výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (1. 2. 2014)

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.05
2 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.43
3 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.43
4 Tomáš BuriánTomáš Burián 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.59
5 Milan DroppaMilan Droppa 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.85
Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.39
2 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.42
3 Marek FormánekMarek Formánek 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.47
4 Petr KaiserPetr Kaiser 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.50
5 Štěpán JáklŠtěpán Jákl 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.61
6 Martin MaršíkMartin Maršík 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.69
7 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.73
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.03
2 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.36
3 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.43
4 Petr KaiserPetr Kaiser 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.44
5 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.45
6 Marek FormánekMarek Formánek 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.54
7 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.62
8 Tomáš BuriánTomáš Burián 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.65
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.20
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.57
3 Karel JouraKarel Joura 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.76
4 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.91
5 Matěj LavickýMatěj Lavický 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.98
6 Dominik DupačDominik Dupač 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.10
7 Milan ŠormMilan Šorm 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.21
8 Lukáš VrabecLukáš Vrabec 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.37
2 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.67
3 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.76
4 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 07.82
5 Tomáš KošťákTomáš Košťák 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.45
6 Jakub KučeraJakub Kučera 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.54
Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Filip VejdělekFilip Vejdělek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JanotaTomáš Janota 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.09
2 Lukáš ChuticLukáš Chutic 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.10
3 Jan SkořepaJan Skořepa 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.13
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.48
5 Dominik MatiašovskýDominik Matiašovský 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.05
6 Daniel BeránekDaniel Beránek 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.54
Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.42
2 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.47
3 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.67
4 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.80
5 Lukáš VinšLukáš Vinš 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.00
6 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.01
7 Jakub DoležalJakub Doležal 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.55
8 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.56
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.14
2 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.28
3 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.30
4 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.41
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.61
6 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.61
7 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.70
8 Karel JouraKarel Joura 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.76
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.22
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.03
3 Dominik KasperDominik Kasper 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.46
4 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.95
5 Filip MatiašovskýFilip Matiašovský 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.80
Daniel SvobodaDaniel Svoboda 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNP
Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.50
2 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.02
3 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.10
4 Jakub ŠtípekJakub Štípek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.31
5 Zdeněk HloušekZdeněk Hloušek 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.78
6 Roman MarešRoman Mareš 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.87
Filip VigFilip Vig 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
David KahlDavid Kahl 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MalinovskýJan Malinovský 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.15
2 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.37
3 Matouš HnízdilMatouš Hnízdil 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.68
4 Jaroslav ZahrádkaJaroslav Zahrádka 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.94
5 Patrik ŠimáněPatrik Šimáně 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.24
6 Petr PodrazilPetr Podrazil 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.17
Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Jakub VrbataJakub Vrbata 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel StrnádekPavel Strnádek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.03
2 Vojtěch GazdaVojtěch Gazda 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.41
3 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.61
4 Jaroslav HronJaroslav Hron 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.91
5 Tomáš PfeiferTomáš Pfeifer 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.16
6 Sebastián ŠkůrekSebastián Škůrek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.58
7 Lukáš BinarLukáš Binar 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.15
Martin KohoutMartin Kohout 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.44
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.91
3 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.02
4 Pavel StrnádekPavel Strnádek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.05
5 Jan MalinovskýJan Malinovský 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.08
6 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.16
7 Jakub ŠtípekJakub Štípek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.35
8 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.44
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.00
2 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.60
3 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.75
Markéta VáňováMarkéta Váňová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.03
2 Natálie KozákováNatálie Kozáková 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.20
3 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.57
4 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.75
5 Dominika BalousováDominika Balousová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.79
Celkem 5 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.95
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.02
3 Natálie KozákováNatálie Kozáková 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.16
4 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.48
5 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.63
6 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.74
MS Markéta VáňováMarkéta Váňová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.80
8 Dominika BalousováDominika Balousová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.93
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.01
2 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.50
3 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.61
4 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.62
5 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.76
