Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň
Praha-Strahov (13. - 14. 2. 2014)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BromFilip Brom | 99 | Spartak Praha 4 | 07.36 | |||||||||||||||
2 | Michael OlšavskýMichael Olšavský | 99 | SK Aktis Praha | 07.73 | |||||||||||||||
3 | Tomáš VágnerTomáš Vágner | 99 | TJ Dukla Praha | 07.90 | |||||||||||||||
4 | Jakub MráčekJakub Mráček | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.14 | |||||||||||||||
5 | Vít MarcinčíkVít Marcinčík | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 08.21 | |||||||||||||||
Adam PalisaAdam Palisa | 99 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 07.88 | |||||||||||||||
Viktor BuňatViktor Buňat | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 07.88 | ||||||||||||||||
3 | Matěj VeveraMatěj Vevera | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 08.03 | |||||||||||||||
4 | Matěj ŠachMatěj Šach | 99 | SK Kotlářka Praha | 08.09 | |||||||||||||||
5 | Ondřej MičkaOndřej Mička | 99 | SK Kotlářka Praha | 08.23 | |||||||||||||||
Kryštof VítekKryštof Vítek | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 07.46 | |||||||||||||||
2 | Jan RákosníkJan Rákosník | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.75 | |||||||||||||||
3 | Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch | 00 | TJ Dukla Praha | 08.02 | |||||||||||||||
4 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 08.25 | |||||||||||||||
5 | Roman BabicaRoman Babica | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.29 | |||||||||||||||
6 | Matěj ŽilinaMatěj Žilina | 99 | SK Aktis Praha | 09.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeusz BurskiTadeusz Burski | 99 | ASK Slavia Praha | 07.91 | |||||||||||||||
2 | Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.96 | |||||||||||||||
3 | Jan GlogrJan Glogr | 99 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 08.10 | |||||||||||||||
4 | Lukáš PařízekLukáš Pařízek | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 08.17 | |||||||||||||||
5 | Aldo ProzrAldo Prozr | 99 | Spartak Praha 4 | 08.43 | |||||||||||||||
6 | Richard MetzRichard Metz | 99 | ASK Slavia Praha | 08.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 07.81 | |||||||||||||||
2 | Patrik PelcPatrik Pelc | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.85 | |||||||||||||||
3 | Jakub KroftaJakub Krofta | 00 | AC Praha 1890 | 08.16 | |||||||||||||||
4 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.21 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KošařVojtěch Košař | 99 | SC Radotín Praha | 08.35 | |||||||||||||||
6 | Ondřej TučekOndřej Tuček | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JanovskýJan Janovský | 00 | AC Praha 1890 | 07.94 | |||||||||||||||
2 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.08 | |||||||||||||||
3 | Michal VávraMichal Vávra | 00 | TJ Dukla Praha | 08.16 | |||||||||||||||
4 | Václav KrejčíVáclav Krejčí | 99 | ASK Slavia Praha | 08.33 | |||||||||||||||
5 | Jindřich ŠtěpánekJindřich Štěpánek | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.37 | |||||||||||||||
6 | Lubomír KmochLubomír Kmoch | 99 | Atletika Jižní Město | 08.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BromFilip Brom | 99 | Spartak Praha 4 | 07.29 | |||||||||||||||
2 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 07.47 | |||||||||||||||
3 | Michael OlšavskýMichael Olšavský | 99 | SK Aktis Praha | 07.69 | |||||||||||||||
4 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 07.72 | |||||||||||||||
5 | Jan RákosníkJan Rákosník | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.76 | |||||||||||||||
6 | Patrik PelcPatrik Pelc | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 07.83 | |||||||||||||||
2 | Viktor BuňatViktor Buňat | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 07.84 | |||||||||||||||
3 | Tadeusz BurskiTadeusz Burski | 99 | ASK Slavia Praha | 07.89 | |||||||||||||||
4 | Tomáš VágnerTomáš Vágner | 99 | TJ Dukla Praha | 07.90 | |||||||||||||||
5 | Jan JanovskýJan Janovský | 00 | AC Praha 1890 | 07.93 | |||||||||||||||
6 | Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.94 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.81 | |||||||||||||||
2 | Denisa VocůDenisa Voců | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 08.33 | |||||||||||||||
3 | Jasmína VoborskáJasmína Voborská | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.64 | |||||||||||||||
4 | Karolína ČesenkováKarolína Česenková | 99 | ASK Slavia Praha | 08.86 | |||||||||||||||
5 | Karolína HankováKarolína Hanková | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.92 | |||||||||||||||
