výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (25. 1. 2014)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.39
2 Martin SvatošMartin Svatoš 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 07.75
3 Jan VotavaJan Votava 89 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 07.79
4 Martin KubešMartin Kubeš 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.14
Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice DQ
Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Poznámky:
Váchal - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.13
2 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.94
6 Jan NovákJan Novák 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.94
MS Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.47
MS Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.67
MS Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.35
2 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.74
MS Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 07.15
MS Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.50
MS Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.54
Zdeněk MoravecZdeněk Moravec 95 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.52
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.66
3 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.89
4 Václav DedekVáclav Dedek 96 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 07.91
MS Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.38
Štěpán FauŠtěpán Fau 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.15
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.16
3 Jan KočíJan Kočí 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.38
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.38
MS Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.27
Julius KováčJulius Kováč 95 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.32
Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.32
3 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.49
4 Michal StudenýMichal Studený 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.85
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.33
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.05
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.13
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.17
4 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.38
5 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.41
6 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.47
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.30
2 Jiří DuchekJiří Duchek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.88
3 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.08
4 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.16
MS Karel ZavadilKarel Zavadil 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.23
Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
Krejčí - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.24
2 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.44
3 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.51
4 Daniel MatějkaDaniel Matějka 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.10
5 Jaroslav KaresJaroslav Kares 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.19
Lukáš DoubekLukáš Doubek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.19
2 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.62
3 Michal ČákoraMichal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.80
4 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.90
5 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.99
6 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.72
2 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07.97
3 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.05
4 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.26
5 Minh Dung Mirek NguyenMinh Dung Mirek Nguyen 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.39
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.23
2 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.49
3 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.63
4 Jan MoravaJan Morava 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.94
5 Ondřej ŠotOndřej Šot 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.25
MS Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.19
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.49
3 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.06
4 Adam ČechAdam Čech 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.13
Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
Stránský - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.71
2 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.72
Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Marek HesMarek Hes 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Poznámky:
Lališ - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.44
2 Ondřej KloudaOndřej Klouda 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.89
3 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.03
4 Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.27
5 Daniel MondekDaniel Mondek 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.76
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.13
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.14
3 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.19
4 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.23
5 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.39
Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Červík - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.09
2 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.26
3 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.29
4 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.32
MS Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
MS Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.71
2 Jana ŠperňákováJana Šperňáková 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.09
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.17
4 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.22
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.73
MS Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.20
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.28
3 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.30
4 Lenka JanoutováLenka Janoutová 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.46
5 Markéta MaláMarkéta Malá 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.64
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.79
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.04
3 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.47
4 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.78
MS Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.68
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.65
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.81
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.03
4 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.04
5 Jana ŠperňákováJana Šperňáková 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.09
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.16
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.11
2= Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.23
2= Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.23
4 Lenka JanoutováLenka Janoutová 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.55
5 Markéta MaláMarkéta Malá 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.66
6 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.72
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.03
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.67
3 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.83
4 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.14
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.47
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.56
3 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.73
4 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.93
5 Anna ČernáAnna Černá 99 AC DomažliceAC Domažlice 08.97
6 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.08
2 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.46
3 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.79
4 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.92
5 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.97
6 Tereza LádováTereza Ládová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.26
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.36
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.56
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.61