6 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.84
7 Veronika KottermanováVeronika Kottermanová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.03
8 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.03
2 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.22
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.33
4 Markéta PrůšováMarkéta Průšová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.67
5 Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.72
6 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.75
7 Pavlína HázováPavlína Házová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.91
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.82
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.09
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.20
4 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.26
5 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.44
6 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.49
7 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.65
Markéta PrůšováMarkéta Průšová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.13
2 Aneta KaniováAneta Kaniová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.66
3 Tereza NováčkováTereza Nováčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.79
4 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.80
5 Patricie JanůPatricie Janů 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.06
6 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.27
7 Markéta BalšánkováMarkéta Balšánková 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 10.09
8 Dominika ŠimkováDominika Šimková 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 11.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.16
2 Tereza ŠamanováTereza Šamanová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.58
3 Karolína HlávkováKarolína Hlávková 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.62
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.63
5 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.04
6 Michaela LíškováMichaela Líšková 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.72
7 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.87
8 Simona RyškováSimona Ryšková 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 10.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.45
2 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.62
3 Magdalena VeseláMagdalena Veselá 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.64
4 Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.80
5 Tereza BártováTereza Bártová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 08.99
6 Tereza VodenkováTereza Vodenková 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.09
7 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.16
8 Andrea SykáčkováAndrea Sykáčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.42
2 Petra ŠímováPetra Šímová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.57
3 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.60
4 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.76
5 Lenka MartošováLenka Martošová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.93
6 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.31
7 Franziska PradellaFranziska Pradella 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.42
8 Markéta WalterováMarkéta Walterová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.57
2 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.76
3 Darina StránskáDarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.79
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.79
5 Michaela VaníčkováMichaela Vaníčková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.03
6 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.06
7 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.09
8 Dominika ReslováDominika Reslová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.87
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.07
2 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.34
3 Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.58
4 Tereza ŠamanováTereza Šamanová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.58
5 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.63
6 Petra ŠímováPetra Šímová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.71
7 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.75
Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.52
2 Pavel StrnádekPavel Strnádek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.30
3 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 19.71
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 19.72
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠtípekJakub Štípek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 20.15
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.18
3 Matouš HnízdilMatouš Hnízdil 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.63
4 Jan HrehaJan Hreha 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.19
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŠvantnerTomáš Švantner 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 21.04
2 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.41
3 Michal SamkoMichal Samko 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.92
4 Adam VacekAdam Vacek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.71
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LinhartDavid Linhart 00 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 22.36
2 Tadeáš MrázikTadeáš Mrázik 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.09
3 Šimon MráčekŠimon Mráček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.38
4 Sebastián ŠkůrekSebastián Škůrek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.98
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 23.81
2 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.84
3 Jakub LipavskýJakub Lipavský 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.01
4 Mykola HetsyanynMykola Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.55
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch GazdaVojtěch Gazda 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.93
2 Roman MarešRoman Mareš 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.13
3 Jan MydlářJan Mydlář 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.26
4 Lukáš BinarLukáš Binar 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 25.10
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PfeiferTomáš Pfeifer 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.23
2 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.01
3 Petr PodrazilPetr Podrazil 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.21
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.69
2 Jiří VenclůJiří Venclů 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.85
Celkem 2 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.89
2 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 20.81
3 Aneta KaniováAneta Kaniová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21.54
4 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.99
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.94
2 Magdalena VeseláMagdalena Veselá 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 21.34
3 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.10
Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.2
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 21.53
2 Nikola KaniováNikola Kaniová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.04
3 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.68
4 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.99
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.17
2 Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.26
3 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.75
4 Darina StránskáDarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 21.76
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HlávkováKarolína Hlávková 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.67
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.43
3 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.69
4 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.68
