výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Bratislava (1. 2. 2014)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 07.18
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 07.35
3 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.50
4 Tomáš GröplTomáš Gröpl 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.50
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan PírekMilan Pírek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 07.15
2 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.27
3 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.37
4 Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 07.42
5 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.26
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.45
3 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK HraniceSK Hranice 07.53
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 07.58
5 Petr JimramovskýPetr Jimramovský 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.62
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan PírekMilan Pírek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 06.98
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 07.10
3 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.21
4 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.36
5 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.38
6 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 07.39
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 07.00
2 Jiří CejnarJiří Cejnar 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.44
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.56
Jakub SikoraJakub Sikora 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DQ
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.00
2 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.48
3 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.59
4 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.74
5 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 07.08
2 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.41
3 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.44
4 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.46
5 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 07.72
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 06.86
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 06.95
3 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 07.04
4 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.40
5 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.44
6 Jiří CejnarJiří Cejnar 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 07.40
2 Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.83
3 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.87
Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště DQ
Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.27
2 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.39
3 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.56
4 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 JAC BrnoJAC Brno 07.75
5 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.92
6 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 08.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.34
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 07.44
3 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.63
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.69
5 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.76
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.21
2 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.31
3 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.33
4 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 07.33
5 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.60
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 07.99
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.44
2 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 07.76
3 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 07.82
4 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.87
5 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.89
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.59
2 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.75
3 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.98
4 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 08.19
5 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.59
2 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.74
3 Adam KrejčířAdam Krejčíř 99 SK PřerovSK Přerov 07.78
4 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.21
5 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 07.72
2 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.73
3 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.91
4 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.96
5 David NavrátilDavid Navrátil 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.79
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.39
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.53
3 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.53
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 07.71
5 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.72
6 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.81
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.67
2 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.22
3 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.31
4 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 08.98
Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.02
2 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.06
3 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.33
4 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.39
5 Karolína AdámkováKarolína Adámková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.53
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 07.94
2 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.10
3 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.16
4 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.23
Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DQ
Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 08.15
2 Vendula ŘezníkováVendula Řezníková 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.49
3 Gabriela KlusákováGabriela Klusáková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.67
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 08.09
2 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.22
3 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.54
4 Saša HavránkováSaša Havránková 95 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 09.05
Celkem 4 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 07.99
2 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.18
3 Vendula ŘezníkováVendula Řezníková 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.39
4 Gabriela KlusákováGabriela Klusáková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.52
5 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.54
Saša HavránkováSaša Havránková 95 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.76
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.91
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.18
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.28
5 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.31
6 Nela MedkováNela Medková 98 JAC BrnoJAC Brno 08.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.62
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.94
3 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.02
4 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.21
5 Melissa SchlagerMelissa Schlager 98 JAC BrnoJAC Brno 08.60
Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.57
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.72
3 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.86
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.91
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.15
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.06
2 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.47
3 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.52
4 Monika MatějkováMonika Matějková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.66
5 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 JAC BrnoJAC Brno 08.73
6 Lucie MacháňováLucie Macháňová 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.39
2 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 08.61
3 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.68
4 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.70
5 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 08.74
6 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.33
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.54
3 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK PřerovSK Přerov 08.55
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.64
5 Renáta PrucklováRenáta Prucklová 00 AK HodonínAK Hodonín 08.76
Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 08.48
2 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 08.61
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.62
4 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.68
5 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 99 AK HodonínAK Hodonín 08.75
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.12
2 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.29
3 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.36
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.38
5 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 08.39
6 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.53
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 17.59
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 18.06
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.07
4 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 BYAC BrnoBYAC Brno 18.69
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19.02
1= Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.02
