Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi
Praha-Stromovka (9. 2. 2014)chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 9.2.2014 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SrbeckýFilip Srbecký | 99 | TJ Rumburk | 5 | 16:36.57 | ||||||||||||||
2 | Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš | 00 | TJ Rumburk | 4 | 16:36.59 | ||||||||||||||
3 | Pavel JanúšekPavel Janúšek | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 6 | 17:54.27 | ||||||||||||||
4 | Jakub LipavskýJakub Lipavský | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 18:43.53 | ||||||||||||||
5 | Adam HruškaAdam Hruška | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | 20:51.90 | ||||||||||||||
6 | Dominik StrakaDominik Straka | 99 | AK Hodonín | 2 | 20:59.13 | ||||||||||||||
7 | Jan ŠoufekJan Šoufek | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 8 | 21:15.54 | ||||||||||||||
8 | Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 21:34.20 | ||||||||||||||
9 | Pavel FišerPavel Fišer | 02 | AK Hodonín | 1 | 23:16.01 | ||||||||||||||
Daniel SvobodaDaniel Svoboda | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 10 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 9.2.2014 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra JeníkováPetra Jeníková | 96 | Spartak Praha 4 | 4 | 16:37.80 | ||||||||||||||
2 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 17:37.57 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 17:50.69 | ||||||||||||||
4 | Nikola HokeováNikola Hokeová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 19:00.81 | ||||||||||||||
Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová | 95 | AC Česká Lípa | 3 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 9.2.2014 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie NovákováLucie Nováková | 98 | TJ Jiskra Nový Bor | 20 | 16:13.45 | ||||||||||||||
2 | Veronika KubenkováVeronika Kubenková | 98 | SSK Vítkovice | 40 | 18:44.97 | ||||||||||||||
3 | Monika ČaganováMonika Čaganová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 50 | 19:24.91 | ||||||||||||||
4 | Veronika JanošíkováVeronika Janošíková | 98 | AK Šternberk | 30 | 19:42.73 | ||||||||||||||
5 | Lucie StibralováLucie Stibralová | 98 | SK Kotlářka Praha | 60 | 22:18.68 | ||||||||||||||
Tereza NidetzkáTereza Nidetzká | 97 | SK Kotlářka Praha | 10 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 9.2.2014 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora LejskováBarbora Lejsková | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 16:59.89 | ||||||||||||||
2 | Markéta BočkováMarkéta Bočková | 00 | TJ Jiskra Nový Bor | 2 | 16:59.91 | ||||||||||||||
3 | Šárka FriedrichováŠárka Friedrichová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 17:05.83 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ArltováKateřina Arltová | 00 | TJ Jiskra Nový Bor | 3 | 17:30.13 | ||||||||||||||
5 | Julie RampírováJulie Rampírová | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 18:07.68 | ||||||||||||||
6 | Taťána BarvíkováTaťána Barvíková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 19:54.53 | ||||||||||||||
7 | Sabina BočkováSabina Bočková | 01 | AK Hodonín | 10 | 19:55.59 | ||||||||||||||
8 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 9 | 20:40.49 | ||||||||||||||
9 | Karolína UhrováKarolína Uhrová | 99 | SK Kotlářka Praha | 7 | 21:35.01 | ||||||||||||||
Andrea PfefferováAndrea Pfefferová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 9.2.2014 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip VeseloušFilip Veselouš | 95 | AK Hodonín | 1 | 23:22.15 | ||||||||||||||
2 | Jiří SkalkaJiří Skalka | 95 | AK Hodonín | 3 | 26:59.73 | ||||||||||||||
3 | Jakub ZechaJakub Zecha | 96 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 2 | 29:01.59 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 9.2.2014 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš GdulaTomáš Gdula | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 30 | 23:31.37 | ||||||||||||||
2 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 40 | 26:11.55 | ||||||||||||||
3 | Alexandr MalysaAlexandr Malysa | 97 | AK Hodonín | 50 | 26:54.98 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KupkaLukáš Kupka | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 20 | 30:31.95 | ||||||||||||||
5 | Karel HevessyKarel Hevessy | 98 | A. C. TEPO Kladno | 10 | 37:26.02 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |