výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. vítkovické halové úterý

Ostrava (28. 1. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.86
2 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.88
3 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.12
4 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.27
Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.40
2 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.46
3 Roman RampáčekRoman Rampáček 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.49
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.58
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.62
6 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.78
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.21
2 Jakub NěmecJakub Němec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.29
3 Tomáš BílekTomáš Bílek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.71
4 Denis KubalaDenis Kubala 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.10
5 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.11
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KlozíkAleš Klozík 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.29
2 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.31
3 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.67
4 Matěj RandýsekMatěj Randýsek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.68
Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.08
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.14
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.00
4 Patrik ProcházkaPatrik Procházka 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.03
5 Hugo HynčicaHugo Hynčica 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.54
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman RampáčekRoman Rampáček 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.56
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.60
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.69
4 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.78
5 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.81
6 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.89
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.96
2 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.14
3 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.18
4 Jakub NěmecJakub Němec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.33
Tomáš BílekTomáš Bílek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.99
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.59
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.69
4 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.78
5 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.79
6 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.89
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.89
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.01
3 Natálie BřezinováNatálie Březinová 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.20
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.23
5 Ivona SzturcováIvona Szturcová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.24
6 Krystýna ŠotkováKrystýna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.45
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.30
2 Jana HájkováJana Hájková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.36
3 Hana SlovákováHana Slováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.37
4 Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.45
5 Anežka ČernáAnežka Černá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.59
Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.44
2 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.44
3 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.51
4 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.61
5 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.87
Eliška VedralováEliška Vedralová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.18
2 Klára MoslerováKlára Moslerová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.96
3 Veronika MajerčákováVeronika Majerčáková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.37
4 Kateřina SvrčinováKateřina Svrčinová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.78
5 Anna ŠtefkováAnna Štefková 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.92
6 Amálie PlhákováAmálie Plháková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.03
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela Magdale DrábkováDaniela Magdale Drábková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.10
2 Marie BaďurováMarie Baďurová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.22
3 Markéta GlogerováMarkéta Glogerová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.46
4 Veronika KřenkováVeronika Křenková 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.63
5 Kateřina KaločováKateřina Kaločová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.80
6 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.85
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina WeisserováKateřina Weisserová 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.37
2 Johana DavidováJohana Davidová 01 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.72
3 Vanesa MajerčákováVanesa Majerčáková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.12
4 Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.36
5 Tereza FedorčákováTereza Fedorčáková 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.88
6 Kateřina PlesníkováKateřina Plesníková 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.90
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.49
2 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.77
3 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.81
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.86
Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.86
6 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.98
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BřezinováNatálie Březinová 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.07
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.08
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.11
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.37
5 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.43
Ivona SzturcováIvona Szturcová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.85
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.96
3 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.46
Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.94
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.99
Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.50
2 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.17
3 Jakub VaněkJakub Vaněk 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.33
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.46
2 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.63
3 Jakub VaněkJakub Vaněk 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.68
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.07
2 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.68
3 Hugo HynčicaHugo Hynčica 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.53
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KlozíkAleš Klozík 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.65
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.90
3 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.21
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.77
2 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.76
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.19
4 Hugo HynčicaHugo Hynčica 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.03
5 Aleš KlozíkAleš Klozík 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.41
6 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.43
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.06
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále A (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.21
Poznámky:
VE FINÁLE NASTOUPILA V BĚHU - 60m překážek žáci finále A -
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.74
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.78
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.86
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BřezinováNatálie Březinová 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.08
2 Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.36
3 Jana HájkováJana Hájková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.48
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.59
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.77
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.84
4 Natálie BřezinováNatálie Březinová 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.88
5 Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.27
6 Jana HájkováJana Hájková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.46
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.83
2 Krystýna ŠotkováKrystýna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.25
3 Veronika MajerčákováVeronika Majerčáková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.11
Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.02
2 Vanesa MajerčákováVanesa Majerčáková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.99
Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.83
2 Krystýna ŠotkováKrystýna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.39
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.15
4 Vanesa MajerčákováVanesa Majerčáková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.28
5 Veronika MajerčákováVeronika Majerčáková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.54
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr FriedlPetr Friedl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 2.00
2 David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.90
3 Pavel GajdušekPavel Gajdušek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.60
4 Jakub VaněkJakub Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.30
5 Patrik ProcházkaPatrik Procházka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 1.10
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina WeisserováKateřina Weisserová
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 1.35
2 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.33
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.30
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 1.25
5 Veronika KřenkováVeronika Křenková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 1.25
6 Johana DavidováJohana Davidová
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
01 1.20
7 Marie BaďurováMarie Baďurová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 1.15
8 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
00 1.10
Alena ChromečkováAlena Chromečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
99 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 6.17
2 Tomáš GröplTomáš Gröpl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 5.86
3 Jiří HabichJiří Habich
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 5.70
4 David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 5.40
5 Pavel GajdušekPavel Gajdušek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.22
6 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.64
7 František DymáčekFrantišek Dymáček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.47
8 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.17
9 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.46
10 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.45
11 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.42
12 Patrik ProcházkaPatrik Procházka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.29
13 Hugo HynčicaHugo Hynčica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.22
14 Adam ZajíčekAdam Zajíček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.05
Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 0
Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (út, 28.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.56
2 Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 5.51
3 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.73
4 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 4.57
5 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.46
6 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.44
7 Alena ChromečkováAlena Chromečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
99 4.30
8 Eliška VedralováEliška Vedralová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.98
9 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3.92
10 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.85
11 Ivona SzturcováIvona Szturcová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.81
12 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.77
13 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.73
14 Krystýna ŠotkováKrystýna Šotková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.70
15 Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3.66
16 Natálie BřezinováNatálie Březinová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
00 3.58
17 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.56
18 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
02 3.52
19 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
00 3.43
20 Veronika KřenkováVeronika Křenková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 3.37
Vanesa MajerčákováVanesa Majerčáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.37
Marie BaďurováMarie Baďurová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.37
23 Markéta GlogerováMarkéta Glogerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 3.26
Vendula PavlíkováVendula Pavlíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.26
25 Tereza FedorčákováTereza Fedorčáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.03
26 Veronika MajerčákováVeronika Majerčáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.02
27 Amálie PlhákováAmálie Plháková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 2.65
28 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 2.62
Sabina KovářováSabina Kovářová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 0
Lucie PopováLucie Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 0
Martina KrausováMartina Krausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 DNS
Celkem 31 závodníků