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 18.60
2 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.13
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
David BučekDavid Buček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 BYAC BrnoBYAC Brno 19.15
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 19.44
Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 19.44
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 19.13
2 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19.28
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19.50
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20.16
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 20.62
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 20.85
4 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.16
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.00
2 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.66
Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno DNP
Monika MatějkováMonika Matějková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK PřerovSK Přerov 20.98
2 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.49
3 Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.51
Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 21.37
2 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 21.67
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.87
4 Alexandra VernerováAlexandra Vernerová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 22.33
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.72
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 23.05
3 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.90
Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.73
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK HraniceSK Hranice 25.07
Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 3 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 22.40
2 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 22.73
3 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.75
Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 23.19
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.20
3 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.64
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 24.32
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 23.94
2 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK KroměřížAK Kroměříž 24.46
3 Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.78
4 Jakub SikoraJakub Sikora 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.27
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.90
2 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.95
3 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 25.56
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 23.59
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 24.00
3 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.22
4 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.57
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.04
2 Vít KrejčíVít Krejčí 98 AK KroměřížAK Kroměříž 24.38
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 24.57
4 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.78
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.23
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.58
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 JAC BrnoJAC Brno 24.81
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.07
2 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.28
3 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 JAC BrnoJAC Brno 25.83
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 24.00
2 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 25.85
3 Robin KamanRobin Kaman 97 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 26.31
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 26.14
2 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.44
3 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 27.18
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 26.88
2 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.50
Karolína AdámkováKarolína Adámková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 26.20
2 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 26.79
3 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.42
4 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.74
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 27.99
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.22
3 Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.65
4 Gabriela KlusákováGabriela Klusáková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.21
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.01
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.34
3 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 28.42
4 Vendula ŘezníkováVendula Řezníková 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 28.52
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.37
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.31
Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNP
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 26.86
2 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.53
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 27.74
4 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.39
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.44
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.67
3 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 28.12
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 27.66
2 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 28.60
3 Melissa SchlagerMelissa Schlager 98 JAC BrnoJAC Brno 29.80
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MachováDenisa Machová 98 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 30.82
2 Romana OpatřilováRomana Opatřilová 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 31.52
Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.58
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 39.53
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 BYAC BrnoBYAC Brno 39.60
4 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 41.04
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.38
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 40.35
3 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.72
4 David BučekDavid Buček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.72
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 41.83
2 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.49
3 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 43.97
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.46
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 41.18
2 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.84
3 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 43.36
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 43.56
2 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 43.71
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 45.93
4 Anísa FilaliAnísa Filali 00 JAC BrnoJAC Brno 47.13
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 46.54
2 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 46.74
3 Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 47.72
4 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 49.01
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 46.47
2 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 47.68
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 48.83
Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RočkováKarolína Ročková 99 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 46.57
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 48.67
3 Renáta PrucklováRenáta Prucklová 00 AK HodonínAK Hodonín 49.51
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.38
2 Lukáš PrivalinecLukáš Privalinec 94 SlovenskoSlovensko 49.43
3 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 49.77
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 49.89
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 51.04
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 51.74
3 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.71
Matúš TalánMatúš Talán 96 SlovenskoSlovensko DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 54.02
2 Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 54.17
3 Dominik LiškaDominik Liška 94 TJ ZnojmoTJ Znojmo 54.96
Celkem 3 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 51.34
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.17
3 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.49
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 52.78
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.15
2 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 52.31
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 53.07
4 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 53.14
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KrejčíŠimon Krejčí 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.51
2 Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.73
3 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 57.57
4 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 57.67
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 53.12
2 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 54.50
3 David BernátekDavid Bernátek 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 59.28
Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 52.23
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 54.44
3 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 55.13
4 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 56.83
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 53.73
2 Erik VeselýErik Veselý 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 56.15
3 Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 59.42
4 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 JAC BrnoJAC Brno 59.93
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 55.02
2 Martin ReinerMartin Reiner 98 JAC BrnoJAC Brno 57.38
