výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Olomouc (25. - 26. 1. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.40 745
2 Michal HeczkoMichal Heczko 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 07.69 653
3 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 08.10 531
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 07.46 726
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.77 628
3 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK HraniceSK Hranice 07.82 613
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.20 813
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.55 697
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.58 188
Celkem 3 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.49 716
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.53 703
3 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.93 580
4 Pavel HorákPavel Horák 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.02 554
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.37 755
2 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.58 687
3 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.63 671
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.28 785
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.58 687
3 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.68 656
4 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.69 653
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.55 697
Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.55 697
3 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.66 662
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.68 656
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.47 723
2 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.58 687
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.79 622
4 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.89 592
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 07.98 565
2 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.33 468
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.58 687
2 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 07.75 634
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.81 616
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.71 646
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.90 589
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.01 557
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.19 506
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 07.69 653
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 07.82 613
3 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.86 601
4 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.46 434
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.07 540
2 Robin HrdličkaRobin Hrdlička 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.46 434
3 Tony RichterTony Richter 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.58 403
4 Martin OdstrčilMartin Odstrčil 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.59 401
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.88 595
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.08 537
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.12 525
4 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.30 476
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.59 684
2 Jiří LátalJiří Látal 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.05 545
3 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.15 517
4 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.23 495
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola PařilováNikola Pařilová 94 JAC BrnoJAC Brno 2:47.12 494
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 2:57.37 390
Tereza DouchováTereza Douchová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:38.79 587
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:49.32 471
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:59.13 373
4 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:00.22 363
5 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3:01.48 352
Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:43.62 532
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:44.40 523
3 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:47.75 487
4 Vendula ChybováVendula Chybová 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:50.01 463
5 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:50.17 462
6 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:55.68 406
MS Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová 98 SK HraniceSK Hranice 2:46.44 501
Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 2:50.88 454
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:52.20 441
3 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:52.89 434
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:54.76 415
5 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:55.86 405
6 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2:55.87 404
7 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2:57.88 385
8 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:58.90 375
9 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:59.32 372
10 Anísa FilaliAnísa Filali 00 JAC BrnoJAC Brno 3:01.52 351
11 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:01.70 350
12 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:01.94 347
Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov DNP
Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:46.85 497
2 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 2:50.58 458
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:53.57 427
4 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 2:53.72 426
5 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:57.11 392
6 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:57.80 386
7 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:57.82 386
8 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:07.26 301
9 Monika SkoumalováMonika Skoumalová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:10.20 276
10 Adéla RyndováAdéla Ryndová 00 JAC BrnoJAC Brno 3:10.51 274
11 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 3:13.25 252
12 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3:16.55 227
13 Lenka BurianováLenka Burianová 00 JAC BrnoJAC Brno 3:17.47 220
14 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3:23.47 178
Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 15 závodníků

1000 m - Muži

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 3:15.99 516
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:20.77 475
3 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:22.96 457
4 Michal HeczkoMichal Heczko 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3:31.09 392
5 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:31.25 391
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4:31.30 59
Celkem 6 závodníků

1000 m - Junioři

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel HorákPavel Horák 95 AK OlomoucAK Olomouc 3:11.30 558
2 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:12.95 543
3 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:17.45 503
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 3:18.89 491
5 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 3:24.11 447
6 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:56.52 219
Celkem 6 závodníků

1000 m - Dorostenci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:07.13 596
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:13.30 540
3 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:14.20 532
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:14.62 528
5 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 3:23.50 452
6 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3:24.82 442
7 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:25.32 438
8 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 3:26.61 427
9 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 3:26.65 427
10 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:27.55 420
11 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:30.84 394
12 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:35.44 359
13 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:38.04 340
14 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:39.79 328
MS Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 3:02.98 635
Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 16 závodníků

