výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (1. - 2. 2. 2014)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 3 časy (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.93 qA
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.06 qB
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.09 qB
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.22
5 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.32
6 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 07.41
7 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.03 qB
2 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.30
3 Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.35
4 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.44
5 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.53
6 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 08.25
Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NP
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 NP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 4 06.81 qA
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.09 qB
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.15 qB
4 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.27
5 Jan KubešJan Kubeš 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.32
6 Ivan HupkaIvan Hupka 89 SlovakiaSlovakia 2 07.51
7 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.78
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.90 qA
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.17 qB
3 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 07.18
4 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.21
5 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.33
6 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.45
7 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.83
Martin HofrajtrMartin Hofrajtr 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 NP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.2.2014 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.10 qB
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.17 qB
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.33
4 Erik AmbrózyErik Ambrózy 93 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.40
5 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.58
6 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 8 08.04
Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 4 06.81 qA
2 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.90 qA
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.93 qA
4 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.03 qB
5 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.06 qB
6 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.09 qB
6 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.09 qB
8 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.10 qB
9 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.15 qB
10 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.17 qB
11 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.17 qB
12 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 07.18
13 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.21
14 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.22
15 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.27
16 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.30
17 Jan KubešJan Kubeš 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.32
17 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.32
19 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.33
20 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.33
21 Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.35
22 Erik AmbrózyErik Ambrózy 93 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.40
23 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 07.41
24 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.44
25 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.45
26 Ivan HupkaIvan Hupka 89 SlovakiaSlovakia 2 07.51
27 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.53
28 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.58
29 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.71
30 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.78
31 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.83
32 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 8 08.04
33 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 08.25
34 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.77
Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NP
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 NP
Martin HofrajtrMartin Hofrajtr 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 NP
Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NP

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 1.2.2014 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 4 06.82
2 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.83
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.84
4 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 06.93
5 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 06.98
6 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 07.06
7 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.07
8 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.11
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2014 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.15
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.18
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 07.21
4 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.22
Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 NP
Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 NP
Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 NP
Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 5 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 4 06.82
2 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.83
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.84
4 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 06.93
5 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 06.98
6 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 07.06
7 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.07
8 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.11
9 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.15
10 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.18
11 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 07.21
12 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.22
Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 NP
Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 NP
Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 NP
Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 5 NP

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) + 2 časy (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.96 qA
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.34 qB
3 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.35 qB
4 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.66
5 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.72
6 David PetrákDavid Petrák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.44 qB
2 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.54 qB
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 07.61 qB
4 Jan MaleckýJan Malecký 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 07.64 qB
5 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.86
Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NP
Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 NP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.33 qA
2 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 07.35 qB
3 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.57 qB
4 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.64
5 Daniel MartiškaDaniel Martiška 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.82
6 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.00
Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.96 qA
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.33 qA
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.34 qB
4 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 07.35 qB
5 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.35 qB
6 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.44 qB
7 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.54 qB
8 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.57 qB
9 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 07.61 qB
10 Jan MaleckýJan Malecký 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 07.64 qB
11 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.64
12 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.66
13 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.72
14 David PetrákDavid Petrák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.79
15 Daniel MartiškaDaniel Martiška 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.82
16 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.86
17 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.00
Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NP
Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 NP
Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 1.2.2014 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.91
2 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.10
3 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 07.28
4 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.29
5 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.31
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.35
7 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.51
8 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.57
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2014 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 07.51
2 Jan MaleckýJan Malecký 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 07.54
3 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.57
4 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.60
5 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.68
6 David PetrákDavid Petrák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.82
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 NP
Daniel MartiškaDaniel Martiška 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.91
2 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.10
3 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 07.28
4 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.29
5 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.31
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.35
7 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.51
8 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 07.51
9 Jan MaleckýJan Malecký 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 07.54
10 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.57
10 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.57
12 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.60
13 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.68
14 David PetrákDavid Petrák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.82
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 NP
Daniel MartiškaDaniel Martiška 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 NP

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 3 časy (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.07 qA
2 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.47 qB
3 Martin RačkoMartin Račko 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.58
4 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 07.68
5 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.70
6 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.86
7 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 07.96
8 František HozaFrantišek Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.45 qB
2 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 07.46 qB
3 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.68
4 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 07.90
5 Marko ČamborMarko Čambor 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 08.00
6 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.00
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NP
Dominik PopelkaDominik Popelka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 NP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.38 qA
2 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.52 qB
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.52 qB
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 8 07.82
5 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2 07.85
6 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.85
7 Matěj SellnerMatěj Sellner 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 08.18
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 07.38 qA
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 07.56 qB
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.62
4 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.72
5 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 8 07.91
6 Michael ČamborMichael Čambor 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.30
7 Marek KotlíkMarek Kotlík 98 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 08.45
David HřebíčekDavid Hřebíček 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 NP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.2.2014 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.49 qB
2 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.51 qB
3 Dominik RatajDominik Rataj 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 07.71
4 Lukáš KarlíkLukáš Karlík 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 07.82
5 Michal ČákoraMichal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.83
6 Michael ŠkodaMichael Škoda 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.93
7 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 08.31
Michael MartiškaMichael Martiška 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.07 qA
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.38 qA
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 07.38 qA
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.45 qB
5 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 07.46 qB
6 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.47 qB
7 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.49 qB
8 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.51 qB
9 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.52 qB
10 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.52 qB
11 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 07.56 qB
12 Martin RačkoMartin Račko 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.58
13 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.62
14 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 07.68
15 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.68
16 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.70
17 Dominik RatajDominik Rataj 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 07.71
18 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.72
19 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 8 07.82
20 Lukáš KarlíkLukáš Karlík 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 07.82
21 Michal ČákoraMichal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.83
22 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2 07.85
23 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.85
24 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.86
25 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 07.90
26 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 8 07.91
27 Michael ŠkodaMichael Škoda 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.93
28 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 07.96
29 Marko ČamborMarko Čambor 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 08.00
30 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.00
31 František HozaFrantišek Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.08
32 Matěj SellnerMatěj Sellner 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 08.18
33 Michael ČamborMichael Čambor 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.30
34 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 08.31
35 Marek KotlíkMarek Kotlík 98 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 08.45
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NP
Dominik PopelkaDominik Popelka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 NP
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3
David HřebíčekDavid Hřebíček 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 NP
Michael MartiškaMichael Martiška 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 NP

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 1.2.2014 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.03
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.26
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 07.35
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.40
5 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.44
6 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 07.49
7 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.53
8 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.55
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2014 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.50
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.55
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 07.63
4 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.78
Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 NP
Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4 NP
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 NP
Martin RačkoMartin Račko 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.03
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.26
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 07.35
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.40
5 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.44
6 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 07.49
7 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.50
8 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.53
9 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.55
10 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.55
11 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 07.63
12 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.78
Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 NP
Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4 NP
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 NP
Martin RačkoMartin Račko 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 NP

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) + 2 časy (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.48 qA
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.57 qB
3 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.79 qB
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.25
5 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.38
6 Lucie DalihodováLucie Dalihodová 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 08.73
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 NP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.54 qA
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.72 qB
3 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.76 qB
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.22 qB
5 Barbora LandováBarbora Landová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.29
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 08.43
7 Jana KonečnáJana Konečná 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.59 qB
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 07.63 qB
3 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.22 qB
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.24
5 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.70
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.76
7 Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.27
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.48 qA
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.54 qA
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.57 qB
4 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.59 qB
5 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 07.63 qB
6 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.72 qB
7 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.76 qB
8 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.79 qB
9 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.22 qB
10 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.22 qB
11 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.24
12 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.25
13 Barbora LandováBarbora Landová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.29
14 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.38
15 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 08.43
16 Jana KonečnáJana Konečná 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.46
17 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.70
18 Lucie DalihodováLucie Dalihodová 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 08.73
19 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.76
20 Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.27
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 NP
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NP

