výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha-Stromovka (7. - 9. 2. 2014)
Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 5013 Natallia Dobrynska UKR 09.03.2012 Istanbul
Pětiboj hala - Ženy
stav po 5 z 5 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nela SeverováNela Severová 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4103 0
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3629 474
3 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3595 508
4 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3495 608
5 Nikola PařilováNikola Pařilová 94 JAC BrnoJAC Brno 3490 613
6 Lucie OsobováLucie Osobová 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3341 762
7 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3282 821
8 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2939 1164
9 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2896 1207
10 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2843 1260
11 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2131 1972
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0682 3421
Poznámky:
Severová N. 4103 (09.33/842-1.81/991-12.20/674-5.73/768-2:19.64/828)
Březinová P. 3629 (09.15/879-1.72/879-10.48/561-5.25/628-2:30.87/682)
Mužíková A. 3595 (09.26/856-1.60/736-11.58/633-5.28/637-2:26.86/733)
Komrsková A. 3495 (09.06/897-1.63/771-11.06/599-5.40/671-2:41.41/557)
Pařilová N. 3490 (09.72/765-1.78/953-09.03/466-5.52/706-2:37.63/600)
Osobová L. 3341 (09.41/826-1.63/771-10.82/583-4.79/503-2:32.78/658)
Hezoučká Š. 3282 (09.78/754-1.51/632-13.23/743-5.03/567-2:38.88/586)
Svojanovská M. 2939 (09.86/738-1.48/599-09.90/523-5.02/565-2:45.30/514)
Píšová M. 2896 (09.92/727-1.51/632-10.98/594-4.43/411-2:43.63/532)
Růžičková T. 2843 (10.03/706-1.39/502-11.00/595-4.50/428-2:36.62/612)
Capouchová B. 2131 (09.71/767-/-07.99/399-4.62/459-2:46.01/506)
Václavková Ž. 682 (10.16/682-/-/)
Celkem 12 závodníků
Pětiboj hala - Juniorky
stav po 5 z 5 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3752 0
2 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3734 18
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3517 235
4 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3264 488
5 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3179 573
6 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 3166 586
7 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3068 684
8 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3056 696
9 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3054 698
10 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2964 788
11 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2938 814
12 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2906 846
13 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2812 940
14 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2576 1176
15 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2299 1453
Poznámky:
Vytlačilová T. 3752 (09.13/883-1.63/771-12.31/682-5.34/654-2:24.57/762)
Broumová M. 3734 (09.06/897-1.63/771-09.73/512-5.86/807-2:25.72/747)
Klailová K. 3517 (09.27/854-1.60/736-11.59/634-5.31/645-2:33.67/648)
Režnarová M. 3264 (09.69/771-1.51/632-10.67/573-5.13/595-2:30.02/693)
Höferová K. 3179 (09.49/810-1.54/666-07.25/351-5.35/657-2:29.80/695)
Odvárková L. 3166 (09.33/842-1.63/771-07.28/353-5.07/578-2:35.81/622)
Svárovská L. 3068 (09.72/765-1.60/736-09.26/481-4.94/543-2:42.60/543)
Sedláčková M. 3056 (09.22/865-1.42/534-10.81/583-4.93/540-2:43.40/534)
Řeháková K. 3054 (09.71/767-1.54/666-07.35/357-5.40/671-2:38.24/593)
Kubištová A. 2964 (09.86/738-1.45/566-09.07/469-4.91/535-2:32.94/656)
Šikolová T. 2938 (09.98/716-1.60/736-08.01/400-4.96/548-2:43.06/538)
Šenková E. 2906 (10.22/672-1.63/771-07.69/379-5.02/565-2:44.82/519)
Votinská B. 2812 (09.70/769-1.48/599-07.57/372-5.25/628-2:51.92/444)
