 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.43
3 Šimon PokornýŠimon Pokorný 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.44
4 Lukáš MičkaLukáš Mička 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.58
Jakub StejskalJakub Stejskal 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KrálíkVít Králík 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.62
2 Jiří ŠtěpanovskýJiří Štěpanovský 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.68
Aliaksander AniskaAliaksander Aniska 88 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.31
2 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.41
3 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 09.30
4 Petr HornýPetr Horný 69 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 09.32
5 Pavel LepičPavel Lepič 46 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.93
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.37
2 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice 07.48
3 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.52
4 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.64
5 Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.68
6 Rudolf VeletaRudolf Veleta 96 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.02
2 Jan RejthárekJan Rejthárek 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.72
3 Jiří DvořákJiří Dvořák 89 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.92
4 Jan NiklJan Nikl 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.08
5 Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.11
6 David PodobaDavid Podoba 94 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 07.19
2 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.31
3 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.52
4 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.61
5 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.65
Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 07.31
2 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.39
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
4 Jan BergJan Berg 94 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.48
5 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.75
6 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 07.12
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.13
3 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.17
4 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.19
5 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.27
6 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 06.80
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.81
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.87
4 Dominik BaumgärtnerDominik Baumgärtner 95 AC PardubiceAC Pardubice 06.94
5 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 66 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.16
6 Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KolaříkMiroslav Kolařík 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.56
2 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.73
3 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.89
4 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.16
David ZajícDavid Zajíc 91 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.08
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.20
3 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.24
4 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.45
5 Šimon PokornýŠimon Pokorný 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.51
6 Miroslav KolaříkMiroslav Kolařík 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.55
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.53
2 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.73
3 Tomáš KinclTomáš Kincl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.92
4 Jiří FialkaJiří Fialka 98 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.06
5 Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.07
6 David LukšDavid Lukš 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.52
2 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.67
3 Jan ŠmardaJan Šmarda 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.69
4 Vojtěch BastlVojtěch Bastl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.77
5 Filip CiznerFilip Cizner 97 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 07.96
6 Michal JarcoMichal Jarco 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský 97 ASK LovosiceASK Lovosice 07.59
2 Dominik PopelkaDominik Popelka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.73
3 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.86
4 Lukáš HinkLukáš Hink 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.13
5 Pavel DvořákPavel Dvořák 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.52
6 Jaroslav BěhounekJaroslav Běhounek 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.27
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.30
3 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.39
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.49
5 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.49
6 Martin KulhánekMartin Kulhánek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel ZavadilKarel Zavadil 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.11
2 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.20
3 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.23
4 Ondřej StolařOndřej Stolař 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.35
5 Filip HanykýřFilip Hanykýř 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.43
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.47
2 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.48
3 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.63
4 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.68
5 Jan ŠmardaJan Šmarda 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.70
6 Vojtěch BastlVojtěch Bastl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.71
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.45
2 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.45
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.53
4 Adam KloudaAdam Klouda 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.05
5 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.99
2 Roman BučekRoman Buček 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.08
3 David TauschDavid Tausch 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.39
4 Martin VithaMartin Vitha 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.36
Marek HronMarek Hron 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MrkvaMichal Mrkva 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.04
2 Karel MuzikářKarel Muzikář 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.19
3 Filip HouzarFilip Houzar 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.33
4 Lukáš BařinkaLukáš Bařinka 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.51
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OndrákMartin Ondrák 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.79
2 Karel SedláčekKarel Sedláček 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.32
3 Jan TrutnaJan Trutna 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.57
4 Jakub ŠvaříčekJakub Švaříček 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.78
5 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.82
2 Lukáš MíkaLukáš Míka 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.94
3 Martin FiedlerMartin Fiedler 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.71
4 Martin KolářMartin Kolář 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.85
Matěj KlimentMatěj Kliment 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.58
2 Jan ValtrJan Valtr 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.61
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.03
4 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.12
5 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.30
6 Ondřej KertisOndřej Kertis 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.74
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.89
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.00
4 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.03
5 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 08.21
6 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.16
2 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.33
3 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.68
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.68
5 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.89
6 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OndrákMartin Ondrák 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.77
2 Michal MrkvaMichal Mrkva 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.78
3 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.87
4 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.99
5 Roman BučekRoman Buček 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.14
6 Karel MuzikářKarel Muzikář 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.17
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.64
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.79
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.83
4 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.86
5 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.08
6 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.05
2 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.30
3 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.55
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.56
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.32
2 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.39
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.44
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.54
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.76
6 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.13
2 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.18
3 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.51
4 Daniela ŠťastnáDaniela Šťastná 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.77
5 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.16
2 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.29
3 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.62
4 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.77
5 Simona ŠimkováSimona Šimková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.83
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.88
2 Kristýna JágrikováKristýna Jágriková 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.04
3 Gabriela MachyánováGabriela Machyánová 96 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.29
Jitka KubelováJitka Kubelová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.05
2 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.14
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.18
4 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.25
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.54
6 Daniela ŠťastnáDaniela Šťastná 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.69
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.28
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.32
3 Simona ChodorováSimona Chodorová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.37
4 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 98 AC DomažliceAC Domažlice 08.48
5 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.52
6 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.58
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.64
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.72
4 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.76
5 Monika RzymanováMonika Rzymanová 98 AC DomažliceAC Domažlice 08.95
6 Lucie StibralováLucie Stibralová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.97
2 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.08
3 Kristýna MikešováKristýna Mikešová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.40
4 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.42
5 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.15
2 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.45
3 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.01
4 Martina KšírováMartina Kšírová 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.33
5 Leona KárníkováLeona Kárníková 98 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 10.35
Dominika KohoutkováDominika Kohoutková 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NápravníkováEliška Nápravníková 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.83
2 Michaela BuchtováMichaela Buchtová 97 JAC BrnoJAC Brno 08.84
3 Julie RáčkováJulie Ráčková 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.03
4 Marie ŠtěpánkováMarie Štěpánková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.39
5 Šárka VeseláŠárka Veselá 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.72
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.23
2 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.44
3 Eliška NápravníkováEliška Nápravníková 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.83
4 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.85
5 Julie RáčkováJulie Ráčková 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.96
6 Martina KšírováMartina Kšírová 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.12
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.69
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.89
3 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.01
4 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 08.19
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.28
Karolína HloupáKarolína Hloupá 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
2 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.43
3 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 99 AC DomažliceAC Domažlice 08.57
4 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.65
5 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.78
6 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.69
2 Andrea UhlováAndrea Uhlová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.76
3 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.81
4 Anna ČernáAnna Černá 99 AC DomažliceAC Domažlice 08.89
5 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.98
6 Kateřina HobzováKateřina Hobzová 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.02
2 Martina ČihákováMartina Čiháková 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.13
3 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.15
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.33
5 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.50
6 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.09
2 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.16
3 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.21
4 Nela StehlíkováNela Stehlíková 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.24
5 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.36
6 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PrchalováAlžběta Prchalová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.54
2 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.69
3 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.33
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.51
5 Veronika JůzováVeronika Jůzová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.54
6 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.47
2 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 08.75
3 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.04
4 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.50
5 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.69
6 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.51
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.96
3 Ludmila VaňurováLudmila Vaňurová 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.06
4 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.12
5 Renáta TenklováRenáta Tenklová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.41
6 Barbora VelebováBarbora Velebová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.83
2 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.84
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 09.03
4 Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.40
5 Michaela NeshybováMichaela Neshybová 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.60
6 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.75
2 Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.14
3 Michaela BastlováMichaela Bastlová 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.21
4 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.29
5 Tereza KřivskáTereza Křivská 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MarkováLucie Marková 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.77
2 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 09.35
3 Michaela ZvěřinováMichaela Zvěřinová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.50
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.68
5 Zdeňka SeveldováZdeňka Seveldová 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.70
6 Tereza HabermannováTereza Habermannová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.41
2 Alžběta PrchalováAlžběta Prchalová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.53
3 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.59
4 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.67
5 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 08.70
6 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.75
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 19.03
2 Karel MuzikářKarel Muzikář 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.02
3 Lukáš BařinkaLukáš Bařinka 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 23.13
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 19.70
2 Marek HronMarek Hron 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 22.64
3 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 23.04
4 Adam KloudaAdam Klouda 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.03
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OndrákMartin Ondrák 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 19.79
2 Martin KoutníkMartin Koutník 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 21.43
3 Štěpán MelzerŠtěpán Melzer 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 22.01
4 Martin VithaMartin Vitha 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.50
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 20.01
2 Jakub ŠormJakub Šorm 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 20.02
3 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.17
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 22.73
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.53
2 Michal MrkvaMichal Mrkva 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 19.01
3 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 20.50
4 Jakub ŠvaříčekJakub Švaříček 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.93
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.39
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.66
3 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.73
Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.13
2 Filip HouzarFilip Houzar 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.15
3 Lukáš MíkaLukáš Míka 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.02
4 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 23.73
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.10
2 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.67
3 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.34
4 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.75
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.69
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.64
3 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.52
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.06
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.25
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 18.31
3 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 18.40
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.50
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.66
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.67
3 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.47