1000 m - Žáci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:11.28 558
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:16.76 509
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:16.88 508
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:19.99 482
5 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:20.00 482
6 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:23.36 454
7 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:29.74 403
8 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:29.90 401
9 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:35.18 361
10 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:36.82 349
11 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:39.42 330
12 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:41.06 319
13 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:46.18 284
14 Robin HrdličkaRobin Hrdlička 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:52.23 245
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.79 793
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.85 779
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.38 664
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 10.87 389
2 Michal HeczkoMichal Heczko 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.94 377
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.28 913
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.69 816
3 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.92 764
4 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.14 715
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HorákPavel Horák 95 AK OlomoucAK Olomouc 09.51 637
2 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.26 493
MS Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.93 761
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.55 848
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.67 820
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.15 713
4 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.66 607
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.96 755
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.66 607
3 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.29 488
MS Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 08.95 757
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.88 564
2 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 10.08 526
3 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.14 515
4 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.68 420
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 10.35 477
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 10.56 440
3 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.58 437
Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.82 786
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.86 777
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.89 770
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.48 454
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.37 666
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.39 662
3 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.74 591
4 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.21 0
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.49 642
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.57 625
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.80 579
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.59 435
2 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 11.31 321
MS Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 10.28 489
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.47 646
2 Robin HrdličkaRobin Hrdlička 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.66 423
3 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.98 371
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 09.61 787
2 Nikola PařilováNikola Pařilová 94 JAC BrnoJAC Brno 09.94 723
3 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.81 568
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.63 783
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.14 686
3 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10.51 620
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.58 792
2 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.19 677
Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 09.22 865
2 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.58 792
3 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.81 748
4 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.95 721
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ChybováVendula Chybová 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.50 621
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.60 604
Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.32 844
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10.05 703
3 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.06 701
4 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 10.17 681
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.84 742
2 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.27 662
3 Anísa FilaliAnísa Filali 00 JAC BrnoJAC Brno 10.55 613
4 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 10.84 563
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.90 731
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.99 714
3 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 10.33 652
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.49 459
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.12 690
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 10.67 592
3 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 11.29 490
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.37 477
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.76 758
2 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.25 666
3 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.55 613
4 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 JAC BrnoJAC Brno 16.00 20
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 11.14 514
2 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.19 506
3 Monika SkoumalováMonika Skoumalová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.69 292
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.55 798
2 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 10.67 592
3 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.02 381
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.98 716
2 Adéla RyndováAdéla Ryndová 00 JAC BrnoJAC Brno 11.24 498
3 Lenka BurianováLenka Burianová 00 JAC BrnoJAC Brno 12.58 306
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.441.521.561.601.641.681.711.741.771.801.831.86 Body
1 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 1.92 O-OOOOXO 731
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.92 OOOOOXXOXXO 731
3 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 1.83 OOOOOXOXXOXXX 653
4 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 1.80 OOOXOXOXXOXXX 627
5 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 1.77 OOOXXOXOXOXXX 602
6 Petr HavránekPetr Havránek
SK HraniceSK Hranice
84 1.56 OXOOXXX 434
7 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 1.25 OOXXX 218
Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 0
Jiří FrnkaJiří Frnka
AK OlomoucAK Olomouc
94 0
Marek ReiskupMarek Reiskup
AC ProstějovAC Prostějov
94 0
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.441.481.521.561.601.641.681.711.741.771.801.831.86 Body
1 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.83 -----O-OOOXXOOXXX 653
2 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.83 ----OOOOOOXOXXOXXX 653
3= Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.77 -----OOXOOXXOXXX 602
3= Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.77 -----OOOXOXXOXXX 602
5= Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.71 -----OOOXXX 552
5= Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.71 ---O-OXXOOXXX 552
7 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.60 --O-XOXXX 464
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.441.481.521.561.601.641.681.711.741.771.801.831.861.891.92 Body
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.95 ------O-OOOOXXOOXO 758
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.89 ----O-O-OOOOXOXOXXX 705
3 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.89 -------O-XOXOXXOXXOXOXXX 705
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 1.83 ----OOOOOOOXOXXX 653
5 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 1.80 --------O-O-XXX 627
6 Petr ČesnekPetr Česnek
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.77 ---OOOOOOXXOXXX 602
7 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.77 ----OOOXOOXXOXXX 602
8 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 1.74 --OOXXOOXOXOOXXX 577
9 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.74 -----OOXOXOXXX 577
10 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 1.71 ---OOXOXOOXXX 552