Pilařová E. 2576 (10.36/646-1.45/566-07.17/346-4.23/362-2:32.98/656)
Poloprutská L. 2299 (11.04/530-1.39/502-10.75/579-4.29/376-3:05.97/312)
Celkem 15 závodníků
Pětiboj hala - Dorostenky
stav po 5 z 5 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 3808 0
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3661 147
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3536 272
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3367 441
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 3344 464
6 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3315 493
7 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3245 563
8 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3173 635
9 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3169 639
10 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3121 687
11 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3115 693
12 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3078 730
13 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3032 776
14 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2978 830
15 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2958 850
16 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2921 887
17 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2912 896
18 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2306 1502
Poznámky:
Hrubá M. 3808 (09.00/910-1.84/1029-11.04/598-5.38/665-2:37.13/606)
Vokálová T. 3661 (08.54/1008-1.63/771-09.19/477-5.63/738-2:32.08/667)
Dvořáková K. 3536 (08.67/980-1.60/736-10.43/558-5.42/677-2:38.98/585)
Janíčková V. 3367 (08.70/974-1.39/502-09.88/522-5.22/620-2:25.63/749)
Zatloukalová B. 3344 (09.20/869-1.45/566-12.68/706-5.16/603-2:37.66/600)
Majerová D. 3315 (09.47/814-1.72/879-10.20/543-5.01/562-2:45.01/517)
Bendová D. 3245 (09.16/877-1.51/632-12.18/673-5.02/565-2:46.78/498)
Sladovníková A. 3173 (09.39/830-1.48/599-08.80/451-5.08/581-2:28.52/712)
Jirmanová K. 3169 (09.04/902-1.39/502-09.24/480-5.27/634-2:33.38/651)
Šafářová K. 3121 (09.42/824-1.57/701-07.35/357-5.21/617-2:35.79/622)
D´Ambrosca A. 3115 (09.96/720-1.48/599-10.66/573-5.07/578-2:33.92/645)
Vávrová D. 3078 (09.06/897-1.48/599-09.04/467-5.28/637-2:48.64/478)
Resslerová K. 3032 (09.65/779-1.48/599-09.16/475-5.12/592-2:38.80/587)
Jarešová L. 2978 (09.27/854-1.48/599-08.47/430-5.00/559-2:43.30/536)
Malá P. 2958 (09.57/794-1.51/632-10.96/592-4.69/477-2:50.05/463)
Polášková Š. 2921 (10.01/710-1.66/806-09.61/504-5.28/637-3:11.77/264)
Rákosníková I. 2912 (09.27/854-1.54/666-09.04/467-4.62/459-2:49.73/466)
Harasimová P. 2306 (09.79/752-1.45/566-10.11/537-4.59/451-/)
Celkem 18 závodníků
Pětiboj hala - Žákyně
stav po 5 z 5 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 3853 0
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3550 303
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 3281 572
4 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3275 578
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3037 816
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2916 937
7 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2898 955
8 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2871 982
9 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2869 984
10 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2842 1011
11 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2788 1065
12 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2784 1069
13 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2783 1070
14 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2777 1076
15 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2772 1081
16 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2747 1106
17 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2737 1116
18 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2617 1236
19 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2496 1357