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.53
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.50
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.84
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.00
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.58
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21.39
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.46
3 Andrea UhlováAndrea Uhlová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.60
4 Dominika PfaurováDominika Pfaurová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.40
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21.88
2 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.28
3 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.88
4 Nela StehlíkováNela Stehlíková 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.17
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.95
2 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.40
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.50
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.59
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČihákováMartina Čiháková 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21.73
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.09
3 Alexandra BeckováAlexandra Becková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.67
4 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.35
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.32
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.29
3 Ludmila VaňurováLudmila Vaňurová 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 22.62
Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 21.28
2 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.02
3 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.10
Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 22.47
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 22.61
3 Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.94
4 Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.29
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.84
2 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.91
3 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.96
4 Zdeňka SeveldováZdeňka Seveldová 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 24.72
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PrchalováAlžběta Prchalová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.62
2 Michaela NeshybováMichaela Neshybová 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 23.87
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.98
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.32
2 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.26
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.56
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ZvěřinováMichaela Zvěřinová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.78
2 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.31
3 Tereza HabermannováTereza Habermannová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 25.70
Celkem 3 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 22.66
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 22.86
3 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.96
Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 66 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.25
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.65
3 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.31
4 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.27
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 23.04
2 Jan BergJan Berg 94 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.29
3 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.93
4 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 31.42
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.30
2 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.46
3 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice 23.62
David ZajícDavid Zajíc 91 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.63
2 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.18
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.06
4 Viktor BenešViktor Beneš 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 25.28
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.34
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.41
3 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.86
4 Jiří ŠtěpanovskýJiří Štěpanovský 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.14
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik BaumgärtnerDominik Baumgärtner 95 AC PardubiceAC Pardubice 22.62
2 Miroslav KolaříkMiroslav Kolařík 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.57
Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.15
2 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 24.46
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.67
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 AC DomažliceAC Domažlice 24.81
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.89
Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 AC PardubiceAC Pardubice 23.73
2 Vít KrálíkVít Králík 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.94
3 Šimon PokornýŠimon Pokorný 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 24.90
4 Lukáš MičkaLukáš Mička 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.94
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.51
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.71
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.96
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.40
2 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.41
3 Jan ŠmardaJan Šmarda 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.17
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 25.08
2 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.96
3 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 26.87
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.87
2 Filip CiznerFilip Cizner 97 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 26.30
3 Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 26.39
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KulhánekMartin Kulhánek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 26.58
2 Ondřej StolařOndřej Stolař 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.78
3 Filip HanykýřFilip Hanykýř 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 36.01
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel DvořákPavel Dvořák 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.59
2 David LukšDavid Lukš 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 27.95
3 Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.36
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BastlVojtěch Bastl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 25.73
2 Michal JarcoMichal Jarco 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.92
3 Jiří FialkaJiří Fialka 98 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 27.51
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.78
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 25.16
3 Kristýna JágrikováKristýna Jágriková 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 30.26
4 Amálie DrimlováAmálie Drimlová 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 31.95
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.12
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 26.35
3 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 26.97
4 Kateřina BizoňováKateřina Bizoňová 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 32.95
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 26.45
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.90
3 Daniela ŠťastnáDaniela Šťastná 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.69
4 Jitka KubelováJitka Kubelová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 30.96
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 27.19
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.31
3 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 29.23
4 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 31.09
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.10
2 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 27.22
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 27.75
Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.64
2 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.97
3 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 28.24
4 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.41
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 28.27
2 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 28.39
3 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 29.07
4 Kristýna MikešováKristýna Mikešová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.86
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.34
2 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 98 AC DomažliceAC Domažlice 28.51
3 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.59
4 Jantra ŠímováJantra Šímová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.99
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika RzymanováMonika Rzymanová 98 AC DomažliceAC Domažlice 29.16
2 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 31.20
3 Marie ŠtěpánkováMarie Štěpánková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 31.76
4 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.03
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie RáčkováJulie Ráčková 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 29.89
2 Šárka VeseláŠárka Veselá 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.81
Celkem 2 závodníků
Běh 7 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MocharováIveta Mocharová 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 30.04
2 Eliška NápravníkováEliška Nápravníková 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.09
3 Nikol DobešováNikol Dobešová 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 30.65
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel MuzikářKarel Muzikář 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 46.20
2 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 50.41
