výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2014)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 6.95
2 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 6.59
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
96 6.25
4 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
98 6.10
5 David LašekDavid Lašek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 6.01
6 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
AC PardubiceAC Pardubice
97 5.87
7 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
96 5.84
8 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
97 5.76
9 Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 5.58
10 Petr NovotnýPetr Novotný
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 5.55
11 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
97 5.53
12 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
98 5.49
13 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 5.48
14 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
94 5.46
15 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 5.27
16 Marek ToufarMarek Toufar
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 5.25
17 Jiří MachekJiří Machek
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 5.24
18 Pavel NetekPavel Netek
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 5.20
19 Tomáš BolenTomáš Bolen
AC PardubiceAC Pardubice
96 5.05
20 Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.79
21 Daniel MenšíkDaniel Menšík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.77
22 Jan TomšůJan Tomšů
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 4.77
23 Pavel DopitaPavel Dopita
TJ SvitavyTJ Svitavy
96 4.56
Martin KulhánekMartin Kulhánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 DNP
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 5.49
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 5.04
3 David ViktorinDavid Viktorin
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.85
4 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.83
5 Jan ZelenkaJan Zelenka
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.82
6 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.47
7 Adam ChrobákAdam Chrobák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 4.10
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 4.86
2 Jakub PřikrylJakub Přikryl
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 4.39
3 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 4.32
4 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.32
5 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.26
6 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.20
7 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.15
8 Servác BoháčServác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 4.07
9 Martin BurianMartin Burian
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.89
10 Jan KührJan Kühr
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 3.87
11 Jakub KarlíkJakub Karlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.82
12 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 3.70
13 Radim NovotnýRadim Novotný
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.69
14 Jakub MachJakub Mach
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 3.57
15 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.54
16 Pavel KoblížekPavel Koblížek
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 3.26
17 David ZahradníkDavid Zahradník
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 3.22
18 Jakub MacháčekJakub Macháček
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 3.14
Bořek VopařilBořek Vopařil
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 5.46
2 Tereza ČaladiTereza Čaladi
AC PardubiceAC Pardubice
96 5.01
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 5.01
4 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 4.92
5 Radka KopeckáRadka Kopecká
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 4.90
6 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 4.84
7 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 4.77
8 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 4.50
9 Monika DoudováMonika Doudová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.45
10 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 4.31
11 Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
AC PardubiceAC Pardubice
96 4.26
Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC PardubiceAC Pardubice
96 NM
Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.91
2 Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.71
3 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
99 4.68
4 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.58
5 Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.51
6 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.47
7 Laura GočaltovskáLaura Gočaltovská
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.36
8 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 4.34
9 Linda ŠimečkováLinda Šimečková
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.28
10 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.28
11 Tereza SvobodováTereza Svobodová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.23
12 Lada VondrováLada Vondrová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
99 4.19
13 Kateřina BurianováKateřina Burianová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.15
14 Markéta StránskáMarkéta Stránská
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 4.09
15 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 3.89
16 Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 3.87
17 Pavlína JandováPavlína Jandová
AC PardubiceAC Pardubice
99 3.86
18 Klára SkoupáKlára Skoupá
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 3.76
19 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
99 3.73
20 Jitka MuselováJitka Muselová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
99 3.69
21 Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 3.49
22 Nikol PánkováNikol Pánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 3.41
23 Lenka MáčikováLenka Máčiková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 3.38
Aneta JasanskáAneta Jasanská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
99 DNP
Nikola ToufarováNikola Toufarová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 DNP
Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 NM
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.40
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 4.35
3 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.29
4 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
01 4.26
5 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 4.05
6 Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 3.98
7 Markéta BuderováMarkéta Buderová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.96
8 Lucie VečeřováLucie Večeřová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 3.90
9 Karolína KrupováKarolína Krupová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.70
10 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.66
11 Karolína HermanováKarolína Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.66
12 Petra MlejnkováPetra Mlejnková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.46
13 Nela VindemanováNela Vindemanová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 3.38
14 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 3.36
15 Nela ŠiklovaNela Šiklova
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 3.36
16 Aneta ViktorínováAneta Viktorínová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.17
17 Sára SádeckáSára Sádecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.17
18 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.16
19 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 3.13
20 Anežka AdámkováAnežka Adámková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.08
21 Anna NemšákováAnna Nemšáková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.07
22 Vendula BlažkováVendula Blažková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 2.90
23 Kateřina NěmcováKateřina Němcová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 2.83
24 Karolína HořeňovskáKarolína Hořeňovská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 2.60
25 Nelli StrejčkováNelli Strejčková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 2.60
Celkem 25 závodníků