20 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2427 1426
Poznámky:
Novotná J. 3853 (08.85/941-1.69/842-11.54/631-5.75/774-2:32.21/665)
Kerbachová A. 3550 (08.89/933-1.51/632-10.44/558-5.62/735-2:30.09/692)
Gieselová M. 3281 (09.27/854-1.57/701-08.74/447-5.04/570-2:28.76/709)
Švábíková A. 3275 (09.14/881-1.48/599-11.22/610-4.92/538-2:33.71/647)
Duchoňová A. 3037 (09.63/783-1.48/599-07.53/369-5.02/565-2:27.76/721)
Dyrynková N. 2916 (09.48/812-1.48/599-09.73/512-4.69/477-2:45.07/516)
Pertlíková L. 2898 (09.55/798-1.45/566-07.83/388-4.78/500-2:33.79/646)
Perná E. 2871 (09.76/758-1.39/502-09.53/499-4.91/535-2:39.62/577)
Slabochová B. 2869 (09.71/767-1.39/502-09.15/474-4.68/474-2:33.28/652)
Parásková T. 2842 (09.68/773-1.54/666-08.58/437-4.91/535-2:53.23/431)
Holá D. 2788 (09.51/806-1.45/566-09.22/479-4.81/508-2:53.43/429)
Jehličková A. 2784 (09.81/748-1.33/439-08.98/463-4.80/506-2:35.32/628)
Vrabcová K. 2783 (10.11/692-1.48/599-10.76/579-4.54/438-2:48.92/475)
Strýčková V. 2777 (10.03/706-1.54/666-08.39/425-4.59/451-2:43.90/529)
Kašparová J. 2772 (09.31/846-1.42/534-08.42/427-4.78/500-2:49.89/465)
Suráková A. 2747 (10.13/688-1.42/534-06.66/313-4.73/487-2:27.49/725)
Jahnická N. 2737 (09.27/854-1.33/439-09.20/477-4.91/535-2:53.06/432)
Hadašová B. 2617 (09.47/814-1.45/566-07.66/377-4.32/384-2:48.85/476)
Jégrová V. 2496 (09.70/769-1.45/566-08.17/410-4.69/477-3:10.44/274)
Höfferová L. 2427 (10.05/703-1.36/470-08.23/414-4.57/446-2:56.91/394)
Celkem 20 závodníků
Sedmiboj hala - Muži
stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5748 0
2 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5582 166
3 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5062 686
4 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5003 745
5 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4925 823
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4713 1035
7 Martin GabrielMartin Gabriel 84 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4609 1139
8 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4556 1192
9 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4401 1347
10 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3568 2180
Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Poznámky:
Lukáš M. 5748 (07.03/872-7.02/818-13.91/723-1.90/714-08.04/972-4.80/849-2:46.77/800)
Baar P. 5582 (07.12/840-7.04/823-13.75/713-1.90/714-08.28/913-4.70/819-2:50.50/760)
Čásenský K. 5062 (07.40/745-6.57/713-12.85/658-1.90/714-08.50/860-4.10/645-2:53.73/727)
Vojtek T. 5003 (07.06/861-6.46/688-09.69/467-1.87/687-08.47/867-4.30/702-2:53.34/731)
Hunčovský O. 4925 (07.37/755-6.55/709-11.12/553-2.05/850-08.70/813-3.50/482-2:50.27/763)
Grabmüller A. 4713 (07.13/837-6.62/725-09.66/465-1.81/636-09.03/739-3.70/535-2:49.04/776)
Gabriel M. 4609 (07.63/671-6.44/684-12.44/633-1.84/661-08.98/750-3.80/562-3:01.66/648)
Fiala A. 4556 (07.66/662-6.37/668-12.52/638-1.87/687-08.86/777-3.80/562-3:10.87/562)
Čech V. 4401 (07.50/713-6.16/621-09.96/483-1.78/610-08.89/770-4.00/617-3:08.11/587)
Horák J. 3690 (07.36/759-6.21/632-10.42/511-1.72/560-09.37/666-3.80/562-/)
Červinka V. 3568 (07.71/646-6.26/644-09.73/469-1.81/636-09.42/656-/-3:15.86/517)
Peňáz P. 984 (07.99/984)
Sedlák V. 959 (08.09/959)
Říha M. 939 (08.17/939)
Ján J. 932 (08.20/932)
Polách J. 922 (08.24/922)
Krejčí M. 829 (08.63/829)
Balner M. 0 (5.40/)
Kudlička J. 0 (5.60/)
Pašiak A. 0 (5.20/)
Jánský J. 0 (4.60/)
Posekaný L. 0 (5.20/)
Hájek V. 0 (4.80/)
Bechyně L. 0 (5.20/)
Celkem 11 závodníků
Sedmiboj hala - Junioři
stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5838 0
2 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5264 574
3 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4907 931
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4829 1009
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 4778 1060
