Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Praha-Strahov (8. 2. 2014)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KomendaTomáš Komenda | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.88 | |||||||||||||||
2 | Petr LoudaPetr Louda | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.00 | |||||||||||||||
3 | Ondřej KočvaraOndřej Kočvara | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.10 | |||||||||||||||
4 | Lukáš ZemanLukáš Zeman | 99 | TJ Nová Včelnice | 08.63 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav GallJaroslav Gall | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.69 | |||||||||||||||
6 | Dominik DubskýDominik Dubský | 00 | TJ Chyšky | 09.60 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.57 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 07.59 | |||||||||||||||
3 | Martin PicekMartin Picek | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.21 | |||||||||||||||
4 | Martin PlačekMartin Plaček | 99 | TJ ČZ Strakonice | 08.26 | |||||||||||||||
5 | Jan HoráčekJan Horáček | 99 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.78 | |||||||||||||||
6 | Miroslav DoubekMiroslav Doubek | 99 | TJ Chyšky | 08.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŘehořMichal Řehoř | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.72 | |||||||||||||||
2 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.80 | |||||||||||||||
3 | Matěj KonečnýMatěj Konečný | 99 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 07.82 | |||||||||||||||
4 | Antonín ŠvarcAntonín Švarc | 00 | TJ ČZ Strakonice | 08.73 | |||||||||||||||
5 | Yan BrossaudYan Brossaud | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BrožJakub Brož | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠprinclJan Šprincl | 99 | TJ Nová Včelnice | 08.33 | |||||||||||||||
3 | Miroslav MužíkMiroslav Mužík | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.60 | |||||||||||||||
MS | Jan BoumaJan Bouma | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.41 | |||||||||||||||
MS | Lubomír KmochLubomír Kmoch | 99 | Atletika Jižní Město | 08.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | David OlarDavid Olar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 08.83 | |||||||||||||||
MS | Michal LedvinkaMichal Ledvinka | 00 | A. C. TEPO Kladno | 09.02 | |||||||||||||||
MS | Aleš MarxgutAleš Marxgut | 00 | A. C. TEPO Kladno | 09.58 | |||||||||||||||
MS | Filip EkrtFilip Ekrt | 01 | A. C. TEPO Kladno | 09.63 | |||||||||||||||
MS | Vojtěch GlasserVojtěch Glasser | 00 | A. C. TEPO Kladno | DNP | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.64 | |||||||||||||||
MS | Lukáš ŠimonLukáš Šimon | 99 | TJ Spartak Vlašim | 07.78 | |||||||||||||||
MS | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.90 | |||||||||||||||
MS | Lukáš LandaLukáš Landa | 99 | A. C. TEPO Kladno | 07.90 | |||||||||||||||
MS | Marek ŠvingrMarek Švingr | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.34 | |||||||||||||||
MS | Jan LališJan Lališ | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.44 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 07.57 | |||||||||||||||
3 | Michal ŘehořMichal Řehoř | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.67 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KomendaTomáš Komenda | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.69 | |||||||||||||||
5 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.76 | |||||||||||||||
6 | Matěj KonečnýMatěj Konečný | 99 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 07.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KočvaraOndřej Kočvara | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.02 | |||||||||||||||
2 | Martin PicekMartin Picek | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.19 | |||||||||||||||
3 | Martin PlačekMartin Plaček | 99 | TJ ČZ Strakonice | 08.26 | |||||||||||||||
4 | Lukáš ZemanLukáš Zeman | 99 | TJ Nová Včelnice | 08.57 | |||||||||||||||
5 | Miroslav MužíkMiroslav Mužík | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.75 | |||||||||||||||
Jan ŠprinclJan Šprincl | 99 | TJ Nová Včelnice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 08.53 | |||||||||||||||
2 | Jan KolmanJan Kolman | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.70 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.93 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch VeithVojtěch Veith | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 08.99 | |||||||||||||||
5 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.09 | |||||||||||||||
6 | Ondřej VaněkOndřej Vaněk | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.21 | |||||||||||||||
2 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | TJ ČZ Strakonice | 09.32 | |||||||||||||||
3 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.44 | |||||||||||||||
4 | Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 09.45 | |||||||||||||||
5 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice | 09.53 | |||||||||||||||
6 | Petr DolejšPetr Dolejš | 02 | TJ Sokol Milevsko | 09.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KolmanJan Kolman | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.65 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch VeithVojtěch Veith | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.91 | |||||||||||||||
4 | Ondřej VaněkOndřej Vaněk | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.07 | |||||||||||||||
5 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.37 | |||||||||||||||
6 | Matěj BínaMatěj Bína | 02 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 10.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 09.40 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.59 | |||||||||||||||
3 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.88 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ČapekVojtěch Čapek | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 09.97 | |||||||||||||||
5 | Adam FridrichAdam Fridrich | 02 | TJ Chyšky | 10.22 | |||||||||||||||
6 | Vít ČunátVít Čunát | 00 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | TJ ČZ Strakonice | 09.16 | |||||||||||||||
2 | Petr DolejšPetr Dolejš | 02 | TJ Sokol Milevsko | 09.30 | |||||||||||||||
3 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice | 09.36 | |||||||||||||||
4 | Kryštof ErnstKryštof Ernst | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.49 | |||||||||||||||
5 | Patrik BartíkPatrik Bartík | 01 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 09.59 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.96 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.21 | |||||||||||||||
MS | Petr ŠpreňarPetr Špreňar | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.58 | |||||||||||||||
MS | Vít ŠtudlarVít Študlar | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.17 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město | 08.47 | |||||||||||||||
MS | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.08 | |||||||||||||||
MS | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 09.21 | |||||||||||||||
