výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Pardubice (25. 1. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 97 SVITASVITA 07.8
2 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 SLATISLATI 07.8
3 Josef NovákJosef Novák 85 SVITASVITA 08.0
4 Pavel DopitaPavel Dopita 96 SVITASVITA 08.3
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 ACPARACPAR 07.5
2 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 98 TYNORTYNOR 07.5
3 Martin KulhánekMartin Kulhánek 98 CHRUDICHRUDI 07.8
4 Pavel NetekPavel Netek 98 VMYTOVMYTO 08.0
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 VMYTOVMYTO 07.4
2 Gabriel NekutGabriel Nekut 98 SLATISLATI 07.4
3 Matěj LavickýMatěj Lavický 98 HKRALHKRAL 07.8
4 Jakub KozákJakub Kozák 98 SAKPUSAKPU 07.9
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HegerFilip Heger 99 LITOMLITOM 07.5
2 Jiří KlejchJiří Klejch 99 SAKPUSAKPU 08.1
3 Martin PokornýMartin Pokorný 99 LITOMLITOM 08.2
4 Pavel HildebrandPavel Hildebrand 99 LITOMLITOM 08.5
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 ACPARACPAR 07.6
2 Jiří BeránekJiří Beránek 99 SAKPUSAKPU 08.1
3 Martin FendrichMartin Fendrich 99 SLATISLATI 08.9
4 David HemerkaDavid Hemerka 00 DD SvětláDD Světlá 10.3
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 HKRALHKRAL 07.7
2 Tomáš StarkaTomáš Starka 00 SLATISLATI 07.8
3 Amir HamidAmir Hamid 00 VMYTOVMYTO 08.6
4 Daniel TomanDaniel Toman 00 SAKPUSAKPU 08.7
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 SAKPUSAKPU 08.3
2 Josef KahounJosef Kahoun 03 DD SvětláDD Světlá 10.6
3 Jiří SoukupJiří Soukup 27 HKRALHKRAL 14.9
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 ACPARACPAR 08.2
2 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 96 HVEPAHVEPA 08.4
3 Laura GočaltovskáLaura Gočaltovská 99 ACPARACPAR 08.8
4 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 USORLUSORL 08.9
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 99 ACPARACPAR 08.7
2 Aneta PernerováAneta Pernerová 97 SVITASVITA 08.9
3 Pavlína JandováPavlína Jandová 99 ACPARACPAR 09.0
4 Natálie VíškováNatálie Víšková 98 VMYTOVMYTO 09.4
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 CHRUDICHRUDI 08.1
2 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová 00 VMYTOVMYTO 08.6
3 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 CHRUDICHRUDI 08.7
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HloupáKarolína Hloupá 00 VMYTOVMYTO 08.1
2 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 SAKPUSAKPU 09.2
3 Eliška BačováEliška Bačová 00 VMYTOVMYTO 09.2
4 Tereza PoledníkováTereza Poledníková 00 SLATISLATI 09.7
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KovaříkováMarie Kovaříková 99 SAKPUSAKPU 08.7
2 Andrea HolubováAndrea Holubová 01 HVEPAHVEPA 08.7
3 Tereza DostálováTereza Dostálová 01 VMYTOVMYTO 09.7
4 Eliška TylichováEliška Tylichová 02 HVEPAHVEPA 10.6
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VebrováHana Vebrová 02 ACPARACPAR 09.0
2 Klára ChmelováKlára Chmelová 01 HVEPAHVEPA 10.4
3 Vendula FišerováVendula Fišerová 04 DD SvětláDD Světlá 10.6
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 SAKPUSAKPU 08.6
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 00 SAKPUSAKPU 08.7
3 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 SAKPUSAKPU 09.0
4 Klára KopeckáKlára Kopecká 00 SAKPUSAKPU 09.0
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 HKRALHKRAL 08.4
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 SAKPUSAKPU 10.6
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 HKRALHKRAL 09.4
