výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. halová středa

Jablonec nad Nisou (22. 1. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.16
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.24
3 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.41
4 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.45
5 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.74
6 Matěj SojkaMatěj Sojka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.02
Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.40
2 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 AC PardubiceAC Pardubice 07.45
3 Jan DunovskýJan Dunovský 97 AC PardubiceAC Pardubice 07.58
4 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.71
5 Marek FormánekMarek Formánek 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.72
6 Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.77
7 Kristián MikuleKristián Mikule 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.78
8 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.42
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.72
2 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.79
3 Josef HavrdaJosef Havrda 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.81
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.05
5 Lukáš ChuticLukáš Chutic 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.08
6 Lukáš VinšLukáš Vinš 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.10
7 Josef HromádkaJosef Hromádka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.33
Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.45
2 David LetáčekDavid Letáček 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.59
3 Jáchym FrýdekJáchym Frýdek 96 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.85
4 Petr ChaloupekPetr Chaloupek 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
5 Tomáš KošťákTomáš Košťák 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.55
6 Jakub DoležalJakub Doležal 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.64
7 David BraunDavid Braun 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.74
8 Dominik MatiašovskýDominik Matiašovský 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.99
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BuriánTomáš Burián 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.73
2 Pavel StrnádekPavel Strnádek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.01
3 Jan JíraJan Jíra 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.50
4 Ilja LarionovIlja Larionov 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.69
5 Dominik KasperDominik Kasper 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.91
6 Michal PodroužekMichal Podroužek 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.12
7 Šimon MráčekŠimon Mráček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.53
8 Jakub VrbataJakub Vrbata 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.09
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BuraJan Bura 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.76
2 Adam VacekAdam Vacek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.37
3 Sebastián ŠkůrekSebastián Škůrek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.56
4 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.73
5 Daniel MissbachDaniel Missbach 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.77
6 Mykola HetsyanynMykola Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.08
7 David KahlDavid Kahl 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.87
8 Filip MatiašovskýFilip Matiašovský 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.38
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KomlóDan Komló 00 TJ DesnáTJ Desná 08.55
2 David ČernohubDavid Černohub 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.95
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.50
4 Adam BarboraAdam Barbora 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.07
5 Vít PeukertVít Peukert 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.11
6 Stanislav KrasyukStanislav Krasyuk 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.32
Filip ZounekFilip Zounek 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PourJiří Pour 70 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.01
2 Miroslav PospíchalMiroslav Pospíchal 73 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.26
3 Michael NykrínMichael Nykrín 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.76
4 Karel HlinovskýKarel Hlinovský 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.59
5 Ondřej HašlarOndřej Hašlar 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.93
6 Jan ChmelařJan Chmelař 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.15
7 František JarošFrantišek Jaroš 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.76
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ZemanJosef Zeman 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.47
2 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.53
3 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.79
4 Ondřej PorubekOndřej Porubek 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.56
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.93
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.24
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.32
4 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.52
5 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.55
6 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.61
7 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.63
8 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.43
2 Anna DnorakAnna Dnorak 98 Szerszeń BogatiniaSzerszeń Bogatinia 08.67
3 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 08.73
4 Andrea KnížkováAndrea Knížková 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.75
5 Dominika BalousováDominika Balousová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.00
6 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.13
7 Andrea BeňováAndrea Beňová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.22
8 Monika BielovičováMonika Bielovičová 95 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.22
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ZielenieckaMonika Zieleniecka 94 Szerszeń BogatiniaSzerszeń Bogatinia 08.48
2 Dominika VlnasováDominika Vlnasová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.55
3 Karolína FrankováKarolína Franková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.72
4 Aleksandra ZajacAleksandra Zajac 99 Szerszeń BogatiniaSzerszeń Bogatinia 08.98
5 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.11
6 Michaela JindrákováMichaela Jindráková 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.16
7 Anna ValešováAnna Valešová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.36
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.79
2 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.26
3 Karolína KučerováKarolína Kučerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.31
4 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.62
5 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.68
6 Eliška VeverkováEliška Veverková 01 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.79
7 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.47
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika VlnasováDominika Vlnasová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.69
2 Kateřina DoležalováKateřina Doležalová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.02
3 Miroslava PerutkováMiroslava Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.20
4 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.30
5 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.43
6 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.85
7 Veronika KrátkáVeronika Krátká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.14
8 Michaela ŠtěpánkováMichaela Štěpánková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.96
Celkem 8 závodníků