MS | Ondřej KertisOndřej Kertis | 01 | TJ Baník Stříbro | 09.43 | |||||||||||||||
MS | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro | 09.44 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZáhorováAdéla Záhorová | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.29 | |||||||||||||||
2 | Tereza UrbanováTereza Urbanová | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.36 | |||||||||||||||
3 | Michaela ČernáMichaela Černá | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.38 | |||||||||||||||
4 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.57 | |||||||||||||||
5 | Michaela FarováMichaela Farová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.61 | |||||||||||||||
6 | Pavla BrejchováPavla Brejchová | 99 | TJ ČZ Strakonice | 08.70 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erika KofroňováErika Kofroňová | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Ema ŠevčíkováEma Ševčíková | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.89 | |||||||||||||||
3 | Petra TeskováPetra Tesková | 99 | Atletika Písek, o.s. | 09.17 | |||||||||||||||
4 | Leona HruškováLeona Hrušková | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.32 | |||||||||||||||
5 | Petra BečkováPetra Bečková | 00 | TJ Sokol Milevsko | 09.42 | |||||||||||||||
6 | Zuzana StradováZuzana Stradová | 00 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZáhorováAdéla Záhorová | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.09 | |||||||||||||||
2 | Pavla BrejchováPavla Brejchová | 99 | TJ ČZ Strakonice | 08.64 | |||||||||||||||
3 | Erika KofroňováErika Kofroňová | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.73 | |||||||||||||||
4 | Zuzana ČutkováZuzana Čutková | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.76 | |||||||||||||||
5 | Petra BečkováPetra Bečková | 00 | TJ Sokol Milevsko | 09.29 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza UrbanováTereza Urbanová | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.33 | |||||||||||||||
2 | Michaela FarováMichaela Farová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.65 | |||||||||||||||
3 | Petra TeskováPetra Tesková | 99 | Atletika Písek, o.s. | 09.24 | |||||||||||||||
4 | Leona HruškováLeona Hrušková | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.42 | |||||||||||||||
5 | kristýna Krausovákristýna Krausová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.62 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ČernáMichaela Černá | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.55 | |||||||||||||||
3 | Ema ŠevčíkováEma Ševčíková | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Zuzana StradováZuzana Stradová | 00 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.53 | |||||||||||||||
Karolína PouzarováKarolína Pouzarová | 00 | TJ Sokol Milevsko | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Hana KročákováHana Kročáková | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.23 | |||||||||||||||
MS | Kristýna UtikalováKristýna Utikalová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.24 | |||||||||||||||
MS | Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková | 00 | ASK Slavia Praha | 09.32 | |||||||||||||||
MS | Nicola MichálkováNicola Michálková | 00 | ASK Slavia Praha | 09.54 | |||||||||||||||
MS | Vanessa LahrachováVanessa Lahrachová | 99 | TJ Dukla Praha | DNP | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 08.76 | |||||||||||||||
MS | Anna MaškováAnna Mašková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 08.99 | |||||||||||||||
MS | Hana VargováHana Vargová | 00 | TJ Baník Stříbro | 09.00 | |||||||||||||||
MS | Dominika ČečkováDominika Čečková | 00 | TJ Baník Stříbro | 09.15 | |||||||||||||||
MS | Barbora MatoušováBarbora Matoušová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.30 | |||||||||||||||
MS | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.46 | |||||||||||||||
MS | Andrea UhlováAndrea Uhlová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.68 | |||||||||||||||
MS | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.73 | |||||||||||||||
MS | Laura GabčováLaura Gabčová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.81 | |||||||||||||||
MS | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro | 09.08 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ingrid MachováIngrid Machová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.94 | |||||||||||||||
3 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.02 | |||||||||||||||
4 | Ema BendováEma Bendová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.23 | |||||||||||||||
5 | Natalie VaškováNatalie Vašková | 02 | TJ Nová Včelnice | 09.25 | |||||||||||||||
6 | Lenka MoravcováLenka Moravcová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.32 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.16 | |||||||||||||||
2 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.37 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 09.44 | |||||||||||||||
4 | Natálie PotockáNatálie Potocká | 01 | TJ Nová Včelnice | 09.52 | |||||||||||||||
5 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 09.53 | |||||||||||||||
6 | Veronika MolováVeronika Molová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 09.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PotockáNatálie Potocká | 01 | TJ Nová Včelnice | 09.60 | |||||||||||||||
2 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.68 | |||||||||||||||
3 | Simona RaušováSimona Raušová | 02 | TJ Nová Včelnice | 10.03 | |||||||||||||||
4 | Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.31 | |||||||||||||||
5 | Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková | 02 | TJ Nová Včelnice | 10.46 | |||||||||||||||
6 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.13 | |||||||||||||||
2 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.39 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 09.46 | |||||||||||||||
4 | Veronika MolováVeronika Molová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 09.60 | |||||||||||||||
5 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.73 | |||||||||||||||
6 | Monika DrobilováMonika Drobilová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 09.89 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ingrid MachováIngrid Machová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Lenka MoravcováLenka Moravcová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.46 | |||||||||||||||
4 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 09.52 | |||||||||||||||
5 | Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 10.36 | |||||||||||||||
6 | Tereza VetýškováTereza Vetýšková | 02 | TJ Nová Včelnice | 10.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalie VaškováNatalie Vašková | 02 | TJ Nová Včelnice | 09.33 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.74 | |||||||||||||||
3 | Michaela TesařováMichaela Tesařová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 10.13 | |||||||||||||||
4 | Kristýna PeckováKristýna Pecková | 01 | TJ Sokol Milevsko | 10.17 | |||||||||||||||
5 | Ema HruškováEma Hrušková | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.17 | |||||||||||||||