5 Tereza KristkováTereza Kristková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.82
6 Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.40
2 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.44
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.82
4 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.04
5 Monika RzymanováMonika Rzymanová 98 AC DomažliceAC Domažlice 09.06
MS Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 08.10
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.29
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.60
4 Karolína OškerováKarolína Oškerová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.89
5 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.16
6 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.46
2 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.68
3 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.77
4 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.99
Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 98 AC DomažliceAC Domažlice DQ
Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Poznámky:
Konicarová - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.37
2 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 99 AC DomažliceAC Domažlice 08.48
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.69
4 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.03
Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Poznámky:
Janušková - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.36
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.72
3 Andrea UhlováAndrea Uhlová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.07
MS Klaudie KálnayováKlaudie Kálnayová 97 SlovenskoSlovensko DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.94
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.09
3= Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.19
3= Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 08.19
5 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.26
6 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.42
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.52
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.65
3 Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.28
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.84
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Robert DiazRobert Diaz 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.51
MS Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.75
MS Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.85
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.83
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 23.06
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 23.69
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 AC DomažliceAC Domažlice 24.42
2 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.55
MS Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.81
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice 23.30
2 Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.20
3 Tomáš FlachsTomáš Flachs 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.35
4 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.66
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.10
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.43
3 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.77
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.51
MS Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.75
MS Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 24.81
Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.75
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.37
Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.37
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.84
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.18
MS Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.98
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.72
2 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.67
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.32
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.71
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.49
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.51
3 Michal ČákoraMichal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.89
4 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.67
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.86
2 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.48
3 Daniel MatějkaDaniel Matějka 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.15
MS Karel ZavadilKarel Zavadil 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 27.22
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.11
2 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.22
3 Jan MoravaJan Morava 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.25
4 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 28.67
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KloudaOndřej Klouda 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.48
2 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.77
3 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.59
4 Mikoláš FišerMikoláš Fišer 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.12
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří DuchekJiří Duchek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.15
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.27
3 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.28
Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Poznámky:
Krůta - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.57
2 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.04
Marek HesMarek Hes 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.57
2 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.80
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.50
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.41
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.78
Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.01
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.79
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.05
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.37
2 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.24
MS Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.28
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠotováKarolína Šotová 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.83
MS Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.98
MS Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 27.39
MS Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.94
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.30
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.41
3 Jana ŠperňákováJana Šperňáková 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 27.46
MS Markéta RodováMarkéta Rodová 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 29.48
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.35
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.69
MS Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.38
2 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.46
3 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 30.03
4 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.26
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.21
MS Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 25.95
MS Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.83
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.79
2 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 98 AC DomažliceAC Domažlice 28.92
MS Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.37
MS Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.80
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.79
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 27.25
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.50
4 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.31
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.87
2 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 26.88
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.91
MS Julie WeissováJulie Weissová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.65
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.68
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.20
3 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.98
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.17
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 28.18
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.73
4 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 29.99
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.11