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 1.2.2014 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.42
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.47
3 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.52
4 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 07.59
5 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.60
6 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 07.69
7 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.70
8 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.73
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2014 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.10
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.11
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.23
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.26
5 Barbora LandováBarbora Landová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.30
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 08.55
Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 NP
Jana KonečnáJana Konečná 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.42
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.47
3 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.52
4 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 07.59
5 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.60
6 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 07.69
7 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.70
8 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.73
9 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.10
10 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.11
11 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.23
12 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.26
13 Barbora LandováBarbora Landová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.30
14 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 08.55
Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 NP
Jana KonečnáJana Konečná 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 NP

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 07.78 q
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 08.01 q
3 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 6 08.27
4 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 08.37
5 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 08.44
6 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.86 q
2 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.18 q
3 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.34
4 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 7 08.67
5 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.68
6 Karolína TůmováKarolína Tůmová 95 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 07.78 q
2 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.86 q
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 08.01 q
4 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.18 q
5 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 6 08.27
6 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.34
7 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 08.37
8 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 08.44
9 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.65
10 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 7 08.67
11 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.68
12 Karolína TůmováKarolína Tůmová 95 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.31

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 07.72
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 07.99
3 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.19
4 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 7 08.25
5 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.27
6 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 08.35
7 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.53
Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 4 časy (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.96 qA
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.17 qB
3 Simona ChodorováSimona Chodorová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 08.22 qB
4 Tereza FarskáTereza Farská 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 08.52 qB
5 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.64
6 Aneta MandováAneta Mandová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 08.97
Marie HegenbartováMarie Hegenbartová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 0.DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.01 qA
2 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 5 08.03 qA
3 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.59
4 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.71
5 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 09.09
6 Kristýna ŠvancarováKristýna Švancarová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 09.40
Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.00 qA
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.07 qB
3 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.45 qB
4 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.63
5 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 08.75
6 Nguyen PhamováNguyen Phamová 97 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.19
7 Petra FořtováPetra Fořtová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 09.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.09 qB
2 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 08.19 qB
3 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.30 qB
4 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.72
5 Markéta VařečkováMarkéta Vařečková 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 08.75
6 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 09.05
7 Eliška PlecitáEliška Plecitá 97 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.52
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.96 qA
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.00 qA
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.01 qA
4 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 5 08.03 qA
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.07 qB
6 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.09 qB
7 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.17 qB
8 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 08.19 qB
9 Simona ChodorováSimona Chodorová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 08.22 qB
10 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.30 qB
11 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.45 qB
12 Tereza FarskáTereza Farská 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 08.52 qB
13 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.59
14 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.63
15 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.64
16 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.71
17 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.72
18 Markéta VařečkováMarkéta Vařečková 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 08.75
19 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 08.75
20 Aneta MandováAneta Mandová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 08.97
21 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 09.05
22 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 09.09
23 Nguyen PhamováNguyen Phamová 97 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.19
24 Petra FořtováPetra Fořtová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 09.22
25 Kristýna ŠvancarováKristýna Švancarová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 09.40
26 Eliška PlecitáEliška Plecitá 97 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.52
Marie HegenbartováMarie Hegenbartová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 0.DNP
Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 DNP

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 1.2.2014 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.86
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.93
3 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.97
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.99
5 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 3 08.01
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.02
7 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.22
Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DQ
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2014 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ChodorováSimona Chodorová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 08.16
2 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.25
3 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.37
4 Tereza FarskáTereza Farská 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 08.54
5 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.58
6 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.64
7 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.72
Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.86
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.93
3 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.97
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.99
5 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 3 08.01
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.02
7 Simona ChodorováSimona Chodorová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 08.16
8 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.22
9 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.25
10 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.37
11 Tereza FarskáTereza Farská 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 08.54
12 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.58
13 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.64
14 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.72
Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DQ
Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 NP