11 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.68 ---OOOOXXX 528
12 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.64 --OOXXOOXXX 496
13 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.64 OOOOXOXOXXX 496
14 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.60 OOOOOXXX 464
15 Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 1.52 OOXOXXX 404
David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 XXX
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 0
Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 0
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.401.441.481.521.561.601.641.681.711.741.771.801.83 Body
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.77 -----OOOOOOXOXXX 602
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.77 --OOOOOOOOXOXXOXXX 602
3 Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.71 ------OOOOXXX 552
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.68 OOOOOOXOXOOXXX 528
6 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.68 -----OOXOXOXXX 528
6 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.60 OOOOOOOXXX 464
8 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.60 OOOOOXXOOXXX 464
8 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 1.56 --O-OOXXX 434
10 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.56 XOOOOOOXXX 434
11 Tony RichterTony Richter
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.56 XOOOOXOOXXX 434
12 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.56 OOOOOXOXXX 434
13 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.56 O-OOOXXOXXX 434
14 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.56 OOOOXOXXOXXX 434
15 Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.56 XOOOOXXOXXOXXX 434
15= Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.52 OOOOOXXX 404
16= Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.52 OOOOOXXX 404
18 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.52 OOXOXOOXXX 404
18 Lukáš KubíkLukáš Kubík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.48 OOXOOXXX 374
19 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.36 XXOXXX 290
MS Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.80 627
Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
99 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.341.381.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.751.81 Body
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.75 O-OOOXXX 916
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.66 ---OOOOOOXXOXXOXXX 806
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 1.38 OOXXX 491
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.301.341.381.421.451.481.511.541.571.601.631.661.69 Body
1 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.66 -----O-O-OOXOOXXX 806
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1.54 ----OOOOOXXX 666
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.45 OOOOXXOOXXX 566
4 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 1.42 ---OOXXX 534
5 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.38 -XOXOXXOXXX 491
6 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 1.30 OOXXX 409
7 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 0
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.301.341.381.421.451.481.511.541.571.601.63 Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.57 ----OOOOXOXXOXXX 701
2 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.54 --OOOXXOOXOXXOXXX 666
3 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 1.51 --OOOXOOXOXXX 632
4 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 1.42 --OXXOOXXX 534
5 Vendula ChybováVendula Chybová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 1.42 --OOXOXXX 534
6 Kateřina MaternováKateřina Maternová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 1.34 OXXOXXOXXX 449
7 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 0
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.301.341.381.421.451.481.511.541.571.60 Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.57 --OOXOXXOOXOOXOXXX 701
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 1.57 -OXOOOOOXOXXOXXOXXX 701
3 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.51 O-OOOOOOXXX 632
4 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.51 ---XXOOOXOXOXXX 632
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 1.48 OOOOXOOXXOXXX 599
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.45 -OOOOXOXXX 566
7 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.45 OOOOXXOXOXXX 566
8 Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 1.45 OOOOOXXOXXX 566
9 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.42 OOOOOXXX 534
10 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 1.42 -OOOXXOXXX 534
11 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.42 OOOXOXXOXXX 534
12 Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.38 OOOOXXX 491
13 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 1.38 OOXOOXXX 491
14= Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.38 OXXOOXOXXX 491
14= Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.38 OOXXOXOXXX 491
16 Veronika HönigováVeronika Hönigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 1.38 OXOOXXOXXX 491
17= Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.34 OOOXXX 449
17= Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK PřerovSK Přerov
00 1.34 OOOXXX 449
19= Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.34 OOXOXXX 449
19= Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.34 OOXOXXX 449
21 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.30 OOXXX 409
22= Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 1.26 OXXX 369
22= Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 1.26 OXXX 369
24 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.26 XOXXX 369
25 Lenka SucháLenka Suchá
JAC BrnoJAC Brno
00 0 XXX
26 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská
JAC BrnoJAC Brno
00 0 XXX
27 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná
JAC BrnoJAC Brno
99 0 XXX
28 Marie KočíMarie Kočí
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 0 XXX
29 Monika SkoumalováMonika Skoumalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 0 XXX
Celkem 29 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.042.242.442.642.843.043.143.243.343.443.543.643.743.843.94 Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.14 O--O-O 656
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 3.84 OOXOOXXOXOXXX 573
3 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 3.84 XXO-O--OOOXXOXOXXX 573
4 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3.64 OOOXOXXX 519
5= Petr HavránekPetr Havránek
SK HraniceSK Hranice
84 2.24 XOOXXX 187
5= Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 2.24 XOOXXX 187
7 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 0
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.642.843.043.143.243.343.443.543.643.743.843.944.044.14 Body
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.04 O--O-OOXXX 628
2 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 4.04 XXO-O-XOXX- 628
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 3.64 OXOOXOXXX 519
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 3.64 OXXOOOXOXXX 519
5 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 3.54 OOOXOXXX 493
6 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 3.54 O-OXOOOXXOXOXXX 493
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.042.242.442.642.843.043.143.243.343.443.543.643.743.843.94 Body
1 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3.94 O-XO-O-XOOXXOXXO 601
2 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.74 XO-OXOXXX 546
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 3.34 ---O-OXXOOOXXX 441
4 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.14 OOXXX 391
5 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 3.14 -OOXXOXOXOOXXX 391
6 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 3.04 ---XXOOOXXX 367
7 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 2.84 O-OOOXXX 319
8 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2.84 -OXOOOXXX 319
9 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 2.64 O-OOXXX 273
10 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 2.64 OOOXOXXX 273
11 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 2.44 OOOXXX 229
12 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 2.44 XOOOXXX 229
13 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2.44 OOXXOXXX 229
14 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 2.24 OO 187
15 Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 2.24 XOOXXX 187
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 0
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.042.242.442.642.843.043.14 Body
1 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 2.84 OOOOOXXX 319
2 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 2.64 --OXOXXX 273