3 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno 59.21
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.48
2 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 59.91
3 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 62.63
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 60.62
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.37
3 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 63.61
4 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 65.78
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NěmcováJana Němcová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 64.62
2 Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková 95 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 64.94
3 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 65.29
4 Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 66.16
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 59.09
2 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 63.08
3 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 63.63
4 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 65.71
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.77
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 61.23
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 63.02
4 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 66.65
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 60.81
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.82
3 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 62.36
4 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 AK HodonínAK Hodonín 63.12
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 60.85
2 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 63.45
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 64.11
4 Tereza TexlováTereza Texlová 98 AC ProstějovAC Prostějov 70.64
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 66.44
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 66.71
3 Eva SlovákováEva Slováková 98 TJ ZnojmoTJ Znojmo 69.66
4 Sendy MotinováSendy Motinová 98 TJ ZnojmoTJ Znojmo 71.06
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:59.25
2 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:00.76
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:02.60
4 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:04.09
5 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:06.51
6 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 2:09.91
7 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:10.04
Celkem 7 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matúš TalánMatúš Talán 96 SlovenskoSlovensko 1:58.46
2 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:02.31
3 Patrik SochorPatrik Sochor 95 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 2:09.05
4 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:11.80
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:01.57
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 2:02.93
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:04.56
4 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:10.53
5 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:11.02
6 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:12.68
7 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:13.35
8 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 2:13.36
9 Lukáš KynickýLukáš Kynický 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:13.84
10 Petr BenešPetr Beneš 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:15.44
11 David PoláčekDavid Poláček 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:21.25
Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:16.36
2 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:17.00
3 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:17.92
4 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:18.61
5 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:21.58
6 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 2:23.81
7 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:27.33
8 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:29.00
9 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 AK HodonínAK Hodonín 2:29.43
10 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:29.95
11 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 2:30.92
12 Vít StaněkVít Staněk 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:32.14
13 Tomáš BílekTomáš Bílek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:44.64
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:17.44
2 Karolína VachováKarolína Vachová 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:27.43
3 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:29.66
4 Helena SieglováHelena Sieglová 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:39.32
Celkem 4 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:19.70
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:21.25
3 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:22.57
4 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2:26.53
5 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:31.34
6 Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková 95 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 2:31.60
7 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:33.66
8 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:35.51
9 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:42.64
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:18.44
2 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:21.62
3 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:22.35
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:29.20
5 Tereza GrowkováTereza Growková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:30.60
6 Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:32.46
7 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:33.55
8 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:34.56
9 Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová 98 SK HraniceSK Hranice 2:35.03
10 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK OlomoucAK Olomouc 2:35.32
Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Lucie MikušováLucie Mikušová 98 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:18.90
2 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 2:21.38
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 2:27.82
4 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 2:30.74
5 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:31.07
6 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:31.97
7 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 JAC BrnoJAC Brno 2:33.13
8 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:35.55
9 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:39.93
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:35.30
2 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:36.39
3 Kateřina KorvasováKateřina Korvasová 99 AK HodonínAK Hodonín 2:36.93
4 Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:44.52
5 Vendula GottwaldováVendula Gottwaldová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:47.04
6 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:51.13
Barbora BurišováBarbora Burišová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tibor SahajdaTibor Sahajda 90 SlovenskoSlovensko 4:04.27
2 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:23.42
3 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK KroměřížAK Kroměříž 4:29.68
4 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc 4:37.56
5 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 4:39.03
6 Michal SlámaMichal Sláma 93 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 4:42.82
Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:15.57
2 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:23.07
3 Petr KonečnýPetr Konečný 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:25.57
4 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 4:26.81
5 Milan SchneiderMilan Schneider 96 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 4:38.35
6 Šimon SlavíkŠimon Slavík 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:47.12
7 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov 4:49.92
8 Petr KupkaPetr Kupka 96 AC ProstějovAC Prostějov 5:13.10
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:22.87
2 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:24.13
3 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:24.41
4 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4:24.99
5 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:32.24
6 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 4:35.18
7 Jan NěmecJan Němec 98 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:36.85
8 Andrej FialaAndrej Fiala 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:46.29
9 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 4:49.64
10 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:54.66
11 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:30.34
Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNF
Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aleš OmelkaAleš Omelka 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:50.24
2 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 AK OlomoucAK Olomouc 4:53.60
3 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:55.61
4 Alexandr KozlovskýAlexandr Kozlovský 00 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4:59.50
5 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:01.81
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 AK OlomoucAK Olomouc 5:03.02
7 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:03.52
8 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5:08.53
9 Gabriel ŠtěpánekGabriel Štěpánek 99 BYAC BrnoBYAC Brno 5:08.71
10 Nikolas AgelNikolas Agel 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:22.00
11 František JelínekFrantišek Jelínek 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:37.75
Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína VachováKarolína Vachová 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:08.09
Celkem 1 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:03.30
2 Michaela SolanskáMichaela Solanská 96 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5:09.57
3 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:10.66
4 Pavlína PoláčkováPavlína Poláčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:12.96
5 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 5:15.67
6 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc 5:32.78
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:22.25
2 Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová 98 SK HraniceSK Hranice 5:26.87
3 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:28.21
4 Manal BatihováManal Batihová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:28.59
5 Marie KrálíkováMarie Králíková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5:51.70
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 4:57.98
2 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:05.13
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:07.92
4 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:14.72
5 Julie RampírováJulie Rampírová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:18.69
6 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:41.80
7 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 5:46.65
8 Klára HolzeplováKlára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:50.98
9 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:51.58
10 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:04.89
11 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 00 SK PřerovSK Přerov 6:29.72
Celkem 11 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:03.64
2 Marek SchusterMarek Schuster 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:12.71
3 Filip HadačFilip Hadač 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:13.67
4 Vít PolášekVít Polášek 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 09:44.80
5 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek 89 AC ProstějovAC Prostějov 09:57.65
6 Miloslav ŠmirjákMiloslav Šmirják 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:04.36
7 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC ProstějovAC Prostějov 10:16.77
Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Celkem 8 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 08:32.43
2 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:13.39
3 David KákonaDavid Kákona 96 AK HodonínAK Hodonín 09:16.11
4 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:17.13
5 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:18.19
6 Jakub ZechaJakub Zecha 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 09:24.52
7 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:27.26
8 Jakub ŠromJakub Šrom 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:53.36
9 Petr KonečnýPetr Konečný 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:58.61
10 Jakub KlimešJakub Klimeš 96 AK HodonínAK Hodonín 10:02.76
11 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:02.80
12 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 10:10.69
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:25.63
2 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 09:51.82
3 Marek MachalickýMarek Machalický 98 AK ŠternberkAK Šternberk 10:03.03
4 Martin RebendaMartin Rebenda 98 AK HodonínAK Hodonín 10:09.59
5 Jakub KubínJakub Kubín 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:22.99
6 Ivo DubilIvo Dubil 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:38.71
7 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:40.24
8 Adam MitrengaAdam Mitrenga 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:42.62
9 Jan DokulilJan Dokulil 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:43.23
Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk DNF
Celkem 10 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:25.92
2 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:38.54
3 Pavel HalasPavel Halas TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 11:44.61
Celkem 3 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:42.97
2 Michaela GyörgyováMichaela Györgyová 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:23.83
3 Denisa JemelíkováDenisa Jemelíková 93 AK OlomoucAK Olomouc 12:24.02
Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice DNP
Simona ŠvecováSimona Švecová 77 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Adriana SlaníkováAdriana Slaníková 93 AK HodonínAK Hodonín DNP
Ivana KadrmanováIvana Kadrmanová 91 SK PřerovSK Přerov DNP
Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 8 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana LolkováHana Lolková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:27.52
2 Tereza EliáškováTereza Eliášková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:42.47
3 Gabriela HiršováGabriela Hiršová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:06.29
4 Markéta MlčákováMarkéta Mlčáková 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:26.86
5 Eva KučerováEva Kučerová 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 13:44.57
Kamila EliášováKamila Eliášová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNF
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:34.81
2 Lucie SkalickáLucie Skalická 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:58.34
3 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12:21.41
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.50
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 08.65
3 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.40
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 09.51
5 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.76
2 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.81
3 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.97
4 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 09.38
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.57
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 08.59
3 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.92
Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno DQ
Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DQ
Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DQ
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 08.39
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.79
3 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.86
4 Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.19
5 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.65
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.22
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.35
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 08.79
Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.01
2 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 08.16
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.42
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 08.67
5 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.78
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.90
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.54
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.77
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.88
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.19
5 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.20
6 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.80
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.90
3 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno 09.11
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 09.11
5 Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.24
Erik VeselýErik Veselý 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DQ
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.37
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.71
3 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.79
4 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.88
5 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno 08.90
6 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.46
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.94
2 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.05
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.44
4 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.59
5 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.84
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.94
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.96
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 09.61
4 Ondřej LengálOndřej Lengál 99 BYAC BrnoBYAC Brno 09.86
5 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 10.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.07
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.09
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.56
4 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.08
5 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.75
Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DQ
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.82
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.94
3 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.07
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.09
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.16
6 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.25
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 08.78
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.86
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 09.68
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 08.76
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.77
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 09.90
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 09.04
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10.09
3 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 11.15
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.78
