výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha-Strahov (1. 2. 2014)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 07.06
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.08
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 07.18
4 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 07.24
MS Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.18
MS David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 07.41
2 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 07.44
3 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.48
4 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 07.55
5 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 07.57
Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.35
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.54
3 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský 97 ASK LovosiceASK Lovosice 07.69
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.70
5 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.72
6 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 08.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.68
2 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.69
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.71
4 Radek MikušRadek Mikuš 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.73
5 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.73
6 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.52
2 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina 07.54
3 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.63
4 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.72
5 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 95 AK BílinaAK Bílina 07.84
6 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 07.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 07.77
MS Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.89
MS Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.12
MS Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.13
MS David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.15
MS Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.04
2 Karel ZavadilKarel Zavadil 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.06
3 Tomáš MíčaTomáš Míča 93 AK BílinaAK Bílina 08.13
4 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 08.21
MS Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
MS Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 08.09
2 Václav NachlingerVáclav Nachlinger 98 AK MostAK Most 08.18
3 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.63
MS Ondřej HavelOndřej Havel 95 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.66
MS Jiří KohoutJiří Kohout 86 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.78
Adam BenešAdam Beneš 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.51
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.30
3 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.48
4 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.73
5 Daniel DvořákDaniel Dvořák 97 AK MostAK Most 09.04
MS Matěj BerdisMatěj Berdis 98 Spastic HandicapSpastic Handicap 11.11
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 07.01
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.07
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 07.17
4 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 07.26
5 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 07.39
6 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.45
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.38
2 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 07.42
3 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.50
4 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.54
5 Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.57
Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Finále C (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.19
MS David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.35
MS David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.99
MS Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.07
MS Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.22
MS Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.37
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.11
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.16
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.23
MS Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DQ
MS Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.79
MS Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.29
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.33
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.37
4 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 08.40
5 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.46
MS Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.37
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 08.49
3 Adéla KollárováAdéla Kollárová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.54
4 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.55
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.81
6 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza GrundováTereza Grundová 98 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.78
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.92
3 Nikola DavidováNikola Davidová 98 AK BílinaAK Bílina 08.94
4 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.95
5 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 09.00
6 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
MS Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.25
MS Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.31
MS Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
MS Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.44
MS Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.45
MS Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.50
MS Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.61
MS Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.77
Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.66
MS Nguyen PhamováNguyen Phamová 97 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNP
MS Eliška PlecitáEliška Plecitá 97 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNP
MS Karolína TůmováKarolína Tůmová 95 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNP
MS Barbora JeníčkováBarbora Jeníčková 92 Spastic HandicapSpastic Handicap 15.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 08.66
2 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 09.20
3 Karolína PacákováKarolína Pacáková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.40
4 Veronika KolomazníkováVeronika Kolomazníková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.82
Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.02
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.03
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.23
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.33
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.36
6 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.39
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.32
2 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 08.43
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.46
4 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.58
5 Adéla KollárováAdéla Kollárová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.64
Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Finále C (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.11
MS Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.13
MS Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.20
MS Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.38
MS Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.41
MS Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.54
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.48
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 22.78
3 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 23.81
4 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 27.86
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FaiferMartin Faifer 91 AK MostAK Most 22.73
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.83
3 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.49
4 Karel ZavadilKarel Zavadil 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 26.80
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 23.98
2 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 25.31
MS Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.99
MS Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.25
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 24.39
2 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 95 AK BílinaAK Bílina 25.50
3 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 28.44
MS David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.92
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 23.72
2 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 24.18
3 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 24.83
4 Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.89
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.38
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.57
3 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.30
4 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 26.28
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.32
2 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.54
3 Tomáš MíčaTomáš Míča 93 AK BílinaAK Bílina 26.02
4 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 26.04
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 24.37
2 Martin TopšMartin Topš 96 ASK LovosiceASK Lovosice 24.47
3 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 25.38
4 David UrbanskýDavid Urbanský 98 AK MostAK Most 25.88
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek MikušRadek Mikuš 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 25.42
2 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 26.32
MS Ondřej HavelOndřej Havel 95 Spastic HandicapSpastic Handicap 29.02
MS Matěj BerdisMatěj Berdis 98 Spastic HandicapSpastic Handicap 42.06
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 31.31
MS Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.11
MS Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.26
MS Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.77
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 29.90
MS Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.64
MS Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.88
MS Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.23
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 27.39
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.42
3 Veronika KolomazníkováVeronika Kolomazníková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 33.16
MS Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.58
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.22
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 28.74
3 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 29.18
4 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 30.59
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 28.36
2 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 31.00
3 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 32.33
4 Aneta KřížováAneta Křížová 98 AK ŽatecAK Žatec 33.33
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.38
MS Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.64
MS Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.03
MS Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.02
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.66
MS Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.80
MS Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.33
MS Anna LuxováAnna Luxová 97 Spastic HandicapSpastic Handicap 39.39
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 28.69
MS Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.87
MS Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.13
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.50
2 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.18
Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 28.84
2 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 28.90
3 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 29.05
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FaiferMartin Faifer 91 AK MostAK Most 50.70
2 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 59.67
MS Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 49.93
Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 50.85
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 51.85
3 Radek MikušRadek Mikuš 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 62.31
MS Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 50.21
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 52.76
2 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 52.91
3 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 54.88
4 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 60.97
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.96
2 Martin TopšMartin Topš 96 ASK LovosiceASK Lovosice 54.13
3 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 54.14
4 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 55.35
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 53.25
2 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 54.38
3 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 54.95
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 55.99
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 69.04
MS Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.64
MS Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 59.88
MS Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 60.31
