Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (1. - 2. 2. 2014)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.2.2014 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:50.15
2 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:53.70
3 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:53.95
4 Petr LohrPetr Lohr 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 1:54.39
5 Denis DanáčDenis Danáč 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:59.14
6 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:59.27
7 Libor ŠicLibor Šic 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:03.31
Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 3 DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 2.2.2014 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:58.45
2 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:58.60
3 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 1:59.13
4 Jiří GregorJiří Gregor 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:00.48
5 Martin AustMartin Aust 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:00.66
6 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:01.32
7 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 2:02.01
Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 2.2.2014 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 5 2:01.06
2 Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2 2:01.37
3 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 2:03.16
4 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 2:04.31
5 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:05.77
Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 DNP
Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:50.15
2 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:53.70
3 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:53.95
4 Petr LohrPetr Lohr 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 1:54.39
5 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:58.45
6 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:58.60
7 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 1:59.13
8 Denis DanáčDenis Danáč 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:59.14
9 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:59.27
10 Jiří GregorJiří Gregor 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:00.48
11 Martin AustMartin Aust 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:00.66
12 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 5 2:01.06
13 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:01.32
14 Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2 2:01.37
15 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 2:02.01
16 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 2:03.16
17 Libor ŠicLibor Šic 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:03.31
18 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 2:04.31
19 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:05.77
Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 3 DNP
Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNP
Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 DNP
Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4 DNP

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:55.84
2 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:56.01
3 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:56.92
4 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:57.85
5 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:59.53
6 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:04.70
7 Jáchym RyklJáchym Rykl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 2:09.25
8 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:12.95
Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 NP
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 2:01.14
2 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:01.76
3 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.83
4 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 2:02.28
5 Geron StewartGeron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:05.66
6 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:06.16
7 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:06.96
8 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6 2:10.82
9 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 2:14.79
10 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3 2:15.06
11 Matěj SellnerMatěj Sellner 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 2:20.58
Jakub StádníkJakub Stádník 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 NP
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka StružkováRadka Stružková 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:12.83
2 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:13.08
3 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:18.06
4 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:19.71
5 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 2:23.87
6 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:24.06
7 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 TJ Sokol Dolní PočerniceTJ Sokol Dolní Počernice 1 2:29.27
8 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 2:35.73
Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:20.59
2 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:24.11
3 Monika MarkováMonika Marková 96 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 2:26.26
4 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:29.40
5 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 2:38.80
Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 2:25.06
2 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:30.79
3 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:32.63
4 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:36.21
5 Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 2:43.24
6 Dora SoučkováDora Součková 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2 2:46.41
7 Michaela ZimmermannováMichaela Zimmermannová 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:51.25
Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ
Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 NP
Aneta Anna FilusztkováAneta Anna Filusztková 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 NP
Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 NP
Poznámky:
DQ předčasný seběh
Celkem 11 závodníků