výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (1. 2. 2014)

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.22
2 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.54
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.67
4 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 60.70
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.45
2 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.82
3 Kristián MikuleKristián Mikule 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 53.22
Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 53.89
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 54.82
3 Petr HájekPetr Hájek 97 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 56.04
4 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 59.56
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 53.88
2 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 56.75
3 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 57.13
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 64.33
2 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 66.41
3 Iva NaimanováIva Naimanová 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 67.45
4 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 70.22
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 62.81
2 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 63.26
3 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 63.82
4 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 64.18
5 Aneta FaltováAneta Faltová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 76.56
Celkem 5 závodníků