6 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4564 1274
7 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4396 1442
8 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4314 1524
9 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 4155 1683
10 Petr KaiserPetr Kaiser 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3946 1892
11 Pavel HorákPavel Horák 95 AK OlomoucAK Olomouc 3859 1979
Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF 2168
Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc DNF 2416
František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF 2535
Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF 3093
Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF 3151
František WiesnerFrantišek Wiesner 96 AC PardubiceAC Pardubice DNF 3364
David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF 3411
Poznámky:
Sýkora J. 5838 (07.01/879-7.42/915-15.20/802-2.05/850-08.13/949-4.20/673-2:49.61/770)
Doležal J. 5264 (07.18/819-6.95/802-13.99/728-1.84/661-08.33/900-4.20/673-2:58.28/681)
Hájek D. 4907 (07.32/772-6.74/753-11.17/556-1.93/740-08.72/809-4.00/617-3:00.42/660)
Rykl R. 4829 (07.46/726-6.26/644-12.79/654-1.81/636-08.40/884-4.10/645-3:02.47/640)
Večeřa J. 4778 (07.48/719-6.40/675-13.40/692-1.81/636-08.29/910-3.50/482-3:00.06/664)
Kučera J. 4564 (07.33/769-6.30/652-10.67/526-1.72/560-08.88/772-3.90/590-2:56.92/695)
Holek J. 4396 (07.59/684-5.78/540-10.20/498-1.75/585-08.98/750-4.20/673-2:59.87/666)
Růžička M. 4314 (07.58/687-6.02/591-10.01/486-1.66/512-09.03/739-3.50/482-2:45.13/817)
Hrbek M. 4155 (07.73/640-6.16/621-10.47/514-1.63/488-08.94/759-3.30/431-2:56.17/702)
Kaiser P. 3946 (07.61/678-5.89/563-09.21/438-1.81/636-09.60/619-2.90/333-2:58.54/679)
Horák P. 3859 (08.05/545-5.71/525-09.60/462-1.72/560-09.70/599-3.50/482-2:57.80/686)
Moša T. 3670 (07.55/697-6.38/670-12.54/639-1.69/536-09.35/671-3.40/457-/)
Mikuláček P. 3422 (07.54/700-6.42/679-12.26/622-1.78/610-08.71/811-/-/)
Nikodem F. 3303 (07.38/752-5.87/559-10.80/534-1.75/585-09.65/609-2.60/264-/)
Mikula M. 2745 (07.87/598-5.92/569-11.23/560-1.69/536-10.32/482-/-/)
Decker J. 2687 (07.36/759-6.02/591-11.24/560-/-08.86/777-/)
Wiesner F. 2474 (07.71/646-6.05/597-13.45/695-1.69/536)
Šrámek D. 2427 (07.40/745-6.41/677-10.13/493-1.66/512)
Adamec Š. 0 (/)
Celkem 18 závodníků
Sedmiboj hala - Dorostenci
stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4911 0
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4793 118
3 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4664 247
4 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 4529 382
5 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4512 399
6 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4443 468
7 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4401 510
8 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4334 577
9 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4191 720
10 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4129 782
11 Jan DunovskýJan Dunovský 97 AC PardubiceAC Pardubice 4080 831
12 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4016 895
13 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3978 933
14 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3967 944
15 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3917 994
16 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3877 1034
17 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3778 1133
Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4233
Poznámky:
Pulíček T. 4911 (07.41/742-6.25/641-12.93/663-1.84/661-08.21/930-3.90/590-2:57.96/684)
Monzar D. 4793 (07.36/759-6.51/700-12.10/612-1.69/536-08.34/898-3.80/562-2:53.78/726)
Urban M. 4664 (07.15/830-6.48/693-11.15/555-1.75/585-08.52/855-3.60/509-3:02.82/637)
Prchal P. 4529 (07.56/694-6.08/604-10.61/522-1.78/610-08.66/823-3.70/535-2:52.36/741)
