výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (1. - 2. 2. 2014)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.2.2014 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr LohrPetr Lohr 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:04.71
2 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 7 4:05.10
3 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 8 4:07.15
4 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:07.82
5 František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 4:15.29
6 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 4:15.69
7 Aurel HakkeAurel Hakke 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:19.48
8 Radek VeselýRadek Veselý 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 4:20.27
9 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 4:23.10
10 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13 4:29.22
11 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 5:03.31
Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 DNP
Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 KPA PardubiceKPA Pardubice 12 DNP
Celkem 13 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2014 - 16:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikolaos MachNikolaos Mach 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 4:11.08
2 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:13.37
3 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5 4:32.10
Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNF
František VeselýFrantišek Veselý 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4 DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:26.02
2 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 4:28.71
3 Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:35.90
4 Damián VíchDamián Vích 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 4:38.01
5 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 4:43.23
Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF
Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3 NP
Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 NP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon HausenblasŠimon Hausenblas 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:29.83
2 Petr HanušPetr Hanuš 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 4:31.92
3 Pavel SieglPavel Siegl 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 4:48.46
4 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 4:56.94
5 Jakub StádníkJakub Stádník 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 4:58.27
6 Tomáš BorovičkaTomáš Borovička 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 5:25.53
Lukáš PoláčekLukáš Poláček 98 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 DNP
Radim PišlRadim Pišl 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNP
Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 9 DNP
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:26.02
2 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 4:28.71
3 Šimon HausenblasŠimon Hausenblas 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:29.83
4 Petr HanušPetr Hanuš 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 4:31.92
5 Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:35.90
6 Damián VíchDamián Vích 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 4:38.01
7 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 4:43.23
8 Pavel SieglPavel Siegl 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 4:48.46
9 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 4:56.94
10 Jakub StádníkJakub Stádník 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 4:58.27
11 Tomáš BorovičkaTomáš Borovička 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 5:25.53
Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF
Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3 NP
Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 NP
Lukáš PoláčekLukáš Poláček 98 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 DNP
Radim PišlRadim Pišl 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNP
Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 9 DNP

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2014 - 15:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 4:41.12
2 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:42.06
3 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 4:44.29
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:51.79
5 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 5:07.57
6 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 8 5:43.25
Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 NP
Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014 - 15:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:42.13
2 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:45.46
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 4:58.02
4 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:58.48
5 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:59.73
6 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 5:00.32
7 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 5:03.79
8 Monika MarkováMonika Marková 96 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 6 5:09.75
9 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 5:23.08
10 Adéla SomrováAdéla Somrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:28.68
11 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 5:33.18
12 Anna SieglováAnna Sieglová 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13 5:45.35
Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12 DNP
Celkem 13 závodníků