Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (8. 2. 2014)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 6.15
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 5.87
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.29
4 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 5.11
5 Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.91
6 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 4.61
7 Šimon KlikaŠimon Klika
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
99 4.53
8 Miroslav MužíkMiroslav Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.29
9 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 4.08
10 Štěpán ChrdleŠtěpán Chrdle
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.95
11 Yan BrossaudYan Brossaud
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.78
MS Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.56
MS David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.45
MS Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.23
MS Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.93
MS Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.69
MS Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.68
MS Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.83
Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 NM
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.68
2 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.41
3 Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02 4.27
4 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.26
5 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.15
6 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.05
7 Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 4.03
8 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.00
9 Petr DolejšPetr Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.86
10 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.86
11 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.79
12 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.78
13 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.65
14 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 3.45
15 Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.42
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.01
2 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 5.00
3 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.81
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.79
5 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.69
6 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.62
7 Marie ŽáčkováMarie Žáčková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
99 4.52
8 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.28
9 Petra BečkováPetra Bečková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 4.08
10 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.94
11 Zuzana StradováZuzana Stradová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 3.83
MS Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.85
MS Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.82
MS Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.73
MS Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 4.04
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.79
2 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.52
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.38
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.36
5 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.27
6 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.03
7 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.95
8 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.86
11 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.86
10 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.81
11 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.76
12 Kristýna PeckováKristýna Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 3.74
13 Anežka BöhmováAnežka Böhmová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
03 3.66
14 Veronika HájkováVeronika Hájková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.59
15 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.52
16 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.39
17 Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.32
MS Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.52
MS Tereza VaňhováTereza Vaňhová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.03
Celkem 19 závodníků