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.83
2 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.97
3 Tereza VodenkováTereza Vodenková 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 23.28
4 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.90
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.99
2 Hana RambouskováHana Rambousková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.63
3 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.24
4 Markéta WalterováMarkéta Walterová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.52
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.74
2 Michaela HněvkovskáMichaela Hněvkovská 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.10
3 Markéta GrametbauerováMarkéta Grametbauerová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.08
4 Kateřina HerčíkováKateřina Herčíková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 25.05
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NováčkováTereza Nováčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.34
2 Denisa PetrováDenisa Petrová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.38
Celkem 2 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.28
2 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.00
3 Štěpán JáklŠtěpán Jákl 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.37
4 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 25.15
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KarpíšekJakub Karpíšek 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 25.75
2 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.02
3 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 27.17
4 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.56
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.14
2 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.53
3 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.79
4 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.07
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.82
2 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.55
3 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.60
4 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.21
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.93
2 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.04
3 Petr ŠmídPetr Šmíd 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 28.01
4 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 28.48
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HermanPavel Herman 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 25.67
2 Lukáš VinšLukáš Vinš 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.00
3 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.23
4 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 26.85
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.20
2 Lukáš ChuticLukáš Chutic 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.06
3 Vladimír ZmatlíkVladimír Zmatlík 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 27.42
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DoležalJakub Doležal 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.17
2 Jiří DrábekJiří Drábek 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 28.50
3 Daniel BeránekDaniel Beránek 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 31.79
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek FormánekMarek Formánek 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 25.71
2 Tomáš KošťákTomáš Košťák 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.97
3 Jan MokrejšJan Mokrejš 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.90
4 Dominik MatiašovskýDominik Matiašovský 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.90
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.54
2 Dominika BalousováDominika Balousová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.01
3 Markéta VáňováMarkéta Váňová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 29.13
4 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.85
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.97
2 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.93
3 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.20
4 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 29.41
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.59
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 27.10
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.65
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.58
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 27.72
3 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 28.66
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína FrankováKarolína Franková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.83
2 Markéta PrůšováMarkéta Průšová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 29.55
3 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 29.64
4 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.97
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.83
2 Veronika KottermanováVeronika Kottermanová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 31.30
3 Lucie JelínkováLucie Jelínková 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 31.61
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 41.54
2 Ondřej MališOndřej Mališ 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 45.38
3 Tadeáš MrázikTadeáš Mrázik 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 49.58
4 Šimon MráčekŠimon Mráček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.02
Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŠvantnerTomáš Švantner 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 46.04
2 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 49.50
3 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.63
4 Adam VacekAdam Vacek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.00
Josef ZemanJosef Zeman 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VenclůJiří Venclů 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 48.98
2 Michal PodroužekMichal Podroužek 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 50.84
3 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 51.42
4 Petr PodrazilPetr Podrazil 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 55.79
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.14
2 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.42
3 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 45.04
4 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.93
Nikola KaniováNikola Kaniová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 46.23
2 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.60
3 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.61
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNP
Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára GodlováSára Godlová 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 47.51
2 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 49.23
3 Andrea HejdováAndrea Hejdová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 49.92
4 Eva CyranyováEva Cyranyová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 51.15
5 Andrea SykáčkováAndrea Sykáčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 56.63
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikita MelzerováNikita Melzerová 99 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 47.79
2 Sandra FadrhoncováSandra Fadrhoncová 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 54.29
3 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.10
4 Tereza MarcinováTereza Marcinová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 55.60
5 Kateřina VenerováKateřina Venerová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 57.86
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.31
2 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.69
3 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 47.74
4 Kateřina HerčíkováKateřina Herčíková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 53.61
5 Anna SkočovskáAnna Skočovská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 55.84
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.22
2 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.54