Alena RoháčkováAlena Roháčková 95 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.58
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.92
3 Dominika RemešováDominika Remešová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10.04
4 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 96 AK HodonínAK Hodonín 10.21
Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 08.88
2 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.67
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.76
4 Dominika RemešováDominika Remešová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.83
5 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.94
6 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 96 AK HodonínAK Hodonín 10.18
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.99
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.56
3 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.81
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.23
5 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 09.31
2 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.83
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 10.11
4 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.48
Michaela DoleželováMichaela Doleželová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 09.06
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.08
3 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.81
4 Nikola SmolkováNikola Smolková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.85
5 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10.08
6 Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.73
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.87
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.11
3 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 09.20
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 09.31
5 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.67
Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.61
2 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.11
3 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK PřerovSK Přerov 10.16
4 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.80
5 Lucie MacháňováLucie Macháňová 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.67
2 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.27
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 12.04
4 Alexandra VernerováAlexandra Vernerová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.61
Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.78
2 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.24
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.87
4 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.43
Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.45
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.02
3 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.03
4 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.03
5 Anísa FilaliAnísa Filali 00 JAC BrnoJAC Brno 10.45
6 Johana SukeníkováJohana Sukeníková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.73
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.33
2 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.59
3 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.68
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.70
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.18
6 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.53
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš VeselýTomáš Veselý
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 2.02
2 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.88
3 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno
94 1.84
4 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 1.80
5 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 1.75
Petr FriedlPetr Friedl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.96
2 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
JAC BrnoJAC Brno
95 1.92
3 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.84
4 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.84
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.80
6 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.80
7 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.75
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.88
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.84
3 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 1.80
4 Jiří KučeraJiří Kučera
JAC BrnoJAC Brno
98 1.75
Petr JankůPetr Janků
AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno
97 NM
Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 NM
Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.77
2 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.77
3 Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
99 1.73
4 Jan CapkoJan Capko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.69
5= Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.69
5= Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.69
7 Jiří StrakošJiří Strakoš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.65
8 Marcel PérezMarcel Pérez
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.65
9 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 1.51
10 Ondřej LengálOndřej Lengál
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.51
11 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.46
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.46
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.76
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.63
3 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.59
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Alena RoháčkováAlena Roháčková
JAC BrnoJAC Brno
95 1.70
2 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.63
3 Jana HartigováJana Hartigová
JAC BrnoJAC Brno
96 1.63
4 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 1.55
5 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.50
6 Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.50
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
98 1.79
2 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 1.70
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slavia Uh.HradištěAC Slovácká Slavia Uh.Hradiště
98 1.67
4 Kateřina FialováKateřina Fialová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 1.59
5= Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 1.50
5= Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.50
7 Nikola SmolkováNikola Smolková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
98 1.50
8 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 1.40
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.55
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.55
3 Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.52
4 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.49
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.49
6 Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.49
7 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.45
8= Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 1.45
8= Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.45
10 Alexandra VernerováAlexandra Vernerová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.45
11= Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.40
11= Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC BrnoJAC Brno
01 1.40
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan ZmorayJan Zmoray
SlovenskoSlovensko
91 4.90
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.25
3 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.15
4 Adam KosniovskýAdam Kosniovský
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
76 3.85
5 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3.85
6 Miroslav BajnerMiroslav Bajner
SlovenskoSlovensko
57 3.45
Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
84 NM
Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
SlovenskoSlovensko
89 DNP
Jozef VašinaJozef Vašina
SlovenskoSlovensko
96 DNP
Marek DaňkoMarek Daňko
SlovenskoSlovensko
89 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.05
2 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 3.85
3 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 3.45
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.95
2 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3.65
3 Ondřej BelfínOndřej Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
97 3.45
4 Václav SchýbalVáclav Schýbal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 3.25
5= Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.05
5= David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 3.05
7 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 2.65
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Maroš RalíkMaroš Ralík
SlovenskoSlovensko
01 3.03
2 Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 2.23
3 Jakub ŠišmaJakub Šišma
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 2.23
4 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 2.03
5 Dominik PappDominik Papp
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 2.03
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Zuzana SekováZuzana Seková
SlovenskoSlovensko
75 3.11
Nikola KrejčířováNikola Krejčířová
AK OlomoucAK Olomouc
89 DNP
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 4.21
2 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 2.61
3 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 2.41
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 2.22
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Aneta PutnováAneta Putnová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 3.11
2 Veronika KovačechováVeronika Kovačechová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.11
3 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 2.81
4 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC BrnoJAC Brno
98 2.41
Zuzana VongováZuzana Vongová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 NM
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 1.2.2014) Excel