Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2014)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
97 1.82
2= Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 1.75
2= Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
94 1.75
4 Martin RulíkMartin Rulík
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
95 1.70
5= Tomáš BolenTomáš Bolen
AC PardubiceAC Pardubice
96 1.65
5= Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 1.65
David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 DNP
Michal VyhlídalMichal Vyhlídal
AC PardubiceAC Pardubice
95 DNP
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.62
2 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.58
3 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.54
4 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.54
5 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.50
Tomáš StarkaTomáš Starka
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
00 DNP
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.50
2 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.42
3 Filip DvořákFilip Dvořák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 1.38
4 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 1.30
5 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.30
6 Servác BoháčServác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 1.30
7 Martin BurianMartin Burian
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 1.25
8 Richard VrátnýRichard Vrátný
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 1.20
9 Jakub MacháčekJakub Macháček
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 1.20
Martin ProcházkaMartin Procházka
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 DNP
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 1.52
2 Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC PardubiceAC Pardubice
96 1.45
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 1.45
4 Táňa BorovcováTáňa Borovcová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 1.40
Anna DoubravováAnna Doubravová
AC PardubiceAC Pardubice
96 DNP
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 DNP
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marie PospíšilováMarie Pospíšilová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.44
2= Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.40
2= Anna KutílkováAnna Kutílková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 1.40
4= Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.40
4= Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 1.40
6 Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.40
7 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.36
8 Michaela NavrátilováMichaela Navrátilová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.36
9 Miroslava MartínkováMiroslava Martínková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.36
10 Klára SkoupáKlára Skoupá
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 1.28
11 Anežka HolubováAnežka Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 1.24
Lenka MáčikováLenka Máčiková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 DNP
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.36
2 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 1.32
3 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.32
4= Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.28
4= Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.28
6 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.24
7 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová
TJ SvitavyTJ Svitavy
02 1.20
8 Michaela ProkešováMichaela Prokešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 1.15
9 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 1.15
Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 NM
Karolína KrupováKarolína Krupová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 NM
Celkem 11 závodníků