3 Martin FiedlerMartin Fiedler 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 53.41
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 49.59
2 Štěpán MelzerŠtěpán Melzer 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 51.15
3 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 52.97
Vít KoubíkVít Koubík 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 44.02
2 Jakub ŠvaříčekJakub Švaříček 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 47.69
3 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 50.35
Daniel ŠimekDaniel Šimek 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MrkvaMichal Mrkva 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 41.84
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 43.18
3 Jakub ŠormJakub Šorm 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 44.42
4 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 44.66
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TauschDavid Tausch 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 43.36
2 Filip HouzarFilip Houzar 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 44.27
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.71
4 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 53.61
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 46.40
2 Adam ProvazníkAdam Provazník 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.38
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.58
4 Ondřej KertisOndřej Kertis 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 52.79
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 38.73
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.38
3 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 41.59
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 44.01
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.29
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.87
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.40
4 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.49
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.14
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.09
3 Karolína HloupáKarolína Hloupá 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 47.02
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 47.28
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 47.69
2 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 48.58
3 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.71
4 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 50.77
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 48.37
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 49.16
3 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 50.43
Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 45.85
2 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 49.15
3 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 50.33
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.72
2 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 50.61
3 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 53.18
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 47.44
2 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 49.77
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 50.59
4 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 53.15
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 51.93
2 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 55.01
3 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 60.90
Miroslav KolaříkMiroslav Kolařík 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 52.36
2 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.09
3 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.91
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 55.03
2 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 57.78
3 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 59.35
Karel ZavadilKarel Zavadil 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 55.91
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 56.73
3 Vojtěch BastlVojtěch Bastl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 58.39
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip CiznerFilip Cizner 97 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 57.78
2 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 58.78
3 Jiří FialkaJiří Fialka 98 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 64.34
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 60.86
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.22
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 61.29
Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 64.70
2 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 68.02
3 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 71.59
Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 59.59
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 65.28
3 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 70.12
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 67.75
2 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 70.81
3 Kateřina VelcováKateřina Velcová 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 76.67
Iveta MocharováIveta Mocharová 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.30
2 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.21
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.16
4 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:03.00
5 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:03.84
6 Viktor BenešViktor Beneš 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:06.23
7 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:11.88
8 Jan NěmecJan Němec 98 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:12.10
9 Dominik LorencDominik Lorenc 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:22.15
Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:05.27
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:06.26
3 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:07.21
4 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:07.86
5 Marek KarasMarek Karas 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:10.98
6 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:11.60
7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:14.17
8 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:15.62
9 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:22.84
10 David LukšDavid Lukš 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:41.13
Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:14.12
2 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2:21.59
3 Radek DojčarRadek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:21.63
4 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:22.50
5 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:25.13
6 Jan TrutnaJan Trutna 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:27.63
Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KoutníkMartin Koutník 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 2:29.10
2 David TauschDavid Tausch 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:30.67
3 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:31.60
4 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:42.26
5 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:44.37
6 Marek HronMarek Hron 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:46.46
7 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:46.99
Miroslav NevěčnýMiroslav Nevěčný 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.37
2 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:26.40
3 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:27.23
4 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:29.32
5 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:31.24
6 Kateřina DoleželováKateřina Doleželová 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:33.08
7 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:36.46
Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:23.31
2 Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:32.61
3 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.65
4 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.53
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:33.78
2 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.33
3 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:18.12
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:30.46
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:34.20
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:45.77
4 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:46.08
5 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:46.48
6 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:46.70
7 Hana MalickáHana Malická 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:48.94
8 Justýna ChvátalováJustýna Chvátalová 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:53.46
Tereza KřivskáTereza Křivská 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNF
Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna BirtusováKristýna Birtusová 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:51.91
2 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:52.94
3 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:54.73
4 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:58.08
5 Vendula BaňařováVendula Baňařová 01 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 3:02.92
6 Klára DvořákováKlára Dvořáková 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 3:06.70
7 Petra KašováPetra Kašová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:09.54
8 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:20.02
9 Monika ChalupováMonika Chalupová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:24.07
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:46.39
2 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:56.76
3 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:01.34
4 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:01.87
5 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:02.15
6 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:03.38
7 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:06.33