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 2.64 OOXOXOX-- 273
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 2.44 OOOXXX 229
5 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2.44 OXXOXOXXX 229
6 Lukáš KubíkLukáš Kubík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 2.24 OOXXX 187
7= Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 2.24 XOOXXX 187
7= Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 2.24 XOO 187
9 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 0 X--
10 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 0 X--
11 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 0 X--
12 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 0 XXX
13 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 0 XXX
14 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 0 XXX
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.48 6.296.484.666.48 693
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 6.41 X6.41X6.41 677
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 6.20 X6.036.206.20 630
4 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 6.10 5.816.105.856.10 608
5 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 5.81 5.575.815.595.81 546
6 Petr HavránekPetr Havránek
SK HraniceSK Hranice
84 4.58 4.584.353.774.58 304
7 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 3.68 X3.583.683.68 156
Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 0 0
Jiří FrnkaJiří Frnka
AK OlomoucAK Olomouc
94 0 0
Marek ReiskupMarek Reiskup
AC ProstějovAC Prostějov
94 0 0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.54 6.246.546.386.54 707
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.47 6.256.316.476.47 691
3 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 6.45 5.985.916.456.45 686
4 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.15 6.046.156.146.15 619
5 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 6.11 6.11X5.636.11 610
6 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.00 5.886.005.926.00 587
7 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 5.59 5.595.505.565.59 500
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 6.43 6.404.516.436.43 682
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 6.27 6.246.276.196.27 646
3 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 6.24 6.246.035.896.24 639
4 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 6.10 5.296.066.106.10 608
5 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.05 5.855.846.056.05 597
6 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.88 5.78X5.885.88 561
7 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.87 5.825.875.735.87 559
8 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.85 5.855.635.815.85 554
9 Petr ČesnekPetr Česnek
AK OlomoucAK Olomouc
98 5.77 2.725.405.775.77 537
10 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 5.72 5.655.725.505.72 527
11 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 5.61 5.455.615.615.61 504
12 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 5.54 5.545.45X5.54 490
13 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 5.33 5.025.245.335.33 447
14 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 5.05 5.054.864.805.05 392
15 Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 4.96 4.784.964.934.96 375
16 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.78 4.784.614.734.78 341
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 0 XXX0
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 5.83 5.675.835.715.83 550
2 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.73 X5.735.385.73 529
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 5.50 5.475.405.505.50 481
4 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 5.47 5.395.125.475.47 475
5 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 5.27 5.195.275.245.27 435
6 Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 5.22 5.224.90X5.22 425
7 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 5.16 X5.164.965.16 413
8 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.14 X5.144.735.14 409
9 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 5.10 4.975.095.105.10 402
10 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.08 4.775.084.845.08 398
11 Lukáš KubíkLukáš Kubík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 5.02 4.935.02X5.02 386
12 Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.88 4.774.494.884.88 360
13 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.77 3.544.77-4.77 339
14 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.69 4.384.454.694.69 324
15 Tony RichterTony Richter
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.59 4.494.593.944.59 306
16 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.57 4.544.214.574.57 303
17 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.54 4.543.134.354.54 297
18 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.11 4.113.904.094.11 224
19 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3.46 X3.46X3.46 125
Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 0 0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 5.63 4.845.275.635.63 738
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 4.84 4.544.664.844.84 516
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 4.82 4.804.823.504.82 511
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 4.95 4.954.934.784.95 546
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 4.94 4.804.934.944.94 543
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4.93 X4.934.754.93 540
4 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.79 X4.794.674.79 503
5 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 4.70 4.604.70X4.70 479
6 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 4.56 4.314.564.444.56 443
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 DNP 0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 5.08 X4.795.085.08 581
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.00 4.905.004.965.00 559
3 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.95 4.954.704.734.95 546
4 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 4.71 4.644.634.714.71 482
5 Vendula ChybováVendula Chybová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 4.26 4.074.264.104.26 369
6 Kateřina MaternováKateřina Maternová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 4.17 3.824.174.114.17 347
Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 DNP 0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.26 5.035.035.265.26 631
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 5.13 4.825.025.135.13 595
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.85 4.85X4.464.85 519
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.78 4.664.784.764.78 500
5 Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.78 XX4.784.78 500
6 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.75 4.724.714.754.75 492
7 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.61 XX4.614.61 456
8 Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 4.58 4.584.064.564.58 448
9 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 4.57 4.394.284.574.57 446
10 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 4.51 3.754.514.274.51 431
11 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.47 4.244.334.474.47 421
12 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 4.40 4.404.063.974.40 403
13 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.28 4.284.093.874.28 374
14 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.27 4.024.274.014.27 371
15 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.24 4.244.244.054.24 364
16 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 4.24 4.044.114.244.24 364
17 Marie KočíMarie Kočí
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.21 X4.144.214.21 357
18 Veronika HönigováVeronika Hönigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 4.19 4.164.193.884.19 352
19 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 4.17 X4.144.174.17 347
20 Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK PřerovSK Přerov
00 4.17 3.744.174.134.17 347
21 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská
JAC BrnoJAC Brno
00 4.12 4.123.803.754.12 336
22 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 4.08 3.974.083.854.08 326
23 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná
JAC BrnoJAC Brno
99 4.07 3.994.07X4.07 324
24 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.06 4.063.54X4.06 322
25 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.99 3.993.813.533.99 306
26 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 3.95 3.863.923.953.95 296
27 Lenka SucháLenka Suchá
JAC BrnoJAC Brno
00 3.77 3.323.773.763.77 257
28 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 3.64 3.093.643.643.64 229
29 Monika SkoumalováMonika Skoumalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 3.22 3.143.223.143.22 146
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 12.62 10.5712.6212.3812.62 702
2 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 09.71 09.7109.0109.2109.71 510
3 Vendula ChybováVendula Chybová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 09.43 09.4308.7609.2609.43 492
4 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 09.41 09.0409.0709.4109.41 491
5 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 07.84 X07.0207.8407.84 389
6 Kateřina MaternováKateřina Maternová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 07.43 06.9707.2607.4307.43 363
Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 DNP 0
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 10.11 09.8309.9310.1110.11 537
2 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská
JAC BrnoJAC Brno
00 09.47 08.4908.5909.4709.47 495
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 09.35 09.3509.3509.2109.35 487
4 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 09.08 08.4208.7209.0809.08 469
5 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 09.04 08.3309.0408.9909.04 467
6 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 08.80 08.36X08.8008.80 451
7 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 08.80 08.2908.8007.8308.80 451
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 08.77 08.7708.3908.5908.77 449
9 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 08.64 08.3808.6408.4308.64 441
10 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
99 08.31 08.0808.0708.3108.31 419
11 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 08.24 07.5507.4908.2408.24 415
12 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 07.94 07.7506.7207.9407.94 395
13 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 07.81 07.8107.5507.7507.81 387
14 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná
JAC BrnoJAC Brno
99 07.80 05.8007.8007.5007.80 386
15 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 07.68 07.1407.3507.6807.68 379
16 Lenka SucháLenka Suchá
JAC BrnoJAC Brno
00 07.57 07.5706.6807.3007.57 372
17 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 07.48 07.2107.4807.0907.48 366
18 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 07.39 07.2406.4707.3907.39 360
19 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 07.30 06.7706.4607.3007.30 354
20 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 07.29 06.9507.29X07.29 354
21 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 07.22 07.0207.0607.2207.22 349
22 Monika SkoumalováMonika Skoumalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 07.04 06.7106.8007.0407.04 338
23 Marie KočíMarie Kočí
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 06.90 06.4906.5906.9006.90 329
24 Veronika HönigováVeronika Hönigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 06.84 06.44X06.8406.84 325
25 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 06.80 06.8006.3006.6106.80 322
26 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 06.71 05.4806.7103.9206.71 316
27 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 06.45 06.3606.1506.4506.45 300
28 Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK PřerovSK Přerov
00 06.22 06.2205.3706.1506.22 285
29 Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 06.00 06.0005.9105.5506.00 271
MS Aneta VaňáskováAneta Vaňásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 0 0
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 11.65 11.4511.65X11.65 585
2 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 11.60 11.05X11.6011.60 582
3 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 11.30 10.6010.9511.3011.30 564
4 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 10.65 10.3410.3910.6510.65 525
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 10.48 09.0409.4110.4810.48 515
6 Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 10.46 10.2410.4010.4610.46 513
7 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 10.20 09.5909.7210.2010.20 498
8 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 09.96 X09.6409.9609.96 483
9 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 09.72 08.8809.1309.7209.72 469
10 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 09.63 09.63X09.1309.63 463
11 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 09.57 09.1809.5709.4409.57 460
12 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 09.57 09.4109.5709.0609.57 460
13 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 09.45 08.9009.0309.4509.45 453
14 Lukáš KubíkLukáš Kubík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 08.86 XX08.8608.86 417
15 Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
99 08.45 07.6107.7508.4508.45 393
16 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 07.97 07.97X07.9007.97 365
17 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 07.06 X06.6907.0607.06 311
Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 DNP 0
Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
99 DNP 0
Tony RichterTony Richter
AK OlomoucAK Olomouc
99 DNP 0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 10.51 10.4510.5110.0910.51 563
2 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 09.28 09.1309.2809.0809.28 482
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 07.98 X07.5407.9807.98 398
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 12.55 11.1312.0512.5512.55 698
2 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 10.62 10.62X10.3410.62 570
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10.12 08.8909.9210.1210.12 537
4 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 08.04 08.0407.9507.3308.04 402
5 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 07.97 07.9707.5307.4107.97 397
6 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 06.27 06.0806.2705.9206.27 288
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 DNP 0
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 13.79 13.6713.3013.7913.79 715
2 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 12.93 12.7912.9312.7112.93 663
3 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 12.63 12.1411.9912.6312.63 645
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 12.15 11.8712.1512.0712.15 616
5 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 11.63 11.63X11.5411.63 584
6 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 10.54 10.2609.8310.5410.54 518
7 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.39 09.7210.0310.3910.39 509
8 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 10.10 09.7209.5310.1010.10 492
9 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 10.01 10.0109.9609.8310.01 486
10 Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 09.74 09.7409.4007.6209.74 470
11 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 09.65 09.65XX09.65 465
12 Petr ČesnekPetr Česnek
AK OlomoucAK Olomouc
98 09.27 09.22X09.2709.27 442
13 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 09.21 09.1308.6609.2109.21 438
14 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 09.15 09.1509.0706.8909.15 435
15 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 08.94 08.5408.2108.9408.94 422
16 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 08.31 08.3108.1008.0808.31 385
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 0
Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 0
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 12.87 12.77X12.8712.87 659
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 11.98 11.5011.8211.9811.98 605
3 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 11.16 11.1211.16X11.16 556
4 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 11.15 XX11.1511.15 555
5 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 10.18 10.1810.0610.1710.18 496
6 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 09.89 08.8709.1109.8909.89 479
7 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 09.65 09.2209.5609.6509.65 465
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 11.76 10.6611.5711.7611.76 592
2 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 11.13 10.6811.1310.9811.13 554
3 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 10.29 10.2909.9209.7410.29 503
4 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 09.64 X09.4809.6409.64 464
5 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 09.60 09.4009.6009.5709.60 462
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 08.20 08.20--08.20 378
7 Petr HavránekPetr Havránek
SK HraniceSK Hranice
84 06.85 06.8506.7506.6006.85 298
Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 0
Jiří FrnkaJiří Frnka
AK OlomoucAK Olomouc
94 0
Marek ReiskupMarek Reiskup
AC ProstějovAC Prostějov
94 0
Celkem 10 závodníků
Pětiboj hala - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikola PařilováNikola Pařilová 94 JAC BrnoJAC Brno 3353
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 2897
Tereza DouchováTereza Douchová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Poznámky:
Pařilová N. 3353 (2:47.12/494-09.94/723-09.28/482-5.63/738-1.75/916)