6 | Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.17 | |||||||||||||||
2 | Veronika HájkováVeronika Hájková | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 10.06 | |||||||||||||||
3 | Anna BočanováAnna Bočanová | 01 | TJ Chyšky | 10.29 | |||||||||||||||
4 | Karolína SitterováKarolína Sitterová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.98 | |||||||||||||||
5 | Anna BlažkováAnna Blažková | 01 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 11.51 | |||||||||||||||
Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema BendováEma Bendová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.27 | |||||||||||||||
2 | Ilona KundrátováIlona Kundrátová | 01 | TJ Nová Včelnice | 09.54 | |||||||||||||||
3 | Anežka BöhmováAnežka Böhmová | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 09.89 | |||||||||||||||
4 | Nikol RyskováNikol Rysková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.90 | |||||||||||||||
MS | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.05 | |||||||||||||||
MS | Karolína SukováKarolína Suková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.31 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Ema PolívkováEma Polívková | 01 | ASK Slavia Praha | 09.20 | |||||||||||||||
MS | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 09.34 | |||||||||||||||
MS | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.35 | |||||||||||||||
MS | Tereza VaňhováTereza Vaňhová | 01 | Atletika Jižní Město | 09.36 | |||||||||||||||
MS | Veronika NohejlováVeronika Nohejlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.37 | |||||||||||||||
MS | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.46 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Martina PolákováMartina Poláková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.69 | |||||||||||||||
MS | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.81 | |||||||||||||||
MS | Adéla LiškováAdéla Lišková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.92 | |||||||||||||||
MS | Valentýna KlimešováValentýna Klimešová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.35 | |||||||||||||||
MS | Natálie DellngerováNatálie Dellngerová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.45 | |||||||||||||||
MS | Eliška ČadováEliška Čadová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.70 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 9 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 08.25 | |||||||||||||||
MS | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Spartak Praha 4 | 08.42 | |||||||||||||||
MS | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.67 | |||||||||||||||
MS | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 08.80 | |||||||||||||||
MS | Romana ŠkrnováRomana Škrnová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.17 | |||||||||||||||
MS | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 18.03 | |||||||||||||||
MS | Jan RákosníkJan Rákosník | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.34 | |||||||||||||||
MS | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.69 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KomendaTomáš Komenda | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 18.70 | |||||||||||||||
MS | David ŠtiblickýDavid Štiblický | 00 | Atletika Kadaň | 18.48 | |||||||||||||||
MS | Tomáš JavůrekTomáš Javůrek | 99 | A. C. TEPO Kladno | 18.94 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BabkaMichal Babka | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 20.61 | |||||||||||||||
2 | Štěpán ChrdleŠtěpán Chrdle | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.13 | |||||||||||||||
MS | Lukáš ŠimonLukáš Šimon | 99 | TJ Spartak Vlašim | 18.61 | |||||||||||||||
MS | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.38 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BrožJakub Brož | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 19.61 | |||||||||||||||
2 | Adam KlimešAdam Klimeš | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 19.82 | |||||||||||||||
3 | Martin PicekMartin Picek | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 20.61 | |||||||||||||||
4 | Jan BeranJan Beran | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LoudaPetr Louda | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 19.16 | |||||||||||||||
2 | Jan HoráčekJan Horáček | 99 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 21.36 | |||||||||||||||
Michal ŘehořMichal Řehoř | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 19.52 | |||||||||||||||
2 | Lukáš ZemanLukáš Zeman | 99 | TJ Nová Včelnice | 21.18 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 22.00 | |||||||||||||||
2 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | TJ ČZ Strakonice | 23.83 | |||||||||||||||
3 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice | 23.94 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ČapekVojtěch Čapek | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 25.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 22.35 | |||||||||||||||
2 | Petr DolejšPetr Dolejš | 02 | TJ Sokol Milevsko | 23.18 | |||||||||||||||
3 | Ondřej VaněkOndřej Vaněk | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 23.69 | |||||||||||||||
Jan KolmanJan Kolman | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 23.11 | |||||||||||||||
2 | Kryštof ErnstKryštof Ernst | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 23.70 | |||||||||||||||
3 | David JodlDavid Jodl | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.71 | |||||||||||||||
MS | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.29 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24.46 | |||||||||||||||
MS | Petr ŠpreňarPetr Špreňar | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.31 | |||||||||||||||
Jiří MaredaJiří Mareda | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ČernáMichaela Černá | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 20.41 | |||||||||||||||
2 | Adéla ZáhorováAdéla Záhorová | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 20.46 | |||||||||||||||
MS | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 19.62 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KunováEva Kunová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 19.92 | |||||||||||||||
2 | Petra ČernáPetra Černá | 99 | TJ ČZ Strakonice | 20.91 | |||||||||||||||
3 | Petra BečkováPetra Bečková | 00 | TJ Sokol Milevsko | 23.36 | |||||||||||||||
MS | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.55 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza UrbanováTereza Urbanová | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.61 | |||||||||||||||
2 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 21.04 | |||||||||||||||
3 | Erika KofroňováErika Kofroňová | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 21.09 | |||||||||||||||
4 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 22.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla BrejchováPavla Brejchová | 99 | TJ ČZ Strakonice | 21.17 | |||||||||||||||
2 | Lenka FaltusováLenka Faltusová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.24 | |||||||||||||||