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 62.26
2 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 65.66
3 Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 66.45
MS Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 62.59
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 66.04
MS Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 66.87
Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 66.16
2 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 75.15
MS Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 63.96
MS Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 65.23
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 66.32
2 Tereza GrundováTereza Grundová 98 Atletika KadaňAtletika Kadaň 72.52
3 Aneta KřížováAneta Křížová 98 AK ŽatecAK Žatec 75.78
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 1:59.94
2 Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:02.08
3 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 2:02.71
4 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:05.26
5 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:06.23
6 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 2:10.06
7 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 2:12.45
8 Jakub KrausJakub Kraus 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:26.38
MS Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
MS Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:02.13
MS Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:28.26
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:20.96
2 Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:28.97
3 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:29.99
4 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 2:43.38
5 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:44.68
MS Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:27.88
MS Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.23
MS Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:32.73
MS Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:32.98
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 4:01.64
2 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 4:03.30
3 Jan ŠtochlJan Štochl 92 AK BílinaAK Bílina 4:07.49
4 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:10.55
5 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 4:13.65
6 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:23.54
7 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4:28.91
8 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec 4:31.82
Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 4:32.60
2 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 4:51.67
3 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:03.08
4 Dominik BížaDominik Bíža 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:05.79
5 Samuel KolářSamuel Kolář 99 AK ŽatecAK Žatec 5:06.18
6 Jakub FoltýnJakub Foltýn 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:14.42
MS Radek VeselýRadek Veselý 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
MS Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:30.12
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 4:58.92
2 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 5:07.39
3 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 5:20.34
4 Šárka HorákováŠárka Horáková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 5:26.24
MS Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most DNF
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan DzuriakMilan Dzuriak 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.67
2 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.18
MS Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
MS Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.33
MS David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.87
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 09.09
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.28
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.92
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 09.19
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 09.62
MS Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
MS Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.22
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa GunarováDenisa Gunarová 81 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.08
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.46
3 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 11.09
MS Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.51
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky

(so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 09.83
2 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 10.86
3 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 11.02
4 Lucie VáňováLucie Váňová 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 11.17
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
95 1.95
2 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.85
3 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.85
4 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.80
5 Ondřej LackoOndřej Lacko
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.75
6 Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.70
7 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.65
8 Jakub KrausJakub Kraus
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 1.60
Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 DNP
MS Richard VrbaRichard Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.80
MS Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.70
MS František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.65
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.65
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 1.65
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 1.55
5 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.55
6= Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.50
6= Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.50
8 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.45
9 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 1.45
10 Lucie VáňováLucie Váňová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 1.40
11 Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.40
12 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 1.35
MS Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 DNP
Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 3.81
2 Ondřej ChládekOndřej Chládek
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
85 3.60
3 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 3.10
4 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 3.00
5 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 2.70
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 DNP
MS Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 3.02
2 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 2.10
3 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco
AK BílinaAK Bílina
98 2.00
Eliška MichálkováEliška Michálková
AK BílinaAK Bílina
97 NM
Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 6.59
2 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.50
3 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.41
4 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 5.87
5 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 5.59
6 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.55
7 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 5.50
8 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 5.33
9 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 5.25
10 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 4.56
MS Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 7.07
MS Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 6.97
MS Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.42
MS Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 6.26
MS Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 6.00
MS Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 5.87
MS Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.84
MS David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.52
MS Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.52
MS Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.25
MS Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.22
MS Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.11
MS Jiří KohoutJiří Kohout
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 4.64
MS Stanislav MacháčekStanislav Macháček
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
94 DNP
David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 DNP
Slavomír DurilaSlavomír Durila
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
91 DNP
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 5.37
2 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 5.32
3 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5.25
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 5.20
5 Denisa GunarováDenisa Gunarová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
81 5.14
6 Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.04
7 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 4.98
8 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 4.74
9 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 4.64
10 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 4.63
11 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 4.63
12 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.55
13 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.46
14 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.45
15 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.41
MS Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.49
MS Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 3.73
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 NM
MS Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 NM
Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 NM
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 13.19
2 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 12.68
3 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 12.44
4 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 12.42
MS Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 13.86
MS Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 13.46
MS Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 11.88
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 11.54
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 11.25
3 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 11.11
4 Denisa GunarováDenisa Gunarová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
81 11.00
5 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.96
6 Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
97 10.60
7 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 10.39
8 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 10.20
MS Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.29
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.02
Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 DNP
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 11.63
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 11.27
3 Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 09.44
4 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová
AK MostAK Most
98 08.88
5 Lucie VáňováLucie Váňová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 08.36
6 Veronika KolomazníkováVeronika Kolomazníková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 08.16
MS Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 11.08
MS Eva BernáEva Berná
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 09.45
Kateřina MalickáKateřina Malická
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
95 NM
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 11.66
2 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.72
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 09.53
4 Lucie HampováLucie Hampová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 08.71
5 Nikola DavidováNikola Davidová
AK BílinaAK Bílina
98 07.69
6 Eliška ŽubretovskáEliška Žubretovská
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 06.58
MS Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 10.92
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 15.67
2 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 13.81
3 Adam BenešAdam Beneš
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
98 12.46
4 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 11.23
5 David UrbanskýDavid Urbanský
AK MostAK Most
98 10.79
6 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 10.73
7 Dominik BížaDominik Bíža
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 09.75
MS Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 13.04
MS Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 12.13
MS Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 12.11
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 10.79
2 Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
95 09.41
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 1.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 14.37
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13.53
3 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 12.25
4 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 11.31
5 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 11.26
6 Jan KritzbachJan Kritzbach
AK MostAK Most
79 11.20
7 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 11.00
8 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
59 07.99
9 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 07.80
10 Antonín KrátkýAntonín Krátký
AK MostAK Most
46 07.46
Celkem 10 závodníků