Balůsková A. 2897 (2:57.37/390-09.61/787-07.98/398-4.84/516-1.66/806)

Douchová T. 2133 (/-10.81/568-10.51/563-4.82/511-1.38/491)
Celkem 3 závodníků
Pětiboj hala - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3161
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2916
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2729
4 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2722
5 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2454
Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Poznámky:
Vytlačilová T. 3161 (2:49.32/471-09.63/783-12.55/698-4.94/543-1.54/666)

Režnarová M. 2916 (2:38.79/587-10.14/686-10.12/537-4.93/540-1.45/566)

Sedláčková M. 2729 (2:59.13/373-10.62/570-4.79/503-1.38/491-09.58/792)

Šenková E. 2722 (3:00.22/363-07.97/397-4.70/479-1.66/806-10.19/677)

Jagošová A. 2454 (3:01.48/352-10.51/620-08.04/402-4.95/546-1.42/534)

Tomíčková T. 1140 (/-06.27/288-4.56/443-1.30/409-/)

Hubáčková D. 0 (/-/-/-/-0/)
Celkem 7 závodníků
Pětiboj hala - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 3350
2 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2932
3 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2804
4 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2756
5 Vendula ChybováVendula Chybová 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2479
6 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2250
Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Poznámky:
Zatloukalová B. 3350 (2:44.40/523-09.22/865-12.62/702-5.00/559-1.57/701)

Harasimová P. 2932 (2:50.17/462-09.81/748-09.71/510-4.95/546-1.54/666)

Palánová A. 2804 (2:55.68/406-09.58/792-09.41/491-5.08/581-1.42/534)

Šafářová K. 2756 (2:43.62/532-09.95/721-07.84/389-4.71/482-1.51/632)

Chybová V. 2479 (2:50.01/463-09.43/492-4.26/369-1.42/534-10.50/621)

Maternová K. 2250 (2:47.75/487-07.43/363-4.17/347-1.34/449-10.60/604)

Kadúchová K. 501 (2:46.44/501)

Dostálová V. 0 (/-/-/-0/-/)
Celkem 7 závodníků
Pětiboj hala - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 3079
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2807
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2785
4 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2767
5 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2634
6 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2611
7 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2487
8 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2338
9 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 2295
10 Anísa FilaliAnísa Filali 00 JAC BrnoJAC Brno 2249
11 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2249
12 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2215
13 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2199
14 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2194
15 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2157
16 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2092
17 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2045
18 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 1990
19 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1964
20 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 1925
21 Adéla RyndováAdéla Ryndová 00 JAC BrnoJAC Brno 1804
22 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 1747
23 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1744
24 Lenka BurianováLenka Burianová 00 JAC BrnoJAC Brno 1638
25 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 1601
26 Monika SkoumalováMonika Skoumalová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1052
Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 JAC BrnoJAC Brno DNF
Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov DNF
Poznámky:
Gieselová M. 3079 (2:50.88/454-09.32/844-08.77/449-5.26/631-1.57/701)

Hromadníková T. 2807 (2:52.20/441-10.05/703-09.08/469-5.13/595-1.48/599)

Dyrynková N. 2785 (2:54.76/415-09.35/487-4.85/519-1.45/566-09.55/798)

Holá D. 2767 (2:52.89/434-08.80/451-4.75/492-1.51/632-09.76/758)

Perná E. 2634 (2:55.86/405-10.06/701-10.11/537-4.78/500-1.38/491)

Strýčková V. 2611 (2:55.87/404-08.80/451-4.40/403-1.57/701-10.33/652)

Hadašová B. 2487 (2:59.32/372-07.94/395-4.28/374-1.51/632-09.99/714)

Höfferová L. 2338 (3:01.70/350-07.39/360-4.47/421-1.38/491-09.98/716)

Begová B. 2295 (2:58.90/375-06.80/322-4.06/322-1.42/534-09.84/742)

Filali A. 2249 (3:01.52/351-06.00/271-4.58/448-1.45/566-10.55/613)

Kašpárková T. 2249 (08.64/441-4.51/431-1.38/491-11.49/459-2:53.57/427)

Hönigová V. 2215 (2:57.88/385-06.84/325-4.19/352-1.38/491-10.27/662)

Červenková L. 2199 (07.81/387-4.78/500-1.42/534-11.37/477-3:07.26/301)

