výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2014)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 11.35
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 13.14
2 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
98 11.22
3 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
97 09.89
4 Dominika PeckováDominika Pecková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
98 07.54
5 Klára VošvrdováKlára Vošvrdová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
97 06.94
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 13.30
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 10.01
3 Adéla VelebováAdéla Velebová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 09.81
4 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 09.61
5 Linda ŠimečkováLinda Šimečková
AC PardubiceAC Pardubice
99 09.57
6 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 09.55
7 Karla ČerníkováKarla Černíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
99 09.49
8 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 08.95
9 Aneta JasanskáAneta Jasanská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
99 08.89
10 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 07.73
11 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 07.65
12 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 07.32
13 Lenka HlávkováLenka Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 06.92
Celkem 13 závodníků