výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen

Jablonec nad Nisou (19. 1. 2014)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 6.54
2 Tomáš BuriánTomáš Burián
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 6.07
3 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 5.93
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.73
5 Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.72
6 Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 5.71
7 Jan MacekJan Macek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.69
8 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 5.52
9 Tomáš DostálTomáš Dostál
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
90 5.52
10 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
98 5.40
11 Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 5.20
12 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.18
13 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 5.06
14 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.72
15 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 4.55
Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 DNP
David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 DNP
Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 DNP
Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 DNP
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.57
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.55
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 5.38
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 5.02
5 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5.01
6 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 4.89
7 Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.85
8 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.77
9 Marcela VeseláMarcela Veselá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 4.62
10 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.51
11 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.49
12 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.45
13 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 4.34
14 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.27
15 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.20
16 Tereza ŠamanováTereza Šamanová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.14
17 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.10
18 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 3.89
Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 DNP
Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 DNP
Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
94 NM
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 NM
Celkem 22 závodníků