výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (1. 2. 2014)
Skok vysoký - Junioři (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr KaiserPetr Kaiser 960720 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1.93
2 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.80
3 Petr ŠimonPetr Šimon 960928 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 1.80
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ladislav KolaLadislav Kola 970702 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1.80
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.75
3 Josef AdámekJosef Adámek 970707 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.70
Skok vysoký - Žáci (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub SobotkaJakub Sobotka 990901 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1.71
2 Josef ŘíhaJosef Říha 991006 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.68
3 Vít MonzarVít Monzar 990411 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1.68
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 965510 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.64
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 1.61
3 Nikol BošelováNikol Bošelová 955324 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1.55
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lada PejchalováLada Pejchalová 986115 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1.75
2 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 986007 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.58
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.50
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Nikola SojkováNikola Sojková 005327 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1.45
1= Adéla LinkováAdéla Linková 005503 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1.45
1= Tereza DoležalováTereza Doležalová 995521 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1.45
Skok o tyči - Junioři (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.50
2 Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.00
3 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3.40
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.55
2 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3.20
Skok o tyči - Žáci (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef ŘíhaJosef Říha 991006 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.10
2 Pavel HalířPavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.80
3 David CapoušekDavid Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.80
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára ZemanováKlára Zemanová 965808 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.10
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie PetrželkováLucie Petrželková 975121 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.00
Skok o tyči - Žákyně (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna PelcováAnna Pelcová 995224 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2.50
2 Tereza BártováTereza Bártová 995809 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2.30
3 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 995922 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.30
Skok daleký - Junioři (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš SoučekLukáš Souček 960304 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6.38
2 Tomáš MatějčekTomáš Matějček 950207 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6.26
3 Ondřej KulichOndřej Kulich 950414 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6.25
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6.22
2 Dominik KryštofDominik Kryštof 980123 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.85
3 Tomáš DostálTomáš Dostál 971117 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5.82
Skok daleký - Žáci (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5.84
2 Patrik FadrhoncPatrik Fadrhonc 990112 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4.92
3 Martin VorelMartin Vorel 990528 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4.87
Skok daleký - Juniorky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5.49
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5.38
3 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.26
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.46
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 985613 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5.11
3 Martina LoskotováMartina Loskotová 985316 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.92
Skok daleký - Žákyně (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 995311 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.02
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 006120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.82
3 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová 995426 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.59
Trojskok - Junioři (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš MatějčekTomáš Matějček 950207 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.04
2 Ondřej KulichOndřej Kulich 950414 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.70
3 Lukáš SoučekLukáš Souček 960304 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.14
Trojskok - Dorostenci (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.93
2 Tomáš DostálTomáš Dostál 971117 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 11.07
3 Matěj LavickýMatěj Lavický 981022 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.96
Trojskok - Juniorky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie KozákováNatálie Kozáková 965410 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.29
2 Dominika BalousováDominika Balousová 955812 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.39
Trojskok - Dorostenky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová 975103 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.51
2 Martina LoskotováMartina Loskotová 985316 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.22
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lada CermanováLada Cermanová 985216 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.13
2 Daniela BendováDaniela Bendová 975513 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.08
3 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 976024 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 11.94
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikita MelzerováNikita Melzerová 995811 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 09.63
2 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková 995126 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.47
3 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová 995917 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.85
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin KohoutMartin Kohout 000207 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.22
2 Filip ŠťastnýFilip Šťastný 990722 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.03
3 Josef ŘíhaJosef Říha 991006 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.49
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.49
2 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská 965711 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.50
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef EgrtJosef Egrt 970124 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 16.08
2 Filip SchubertFilip Schubert 970410 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 13.37
3 Jan HájekJan Hájek 970726 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.96
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David LetáčekDavid Letáček 960222 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.44
2 Jakub BobkoJakub Bobko 960509 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.92
3 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.89