Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Olomouc (25. - 26. 1. 2014)

skok daleký - Muži

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.48 6.296.484.666.48 693
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 6.41 X6.41X6.41 677
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 6.20 X6.036.206.20 630
4 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 6.10 5.816.105.856.10 608
5 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 5.81 5.575.815.595.81 546
6 Petr HavránekPetr Havránek
SK HraniceSK Hranice
84 4.58 4.584.353.774.58 304
7 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 3.68 X3.583.683.68 156
Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 0 0
Jiří FrnkaJiří Frnka
AK OlomoucAK Olomouc
94 0 0
Marek ReiskupMarek Reiskup
AC ProstějovAC Prostějov
94 0 0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.54 6.246.546.386.54 707
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.47 6.256.316.476.47 691
3 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 6.45 5.985.916.456.45 686
4 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.15 6.046.156.146.15 619
5 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 6.11 6.11X5.636.11 610
6 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.00 5.886.005.926.00 587
7 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 5.59 5.595.505.565.59 500
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 6.43 XXX0 682
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 6.27 XXX0 646
3 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 6.24 XXX0 639
4 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 6.10 XXX0 608
5 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.05 XXX0 597
6 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.88 XXX0 561
7 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.87 XXX0 559
8 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.85 XXX0 554
9 Petr ČesnekPetr Česnek
AK OlomoucAK Olomouc
98 5.77 XXX0 537
10 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 5.72 XXX0 527
11 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 5.61 XXX0 504
12 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 5.54 XXX0 490
13 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 5.33 XXX0 447
14 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 5.05 XXX0 392
15 Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 4.96 XXX0 375
16 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.78 XXX0 341
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 0 XXX0
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 DNP
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 5.83 5.675.835.715.83 550
2 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.73 X5.735.385.73 529
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 5.50 5.475.405.505.50 481
4 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 5.47 5.395.125.475.47 475
5 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 5.27 5.195.275.245.27 435
6 Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 5.22 5.224.90X5.22 425
7 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 5.16 X5.164.965.16 413
8 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.14 X5.144.735.14 409
9 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 5.10 4.975.095.105.10 402
10 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.08 4.775.084.845.08 398
11 Lukáš KubíkLukáš Kubík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 5.02 4.935.02X5.02 386
12 Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.88 4.774.494.884.88 360
13 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.77 3.544.77-4.77 339
14 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.69 4.384.454.694.69 324
15 Tony RichterTony Richter
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.59 4.494.593.944.59 306
16 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.57 4.544.214.574.57 303
17 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.54 4.543.134.354.54 297
18 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.11 4.113.904.094.11 224
19 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3.46 X3.46X3.46 125
Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 0 0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 5.63 4.845.275.635.63 738
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 4.84 4.544.664.844.84 516
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 4.82 4.804.823.504.82 511
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 4.95 4.954.934.784.95 546
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 4.94 4.804.934.944.94 543
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4.93 X4.934.754.93 540
4 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.79 X4.794.674.79 503
5 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 4.70 4.604.70X4.70 479
6 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 4.56 4.314.564.444.56 443
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 DNP 0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 5.08 X4.795.085.08 581
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.00 4.905.004.965.00 559
3 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.95 4.954.704.734.95 546
4 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 4.71 4.644.634.714.71 482
5 Vendula ChybováVendula Chybová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 4.26 4.074.264.104.26 369
6 Kateřina MaternováKateřina Maternová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 4.17 3.824.174.114.17 347
Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 DNP 0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.26 5.035.035.265.26 631
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 5.13 4.825.025.135.13 595
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.85 4.85X4.464.85 519
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.78 4.664.784.764.78 500
5 Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.78 XX4.784.78 500
6 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.75 4.724.714.754.75 492
7 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.61 XX4.614.61 456
8 Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 4.58 4.584.064.564.58 448
9 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 4.57 4.394.284.574.57 446
10 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 4.51 3.754.514.274.51 431
11 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.47 4.244.334.474.47 421
12 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 4.40 4.404.063.974.40 403
13 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.28 4.284.093.874.28 374
14 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.27 4.024.274.014.27 371
15 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.24 4.244.244.054.24 364
16 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 4.24 4.044.114.244.24 364
17 Marie KočíMarie Kočí
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.21 X4.144.214.21 357
18 Veronika HönigováVeronika Hönigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 4.19 4.164.193.884.19 352
19 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 4.17 X4.144.174.17 347
20 Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK PřerovSK Přerov
00 4.17 3.744.174.134.17 347
21 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská
JAC BrnoJAC Brno
00 4.12 4.123.803.754.12 336
22 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 4.08 3.974.083.854.08 326
23 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná
JAC BrnoJAC Brno
99 4.07 3.994.07X4.07 324
24 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.06 4.063.54X4.06 322
25 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.99 3.993.813.533.99 306
26 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 3.95 3.863.923.953.95 296
27 Lenka SucháLenka Suchá
JAC BrnoJAC Brno
00 3.77 3.323.773.763.77 257
28 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 3.64 3.093.643.643.64 229
29 Monika SkoumalováMonika Skoumalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 3.22 3.143.223.143.22 146
Celkem 29 závodníků