Namyslová T. 2194 (08.24/415-4.27/371-1.30/409-10.55/613-2:57.82/386)

Nováková J. 2157 (07.22/349-4.24/364-1.45/566-12.02/381-2:46.85/497)

Juchelková V. 2092 (3:01.94/347-06.45/300-3.99/306-1.34/449-10.12/690)

Zotyková V. 2045 (07.48/366-3.95/296-1.38/491-11.19/506-2:57.80/386)

Forchtsamová E. 1990 (09.04/467-4.24/364-1.26/369-10.84/563-3:16.55/227)

Švubová S. 1975 (/-08.31/419-4.61/456-1.26/369-09.90/731)

Zhřívalová D. 1964 (07.68/379-4.57/446-1.26/369-10.67/592-3:23.47/178)

Dvorská N. 1925 (06.22/285-4.17/347-1.34/449-10.67/592-3:13.25/252)

Čejnová V. 1895 (/-10.17/681-07.30/354-4.08/326-1.42/534)

Ryndová A. 1804 (07.29/354-3.64/229-1.34/449-11.24/498-3:10.51/274)

Klinkovská Z. 1747 (09.47/495-4.12/336-0/-11.29/490-2:53.72/426)

Kočí M. 1744 (06.90/329-4.21/357-0/-10.25/666-2:57.11/392)

Burianová L. 1638 (06.71/316-4.17/347-1.34/449-12.58/306-3:17.47/220)

Suchá L. 1601 (07.57/372-3.77/257-0/-11.14/514-2:50.58/458)

Skoumalová M. 1052 (07.04/338-3.22/146-0/-12.69/292-3:10.20/276)

Konečná M. 730 (07.80/386-4.07/324-0/-16.00/20-/)

Vaňásková A. 0 (0/0)
Celkem 29 závodníků
Sedmiboj hala - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4607
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4317
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4128
4 Michal HeczkoMichal Heczko 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3759
5 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 2659
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1186
Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK HraniceSK Hranice 0
Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 0
Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 0
Filip DittrichFilip Dittrich 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0
Poznámky:
Vojtek T. 4607 (3:22.96/457-08.79/793-09.64/464-6.48/693-4.14/656-1.92/731-07.20/813)

Fiala A. 4317 (3:31.25/391-08.85/779-11.76/592-6.41/677-3.64/519-1.92/731-07.77/628)

Čech V. 4128 (3:20.77/475-09.38/664-09.60/462-6.20/630-3.84/573-1.80/627-07.55/697)

Heczko M. 3759 (07.69/653-3:31.09/392-11.13/554-6.10/608-3.84/573-1.77/602-10.94/377)

Havránek P. 2659 (08.10/531-3:15.99/516-06.85/298-4.58/304-2.24/187-1.56/434-10.87/389)

Čech Z. 2315 (10.29/503-5.81/546-1.83/653-07.82/613)

Volný J. 1186 (4:31.30/59-08.20/378-3.68/156-2.24/187-1.25/218-09.58/188-/)

Frnka J. 745 (07.40/745-0/-0/-0/)

Reiskup M. 726 (0/-0/-0/-07.46/726)

Dittrich F. 0 (0/-0/-0/-0/)
Celkem 10 závodníků
Sedmiboj hala - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 4541
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 4399
3 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4333
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4209
5 Pavel HorákPavel Horák 95 AK OlomoucAK Olomouc 3978
6 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3440
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 AK OlomoucAK Olomouc 0
Poznámky:
Večeřa J. 4541 (07.49/716-3:18.89/491-08.28/913-12.87/659-6.47/691-3.64/519-1.71/552)

Mikuláček P. 4399 (07.53/703-3:24.11/447-08.69/816-11.98/605-6.54/707-3.64/519-1.77/602)

Moša T. 4333 (3:12.95/543-09.14/715-11.15/555-6.15/619-3.54/493-1.83/653-07.37/755)

Holek J. 4209 (3:17.45/503-08.92/764-09.65/465-6.11/610-4.04/628-1.71/552-07.58/687)

Horák P. 3978 (08.02/554-3:11.30/558-10.18/496-6.00/587-3.54/493-1.83/653-09.51/637)

Dolejš P. 3440 (07.93/580-3:56.52/219-11.16/556-5.59/500-4.04/628-1.60/464-10.26/493)

Smutný Š. 2438 (09.89/479-6.45/686-1.77/602-07.63/671)

Kaplánek J. 761 (08.93/761)
Celkem 7 závodníků
Sedmiboj hala - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4202
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4153
3 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4135
4 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4021
5 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3912
6 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3797
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3745
8 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 3316
9 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 3309
10 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 3289
11 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3283
12 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3270
13 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2844
14 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2625
Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNF
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Poznámky:
Svoboda A. 4202 (3:07.13/596-09.15/713-12.15/616-5.72/527-3.34/441-1.83/653-07.68/656)

Stankuš C. 4153 (3:13.30/540-08.67/820-10.10/492-6.10/608-2.84/319-1.95/758-07.81/616)

Němec J. 4135 (3:14.20/532-08.55/848-12.63/645-5.61/504-3.14/391-1.68/528-07.58/687)