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.67
4 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 60.70
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.45
2 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.82
3 Kristián MikuleKristián Mikule 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 53.22
Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 53.89
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 54.82
3 Petr HájekPetr Hájek 97 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 56.04
4 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 59.56
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 53.88
2 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 56.75
3 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 57.13
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 64.33
2 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 66.41
3 Iva NaimanováIva Naimanová 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 67.45
4 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 70.22
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 62.81
2 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 63.26
3 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 63.82
4 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 64.18
5 Aneta FaltováAneta Faltová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 76.56
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:14.78
2 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:17.66
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:02.78
2 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:07.99
3 Martin BártaMartin Bárta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:11.12
4 Jan HejdukJan Hejduk 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:16.84
5 Josef HavrdaJosef Havrda 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:17.21
6 Jiří DrábekJiří Drábek 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:23.18
Ondřej UlihrachOndřej Ulihrach 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:19.44
2 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:33.44
3 Marek DlouhýMarek Dlouhý 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:36.01
4 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:41.59
5 Zdeněk HloušekZdeněk Hloušek 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:41.74
6 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:44.05
7 Jan MydlářJan Mydlář 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:49.57
8 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:50.58
9 Jiří VenclůJiří Venclů 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:55.72
10 David HolubecDavid Holubec 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:57.54
11 Vojtěch ŠvapíkVojtěch Švapík 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3:06.93
Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:25.40
2 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:25.70
3 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:27.02
4 Tereza HanušováTereza Hanušová 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:37.37
5 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:39.60
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:29.33
2 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:31.87
3 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:32.75
4 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:37.22
5 Nikola HorčičkováNikola Horčičková 98 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:41.09
6 Aneta FaltováAneta Faltová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3:02.58
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:30.69
2 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:32.54
3 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:33.17
4 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:38.21
5 Kateřina LandováKateřina Landová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.23
6 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:45.76
Aneta KaniováAneta Kaniová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Karolína KučerováKarolína Kučerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:42.02
2 Adéla HanzlováAdéla Hanzlová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:49.12
3 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:49.78
4 Denisa PetrováDenisa Petrová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:50.18
5 Eva CyranyováEva Cyranyová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:53.25
6 Tereza KošínováTereza Košínová 00 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 2:54.39
7 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 99 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3:01.35
8 Sandra FadrhoncováSandra Fadrhoncová 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3:01.77
9 Kateřina VenerováKateřina Venerová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3:14.74
Celkem 9 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:29.11
2 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:50.54
3 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 4:54.06
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:28.89
2 Ondřej BrunnerOndřej Brunner 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4:33.88
3 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:08.61
4 Martin LupoměstskýMartin Lupoměstský 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5:11.42
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4:47.86
2 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:49.01
3 Vilém VolfVilém Volf 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:54.77
4 Pavel JanúšekPavel Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 5:10.81
5 Jonáš MajtykaJonáš Majtyka 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5:26.40
6 Martin VorelMartin Vorel 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:28.82
Filip VigFilip Vig 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:05.70
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:09.51
2 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:40.70
3 Monika BerkováMonika Berková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:46.74
4 Tereza VelichováTereza Velichová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6:19.92
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna KučerováAnna Kučerová 99 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5:14.03
2 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:21.71
3 Kateřina ArltováKateřina Arltová 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5:46.02
4 Šárka FriedrichováŠárka Friedrichová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:46.67
5 Pavlína MarxováPavlína Marxová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:57.25
6 Andrea HejdováAndrea Hejdová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6:33.97
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.75
2 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.83
3 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.98
4 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.73
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.26
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.43
3 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.61
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.98
5 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.01
Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.01
2 Matěj KulkaMatěj Kulka 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.05
3 Petr ŠmídPetr Šmíd 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.50
4 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.55
5 Michal TopferMichal Topfer 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.80
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.71
2 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.82
2 Ondřej MališOndřej Mališ 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.82
4 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.85
5 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.08
6 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.97
Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.35
2 Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 11.24
