výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2014)

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 08.50
2 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.00
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.92
2 Martin RulíkMartin Rulík 95 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 11.84
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 08.48
2 Jan DunovskýJan Dunovský 97 AC PardubiceAC Pardubice 09.04
3 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.77
4 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.82
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.27
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.35
3 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.38
4 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.38
5 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.36
6 Jan ZelenkaJan Zelenka 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.90
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.99
2 Adam ZezulaAdam Zezula 99 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 10.12
3 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.62
4 Vít HemerkaVít Hemerka 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.44
5 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.57
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.43
2 Radim ŠpačekRadim Špaček 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 11.33
3 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11.75
4 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.27
5 Radim NovotnýRadim Novotný 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.72
6 Jan JanůjJan Janůj 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14.10
7 Jakub MacháčekJakub Macháček 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 14.85
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.21
2 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC PardubiceAC Pardubice 09.33
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.36
4 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10.95
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.50
2 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.84
Anna SákrováAnna Sákrová 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.34
2 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.98
3 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.08
4 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10.28
5 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 11.01
6 Michaela ReinbergováMichaela Reinbergová 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 12.24
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČihákováMartina Čiháková 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 10.48
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 10.53
3 Sára SpívalováSára Spívalová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.73
4 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.31
5 Jitka MuselováJitka Muselová 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11.59
6 Barbora ŠkorpíkováBarbora Škorpíková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 12.68
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.68
2 Nikol PánkováNikol Pánková 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11.80
3 Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.81
4 Klára KopeckáKlára Kopecká 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 12.41
5 Leona HejlováLeona Hejlová 00 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.92
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.11
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 10.83
3 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.85
4 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.37
5 Nela ŠiklovaNela Šiklova 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 15.05
6 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 17.65
Markéta BuderováMarkéta Buderová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNF
Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNF
Poznámky:
Buderová po pádu na poslední překážce převezena na ošetření do nemocnice
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DostálováTereza Dostálová 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.84
2 Michaela ProkešováMichaela Prokešová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 12.97
3 Lucie BurešováLucie Burešová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 13.17
4 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 13.47
5 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 13.60
6 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 13.68
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 2.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 14.36
2 Aneta SpilkováAneta Spilková 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 14.40
3 Aneta ViktorínováAneta Viktorínová 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 15.19
4 Nelli StrejčkováNelli Strejčková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 15.25
Barbora KarlíkováBarbora Karlíková 02 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Anežka AdámkováAnežka Adámková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 6 závodníků