2 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 HKRALHKRAL 11.0
3 Vít HemerkaVít Hemerka 00 HVEPAHVEPA 11.3
4 Jakub AndrleJakub Andrle 99 VMYTOVMYTO 11.6
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Juniorky

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 USORLUSORL 11.5
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 CHRUDICHRUDI 09.2
2 Martina ČihákováMartina Čiháková 99 VMYTOVMYTO 11.0
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 CHRUDICHRUDI 10.5
2 Nikol PánkováNikol Pánková 00 VMYTOVMYTO 12.0
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 HVEPAHVEPA 10.5
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
ACPARACPAR
97 1.88
2 Petr DosedělPetr Doseděl
LITOMLITOM
85 1.84
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ACPARACPAR
98 1.84
4 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
SVITASVITA
97 1.80
5 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
TYNORTYNOR
96 1.80
6 Jan ZálabskýJan Zálabský
ACPARACPAR
89 1.80
7 František WiesnerFrantišek Wiesner
ACPARACPAR
96 1.72
8 Matěj HrbekMatěj Hrbek
ACPARACPAR
96 1.72
9 Michal VyhlídalMichal Vyhlídal
ACPARACPAR
95 1.72
10= Josef ŘíhaJosef Říha
HKRALHKRAL
99 1.64
10= Jakub DlouhýJakub Dlouhý
HVEPAHVEPA
98 1.64
12 Martin PokornýMartin Pokorný
LITOMLITOM
99 1.56
13= David RybaDavid Ryba
HKRALHKRAL
99 1.48
13= Dominik FajmonDominik Fajmon
SAKPUSAKPU
98 1.48
15 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
SAKPUSAKPU
00 1.44
16 Martin FendrichMartin Fendrich
SLATISLATI
99 1.40
17 Tomáš StarkaTomáš Starka
SLATISLATI
00 1.32
18 Jiří SoukupJiří Soukup
HKRALHKRAL
27 0.95
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
ACPARACPAR
97 1.48
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová
HVEPAHVEPA
96 1.48
2 Tereza LomnickáTereza Lomnická
ACPARACPAR
96 1.48
4 Denisa DostálováDenisa Dostálová
VMYTOVMYTO
96 1.48
5 Natálie FranclováNatálie Franclová
ACPARACPAR
98 1.44
6 Táňa BorovcováTáňa Borovcová
HVEPAHVEPA
98 1.40
7 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
SAKPUSAKPU
99 1.36
8 Andrea HolubováAndrea Holubová
HVEPAHVEPA
01 1.32
9 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
ACPARACPAR
01 1.32
9 Marie KovaříkováMarie Kovaříková
SAKPUSAKPU
99 1.32
11 Tereza PoledníkováTereza Poledníková
SLATISLATI
00 1.32
12 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
SAKPUSAKPU
00 1.28
13 Klára SkoupáKlára Skoupá
VMYTOVMYTO
00 1.28
13 Martina ČihákováMartina Čiháková
VMYTOVMYTO
99 1.28
15 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková
CHRUDICHRUDI
99 1.28
16 Tereza DostálováTereza Dostálová
VMYTOVMYTO
01 1.28
17 Ester KvirencováEster Kvirencová
HVEPAHVEPA
01 1.20
Eliška TylichováEliška Tylichová
HVEPAHVEPA
02 NH
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Radoš RyklRadoš Rykl
HKRALHKRAL
95 4.45
2 Daniel BuřvalDaniel Buřval
CHRUDICHRUDI
92 3.85
3= Jiří LedenJiří Leden
CHRUDICHRUDI
74 3.20
3= Karel FiedlerKarel Fiedler
CHRUDICHRUDI
49 3.20
5 Jakub KřížJakub Kříž
CHRUDICHRUDI
98 3.10
6 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
SAKPUSAKPU
99 2.80
7 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
CHRUDICHRUDI
00 2.60
8 Vladimír NiščákVladimír Niščák
CHRUDICHRUDI
01 2.60
9 Josef ŘíhaJosef Říha
HKRALHKRAL
99 2.40
10 Adam CapoušekAdam Capoušek
HKRALHKRAL
99 2.00
Pavel FiedlerPavel Fiedler
CHRUDICHRUDI
72 NH
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
CHRUDICHRUDI
96 3.00
2 Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
ACPARACPAR
96 2.40
3 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
SAKPUSAKPU
99 2.40