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 29.20
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.25
Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.31
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.46
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.24
4 Petra BaarováPetra Baarová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.03
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika RzymanováMonika Rzymanová 98 AC DomažliceAC Domažlice 29.47
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.47
3 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.83
Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.78
2 Jan BergJan Berg 94 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.23
MS Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.55
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 51.43
2 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.45
3 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 55.55
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 50.84
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří GregorJiří Gregor 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.54
2 Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.51
MS Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.52
MS Tadeáš PašekTadeáš Pašek 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.07
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.77
2 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.70
MS Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav DNP
MS Jakub ČechJakub Čech 93 AC ČáslavAC Čáslav 55.59
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 55.26
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 58.20
MS Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 54.66
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.64
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.45
MS Radek MikušRadek Mikuš 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
MS Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 52.15
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 55.53
2 Tomáš HonzíkTomáš Honzík 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 58.40
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.49
MS Martin ZikmundMartin Zikmund 98 TJ NeratoviceTJ Neratovice 58.79
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 58.54
2 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 59.52
3 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 61.05
4 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 65.10
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 58.92
MS Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.15
MS Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 62.25
MS Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62.78
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 63.97
2 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 66.31
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Poznámky:
Meczlová - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 66.13
2 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 66.31
MS Markéta RodováMarkéta Rodová 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DQ
MS Monika ŠařecováMonika Šařecová 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNP
Poznámky:
Rodová - DQ - pravidlo 214.9
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 59.25
MS Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 60.13
MS Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 65.18
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 66.16
2 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 68.50
MS Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 71.24
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.11
2 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 69.58
MS Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 61.68
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 1:55.26
2 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:56.16
3 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:58.35
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.33
5 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.10
6 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.02
7 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:01.15
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:02.64
2 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.02
3 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:06.16
MS Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:58.10
MS Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:02.13
MS Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:05.87
Jaroslav HlaváčJaroslav Hlaváč 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DQ
Poznámky:
Hlaváč - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.21
2 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:20.07
3 Radek DojčarRadek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:20.55
MS Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:10.13
MS Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:11.36
MS Lukáš KynickýLukáš Kynický 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:16.42
Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Poznámky:
Louda - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:24.50
2 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:24.95
3 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:30.40
4 Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.72
MS Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČáslavAC Čáslav 2:33.97
Michal KorandaMichal Koranda 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:18.31
2 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:24.77
3 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:28.19
MS Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:12.50
MS Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:31.02
MS Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 2:35.28
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:30.55
2 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.55
3 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:39.37
4 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:42.56
5 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:48.37
MS Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:31.28
MS Monika ŠařecováMonika Šařecová 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2:48.67
Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DQ
Poznámky:
Hrubá - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:26.51
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:29.42
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.05
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.62
5 Michaela KašováMichaela Kašová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:42.64
6 Petra BaarováPetra Baarová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:47.53
Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:39.48
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:39.71
3 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.98
4 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:43.89
5 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:47.70
6 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:53.14
Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
Šedivá - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 4:09.17
2 Pavel OličPavel Olič 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:12.66
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:13.61
4 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4:20.17
MS Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 4:09.84
MS Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:15.87
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 4:15.07
2 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 4:15.40
3 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:31.23
MS Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:36.68
Jan BielikJan Bielik 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Poznámky:
Bielik - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:28.19
2 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:54.21
3 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:56.98
4 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:10.07
5 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:16.67
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:24.62
2 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:26.22
3 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:33.30
4 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 6:12.91
MS Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:01.14
MS Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:07.04
MS Martina MlejnkováMartina Mlejnková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:35.01
Lucie KroftováLucie Kroftová 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany DQ
Poznámky:
Kroftová - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin DebnarMartin Debnar 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08:52.51
MS Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:00.23
3 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 09:04.71
4 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:10.23
5 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09:21.32
6 Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09:36.73
MS Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09:39.11
8 Radek VeselýRadek Veselý 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:43.47
9 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:54.54
MS Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09:56.36
11 Miroslav ŽabenskýMiroslav Žabenský 78 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 11:25.64
Vít BílýVít Bílý 95 AC DomažliceAC Domažlice DQ
Poznámky:
Bílý - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10:03.92
2 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:11.47
3 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:49.66
4 Jan BurianJan Burian 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:16.50
5 Zdeněk ČadaZdeněk Čada 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11:35.16
6 Ondřej HasmanOndřej Hasman 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:35.18
MS Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:31.01
MS Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10:00.85
Celkem 8 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KavijováPetra Kavijová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11:35.71
2 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:54.08
3 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 13:41.92
Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DQ
Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DQ
Karolína MíkováKarolína Míková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Müllerová, Míková, Davidová - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich VítJindřich Vít 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.12
2 Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.29
3 Tomáš HirschnerTomáš Hirschner 74 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... 11.45
MS Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 08.13
MS Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.43
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HoudekMartin Houdek 82 AC DomažliceAC Domažlice 08.78
2 Martin VolákMartin Volák 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.37
3 Petr UrbanPetr Urban 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.90
4 Pavel KudějPavel Kuděj 78 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... 11.87
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.46
2 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.61
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.74
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.89
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.60
MS Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.74
MS Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.84
MS Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.37
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Sýkora - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.72
2 Ondřej KloudaOndřej Klouda 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.26
3 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.76
MS Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 08.74
MS Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.95
Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DQ
Poznámky:
Pogosjan - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.43
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
MS Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.31
MS Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.76
Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.26
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.41
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.45
MS Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.83
MS Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.56
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.05
2 Michaela RadováMichaela Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.51
MS Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
MS Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.29
Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.93
2 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.41
MS Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.19
MS Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.98
MS Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.02
MS Julie WeissováJulie Weissová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.06
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 09.63
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.80
3 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.82
4 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.83
5 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.04
MS Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.89
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.93
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.63
3 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.71
MS Nikola SmolkováNikola Smolková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.97
MS Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.56
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.25
2 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.58
3 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 10.61
4 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.94
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beran,Marušík,Gregor,Kubeš Beran,Marušík,Gregor,Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:35.02
2 Študlar,Duchek,Osinek,Ricyter Študlar,Duchek,Osinek,Ricyter SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:40.35
3 Mašek,Hřebík,Honzík,Kares Mašek,Hřebík,Honzík,Kares TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:45.67
Marxbauer,Civiš,Čákora,Krůta Marxbauer,Civiš,Čákora,Krůta TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Poznámky:
Sokol Plzeň - DQ - pravidlo 217.1
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ledvina,Tauer,Váchal,Pivoňka Ledvina,Tauer,Váchal,Pivoňka AC DomažliceAC Domažlice 1:32.90
2 Beneš,Brož,Louda,Gocala Beneš,Brož,Louda,Gocala TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:38.92
3 Zikmund,Novák,Pacholik,Gysel Zikmund,Novák,Pacholik,Gysel TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:42.92
4 Hes,Štejler,Stašek,Rejchart Hes,Štejler,Stašek,Rejchart AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:45.04
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Váňová, Budínová, Vomáčková, T. Urbanová Váňová, Budínová, Vomáčková, T. Urbanová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:45.98
2 Zikešová, Kunová, Švecová, Burdová Zikešová, Kunová, Švecová, Burdová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:48.49
3 Chunkhno, Fialová, Urbánková, Heinrichová Chunkhno, Fialová, Urbánková, Heinrichová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:57.75
Staňková, Haasová, Kuželíková, Přibylová Staňková, Haasová, Kuželíková, Přibylová AC DomažliceAC Domažlice DQ
Poznámky:
Domažlice - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tiralová, Janušková, Sabadinová, Petukovičová Tiralová, Janušková, Sabadinová, Petukovičová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:48.57
2 Radová, Adlerová, Suráková, Hřebíková Radová, Adlerová, Suráková, Hřebíková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:50.02
3 Konicarová, Rzymanová, Martínková, Rubášová Konicarová, Rzymanová, Martínková, Rubášová AC DomažliceAC Domažlice 1:52.02
Baarová, Vavrečková, Holubová, Kavijová Baarová, Vavrečková, Holubová, Kavijová Atletika KlatovyAtletika Klatovy DQ
Poznámky:
Klatovy - DQ - pravidlo 217.1
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.561.611.661.711.761.791.821.851.881.911.941.972.002.032.06
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 2.09 ------O-O-OXOXO-XO
2 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.97 ------O-OOXOXXOXXX--
3 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.88 ---OO-XOXXOXOXXX-----
4 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 1.85 ---OO-XOXXOXXX------
5= Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 1.76 --OOOXXX---------
5= Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.76 ---OOXXX---------
7 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 1.76 --OOXOXXX---------
8 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.71 -OOOXXX----------
9 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.71 -O-XOXXX----------
10 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.66 XOOOXXX-----------
11 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.61 XOOXXX------------
12 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.61 OXOXXX------------
MS Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.09
MS Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
95 1.91
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.711.761.791.82
1= František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.79 ----OO-XXX
1= Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.79 ----OO-XXX
3= Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.76 ----OO-XXX
3= Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 1.76 ----OO-XXX
5 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.66 ----OO-XXX
6 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.66 ----OO-XXX
7 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.66 ----OO-XXX
8 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 1.61 ----OO-XXX
9 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
98 1.61 ----OO-XXX
10 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.61 ----OO-XXX
11 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.61 ----OO-XXX
12 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 1.56 ----OO-XXX
MS Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.79
MS Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.76
Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.551.591.631.661.691.731.761.781.811.841.871.90
1 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 1.73 ---OOOOOOXXX
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.63 OOOOOOXXX
3 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.59 O-O-OXXX
4 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.55 OOXXOOXXX
5 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 1.46 OOXXX
6 Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.46 XOOXXX
MS Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.66
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.551.591.631.661.69
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.66 OXOOXX-XXX
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.59 OXOOXX-XXX
3 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.55 OXOOXX-XXX
4= Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.46 OXOOXX-XXX
4= Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.46 OXOOXX-XXX
4= Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.46 OXOOXX-XXX
7= Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.46 OXOOXX-XXX
7= Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 1.46 OXOOXX-XXX
9 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.46 OXOOXX-XXX
10 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.46 OXOOXX-XXX
11 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1.41 OXOOXX-XXX
12 Kamila VšetičkováKamila Všetičková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 1.41 OXOOXX-XXX
MS Julie WeissováJulie Weissová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.46
MS Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.46
MS Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.46
Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.553.703.854.004.104.204.304.404.504.604.70
1 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.20 ---------------
2 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 4.30 -------O-OXXOXXX
3 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 4.10 ------OOXOXXX
4 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 3.85 -----OOXXX
5 Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
69 3.70 ---XXOXXOXXOXXX
6 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 3.40 OOOXXOXXX
MS Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 4.50
MS Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.50
MS Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
97 3.85
MS Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 3.55
MS Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 3.40
MS Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3.20
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 3.20
MS Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 3.00
MS Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 2.80
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.803.003.203.403.553.653.753.853.954.054.154.20
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 3.65 ----XOXOXXX
2 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 2.40 ----XOXOXXX
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 2.20 ----XOXOXXX
MS Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 4.20
MS Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.65
MS Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.55
MS Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.40
MS Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC PardubiceAC Pardubice
95 3.20
MS Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.20
MS Klaudie KálnayováKlaudie Kálnayová
SlovenskoSlovensko
97 3.20
MS Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.20
MS Lucie DalihodováLucie Dalihodová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
90 2.80
MS Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 2.80
MS Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 2.80
MS Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 2.60
MS Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 2.60
MS Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 2.20
MS Eliška SuchopárováEliška Suchopárová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.55 6.286.125.706.28
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.54 6.286.125.706.28
3 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 6.54 6.286.125.706.28
4 Martin KloudMartin Kloud
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 6.28 6.286.125.706.28
5 Michal StudenýMichal Studený
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.13 6.286.125.706.28
6 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 6.09 6.286.125.706.28
7 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 6.05 6.286.125.706.28
8 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 5.90 6.286.125.706.28
9 Jiří ŠolcJiří Šolc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.62 6.286.125.706.28
10 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 5.51 6.286.125.706.28
11 Martin KubešMartin Kubeš
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 5.08 6.286.125.706.28
MS Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 6.93
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6.83
MS Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 6.45
MS Jan KuklíkJan Kuklík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.28
MS Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 6.23
MS Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.79
MS Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 6.17 0
2 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 6.12 0
3 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.03 0
4 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 6.03 0
5 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.03 0
6 Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 5.97 0
7 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 5.78 0
8 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.74 0
9 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.35 0
10 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.34 0
11 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 5.28 0
12 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 5.25 0
13 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.25 0
14 Jan MoravaJan Morava
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.23 0
15 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.21 0
16 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.20 0
17 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.13 0
18 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.07 0
19 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.07 0
20 Minh Dung Mirek NguyenMinh Dung Mirek Nguyen
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 4.98 0
21 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 4.76 0
22 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.64 0