Kisiala J. 4512 (07.48/719-6.13/615-10.73/530-1.75/585-08.35/896-3.50/482-2:57.87/685)
Svoboda A. 4443 (07.67/659-6.04/595-12.69/648-1.78/610-08.91/766-3.30/431-2:53.01/734)
Stankuš C. 4401 (07.73/640-6.14/617-10.40/510-1.93/740-08.51/858-3.30/431-3:06.16/605)
Svoboda L. 4334 (07.63/671-6.10/608-12.58/642-1.84/661-08.95/757-3.60/509-3:19.46/486)
Němec J. 4191 (07.72/643-5.85/554-12.07/611-1.60/464-08.65/825-3.10/381-2:55.13/713)
Bešta J. 4129 (07.83/610-6.20/630-11.45/573-1.78/610-08.86/777-3.00/357-3:09.70/572)
Dunovský J. 4080 (07.48/719-5.46/473-11.70/588-1.57/441-08.97/752-4.10/645-3:22.34/462)
Mach M. 4016 (07.46/726-5.88/561-09.20/438-1.60/464-08.73/806-2.60/264-2:50.80/757)
Capouch T. 3978 (07.53/703-5.67/516-09.48/454-1.66/512-08.78/795-3.00/357-3:02.36/641)
Pirochta T. 3967 (07.57/690-5.69/521-08.75/411-1.63/488-08.65/825-3.10/381-3:01.34/651)
Hoffmann M. 3917 (07.48/719-6.32/657-10.00/486-1.78/610-08.94/759-/-2:57.79/686)
Vodák O. 3877 (07.72/643-6.50/697-10.70/528-1.96/767-10.86/390-2.80/309-3:12.91/543)
Šimek V. 3778 (07.58/687-5.21/423-10.20/498-1.72/560-09.25/692-2.60/264-3:01.00/654)
Sklenář D. 944 (08.15/944)
Bárta D. 678 (07.61/678-/)
Celkem 18 závodníků
Sedmiboj hala - Žáci
stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4278 0
2 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3992 286
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3909 369
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3859 419
5 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3846 432
6 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3837 441
7 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3589 689
8 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3581 697
9 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3534 744
10 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3498 780
11 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3409 869
12 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3392 886
13 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3299 979
14 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3269 1009
15 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 3209 1069
16 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2570 1708
Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2508 1770
David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0352 3926
Poznámky:
Trafina J. 4278 (07.44/732-6.04/595-12.05/609-1.54/419-08.70/813-2.90/333-2:48.95/777)
Pekárek A. 3992 (07.54/700-5.97/580-10.97/544-1.72/560-09.19/704-2.90/333-3:09.90/571)
Adamec V. 3909 (07.87/598-5.50/481-11.23/560-1.63/488-08.97/752-2.70/286-2:52.09/744)
Běhounek M. 3859 (07.43/736-6.02/591-10.79/533-1.45/352-08.89/770-2.20/179-2:56.56/698)
Coufal P. 3846 (07.77/628-5.29/439-9.95/483-1.66/512-08.99/748-3.40/457-3:09.02/579)
Vácha J. 3837 (07.50/713-5.93/571-11.17/556-1.42/331-08.87/775-2.60/264-3:03.83/627)
Maček M. 3589 (07.63/671-5.60/502-12.72/650-1.45/352-09.21/700-2.10/159-3:11.63/555)
Pácal V. 3581 (07.78/625-5.60/502-10.52/517-1.63/488-09.31/679-2.60/264-3:17.12/506)
Horák A. 3534 (07.82/613-5.22/425-10.72/529-1.57/441-09.22/698-3.00/357-3:21.28/471)
Říha J. 3498 (08.19/506-5.31/443-9.50/456-1.66/512-09.36/668-2.90/333-3:08.90/580)
Najman F. 3409 (07.99/563-5.37/455-10.81/534-1.66/512-09.66/607-2.70/286-3:23.50/452)
Monzar V. 3392 (08.01/557-5.67/516-10.00/486-1.60/464-09.78/583-2.40/220-3:10.38/566)
Stašek J. 3299 (08.03/551-5.12/405-11.91/601-1.39/310-09.58/623-2.70/286-3:15.24/523)
Kubík L. 3269 (07.71/646-4.86/356-9.24/440-1.51/396-09.33/675-2.30/199-3:11.34/557)
Krivák D. 3209 (07.81/616-5.66/514-13.08/672-1.45/352-08.70/813-2.50/242-/)
Schütz J. 2570 (08.15/517-4.89/361-10.01/486-1.51/396-12.88/130-2.00/140-3:13.26/540)
Pavlas O. 2508 (08.32/470-4.72/330-8.44/392-1.48/374-09.53/633-2.80/309-/)
Ryba D. 352 (08.79/352-/-/-/)
Celkem 18 závodníků