výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (18. 1. 2014)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 6.96
2 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 6.94
3 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 6.93
4 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6.66
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.63
6 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.37
7 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 5.88
8 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 5.87
9 Hynek PhamHynek Pham
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 5.86
10 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.76
11 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 5.28
12 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 5.26
13 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 5.14
14 Jan RejthárekJan Rejthárek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.09
15 Ondřej PolášekOndřej Polášek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 4.99
16 Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 4.92
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 DNP
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 6.32
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 5.93
3 Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 5.83
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 5.71
5 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 5.69
6 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 5.65
7 Tomáš KinclTomáš Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
98 5.38
8 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.37
9 Radek ZahradníkRadek Zahradník
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
98 5.37
10 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.17
Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip BromFilip Brom
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 5.55
2 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.39
3 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.31
4 Ondřej ChládOndřej Chlád
TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř
99 5.17
5 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 5.01
6 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.88
7 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 4.87
8 Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 4.79
9 Karel SedláčekKarel Sedláček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 4.69
10 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 4.65
11 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.60
12 Lukáš MíkaLukáš Míka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.49
13 Daniel ŠimekDaniel Šimek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
00 4.46
14 Adam ProvazníkAdam Provazník
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 4.43
15 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 4.38
16 Sebastian KlimtSebastian Klimt
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 4.19
17 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.13
18 Jiří KabrdaJiří Kabrda
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
01 3.98
19 Martin VithaMartin Vitha
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.93
20 Adam KloudaAdam Klouda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.82
21 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 3.77
22 Martin FiedlerMartin Fiedler
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 3.62
23 Martin KolářMartin Kolář
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 3.36
24 Vít KoubíkVít Koubík
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 DNP
25 Roman BučekRoman Buček
Atletika JemniceAtletika Jemnice
99 DNP
26 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 DNP
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 5.41
2 Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 5.29
3 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 5.28
4 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5.20
5 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.18
6 Alena RoháčkováAlena Roháčková
JAC BrnoJAC Brno
95 5.16
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 5.14
8 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.98
9 Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 4.98
10 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 4.94
11 Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.84
12 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.69
13 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4.68
14 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.58
15 Dominika PfaurováDominika Pfaurová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.35
16 Markéta FuksováMarkéta Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 4.23
17 Gabriela MachyánováGabriela Machyánová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
96 4.06
18 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 4.05
19 Alexandra BeckováAlexandra Becková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.92
Simona ŠimkováSimona Šimková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 DNP
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 DNP
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 5.50
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.49
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.45
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 5.22
5 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.99
6 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
97 4.93
7 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.88
8 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.70
9 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 4.62
10 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.53
11 Petra MackováPetra Macková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 4.32
12 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.24
13 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 4.18
14 Martina KšírováMartina Kšírová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
98 4.06
Dominika KohoutkováDominika Kohoutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 DNP
Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNP
Nikol DobešováNikol Dobešová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 5.12
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.88
3 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 4.67
4 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.59
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.55
6 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 4.49
7 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.47
8 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.37
9 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 4.28
10 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 4.27
11 Eliška BěhounkováEliška Běhounková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
00 4.25
12 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.24
13 Kateřina KovářováKateřina Kovářová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
99 4.17
14 Petra KašováPetra Kašová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 4.12
15 Veronika JůzováVeronika Jůzová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.10
16 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor.
01 4.09
17 Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.08
18 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 4.04
19 Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.01
20 Vendula ŠírováVendula Šírová
Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor.
00 4.00
21 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 3.98
22 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 3.95
23 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.95
24 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.90
25 Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.83
26 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
99 3.82
27 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.77
28 Michaela BastlováMichaela Bastlová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
99 3.70
29 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.63
30 Simona RančevováSimona Rančevová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 3.63
31 Tereza KřivskáTereza Křivská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
00 3.59
32 Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 3.55
Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 DNP
Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 DNP
Celkem 34 závodníků