MS | Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 20.59 | |||||||||||||||
Valentýna KlimešováValentýna Klimešová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Andrea UhlováAndrea Uhlová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.98 | |||||||||||||||
MS | Dominika ČečkováDominika Čečková | 00 | TJ Baník Stříbro | 22.04 | |||||||||||||||
MS | Kateřina LandováKateřina Landová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 22.45 | |||||||||||||||
MS | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 22.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana BaboučkováJana Baboučková | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.18 | |||||||||||||||
MS | Laura GabčováLaura Gabčová | 00 | TJ Baník Stříbro | 21.46 | |||||||||||||||
MS | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro | 21.95 | |||||||||||||||
MS | Kristýna MoravcováKristýna Moravcová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 22.95 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena PanovskáAlena Panovská | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 21.66 | |||||||||||||||
2 | Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 21.88 | |||||||||||||||
MS | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 21.69 | |||||||||||||||
MS | Anna HaškovcováAnna Haškovcová | 99 | ASK Slavia Praha | 21.89 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva ŠiškováIva Šišková | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 23.64 | |||||||||||||||
2 | Zuzana StradováZuzana Stradová | 00 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24.87 | |||||||||||||||
MS | Kristýna UtikalováKristýna Utikalová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.48 | |||||||||||||||
MS | Hana KročákováHana Kročáková | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.59 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Hana VargováHana Vargová | 00 | TJ Baník Stříbro | 22.19 | |||||||||||||||
MS | Nicola MichálkováNicola Michálková | 00 | ASK Slavia Praha | 23.05 | |||||||||||||||
Karolína PouzarováKarolína Pouzarová | 00 | TJ Sokol Milevsko | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.23 | |||||||||||||||
2 | Simona StrouhalováSimona Strouhalová | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 24.14 | |||||||||||||||
MS | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 19.60 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 20.99 | |||||||||||||||
2 | Ingrid MachováIngrid Machová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 21.72 | |||||||||||||||
3 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 22.28 | |||||||||||||||
MS | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.63 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.20 | |||||||||||||||
2 | Anežka BöhmováAnežka Böhmová | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 25.41 | |||||||||||||||
MS | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 21.07 | |||||||||||||||
MS | Romana ŠkrnováRomana Škrnová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.20 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema BendováEma Bendová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 23.70 | |||||||||||||||
2 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 24.34 | |||||||||||||||
MS | Tereza VaňhováTereza Vaňhová | 01 | Atletika Jižní Město | 23.51 | |||||||||||||||
MS | Markéta BoučkováMarkéta Boučková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 26.87 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára MálkováKlára Málková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 23.55 | |||||||||||||||
2 | Ema HruškováEma Hrušková | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24.70 | |||||||||||||||
MS | Veronika NohejlováVeronika Nohejlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.90 | |||||||||||||||
MS | Simona RančevováSimona Rančevová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.28 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PeckováKristýna Pecková | 01 | TJ Sokol Milevsko | 25.05 | |||||||||||||||
2 | Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 26.31 | |||||||||||||||
MS | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.76 | |||||||||||||||
MS | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.06 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 23.75 | |||||||||||||||
2 | Monika DrobilováMonika Drobilová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 24.90 | |||||||||||||||
MS | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.40 | |||||||||||||||
MS | Adéla LiškováAdéla Lišková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.60 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PotockáNatálie Potocká | 01 | TJ Nová Včelnice | 23.75 | |||||||||||||||
2 | Veronika HájkováVeronika Hájková | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 26.10 | |||||||||||||||
MS | Martina PolákováMartina Poláková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.49 | |||||||||||||||
MS | Natálie DellngerováNatálie Dellngerová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 25.97 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VetýškováTereza Vetýšková | 02 | TJ Nová Včelnice | 25.77 | |||||||||||||||
MS | Eliška ČadováEliška Čadová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 26.96 | |||||||||||||||
Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková | 02 | TJ Nová Včelnice | DQ | ||||||||||||||||
Kateřina ZobalováKateřina Zobalová | 02 | Atletika Písek, o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.68 | |||||||||||||||
2 | Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.32 | |||||||||||||||
3 | Michaela TesařováMichaela Tesařová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 25.66 | |||||||||||||||
4 | Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 26.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentýna KlimešováValentýna Klimešová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 25.35 | |||||||||||||||
MS | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 22.92 | |||||||||||||||
MS | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.50 | |||||||||||||||
MS | Karolína SukováKarolína Suková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 25.12 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MolováVeronika Molová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 24.16 | |||||||||||||||
2 | Simona RaušováSimona Raušová | 02 | TJ Nová Včelnice | 25.11 | |||||||||||||||
3 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 26.93 | |||||||||||||||
4 | Nikol RyskováNikol Rysková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 29.46 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BrožJakub Brož | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 40.58 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KočvaraOndřej Kočvara | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 42.25 | |||||||||||||||
3 | Martin PicekMartin Picek | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 43.00 | |||||||||||||||
