výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (1. - 2. 2. 2014)
Skok vysoký - Muži (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 940105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.10
2 David KovalskýDavid Kovalský 870527 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1.95
3 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.95
Skok vysoký - Junioři (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip TrnkaFilip Trnka 961230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
2= Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
2= Václav CubínekVáclav Cubínek 961111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Skok vysoký - Dorostenci (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.81
2= David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.65
2= Adam PapežAdam Papež 970706 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1.65
2= Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.65
Skok vysoký - Ženy (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola StrachováNikola Strachová 945513 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1.77
2 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.56
3 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 805218 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1.56
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adriana ZykánováAdriana Zykánová 956013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.62
2 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová 956222 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.62
3 Lada SvárovskáLada Svárovská 965710 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.59
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 975526 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1.56
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.56
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.53
Skok o tyči - Muži (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KudličkaJan Kudlička 880429 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.75
2 Michal BalnerMichal Balner 820912 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.65
3= Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 921230 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.30
3= Adam PašiakAdam Pašiak 900718 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.30
Skok o tyči - Junioři (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.20
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.50
3 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 960128 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3.30
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan DunovskýJan Dunovský 970610 AC PardubiceAC Pardubice 4.10
2 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.70
3 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3.40
Skok o tyči - Ženy (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta MoryskováAneta Morysková 925919 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.15
2 Nikol JiroutováNikol Jiroutová 925330 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3.60
3 Jana KonečnáJana Konečná 886110 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.30
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 955119 AC PardubiceAC Pardubice 3.40
2 Kateřina JanatováKateřina Janatová 956208 AC PardubiceAC Pardubice 3.30
3 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 966227 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3.00
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.60
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.50
3 Claudia KalnayovaClaudia Kalnayova 97 SlovakiaSlovakia 3.00
Skok daleký - Muži (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek JuškaRadek Juška 930308 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7.59
2 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 940726 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6.94
3 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 901222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.60
Skok daleký - Junioři (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.50
2 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.36
3 Jan JánskýJan Jánský 950307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.17
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.43
2 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.92
3 Lukáš KarlíkLukáš Karlík 980921 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.41
Skok daleký - Ženy (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.99
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 835915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.85
3 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.67
Skok daleký - Juniorky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.26
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.23
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5.22
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 1.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.69
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.54
3 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.27
Trojskok - Muži (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek JuškaRadek Juška 930308 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.60
2 Michal ČadaMichal Čada 850129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.42
3 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.82
Trojskok - Junioři (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.63
2 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 960123 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.72
3 Václav CubínekVáclav Cubínek 961111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.56
Trojskok - Dorostenci (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.59
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.55
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.11
Trojskok - Ženy (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šárka BuranskáŠárka Buranská 896113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.41
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 836108 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.90
3 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 835915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.89
Trojskok - Juniorky (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 955902 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.69
2 Karolína ČernáKarolína Černá 956114 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.46
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková 955807 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.86
Trojskok - Dorostenky (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová 975408 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.00
2 Barbora HruškováBarbora Hrušková 975312 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.71
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.72
2 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová 975606 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.09
3 Kateřina KohoutkováKateřina Kohoutková 986023 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.02
Vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka KubelováJitka Kubelová 916002 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.93
2 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.03
3 Tereza KrálováTereza Králová 896022 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.89
Vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra JonášováPetra Jonášová 965218 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.00
2 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 11.00
3 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.28
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 970211 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.94
2 Karel StudničkaKarel Studnička 970519 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.18
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.72
Vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef KorálJosef Korál 951108 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.77
2 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.23
3 Jan MichalecJan Michalec 950109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.77
Vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vladislav HruškaVladislav Hruška 890110 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.76
2 Lukáš BrennLukáš Brenn 800731 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.15
3 František ŠmídFrantišek Šmíd 871028 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.93