3 Michal SamkoMichal Samko 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.50
4 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.57
5 Roman KolomazníkRoman Kolomazník 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.52
6 David ČernohubDavid Černohub 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.56
Petr SitaPetr Sita 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.15
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.40
3 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.42
4 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.54
5 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.74
6 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.94
7 Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.18
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.82
2 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.29
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.36
4 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.60
5 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.73
6 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.91
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.42
2 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.70
3 Dominika HyskováDominika Hysková 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.91
4 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.49
5 Lucie JelínkováLucie Jelínková 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.12
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠálkováBarbora Šálková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.02
2 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.26
3 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.49
4 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.89
5 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.16
6 Michaela HněvkovskáMichaela Hněvkovská 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.33
7 Karolína ČernáKarolína Černá 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.36
8 Vendula VytinováVendula Vytinová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.89
Celkem 8 závodníků

4 x 150 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Burian, Bičíková, Rambousek, Kadlecová Burian, Bičíková, Rambousek, Kadlecová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:15.44
2 Dostrašil, Vélová, Mikula, Höferová Dostrašil, Vélová, Mikula, Höferová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:16.04
3 Kulich, Hojmanová, Souček, Sedláčková Kulich, Hojmanová, Souček, Sedláčková AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:20.41
4 Stupka, Černá, Běla, Hrochová Stupka, Černá, Běla, Hrochová AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:25.77
Celkem 4 závodníků

4 x 150 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kolář, Paskovská, Lamač, Dvořáková Kolář, Paskovská, Lamač, Dvořáková AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:15.95
2 Bárta, Zakonovová, Umlauf, Šafaříková Bárta, Zakonovová, Umlauf, Šafaříková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:17.80
3 Joura, Palaštuková, Kulka, Nečásková Joura, Palaštuková, Kulka, Nečásková AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:20.82
4 Záhora, Tomášková, Jeřábek, Hošková Záhora, Tomášková, Jeřábek, Hošková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:20.87
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jankovič, Nováčková, Červený M., Pejchalová Jankovič, Nováčková, Červený M., Pejchalová TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1:19.21
2 Chutic, Franková, Preisler, Krajinová Chutic, Franková, Preisler, Krajinová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:20.29
3 Šmíd, Veselá, Töpfer L, Jelínková Šmíd, Veselá, Töpfer L, Jelínková AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:23.69
4 Rychtera, Stránská, Vitvar, Kuželková Rychtera, Stránská, Vitvar, Kuželková AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:23.76
Celkem 4 závodníků

4 x 150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Strnádek, Hallmanová, Schindler, Barborová Strnádek, Hallmanová, Schindler, Barborová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:19.57
2 Trafina, Vildová, Kleprlík, Černá Trafina, Vildová, Kleprlík, Černá AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:21.31
3 Šťastný, Gebrtová, Dlouhý, Vaníčková Šťastný, Gebrtová, Dlouhý, Vaníčková AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:26.15
4 Petiška, Hypešová, Sobotka, Truhlářová Petiška, Hypešová, Sobotka, Truhlářová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:28.04
5 Vorel, Herčíková, Štípek, Martošová Vorel, Herčíková, Štípek, Martošová AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:28.49
Gazda, Grametbauerová, Hnízdil, Petrová Gazda, Grametbauerová, Hnízdil, Petrová TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cvrček, Šťastná, Pfeifer, Bradová Cvrček, Šťastná, Pfeifer, Bradová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:25.83
2 Hreka, Pradella, Bakoš, Čepelíková Hreka, Pradella, Bakoš, Čepelíková AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:29.56
3 Töpfer, Hlaváčová, Hloušek Hněvkovská Töpfer, Hlaváčová, Hloušek Hněvkovská AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:29.87
4 Černohub, Šupolová, Wolf, Reslová Černohub, Šupolová, Wolf, Reslová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:31.54
5 Podrazil, Hejdová, Zahrádka, Nováčková Podrazil, Hejdová, Zahrádka, Nováčková AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:31.91
6 Vacek, Kučerová, Lipavský, Kubalová Vacek, Kučerová, Lipavský, Kubalová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:31.99
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 1.93
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.80
3 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 1.80
4 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.75
5 Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 1.70
6 Jakub KarpíšekJakub Karpíšek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 1.70
7 Milan DroppaMilan Droppa
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 1.65
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ladislav KolaLadislav Kola
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
97 1.80
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.75
3 Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.70
4 Ondřej ArnoldOndřej Arnold
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98 1.70
5= Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
97 1.65
5= Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 1.65
7 Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.65
8= David MoravecDavid Moravec
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.60
8= Milan ŠormMilan Šorm
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.60
10 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 1.60
11 Dominik DupačDominik Dupač
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.55
12 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.55
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 1.71
2 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.68
3 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 1.68
4 Patrik FadrhoncPatrik Fadrhonc
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 1.65
5 Jaroslav GUZANJaroslav GUZAN
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.55
6 Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 1.40
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.64
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1.61
3 Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 1.55
4 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 1.50
5 Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 1.45
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 1.75
2 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.58
3 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.50
4 Karolína FrankováKarolína Franková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.50
5 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.50
6 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 1.45
7 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.45
8 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.40
Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Nikola SojkováNikola Sojková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 1.45
1= Adéla LinkováAdéla Linková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 1.45
1= Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.45
4 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.45
5 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 1.40
6 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.40
7 Sára ČepelíkováSára Čepelíková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 1.35
8 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.35
9 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 1.35
10 Lenka MartošováLenka Martošová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 1.35
11 Barbora ŠálkováBarbora Šálková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 1.30
12= Simona RyškováSimona Ryšková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 1.25
12= Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.25
14= Viktorie UllmannováViktorie Ullmannová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 1.25
14= Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 1.25
16 Anna SkočovskáAnna Skočovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 1.25
Kateřina VildováKateřina Vildová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 DNP
Natálie PourováNatálie Pourová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 NM
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 NM
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4.50
2 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 4.00
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 3.40
4 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 2.80
MS Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 4.20
David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.55
2 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 3.20
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 DNP
Vojtěch PradeVojtěch Prade
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.10
2 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 2.80
3 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.80
4 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.20
Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 NM
Pavel SchindlerPavel Schindler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 NM
Daniel SvobodaDaniel Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 NM
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 3.10
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 3.00
Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 NM
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 2.50
2 Tereza BártováTereza Bártová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 2.30
3 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.30
Barbora RynešováBarbora Rynešová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 6.38
2 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 6.26
3 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 6.25
4 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 6.19
5 Tomáš BuriánTomáš Burián
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 5.94
6 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5.43
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 6.22
2 Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.85
3 Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 5.82
4 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
97 5.80
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.74
6 Michal TopferMichal Topfer
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 5.57
7 Jan HájekJan Hájek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 5.55
8 Matěj KulkaMatěj Kulka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 5.52
9 Karel JouraKarel Joura
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 5.41
10 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 5.18
11 Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.14
12 Filip BělaFilip Běla
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.08
13 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 4.96
14 Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.90
15 Lukáš VančuraLukáš Vančura
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98 4.74
Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 DNP
Filip VejdělekFilip Vejdělek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 DNP
Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5.84
2 Patrik FadrhoncPatrik Fadrhonc
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 4.92
3 Martin VorelMartin Vorel
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 4.87
4 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 4.62
5 Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 4.53
6 Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.27
7 Jan HrehaJan Hreha
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 4.11
8 Richard MedlíkRichard Medlík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.99
9 Filip VigFilip Vig
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.95
10 Kristián BakošKristián Bakoš
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 3.78
11 Aleš ChovančíkAleš Chovančík
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 3.72
12 Filip DitrichFilip Ditrich
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.72
13 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.51
14 Sebastián ŠkůrekSebastián Škůrek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.43
15 Mykola HetsyanynMykola Hetsyanyn
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.08
Jaroslav ZahrádkaJaroslav Zahrádka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 DNP
Petr SitaPetr Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 DNP
Dominik KasperDominik Kasper
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 DNP
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNP
Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNP
Jaroslav HronJaroslav Hron
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 5.49
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 5.38
3 Karin HöferováKarin Höferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.26
4 Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 4.97
5 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 4.80
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.46
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 5.11
3 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.92
4 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 4.88
5 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.62
6 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.56
7 Markéta PrůšováMarkéta Průšová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 3.96
8 Veronika KottermanováVeronika Kottermanová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 3.70
Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 5.02
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.82
3 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.59
4 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.52
5 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.48
6 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 4.46
7 Tereza ŠamanováTereza Šamanová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.46
8 Nikola KaniováNikola Kaniová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 4.36
9 Petra ŠímováPetra Šímová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.17
10 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.12
11 Hana RambouskováHana Rambousková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.01
12 Karolína KučerováKarolína Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.00
13 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.93
14 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 3.69
15 Tereza StřískováTereza Střísková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.66
16 Franziska PradellaFranziska Pradella
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.64
17 Vendula VytinováVendula Vytinová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 3.64
18 Viktorie UllmannováViktorie Ullmannová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 3.63