8 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:15.18
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:14.93
2 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:15.23
3 Jan ČechJan Čech 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:18.03
4 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:18.44
5 Radek VeselýRadek Veselý 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:25.86
6 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:32.91
7 Rudolf VeletaRudolf Veleta 96 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 4:49.45
8 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:52.28
9 Petr HornýPetr Horný 69 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 5:06.21
MS Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:19.53
Petr JeřábekPetr Jeřábek 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PavlišMartin Pavliš 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:28.51
2 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:31.35
3 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:34.22
4 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:49.57
5 Vojtěch KřepelaVojtěch Křepela 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:49.68
6 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5:03.20
7 Filip ŠimánaFilip Šimána 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:03.38
8 Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:03.44
9 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5:06.89
10 Dominik BížaDominik Bíža 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:09.86
11 Jakub FoltýnJakub Foltýn 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:10.56
Jakub StádníkJakub Stádník 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:42.04
2 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 4:44.40
3 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 4:44.97
4 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:57.01
5 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5:08.22
6 Tereza ČechováTereza Čechová 98 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:12.53
7 Karolína BořánkováKarolína Bořánková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:12.63
8 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:22.68
9 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:49.36
10 Karolína MíkováKarolína Míková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:08.51
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SomrováAdéla Somrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:17.46
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PeňázPetr Peňáz 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.96
2 Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.14
3 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 08.23
4 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.37
5 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 08.50
6 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.02
2 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.04
3 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.17
4 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.44
5 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.48
6 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.10
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.91
2 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.22
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 08.71
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.05
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.25
4 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.74
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.60
2 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.76
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.06
4 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.08
5 Pavel DvořákPavel Dvořák 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.48
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.97
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.68
3 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.44
4 Michal JarcoMichal Jarco 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.34
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 09.45
2 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.73
3 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.78
4 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.89
5 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.17
6 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.99
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NovákDavid Novák 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.31
2 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.40
3 Martin OndrákMartin Ondrák 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.52
4 Miroslav NevěčnýMiroslav Nevěčný 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 12.27
Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Karel SedláčekKarel Sedláček 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.64
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.85
3 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.11
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.29
5 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30
6 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.41
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.33
2 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.58
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.66
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.14
5 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.19
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.77
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.90
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.02
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.15
5 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.98
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.33
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.94
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 10.01
4 Nikol DobešováNikol Dobešová 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.05
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.75
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.44
3 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.62
4 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.66
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.76
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.90
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.51
4 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.05
5 Eliška BěhounkováEliška Běhounková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.22
Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HobzováKateřina Hobzová 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.14
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.35
3 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.52
4 Michaela ZvěřinováMichaela Zvěřinová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.95
5 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.23
6 Petra KašováPetra Kašová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.95
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.86
2 Lenka HorkáLenka Horká 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.28
3 Alžběta PrchalováAlžběta Prchalová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.46
4 Barbora VelebováBarbora Velebová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.82
5 Lucie MarkováLucie Marková 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12.81
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.16
2= Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 2.00
2= Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 2.00
4 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 1.95
5 Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
77 1.95
6 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 1.90
7 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.90
8 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.90
9 Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
95 1.90
10= Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.85
10= Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 1.85
12 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 1.85
13 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.80
14 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.80
15 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 1.70
16 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.70
17 Aliaksander AniskaAliaksander Aniska
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 1.60
18= Dominik LorencDominik Lorenc
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
96 1.60
18= Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.60
18= Ondřej LackoOndřej Lacko
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.60
21= David PodobaDavid Podoba
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
94 1.60
21= Ondřej PolášekOndřej Polášek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 1.60
Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 DNP
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 DNP
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 DNP
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.85
2 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.80
3 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.70
4 Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.70
5= Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.60
5= Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.60
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 1.70
2= Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 1.45
2= David NovákDavid Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 1.45
4 Karel SedláčekKarel Sedláček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 1.45
5 Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.35
Jakub ŠormJakub Šorm
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 DNP
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jana HartigováJana Hartigová
JAC BrnoJAC Brno
96 1.65
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová