Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (25. 1. 2014)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.55 6.286.125.706.28
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.54 6.286.125.706.28
3 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 6.54 6.286.125.706.28
4 Martin KloudMartin Kloud
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 6.28 6.286.125.706.28
5 Michal StudenýMichal Studený
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.13 6.286.125.706.28
6 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 6.09 6.286.125.706.28
7 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 6.05 6.286.125.706.28
8 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 5.90 6.286.125.706.28
9 Jiří ŠolcJiří Šolc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.62 6.286.125.706.28
10 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 5.51 6.286.125.706.28
11 Martin KubešMartin Kubeš
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 5.08 6.286.125.706.28
MS Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 6.93
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6.83
MS Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 6.45
MS Jan KuklíkJan Kuklík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.28
MS Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 6.23
MS Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.79
MS Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 NM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 6.17 0
2 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 6.12 0
3 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.03 0
4 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 6.03 0
5 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.03 0
6 Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 5.97 0
7 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 5.78 0
8 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.74 0
9 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.35 0
10 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.34 0
11 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 5.28 0
12 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 5.25 0
13 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.25 0
14 Jan MoravaJan Morava
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.23 0
15 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.21 0
16 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.20 0
17 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.13 0
18 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.07 0
19 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.07 0
20 Minh Dung Mirek NguyenMinh Dung Mirek Nguyen
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 4.98 0
21 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 4.76 0
22 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.64 0
23 Miroslav MužíkMiroslav Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.61 0
24 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.08 0
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.43 4.955.064.875.06
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.39 4.955.064.875.06
3 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 5.29 4.955.064.875.06
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.27 4.955.064.875.06
5 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 5.19 4.955.064.875.06
6 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.16 4.955.064.875.06
7 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 5.09 4.955.064.875.06
8 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 5.02 4.955.064.875.06
9 Michaela BoříkováMichaela Boříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 4.89 4.955.064.875.06
10 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.85 4.955.064.875.06
11 Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 4.77 4.955.064.875.06
12 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 4.73 4.955.064.875.06
13 Olga NováčkováOlga Nováčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
92 4.53 4.955.064.875.06
14 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.49 4.955.064.875.06
MS Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 5.06
MS Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.99
MS Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.87
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.84
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4.52
MS Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 5.39 0
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.26 0
3 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 5.01 0
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 5.00 0
5 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.96 0
6 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.90 0
7 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.78 0
8 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.70 0
9 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.61 0
10 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.60 0
11 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 4.58 0
12 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 4.52 0
13 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.46 0
14 Vendula PřibylováVendula Přibylová
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.44 0
15 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.44 0
16 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.36 0
17 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.36 0
18 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.32 0
19 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.22 0
MS Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.47
MS Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 4.52
MS Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.38
MS Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 4.04
Celkem 23 závodníků