19 Tereza MarcinováTereza Marcinová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 3.63
20 Markéta BalšánkováMarkéta Balšánková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 3.48
21 Dominika ReslováDominika Reslová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.47
22 Tereza NováčkováTereza Nováčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 3.47
23 Kateřina ČernáKateřina Černá
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 3.28
24 Anna LangrováAnna Langrová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.19
Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 DNP
Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 DNP
Eliška OswaldováEliška Oswaldová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 DNP
Lucie FuchsováLucie Fuchsová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 NM
Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 NM
Celkem 29 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 14.04
2 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 13.70
3 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 13.14
4 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 12.85
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 12.93
2 Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 11.07
3 Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 10.96
4 Lukáš VančuraLukáš Vančura
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98 10.68
5 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 10.20
6 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 09.78
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 11.29
2 Dominika BalousováDominika Balousová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 10.39
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 10.51
2 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 10.22
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 14.13
2 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 12.08
3 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 11.94
4 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 11.61
5 Daniela NováčkováDaniela Nováčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 11.30
6 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 10.46
7 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 10.45
8 Diana BerdarováDiana Berdarová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98 09.27
9 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 09.25
10 Kateřina MaternováKateřina Maternová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 07.21
11 Kateřina TaibrováKateřina Taibrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 07.12
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
99 09.63
2 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 09.47
3 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 08.85
4 Sára GodlováSára Godlová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
99 08.66
5 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 08.58
6 Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 08.44
7 Simona RyškováSimona Ryšková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 08.42
8 Natálie PokornáNatálie Pokorná
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
99 08.28
9 Adéla LinkováAdéla Linková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 08.25
10 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 08.17
11 Zuzana BerkovcováZuzana Berkovcová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 08.16
12 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 08.10
13 Sára ČepelíkováSára Čepelíková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 07.58
14 Tereza StřískováTereza Střísková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 07.56
15 Eliška AjchlerováEliška Ajchlerová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 07.42
16 Hana RambouskováHana Rambousková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 07.23
17 Lucie FuchsováLucie Fuchsová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 06.98
18 Anna LangrováAnna Langrová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 06.79
19 Andrea SykáčkováAndrea Sykáčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 06.76
20 Natálie JakobiNatálie Jakobi
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
00 06.44
21 Markéta ZpěvákováMarkéta Zpěváková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
00 06.21
22 Michaela LíškováMichaela Líšková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 05.91
23 Denisa LibánskáDenisa Libánská
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 05.56
Sophie KloučkováSophie Kloučková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 DNP
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KohoutMartin Kohout
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 11.22
2 Filip ŠťastnýFilip Šťastný
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 11.03
3 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 10.49
4 Jan MalinovskýJan Malinovský
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 10.32
5 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 09.46
6 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 09.33
7 Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 09.00
8 Tomáš ŠvantnerTomáš Švantner
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 08.60
9 Patrik ŠimáněPatrik Šimáně
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 08.28
10 Vojtěch ŠvapíkVojtěch Švapík
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 07.95
11 Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 07.23
12 Aleš ChovančíkAleš Chovančík
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 07.22
13 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 07.22
14 Filip MatiašovskýFilip Matiašovský
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 06.83
15 Alexandr BílekAlexandr Bílek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
00 06.59
David KahlDavid Kahl
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 DNP
Matěj PánekMatěj Pánek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 DNP
David BulířDavid Bulíř
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 DNP
Jakub VrbataJakub Vrbata
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 DNP
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 10.49
2 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 09.50
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 16.08
2 Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 13.37
3 Jan HájekJan Hájek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 11.96
4 Tomáš JanotaTomáš Janota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 11.39
5 Petr ŠkodaPetr Škoda
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 11.08
6 Jakub EfflerJakub Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 10.82
7 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 10.72
8 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 10.21
9 David MoravecDavid Moravec
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 09.95
10 Martin MikešMartin Mikeš
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
97 09.68
11 Pavel HermanPavel Herman
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
98 09.51
12 Ivan RychteraIvan Rychtera
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 09.45
13 Lukáš VrabecLukáš Vrabec
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 09.07
14 Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 08.98
15 Jiří BočekJiří Boček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 08.57
16 Jakub KučeraJakub Kučera
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 08.10
Milan HošekMilan Hošek
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
98 DNP
Miroslav DrbalMiroslav Drbal
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 DNP
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 14.44
2 Jakub BobkoJakub Bobko
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 12.92
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 12.89
4 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 11.89
5 Martin LachMartin Lach
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 11.79
6 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 10.23
Celkem 6 závodníků