23 Miroslav MužíkMiroslav Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.61 0
24 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.08 0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.43 4.955.064.875.06
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.39 4.955.064.875.06
3 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 5.29 4.955.064.875.06
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.27 4.955.064.875.06
5 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 5.19 4.955.064.875.06
6 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.16 4.955.064.875.06
7 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 5.09 4.955.064.875.06
8 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 5.02 4.955.064.875.06
9 Michaela BoříkováMichaela Boříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 4.89 4.955.064.875.06
10 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.85 4.955.064.875.06
11 Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 4.77 4.955.064.875.06
12 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 4.73 4.955.064.875.06
13 Olga NováčkováOlga Nováčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
92 4.53 4.955.064.875.06
14 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.49 4.955.064.875.06
MS Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 5.06
MS Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.99
MS Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.87
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.84
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4.52
MS Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 5.39 0
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.26 0
3 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 5.01 0
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 5.00 0
5 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.96 0
6 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.90 0
7 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.78 0
8 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.70 0
9 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.61 0
10 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.60 0
11 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 4.58 0
12 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 4.52 0
13 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.46 0
14 Vendula PřibylováVendula Přibylová
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.44 0
15 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.44 0
16 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.36 0
17 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.36 0
18 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.32 0
19 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.22 0
MS Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.47
MS Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 4.52
MS Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.38
MS Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 4.04
Celkem 23 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 12.31 X14.0514.1014.1011.8414.1914.49
2 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 12.16 X14.0514.1014.1011.8414.1914.49
MS Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 14.49
MS Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 13.94
MS David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 12.13
MS Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 12.06
Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 0
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.80 11.1611.80X11.8011.3711.70X
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.78 11.4711.4211.5611.5609.59X11.78
3 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.48 11.1711.2511.4711.47XX11.48
4 Michaela RadováMichaela Radová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 10.98 10.82X10.5410.8210.92X10.98
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 10.70 10.70X09.2610.7010.5110.40X
6 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 09.68 09.6809.5109.5909.6809.5709.6209.40
MS Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 11.09
MS Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 10.89
MS Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.58
MS Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 10.38
MS Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 10.36
MS Lucie VelčovskáLucie Velčovská
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 09.51
MS Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 09.49
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 12.94 0
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 11.53 0
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 11.12 0
4 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 11.02 0
5 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 10.97 0
6 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 10.66 0
7 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10.48 0
8 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 10.46 0
9 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 10.01 0
10 Anna KuželíkováAnna Kuželíková
AC DomažliceAC Domažlice
97 09.90 0
11 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 09.17 0
12 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.74 0
13 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 08.60 0
14 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 08.32 0
15 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.97 0
16 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 07.10 0
MS Nikola DavidováNikola Davidová
AK BílinaAK Bílina
98 08.83
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 11.76 11.3811.7611.2211.7611.53X10.56
2 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 11.31 10.93X09.2710.9311.31X10.86
3 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 11.14 10.7510.5611.1411.1410.72XX
4 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 11.05 10.4511.0510.4211.05XX10.69
5 Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
96 10.64 10.6410.5510.3110.6409.7310.2010.09
6 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 10.59 10.2809.8710.5910.5909.8210.3710.18
7 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 10.40 10.1410.40-10.40-09.9409.92
8 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 10.33 10.3310.1709.8410.3310.1210.14X
9 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 09.78 09.7809.2109.7409.78
10 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 09.18 09.18X08.8709.18
11 Radka SosnovcováRadka Sosnovcová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
95 08.81 08.3408.6108.8108.81
12 Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
96 08.58 07.8408.1808.5808.58
13 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 08.57 08.57X08.1208.57
14 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 08.30 08.30X08.1308.30
15 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 07.43 07.3307.3507.4307.43
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10.73
MS Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 09.90
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 13.09 0
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 12.05 0
3 René HolýRené Holý
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
98 12.03 0
4 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 11.87 0
5 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 11.70 0
6 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 11.37 0
7 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 10.91 0
8 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.85 0
9 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.09 0
10 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 10.02 0
11 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 09.48 0
12 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 08.85 0
13 Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 08.02 0
MS Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 13.56
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 11.99
MS Adam BenešAdam Beneš
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
98 11.93
MS Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 10.69
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 15.31 15.31X15.3115.31X14.95X
2 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 11.30 11.3010.5210.5311.3010.2010.6010.96
3 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 11.22 X10.5710.5110.5710.8510.6711.22
4 Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
96 11.10 10.6610.5410.9510.9510.9811.0411.10
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně