výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2014)
60 m - Muži (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 07.12
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 07.17
3 Roman JelínekRoman Jelínek 940504 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.39
60 m - Žáci (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 990423 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.57
2 David ViktorinDavid Viktorin 990517 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.78
3 Adam SlezákAdam Slezák 990318 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.88
60 m - Ml. žáci (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.46
2 Jakub PřikrylJakub Přikryl 020601 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.46
3 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 010702 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.50
60 m - Ženy (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.73
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.98
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.06
60 m - Žákyně (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 995113 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.38
2 Karolína HloupáKarolína Hloupá 005519 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.41
3 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.45
60 m - Ml. žákyně (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Andrea HolubováAndrea Holubová 015703 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.65
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.74
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.81
800 m - Muži (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 AC PardubiceAC Pardubice 2:03.52
2 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:10.34
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 950510 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:12.43
800 m - Žáci (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David SvatýDavid Svatý 990512 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:14.16
2 Radek BoháčRadek Boháč 990412 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:22.99
3 Ondřej MelicharOndřej Melichar 000126 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:25.29
800 m - Ml. žáci (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 010601 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:32.77
2 Adam BažoutAdam Bažout 041122 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:48.26
3 Nicolas LangrNicolas Langr 010924 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:49.32
800 m - Ženy (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 955828 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:20.81
2 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:21.76
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:22.13
800 m - Ml. žákyně (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 016125 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:46.37
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:49.52
3 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 015604 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:51.88
1500 m - Muži (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan JanůJan Janů 931105 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:11.40
2 Pavel DymákPavel Dymák 871012 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:13.95
3 Lukáš NiklLukáš Nikl 910521 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:15.69
1500 m - Žáci (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal RůžekMichal Růžek 990529 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:47.64
2 Filip NovákFilip Novák 000106 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:03.59
3 Amir HamidAmir Hamid 000224 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:08.18
1500 m - Ženy (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela StránskáMichaela Stránská 975407 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 5:00.27
2 Adéla StránskáAdéla Stránská 915908 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 5:00.70
3 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 755426 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:13.11
3000 m - Muži (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 870428 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08:51.17
2 Jan JanůJan Janů 931105 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08:51.60
3 Dominik KubecDominik Kubec 960827 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08:51.75
60 m překážek - Muži (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 08.50
2 David BenešDavid Beneš 910128 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.00
60 m překážek - Junioři (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 AC PardubiceAC Pardubice 08.92
2 Martin RulíkMartin Rulík 950213 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 11.84
60 m překážek - Dorostenci (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 08.48
2 Jan DunovskýJan Dunovský 970610 AC PardubiceAC Pardubice 09.04
3 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.77
60 m překážek - Ml. žáci (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák 010202 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.43
2 Radim ŠpačekRadim Špaček 010412 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 11.33
3 Jakub PřikrylJakub Přikryl 020601 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11.75
60 m překážek - Ženy (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.21
2 Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 AC PardubiceAC Pardubice 09.33
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.36
60 m překážek - Dorostenky (neděle, 2.2.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 985629 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.50
2 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová 975624 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.84