4 | Lukáš ZemanLukáš Zeman | 99 | TJ Nová Včelnice | 45.52 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JelínekJan Jelínek | 00 | TJ Nová Včelnice | 44.76 | |||||||||||||||
2 | Jan BeranJan Beran | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 46.09 | |||||||||||||||
3 | Miroslav MužíkMiroslav Mužík | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 47.38 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ChrdleŠtěpán Chrdle | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 49.64 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Štěpán BosákŠtěpán Bosák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 37.55 | |||||||||||||||
MS | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 38.34 | |||||||||||||||
MS | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 41.95 | |||||||||||||||
MS | Jan LališJan Lališ | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 43.36 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 41.01 | |||||||||||||||
MS | Lukáš LandaLukáš Landa | 99 | A. C. TEPO Kladno | 41.65 | |||||||||||||||
MS | Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 42.67 | |||||||||||||||
MS | Lubomír KmochLubomír Kmoch | 99 | Atletika Jižní Město | 44.69 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KunováEva Kunová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 44.41 | |||||||||||||||
2 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 44.76 | |||||||||||||||
3 | Alena PanovskáAlena Panovská | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 46.03 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra TeskováPetra Tesková | 99 | Atletika Písek, o.s. | 51.51 | |||||||||||||||
MS | Anna MaškováAnna Mašková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 49.33 | |||||||||||||||
MS | Martina BaboučkováMartina Baboučková | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 49.74 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Kristýna UtikalováKristýna Utikalová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 49.30 | |||||||||||||||
MS | Hana KročákováHana Kročáková | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 52.19 | |||||||||||||||
MS | Kateřina LandováKateřina Landová | 99 | A. C. TEPO Kladno | DNP | |||||||||||||||
MS | Vanessa LahrachováVanessa Lahrachová | 99 | TJ Dukla Praha | DNP | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KlimešAdam Klimeš | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:18.23 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠprinclJan Šprincl | 99 | TJ Nová Včelnice | 2:20.36 | |||||||||||||||
3 | Jan HoráčekJan Horáček | 99 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:28.88 | |||||||||||||||
4 | Petr LoudaPetr Louda | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:30.88 | |||||||||||||||
5 | Yan BrossaudYan Brossaud | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:51.74 | |||||||||||||||
MS | Ondřej ChloupekOndřej Chloupek | 99 | TJ Klášterec n/O. | 2:08.27 | |||||||||||||||
MS | Václav JislVáclav Jisl | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:24.30 | |||||||||||||||
MS | Vít ŠtudlarVít Študlar | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:51.32 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice | 2:24.84 | |||||||||||||||
2 | Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 2:55.91 | |||||||||||||||
3 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | TJ ČZ Strakonice | 2:57.48 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ČapekVojtěch Čapek | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 3:23.91 | |||||||||||||||
MS | Šimon WenigerŠimon Weniger | 01 | ASK Lovosice | 2:32.22 | |||||||||||||||
MS | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 2:36.11 | |||||||||||||||
MS | Ondřej KertisOndřej Kertis | 01 | TJ Baník Stříbro | 2:57.43 | |||||||||||||||
MS | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro | 2:58.20 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norman AmmerNorman Ammer | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:38.91 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:48.89 | |||||||||||||||
3 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:02.17 | |||||||||||||||
4 | Matyáš StaněkMatyáš Staněk | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 3:11.48 | |||||||||||||||
5 | Roman BolekRoman Bolek | 02 | TJ Chyšky | 3:18.43 | |||||||||||||||
Adam FridrichAdam Fridrich | 02 | TJ Chyšky | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ČutkováZuzana Čutková | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:39.91 | |||||||||||||||
2 | Lenka FaltusováLenka Faltusová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:40.37 | |||||||||||||||
3 | Marie ŽáčkováMarie Žáčková | 99 | Atletika Písek, o.s. | 2:43.10 | |||||||||||||||
MS | Eliška BoháčováEliška Boháčová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:32.63 | |||||||||||||||
MS | Kateřina NajmanováKateřina Najmanová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 2:39.23 | |||||||||||||||
MS | Bára HeřmánkováBára Heřmánková | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:40.74 | |||||||||||||||
MS | Anna HaškovcováAnna Haškovcová | 99 | ASK Slavia Praha | 2:41.53 | |||||||||||||||
MS | Zuzana MikováZuzana Miková | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:58.23 | |||||||||||||||
Tereza UrbanováTereza Urbanová | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:37.00 | |||||||||||||||
2 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice | 2:52.45 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:56.08 | |||||||||||||||
4 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:01.17 | |||||||||||||||
5 | Lenka MoravcováLenka Moravcová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 3:05.99 | |||||||||||||||
6 | Kateřina BolkováKateřina Bolková | 02 | TJ Chyšky | 3:30.90 | |||||||||||||||
7 | Nikol RyskováNikol Rysková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3:33.40 | |||||||||||||||
8 | Karolína SitterováKarolína Sitterová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:40.28 | |||||||||||||||
9 | Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:44.56 | |||||||||||||||
MS | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:33.77 | |||||||||||||||
MS | Nina JeřábkováNina Jeřábková | 01 | TJ Jiskra Nový Bor | 2:47.34 | |||||||||||||||
Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 4:37.12 | |||||||||||||||
MS | Josef PrůchaJosef Průcha | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:46.61 | |||||||||||||||
3 | Jakub HesJakub Hes | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 5:25.50 | |||||||||||||||
MS | Vojtěch KorelVojtěch Korel | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5:33.02 | |||||||||||||||
5 | Lukáš TomaňLukáš Tomaň | 99 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 5:47.77 | |||||||||||||||
6 | Miroslav DoubekMiroslav Doubek | 99 | TJ Chyšky | 6:12.47 | |||||||||||||||
Dominik DubskýDominik Dubský | 00 | TJ Chyšky | DQ | ||||||||||||||||
MS | Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 5:30.39 | |||||||||||||||
2 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 5:32.82 | |||||||||||||||
MS | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | ASK Lovosice | 4:58.29 | |||||||||||||||
MS | Eliška KohlertováEliška Kohlertová | 00 | ASK Lovosice | 6:12.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 99 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 09.23 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Michal BabkaMichal Babka | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.51 | |||||||||||||||
4 | Martin PetráňMartin Petráň | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.92 | |||||||||||||||
5 | Jan JelínekJan Jelínek | 00 | TJ Nová Včelnice | 10.49 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VeřtátJakub Veřtát | 99 | TJ Nová Včelnice | 10.08 | |||||||||||||||
2 | Lukáš TomaňLukáš Tomaň | 99 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 12.35 | |||||||||||||||
MS | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 99 | A. C. TEPO Kladno | 09.88 | |||||||||||||||
MS | Václav JislVáclav Jisl | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.09 | |||||||||||||||
MS | Filip EkrtFilip Ekrt | 01 | A. C. TEPO Kladno | 12.18 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lukáš ŠimonLukáš Šimon | 99 | TJ Spartak Vlašim | 08.92 | |||||||||||||||
MS | Ondřej PřikrylOndřej Přikryl | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.05 | |||||||||||||||
MS | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.64 | |||||||||||||||
MS | David OlarDavid Olar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 12.08 | |||||||||||||||
MS | Aleš MarxgutAleš Marxgut | 00 | A. C. TEPO Kladno | 12.92 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice | 11.19 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch VeithVojtěch Veith | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 12.36 | |||||||||||||||
3 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 13.27 | |||||||||||||||
Jan DanielJan Daniel | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BerkaAdam Berka | 02 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 12.65 | |||||||||||||||
2 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice | 13.28 | |||||||||||||||
3 | Adam FridrichAdam Fridrich | 02 | TJ Chyšky | 14.46 | |||||||||||||||
4 | Roman BolekRoman Bolek | 02 | TJ Chyšky | 16.50 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SukováEliška Suková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.31 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KoutnáKristýna Koutná | 01 | TJ Nová Včelnice | 10.98 | |||||||||||||||
3 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice | 11.09 | |||||||||||||||
4 | Ilona KundrátováIlona Kundrátová | 01 | TJ Nová Včelnice | 11.83 | |||||||||||||||
5 | Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.54 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana BerounskáZuzana Berounská | 02 | TJ Nová Včelnice | 12.55 | |||||||||||||||
2 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 13.26 | |||||||||||||||
3 | Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková | 02 | TJ Nová Včelnice | 13.41 | |||||||||||||||
4 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 14.49 | |||||||||||||||
5 | Kateřina BolkováKateřina Bolková | 02 | TJ Chyšky | 14.76 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.98 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ZobalováKateřina Zobalová | 02 | Atletika Písek, o.s. | 13.44 | |||||||||||||||
MS | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Spartak Praha 4 | 10.42 | |||||||||||||||
MS | Ema PolívkováEma Polívková | 01 | ASK Slavia Praha | 12.70 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.54 | |||||||||||||||
2 | Erika KofroňováErika Kofroňová | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.88 | |||||||||||||||
3 | Petra ČernáPetra Černá | 99 | TJ ČZ Strakonice | 09.95 | |||||||||||||||
4 | Michaela FarováMichaela Farová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.13 | |||||||||||||||
5 | Daniela VránováDaniela Vránová | 00 | TJ Nová Včelnice | 10.29 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.95 | |||||||||||||||
2 | Iva ŠiškováIva Šišková | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.41 | |||||||||||||||
3 | Jana BaboučkováJana Baboučková | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.96 | |||||||||||||||
4 | Veronika BenešováVeronika Benešová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.46 | |||||||||||||||
5 | Josefína KačírkováJosefína Kačírková | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.90 | |||||||||||||||
6 | kristýna Krausovákristýna Krausová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 13.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠevčíkováEma Ševčíková | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.91 | |||||||||||||||
2 | Lucie NovákováLucie Nováková | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.26 | |||||||||||||||
MS | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.08 | |||||||||||||||
MS | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 10.94 | |||||||||||||||
MS | Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková | 00 | ASK Slavia Praha | 11.41 | |||||||||||||||
Veronika BočkováVeronika Bočková | 00 | TJ Nová Včelnice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 09.39 | |||||||||||||||
MS | Denisa ChocholováDenisa Chocholová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 09.98 | |||||||||||||||
MS | Klára ČervenkováKlára Červenková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 10.39 | |||||||||||||||
MS | Kristýna KlimentováKristýna Klimentová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 10.43 | |||||||||||||||
MS | Hana VargováHana Vargová | 00 | TJ Baník Stříbro | 11.07 | |||||||||||||||
MS | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 200 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kočvara, Klimeš, Mužík, Němejc Kočvara, Klimeš, Mužík, Němejc | TJ Vodní stavby Tábor | 1:51.13 | ||||||||||||||||
2 | Beran, Brož, Louda, Vaněk O. Beran, Brož, Louda, Vaněk O. | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 1:51.77 | ||||||||||||||||
3 | Jelínek, Zeman, Šprincl, Veřtát Jelínek, Zeman, Šprincl, Veřtát | TJ Nová Včelnice | 1:52.80 | ||||||||||||||||
4 | Tomaň, Berks, Bína, Bartík Tomaň, Berks, Bína, Bartík | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 2:18.43 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Picek, Chrdle, Brossaud, Matějček Picek, Chrdle, Brossaud, Matějček | T. J. Sokol České Budějovice | 1:59.43 | ||||||||||||||||
2 | Gysel, Krňanský, Jelínek, Věřtát Gysel, Krňanský, Jelínek, Věřtát | TJ Nová Včelnice | 2:10.36 | ||||||||||||||||
3 | Ernst, Gribbin, Buchal, Sak Ernst, Gribbin, Buchal, Sak | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:13.56 | ||||||||||||||||
Staněk, Ammer, Hes Jan, Hes Jakub Staněk, Ammer, Hes Jan, Hes Jakub | TJ Vodní stavby Tábor | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 200 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kofroňová, Farová, Reindlová, Černá Kofroňová, Farová, Reindlová, Černá | TJ Vodní stavby Tábor | 1:54.15 | ||||||||||||||||
2 | Tvrzová, Faltusová, Kunová, Sýkorová Tvrzová, Faltusová, Kunová, Sýkorová | T. J. Sokol České Budějovice | 1:54.53 | ||||||||||||||||
3 | Čutková, Urbanová T. Bělohlavová, Strusková Čutková, Urbanová T. Bělohlavová, Strusková | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 1:58.11 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vašková, Šímová, Koutná, Kundrátová Vašková, Šímová, Koutná, Kundrátová | TJ Nová Včelnice | 2:10.82 | ||||||||||||||||
2 | Faktorová, Ošmerová, Hrušková, Bendová Faktorová, Ošmerová, Hrušková, Bendová | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:19.50 | ||||||||||||||||
3 | Vaníčková, Potocká, Kopáčková, Raušová Vaníčková, Potocká, Kopáčková, Raušová | TJ Nová Včelnice | 2:21.13 | ||||||||||||||||
4 | Molová, Hájková, Drobilová, Tesařová Molová, Hájková, Drobilová, Tesařová | TJ Jiskra Nová Bystřice | 2:26.50 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
99 | 1.87 | ||||||||||||||||
2 |
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová Bystřice |
99 | 1.75 | ||||||||||||||||
3 |
Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 1.65 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová Včelnice |
99 | 1.65 | ||||||||||||||||
5 |
Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.60 | ||||||||||||||||
6 |
Šimon KlikaŠimon Klika
Atletika Písek, o.s. |
99 | 1.45 | ||||||||||||||||
11 |
Martin PetráňMartin Petráň
T. J. Sokol České Budějovice |
99 | 1.45 | ||||||||||||||||
8 |
Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 1.40 | ||||||||||||||||
MS |
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
97 | 1.70 | ||||||||||||||||
MS |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.60 | ||||||||||||||||
MS |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 1.60 | ||||||||||||||||
MS |
Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 1.55 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
2 |
Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 1.25 | ||||||||||||||||
3 |
Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.61 | ||||||||||||||||
2 |
Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.56 | ||||||||||||||||
3 |
Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.51 | ||||||||||||||||
4 |
Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.48 | ||||||||||||||||
5 |
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.45 | ||||||||||||||||
10 |
Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová Včelnice |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
7 |
Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
MS |
Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 1.67 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby Tábor |
98 | 1.48 | ||||||||||||||||
MS |
Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
MS |
Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby Tábor |
98 | 1.45 | ||||||||||||||||
MS |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
00 | 1.40 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 1.45 | ||||||||||||||||
2 |
Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
3 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.20 | ||||||||||||||||
4= |
Zuzana KořánkováZuzana Kořánková
TJ Chyšky |
01 | 1.10 | ||||||||||||||||
5= |
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice |
02 | 1.10 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina BolkováKateřina Bolková
TJ Chyšky |
02 | 1.10 | ||||||||||||||||
Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice |
01 | NM | |||||||||||||||||
Eliška ZuzákováEliška Zuzáková
TJ Chyšky |
01 | NM | |||||||||||||||||
MS |
Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO Kladno |
01 | 1.35 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice |
02 | 1.85 | ||||||||||||||||
MS |
Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 3.00 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová Včelnice |
00 | 2.02 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.92 | ||||||||||||||||
3 |
Julie GyselováJulie Gyselová
TJ Nová Včelnice |
00 | 1.82 | ||||||||||||||||
MS |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 2.32 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 6.15 | ||||||||||||||||
2 |
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová Bystřice |
99 | 5.87 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 5.29 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
99 | 5.11 | ||||||||||||||||
5 |
Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 4.91 | ||||||||||||||||
6 |
Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová Včelnice |
00 | 4.61 | ||||||||||||||||
7 |
Šimon KlikaŠimon Klika
Atletika Písek, o.s. |
99 | 4.53 | ||||||||||||||||
8 |
Miroslav MužíkMiroslav Mužík
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 4.29 | ||||||||||||||||
9 |
Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ Strakonice |
00 | 4.08 | ||||||||||||||||
10 |
Štěpán ChrdleŠtěpán Chrdle
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 3.95 | ||||||||||||||||
11 |
Yan BrossaudYan Brossaud
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 3.78 | ||||||||||||||||
MS |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 5.56 | ||||||||||||||||
MS |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5.45 | ||||||||||||||||
MS |
Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
A. C. TEPO Kladno |
99 | 5.23 | ||||||||||||||||
MS |
Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 4.93 | ||||||||||||||||
MS |
Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 4.69 | ||||||||||||||||
MS |
Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 4.68 | ||||||||||||||||
MS |
Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO Kladno |
00 | 3.83 | ||||||||||||||||
Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ Strakonice |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.68 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
01 | 4.41 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ Borotín |
02 | 4.27 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová Bystřice |
02 | 4.26 | ||||||||||||||||
5 |
Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.15 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 4.05 | ||||||||||||||||
7 |
Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 4.03 | ||||||||||||||||
8 |
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 4.00 | ||||||||||||||||
9 |
Petr DolejšPetr Dolejš
TJ Sokol Milevsko |
02 | 3.86 | ||||||||||||||||
10 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 3.86 | ||||||||||||||||
11 |
Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ Strakonice |
02 | 3.79 | ||||||||||||||||
12 |
Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 3.78 | ||||||||||||||||
13 |
Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 3.65 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 3.45 | ||||||||||||||||
15 |
Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Sokol Milevsko |
02 | 3.42 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 5.01 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 5.00 | ||||||||||||||||
3 |
Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 4.81 | ||||||||||||||||
4 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 4.79 | ||||||||||||||||
5 |
Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 4.69 | ||||||||||||||||
6 |
Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ Strakonice |
99 | 4.62 | ||||||||||||||||
7 |
Marie ŽáčkováMarie Žáčková
Atletika Písek, o.s. |
99 | 4.52 | ||||||||||||||||
8 |
Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 4.28 | ||||||||||||||||
9 |
Petra BečkováPetra Bečková
TJ Sokol Milevsko |
00 | 4.08 | ||||||||||||||||
10 |
Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 3.94 | ||||||||||||||||
11 |
Zuzana StradováZuzana Stradová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
00 | 3.83 | ||||||||||||||||
MS |
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.85 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 4.82 | ||||||||||||||||
MS |
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 4.73 | ||||||||||||||||
MS |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
00 | 4.04 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 4.79 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 4.52 | ||||||||||||||||
3 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.38 | ||||||||||||||||
4 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice |
01 | 4.36 | ||||||||||||||||
5 |
Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 4.27 | ||||||||||||||||
6 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 4.03 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 3.95 | ||||||||||||||||
8 |
Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 3.86 | ||||||||||||||||
11 |
Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.86 | ||||||||||||||||
10 |
Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 3.81 | ||||||||||||||||
11 |
Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová Bystřice |
02 | 3.76 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna PeckováKristýna Pecková
TJ Sokol Milevsko |
01 | 3.74 | ||||||||||||||||
13 |
Anežka BöhmováAnežka Böhmová
TJ Jiskra Nová Bystřice |
03 | 3.66 | ||||||||||||||||
14 |
Veronika HájkováVeronika Hájková
TJ Jiskra Nová Bystřice |
02 | 3.59 | ||||||||||||||||
15 |
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.52 | ||||||||||||||||
16 |
Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová Bystřice |
02 | 3.39 | ||||||||||||||||
17 |
Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová Bystřice |
02 | 3.32 | ||||||||||||||||
MS |
Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO Kladno |
01 | 4.52 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza VaňhováTereza Vaňhová
Atletika Jižní Město |
01 | 4.03 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice |
01 | 10.71 | ||||||||||||||||
2 |
Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 09.35 | ||||||||||||||||
3 |
Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová Včelnice |
02 | 08.80 | ||||||||||||||||
4 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 08.43 | ||||||||||||||||
5 |
Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice |
02 | 08.25 | ||||||||||||||||
6 |
Zuzana KořánkováZuzana Kořánková
TJ Chyšky |
01 | 07.74 | ||||||||||||||||
7 |
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 07.03 | ||||||||||||||||
8 |
Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 06.62 | ||||||||||||||||
9 |
Anna BočanováAnna Bočanová
TJ Chyšky |
01 | 06.40 | ||||||||||||||||
10 |
Natálie PotockáNatálie Potocká
TJ Nová Včelnice |
01 | 06.31 | ||||||||||||||||
11 |
Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová Včelnice |
02 | 05.26 | ||||||||||||||||
12 |
Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 04.89 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město |
01 | 09.87 | ||||||||||||||||
MS |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město |
01 | 08.46 | ||||||||||||||||
MS |
Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 06.87 | ||||||||||||||||
MS |
Simona RančevováSimona Rančevová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 06.66 | ||||||||||||||||
Hana DoubkováHana Doubková
TJ Chyšky |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří MaredaJiří Mareda
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 07.73 | ||||||||||||||||
2 |
Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 06.96 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 06.40 | ||||||||||||||||
4 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 06.08 | ||||||||||||||||
5 |
Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Sokol Milevsko |
02 | 05.96 | ||||||||||||||||
MS |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město |
01 | 08.48 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema ŠevčíkováEma Ševčíková
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 10.16 | ||||||||||||||||
2 |
Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 09.25 | ||||||||||||||||
3 |
Leona HruškováLeona Hrušková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
99 | 09.22 | ||||||||||||||||
4 |
Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 08.67 | ||||||||||||||||
5 |
Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
00 | 08.50 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 08.15 | ||||||||||||||||
7 |
Jana DrdováJana Drdová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
99 | 07.22 | ||||||||||||||||
MS |
Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová Včelnice |
97 | 10.54 | ||||||||||||||||
MS |
Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
98 | 10.34 | ||||||||||||||||
MS |
Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 08.93 | ||||||||||||||||
MS |
Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia Praha |
99 | 07.20 | ||||||||||||||||
MS |
Romana HořejšováRomana Hořejšová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
98 | 06.70 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
99 | 10.91 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
99 | 10.46 | ||||||||||||||||
3 |
Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 10.44 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 10.29 | ||||||||||||||||
5 |
Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová Včelnice |
99 | 10.22 | ||||||||||||||||
6 |
Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová Včelnice |
00 | 09.78 | ||||||||||||||||
7 |
Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
99 | 09.37 | ||||||||||||||||
8 |
Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ Strakonice |
99 | 08.69 | ||||||||||||||||
9 |
Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ Strakonice |
00 | 08.54 | ||||||||||||||||
10 |
Šimon KlikaŠimon Klika
Atletika Písek, o.s. |
99 | 08.08 | ||||||||||||||||
11 |
Miroslav DoubekMiroslav Doubek
TJ Chyšky |
99 | 07.96 | ||||||||||||||||
12 |
Dominik DubskýDominik Dubský
TJ Chyšky |
00 | 04.74 | ||||||||||||||||
MS |
Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletiky |
00 | 08.17 | ||||||||||||||||
MS |
Vojtěch GlasserVojtěch Glasser
A. C. TEPO Kladno |
00 | 08.16 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |