Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (1. - 2. 2. 2014)

trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014 - 14:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 7 14.60
2 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 6 14.42
3 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 1 13.82
4 Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
77 5 13.44
5 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 4 13.15
6 Stanislav VyšínStanislav Vyšín
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 2 12.66
7 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 3 12.27
Celkem 7 závodníků

trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6 13.63
2 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5 12.72
3 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 3 12.56
4 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 2 12.45
5 David PetrákDavid Petrák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4 12.43
Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 1 DNP
Celkem 6 závodníků

trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 1 12.59
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 4 12.55
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 3 12.11
4 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 2 11.73
Celkem 4 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 6 12.41
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 5 11.90
3 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 7 11.89
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 4 11.88
5 Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 3 11.29
6 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 1 09.82
7 Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 2 09.74
Celkem 7 závodníků

trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 2 11.69
2 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4 11.46
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 3 10.86
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 1 09.98
Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 5 DNP
Celkem 5 závodníků

trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 2 10.00
2 Barbora HruškováBarbora Hrušková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 1 09.71
Celkem 2 závodníků