4 Kateřina BuřvalováKateřina Buřvalová
CHRUDICHRUDI
98 2.40
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
HVEPAHVEPA
88 7.06
2 David BenešDavid Beneš
HVEPAHVEPA
91 6.64
3 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
ACPARACPAR
97 6.21
4 Matěj HrbekMatěj Hrbek
ACPARACPAR
96 6.08
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ACPARACPAR
98 5.87
6 Martin KulhánekMartin Kulhánek
CHRUDICHRUDI
98 5.72
7 Matěj KašparMatěj Kašpar
ACPARACPAR
98 5.55
8 Josef NovákJosef Novák
SVITASVITA
85 5.52
9 Petr NovotnýPetr Novotný
HVEPAHVEPA
98 5.52
10 Marek ToufarMarek Toufar
CHRUDICHRUDI
96 5.39
11 Jan PerhačJan Perhač
TYNORTYNOR
97 5.38
12 Ondřej HolubOndřej Holub
ACPARACPAR
99 5.38
13 Pavel NetekPavel Netek
VMYTOVMYTO
98 5.24
14 Filip BlatníkFilip Blatník
HKRALHKRAL
00 5.08
15 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk
TYNORTYNOR
98 5.07
16 Filip HegerFilip Heger
LITOMLITOM
99 5.03
17 Josef ŘíhaJosef Říha
HKRALHKRAL
99 4.98
18 Matěj LavickýMatěj Lavický
HKRALHKRAL
98 4.83
19 Pavel DopitaPavel Dopita
SVITASVITA
96 4.75
20 Adam CapoušekAdam Capoušek
HKRALHKRAL
99 4.30
21 Tomáš FajklTomáš Fajkl
ACPARACPAR
98 4.28
22 Jakub MrkvičkaJakub Mrkvička
SLATISLATI
00 4.27
23 Martin PokornýMartin Pokorný
LITOMLITOM
99 4.18
24 Amir HamidAmir Hamid
VMYTOVMYTO
00 4.09
25 Jakub AndrleJakub Andrle
VMYTOVMYTO
99 3.72
26 Tomáš LuticaTomáš Lutica
ACPARACPAR
01 3.17
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ČaladiTereza Čaladi
ACPARACPAR
96 5.06
2 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
HVEPAHVEPA
96 4.97
3 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
CHRUDICHRUDI
99 4.93
4 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová
HVEPAHVEPA
97 4.73
5 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
ACPARACPAR
97 4.72
6 Tereza LomnickáTereza Lomnická
ACPARACPAR
96 4.49
7 Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
ACPARACPAR
96 4.41
8 Pavlína JandováPavlína Jandová
ACPARACPAR
99 4.33
9 Laura GočaltovskáLaura Gočaltovská
ACPARACPAR
99 4.33
10 Karolína HloupáKarolína Hloupá
VMYTOVMYTO
00 4.22
11 Monika DoudováMonika Doudová
HVEPAHVEPA
98 4.21
12 Adéla GlückováAdéla Glücková
HVEPAHVEPA
99 4.17
13 Kateřina BurianováKateřina Burianová
SAKPUSAKPU
00 4.10
14 Natálie FranclováNatálie Franclová
ACPARACPAR
98 4.09
15 Klára KopeckáKlára Kopecká
SAKPUSAKPU
00 4.01
16 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová
VMYTOVMYTO
00 3.93
17 Martina ČihákováMartina Čiháková
VMYTOVMYTO
99 3.93
18 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
HVEPAHVEPA
01 3.92
19 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
SAKPUSAKPU
00 3.91
20 Eliška BačováEliška Bačová
VMYTOVMYTO
00 3.89
21 Eliška VetíškováEliška Vetíšková
SAKPUSAKPU
00 3.84
22 Andrea HolubováAndrea Holubová
HVEPAHVEPA
01 3.79
23 Aneta PernerováAneta Pernerová
SVITASVITA
97 3.72
24 Natálie VíškováNatálie Víšková
VMYTOVMYTO
98 3.72
25 Klára SkoupáKlára Skoupá
VMYTOVMYTO
00 3.68
26 Marie NováMarie Nová
ACPARACPAR
00 3.62
27 Nikol PánkováNikol Pánková
VMYTOVMYTO
00 3.24
Denisa DostálováDenisa Dostálová
VMYTOVMYTO
96 NM
Celkem 28 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
HVEPAHVEPA
88 14.89
2 David BenešDavid Beneš
HVEPAHVEPA
91 14.47
3 Martin KulhánekMartin Kulhánek
CHRUDICHRUDI
98 12.45
4 Jan PerhačJan Perhač
TYNORTYNOR
97 11.23
5 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
TYNORTYNOR
96 11.08
6 Jiří SoukupJiří Soukup
HKRALHKRAL
27 04.56
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Karolína JelínkováKarolína Jelínková
HVEPAHVEPA
96 10.90
Celkem 1 závodníků