Navrátil F. 4021 (07.28/785-3:35.44/359-11.63/584-6.43/682-2.44/229-1.80/627-08.96/755)

Dolák O. 3912 (3:27.55/420-09.66/607-12.93/663-6.24/639-2.84/319-1.77/602-07.66/662)

Vodák O. 3797 (07.69/653-3:25.32/438-10.54/518-6.27/646-2.64/273-1.89/705-09.88/564)

Hoffmann M. 3745 (07.58/687-3:14.62/528-09.15/435-5.85/554-2.44/229-1.89/705-09.66/607)

Orava A. 3316 (3:26.65/427-09.21/438-5.54/490-2.64/273-1.74/577-07.75/634-10.35/477)

Kračmar L. 3309 (07.68/656-3:23.50/452-09.65/465-5.87/559-2.24/187-1.60/464-10.08/526)

Samuel F. 3289 (3:26.61/427-08.31/385-5.33/447-3.14/391-1.74/577-07.79/622-10.56/440)

Dedík P. 3283 (3:30.84/394-10.01/486-5.88/561-2.44/229-1.64/496-07.55/697-10.68/420)

Novák M. 3270 (3:38.04/340-10.39/509-4.78/341-3.94/601-1.64/496-08.33/468-10.14/515)

Nestrašil J. 2844 (3:39.79/328-09.74/470-4.96/375-2.24/187-1.52/404-07.89/592-10.29/488)

Král D. 2625 (3:24.82/442-08.94/422-5.05/392-3.04/367-/-07.98/565-10.58/437)

Pleva P. 2510 (/-13.79/715-0/-3.74/546-1.71/552-07.55/697-/)

Česnek P. 2304 (09.27/442-5.77/537-1.77/602-07.47/723)

Orálek D. 1284 (0/-6.05/597-0/-07.58/687)

Mališka R. 757 (08.95/757)

Podjukl V. 635 (3:02.98/635)

Guzik V. 0 (0/-/-0/-0/-/)
Celkem 18 závodníků
Sedmiboj hala - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3782
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3607
3 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3434
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3148
5 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3122
6 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3060
7 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3053
8 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2853
9 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2625
10 Robin HrdličkaRobin Hrdlička 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2502
11 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2492
12 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2380
13 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2311
14 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2128
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Jiří LátalJiří Látal 99 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Tony RichterTony Richter 99 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Martin OdstrčilMartin Odstrčil 99 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Poznámky:
Vácha J. 3782 (3:23.36/454-08.86/777-11.30/564-5.83/550-2.84/319-1.56/434-07.59/684)

Adamec V. 3607 (07.90/589-3:11.28/558-10.65/525-5.27/435-2.64/273-1.77/602-09.57/625)

Horák A. 3434 (3:29.74/403-11.60/582-5.47/475-2.64/273-1.56/434-07.86/601-09.37/666)

Pácal V. 3148 (3:19.99/482-09.72/469-3.46/125-2.44/229-1.77/602-07.88/595-09.47/646)

Martiňák L. 3122 (3:20.00/482-08.89/770-10.20/498-5.16/413-0/-1.56/434-08.12/525)

Zeman F. 3060 (08.01/557-3:16.76/509-10.46/513-5.22/425-2.24/187-1.56/434-10.59/435)

Kubík L. 3053 (07.71/646-3:29.90/401-08.86/417-5.02/386-2.24/187-1.48/374-09.49/642)

Nastoupil J. 2862 (08.82/786-09.57/460-5.73/529-1.56/434-07.69/653)

Semotam J. 2853 (08.19/506-3:36.82/349-10.48/454-09.45/453-5.08/398-2.44/229-1.60/464)

Vychodil J. 2799 (10.48/515-5.50/481-1.68/528-07.82/613-09.39/662)

Junek J. 2625 (3:41.06/319-09.96/483-4.57/303-0/-1.56/434-08.23/495-09.74/591)

Hrdlička R. 2502 (3:52.23/245-11.65/585-4.11/224-2.24/187-1.52/404-08.46/434-10.66/423)

Vávra A. 2492 (3:46.18/284-07.97/365-4.69/324-0/-1.60/464-08.30/476-09.80/579)

Kukelka D. 2380 (3:39.42/330-09.63/463-5.14/409-0/-1.36/290-08.15/517-10.98/371)

Namyslo M. 2311 (3:16.88/508-09.57/460-5.10/402-0/-1.52/404-08.08/537-16.21/0)

Hanzlík D. 2128 (3:35.18/361-07.06/311-4.54/297-0/-1.52/404-08.46/434-11.31/321)

Látal J. 1850 (08.45/393-4.88/360-1.71/552-08.05/545)

Richter T. 1143 (DNP/-4.59/306-1.56/434-08.58/403)

Odstrčil M. 929 (DNP/-0/-1.68/528-08.59/401)

Peřina V. 879 (DNP/-4.77/339-/-08.07/540)

Albrecht P. 627 (1.80/627)

Kopec A. 489 (10.28/489)
Celkem 20 závodníků