výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. halová středa

Jablonec nad Nisou (12. 2. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski 99 LKS PolkowiceLKS Polkowice 07.15
2 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.25
3 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.28
4 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 07.36
5 David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.43
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.45
7 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
8 Marek FormánekMarek Formánek 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.64
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.44
2 Sueng Hwan HanSueng Hwan Han 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
3 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 AC PardubiceAC Pardubice 07.48
4 Milan PechaMilan Pecha 94 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.50
5 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.57
6 Tomáš DostálTomáš Dostál 90 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.61
7 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.74
8 Jan HájekJan Hájek 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.76
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.98
2 Lukáš ChuticLukáš Chutic 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.00
3 Filip VejdělekFilip Vejdělek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.09
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 08.10
5 Oskar DvořákOskar Dvořák 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.34
6 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.64
7 Jan BuraJan Bura 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.69
8 Ondřej HašlarOndřej Hašlar 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.58
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.35
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.89
3 Tomáš KleprlíkTomáš Kleprlík 70 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.02
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.38
5 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.19
6 Mykola HetsyanynMykola Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.73
7 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.16
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.97
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.02
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.16
4 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.17
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.24
6 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.39
7 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.41
8 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.44
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.20
2 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.35
3 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.50
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.54
5 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.58
6 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.64
7 Andrea KnížkováAndrea Knížková 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.74
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
2 Cassandra Faye SchwenkCassandra Faye Schwenk 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
3 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.70
4 Petra ŠímováPetra Šímová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.81
5 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.84
6 Markéta VáňováMarkéta Váňová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.86
Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.86
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 08.49
2 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 08.65
3 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.17
4 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.18
5 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.27
6 Tereza VlasákováTereza Vlasáková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.51
7 Radmila CentnerováRadmila Centnerová 00 JAC BrnoJAC Brno 09.55
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.08
2 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.17
3 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.30
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.30
5 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.41
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 24.03
2 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.07
3 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.35
Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski 99 LKS PolkowiceLKS Polkowice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.62
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.64
3 Tomáš BuriánTomáš Burián 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.72
4 Josef BajzíkJosef Bajzík 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.68
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.78
2 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.28
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.56
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 AC PardubiceAC Pardubice 23.80
2 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.03
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 26.53
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.02
2 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.62
Celkem 2 závodníků
Běh 6 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.75
2 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 27.10
3 Matěj KocandaMatěj Kocanda 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.24
4 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 30.02
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.45
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.22
3 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.42
4 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.04
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.13
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.56
3 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 29.02
4 Cassandra SchwenkCassandra Schwenk 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.49
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.19
2 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.63
3 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 29.89
4 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 30.91
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 28.09
2 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 28.31
3 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 28.67
4 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.95
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 JAC BrnoJAC Brno 29.62
2 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.24
3 Radmila CentnerováRadmila Centnerová 00 JAC BrnoJAC Brno 32.30
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patryk TomczakPatryk Tomczak 94 LKS PolkowiceLKS Polkowice 49.11
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.65
3 Kristián MikuleKristián Mikule 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 53.68
4 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 54.24
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 54.12
2 Josef BajzíkJosef Bajzík 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 56.38
3 Josef HavrdaJosef Havrda 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 56.59
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.75
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HausenblasŠimon Hausenblas 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.35
2 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 55.55
3 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.39
4 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.47
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 58.62
2 Dušan HošekDušan Hošek 76 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 59.15
3 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.80
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 64.64
2 Markéta VáňováMarkéta Váňová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 66.96
3 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 67.16
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 61.37
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 63.87
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.91
2 Andrea BeňováAndrea Beňová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 65.76
3 Anna ShejbalováAnna Shejbalová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 66.27
4 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 JAC BrnoJAC Brno 66.69
Celkem 4 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:49.21
2 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 KPA PardubiceKPA Pardubice 2:53.35
3 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:57.18
4 Jiří ŠikolaJiří Šikola 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:07.60
5 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 3:14.95
6 Miroslav PospíchalMiroslav Pospíchal 73 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:17.06
7 Dušan HošekDušan Hošek 76 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:27.61
8 Filip ZadražilFilip Zadražil 98 TJ BižuterieTJ Bižuterie 3:27.80
9 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:42.76
10 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:52.59
11 Ladislav DvořákLadislav Dvořák 48 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:12.67
12 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:52.86
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:07.77
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:08.47
3 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:20.03
4 Pavlína MarxováPavlína Marxová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:44.19
5 Lenka TáborskáLenka Táborská 99 TJ BižuterieTJ Bižuterie 3:47.28
6 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3:47.78
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.97
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.47
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.01
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 10.44
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.86
2 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.63
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Veteráni (Běh)

Běh (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.73
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.40
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.41
3 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.73
4 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.04
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.51
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 09.57
3 Alžběta DvořáčkováAlžběta Dvořáčková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.65
4 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.88
5 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 10.87
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.24
2 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.77
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 1.88
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.88
3 Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 1.85
4 Ladislav KolaLadislav Kola
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
97 1.75
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.75
6= Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 1.70
6= Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.70
8 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.70
9 Adam SynekAdam Synek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.70
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.67
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.64
3 Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 1.58
4 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.55
5= Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.50
5= Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 1.50
7 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.40
Nikola SojkováNikola Sojková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 6.80
2 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 6.42
3 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 6.41
4 Kacper AbramczykKacper Abramczyk
LKS PolkowiceLKS Polkowice
98 6.39
5 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.29
6 Tomáš BuriánTomáš Burián
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 6.27
7 Jan KuklíkJan Kuklík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.13
8 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
AC PardubiceAC Pardubice
97 6.06
9 Vít MüllerVít Müller
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 6.05
10 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 6.00
11 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 5.92
12 Tomáš DostálTomáš Dostál
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
90 5.86
13 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.81
14 Sueng Hwan HanSueng Hwan Han
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 5.76
15 Jan HájekJan Hájek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 5.57
16 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
97 5.56
17 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.55
18 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 5.50
19 Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.48
20 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.47
21 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.32
22 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 5.31
23 Adam SynekAdam Synek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.17
24 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.12
25 Jan BuraJan Bura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 4.94
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 5.51
2 Lada PařízkováLada Pařízková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.32
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.16
4 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.04
5 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 5.01
6 Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.94
7 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.91
8 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.90
9 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.65
10 Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 4.62
11 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 4.60
12 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 4.52
13 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.49
14 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.48
15 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.46
16 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 4.37
17 Veronika MilotováVeronika Milotová
TJ DesnáTJ Desná
01 4.24
18 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.23
19 Karolína KučerováKarolína Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.02
20 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 3.42
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 NM
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 NM
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 09.84
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 08.93
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 13.92
2 Paulina PleszkaPaulina Pleszka
LKS PolkowiceLKS Polkowice
98 13.26
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 11.98
4 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 11.88
5 Kristýna ObročníkováKristýna Obročníková
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
97 08.65
6 Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková
TJ DesnáTJ Desná
98 08.25
7 Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 07.40
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana FilipováJohana Filipová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 10.30
2 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 10.28
3 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 10.10
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 16.25
2 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 14.18
3 Milan HošekMilan Hošek
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
98 12.46
4 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 12.40
Jan HájekJan Hájek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 12.40
6 Adam BenešAdam Beneš
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
98 12.26
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 16.01
2 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 14.84
3 Jakub BobkoJakub Bobko
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 12.93
4 David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 12.88
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Veteráni (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
56 12.82
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (st, 12.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 18.56
2 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 14.30
3 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 13.10
4 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
67 12.46
Celkem 4 závodníků