6 | Lucie ChoděrováLucie Choděrová | 99 | Spartak Praha 4 | 08.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 07.80 | |||||||||||||||
2 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 08.61 | |||||||||||||||
3 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.83 | |||||||||||||||
5 | Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.89 | |||||||||||||||
6 | Monika BoušíMonika Bouší | 99 | TJ Dukla Praha | 08.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta DostálováAlžběta Dostálová | 99 | ASK Slavia Praha | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | SK DVOJKA Praha | 08.54 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KunickáKristýna Kunická | 99 | PSK Olymp Praha | 08.69 | |||||||||||||||
4 | Tereza ProkelováTereza Prokelová | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.86 | |||||||||||||||
5 | Marika VávrováMarika Vávrová | 00 | ASK Slavia Praha | 08.88 | |||||||||||||||
6 | Marie NeubauerováMarie Neubauerová | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.01 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 08.31 | |||||||||||||||
2 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 99 | ASK Slavia Praha | 08.42 | |||||||||||||||
3 | Nicole BurgetováNicole Burgetová | 00 | TJ Dukla Praha | 08.79 | |||||||||||||||
4 | Tereza GerlickáTereza Gerlická | 00 | SK DVOJKA Praha | 08.87 | |||||||||||||||
5 | Julie MackováJulie Macková | 99 | TJ Dukla Praha | 08.92 | |||||||||||||||
6 | Nikola TopolováNikola Topolová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 08.60 | |||||||||||||||
3 | Andrea KadidlováAndrea Kadidlová | 99 | SK DVOJKA Praha | 08.79 | |||||||||||||||
4 | Tereza BútorováTereza Bútorová | 99 | SK Kotlářka Praha | 08.95 | |||||||||||||||
5 | Linda FialováLinda Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.02 | |||||||||||||||
6 | Kateřina JanotováKateřina Janotová | 00 | ASK Slavia Praha | 09.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PatočkováBarbora Patočková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.42 | |||||||||||||||
2 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.49 | |||||||||||||||
3 | Lucie SmíškováLucie Smíšková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Vlasta PaďourováVlasta Paďourová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.09 | |||||||||||||||
5 | Johana JamriškováJohana Jamrišková | 99 | A. C. Sparta Praha | 09.12 | |||||||||||||||
Kateřina StanzelováKateřina Stanzelová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.66 | |||||||||||||||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 07.78 | |||||||||||||||
3 | Alžběta DostálováAlžběta Dostálová | 99 | ASK Slavia Praha | 08.20 | |||||||||||||||
4 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 08.32 | |||||||||||||||
5 | Denisa VocůDenisa Voců | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 08.34 | |||||||||||||||
6 | Barbora PatočkováBarbora Patočková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.35 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 99 | ASK Slavia Praha | 08.37 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 08.38 | |||||||||||||||
3 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | SK DVOJKA Praha | 08.49 | |||||||||||||||
5 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 08.57 | |||||||||||||||
Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 08.57 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BromFilip Brom | 99 | Spartak Praha 4 | 17.41 | |||||||||||||||
2 | Jan RotterJan Rotter | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.05 | |||||||||||||||
3 | Václav KrejčíVáclav Krejčí | 99 | ASK Slavia Praha | 20.09 | |||||||||||||||
Jakub MráčekJakub Mráček | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 17.85 | |||||||||||||||
2 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 19.10 | |||||||||||||||
3 | Jakub KarafiátJakub Karafiát | 99 | ASK Slavia Praha | 19.68 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch KošařVojtěch Košař | 99 | SC Radotín Praha | 19.79 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 18.07 | |||||||||||||||
2 | Matěj ŠachMatěj Šach | 99 | SK Kotlářka Praha | 19.56 | |||||||||||||||
3 | Ivan FulyarovIvan Fulyarov | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.10 | |||||||||||||||
4 | Jindřich ŠtěpánekJindřich Štěpánek | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.64 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 18.29 | |||||||||||||||
2 | Ondřej PřikrylOndřej Přikryl | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.29 | |||||||||||||||
3 | Jakub KroftaJakub Krofta | 00 | AC Praha 1890 | 20.02 | |||||||||||||||
4 | Martin MelmukaMartin Melmuka | 99 | ASK Slavia Praha | 20.55 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RákosníkJan Rákosník | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.62 | |||||||||||||||
2 | Michal VávraMichal Vávra | 00 | TJ Dukla Praha | 19.50 | |||||||||||||||
3 | Marek MachMarek Mach | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.57 | |||||||||||||||
Robert ŠamonilRobert Šamonil | 99 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 6 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.74 | |||||||||||||||
2 | Patrik PelcPatrik Pelc | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.94 | |||||||||||||||
3 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 19.81 | |||||||||||||||
4 | Lubomír KmochLubomír Kmoch | 99 | Atletika Jižní Město | 20.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 7 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael OlšavskýMichael Olšavský | 99 | SK Aktis Praha | 18.33 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch KohoutekVojtěch Kohoutek | 99 | SK Kotlářka Praha | 19.68 | |||||||||||||||
Pavel JanečekPavel Janeček | 99 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 8 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JanovskýJan Janovský | 00 | AC Praha 1890 | 19.29 | |||||||||||||||
2 | Dan DvořákDan Dvořák | 00 | ASK Slavia Praha | 22.92 | |||||||||||||||
František KostkaFrantišek Kostka | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Viktor BuňatViktor Buňat | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 9 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor BuňatViktor Buňat | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 19.19 | |||||||||||||||
2 | František KostkaFrantišek Kostka | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.35 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Žáci (Finále)
Finále A (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BromFilip Brom | 99 | Spartak Praha 4 | 17.32 | |||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 17.71 | |||||||||||||||
3 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.82 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále B (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 18.03 | |||||||||||||||
2 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 18.04 | |||||||||||||||
3 | Michael OlšavskýMichael Olšavský | 99 | SK Aktis Praha | 18.52 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále C (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RákosníkJan Rákosník | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.67 | |||||||||||||||
2 | Jan RotterJan Rotter | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.95 | |||||||||||||||
3 | Patrik PelcPatrik Pelc | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.02 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.49 | |||||||||||||||
2 | Barbora MatoušováBarbora Matoušová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.37 | |||||||||||||||
3 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 20.64 | |||||||||||||||
Kateřina PlchováKateřina Plchová | 99 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta DostálováAlžběta Dostálová | 99 | ASK Slavia Praha | 19.78 | |||||||||||||||
2 | Lucie HáčkováLucie Háčková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.06 | |||||||||||||||
3 | Marie NeubauerováMarie Neubauerová | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 21.47 | |||||||||||||||
4 | Karina RozhynaKarina Rozhyna | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.04 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 19.73 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 20.56 | |||||||||||||||
3 | Andrea KadidlováAndrea Kadidlová | 99 | SK DVOJKA Praha | 20.96 | |||||||||||||||
4 | Vendula PiliarováVendula Piliarová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.91 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PatočkováBarbora Patočková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 19.99 | |||||||||||||||
2 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | SK DVOJKA Praha | 20.97 | |||||||||||||||
3 | Jasmína VoborskáJasmína Voborská | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 21.16 | |||||||||||||||
4 | Julie BičišťováJulie Bičišťová | 00 | PSK Olymp Praha | 21.65 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.27 | |||||||||||||||
2 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 20.57 | |||||||||||||||
3 | Nikola NagyováNikola Nagyová | 99 | ASK Slavia Praha | 21.61 | |||||||||||||||
4 | Tereza GerlickáTereza Gerlická | 00 | SK DVOJKA Praha | 22.03 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 6 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 20.17 | |||||||||||||||
2 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 99 | ASK Slavia Praha | 20.44 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková | 00 | SC Radotín Praha | 21.99 | |||||||||||||||
4 | Karla BrůhováKarla Brůhová | 00 | Spartak Praha 4 | 22.38 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 7 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.26 | |||||||||||||||
2 | Tereza HákováTereza Háková | 99 | PSK Olymp Praha | 21.18 | |||||||||||||||
3 | Adéla ZindulkováAdéla Zindulková | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.46 | |||||||||||||||
Petra MelicherováPetra Melicherová | 99 | SC Radotín Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 8 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa VocůDenisa Voců | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 20.75 | |||||||||||||||
2 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.78 | |||||||||||||||
3 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.75 | |||||||||||||||
4 | Michaela KovandováMichaela Kovandová | 99 | SK Kotlářka Praha | 22.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Finále)
Finále A (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.42 | |||||||||||||||
2 | Alžběta DostálováAlžběta Dostálová | 99 | ASK Slavia Praha | 19.52 | |||||||||||||||
3 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 19.66 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále B (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PatočkováBarbora Patočková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 19.89 | |||||||||||||||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.37 | |||||||||||||||
3 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 99 | ASK Slavia Praha | 20.69 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 38.17 | |||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 38.21 | |||||||||||||||
3 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 39.44 | |||||||||||||||
4 | Richard MetzRichard Metz | 99 | ASK Slavia Praha | 45.49 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 2 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 40.34 | |||||||||||||||
2 | Tadeusz BurskiTadeusz Burski | 99 | ASK Slavia Praha | 40.85 | |||||||||||||||
3 | Viktor BuňatViktor Buňat | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 42.14 | |||||||||||||||
4 | Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík | 00 | ASK Slavia Praha | 46.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 3 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KociánJan Kocián | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 42.16 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 44.45 | |||||||||||||||
3 | Martin KunzMartin Kunz | 99 | SK Aritma Praha | 49.11 | |||||||||||||||
Martin SkoupýMartin Skoupý | 99 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 4 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 42.48 | |||||||||||||||
2 | Ivan FulyarovIvan Fulyarov | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 43.18 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŠatopletJakub Šatoplet | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 43.28 | |||||||||||||||
4 | Aldo ProzrAldo Prozr | 99 | Spartak Praha 4 | 46.36 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 5 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan GlogrJan Glogr | 99 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 43.43 | |||||||||||||||
2 | Lubomír KmochLubomír Kmoch | 99 | Atletika Jižní Město | 44.68 | |||||||||||||||
3 | Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek | 99 | ASK Slavia Praha | 45.79 | |||||||||||||||
Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 6 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VymazalAdam Vymazal | 00 | ASK Slavia Praha | 43.89 | |||||||||||||||
2 | Marc NádeníčekMarc Nádeníček | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 44.88 | |||||||||||||||
3 | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Dukla Praha | 45.55 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 46.28 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 7 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik SeidlPatrik Seidl | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 44.71 | |||||||||||||||
2 | František KostkaFrantišek Kostka | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 46.28 | |||||||||||||||
3 | Jan MuchaJan Mucha | 00 | SK Aritma Praha | 46.91 | |||||||||||||||
4 | Daniel ŠašekDaniel Šašek | 00 | ASK Slavia Praha | 47.44 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 8 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 42.64 | |||||||||||||||
2 | Filip KrálFilip Král | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 44.38 | |||||||||||||||
3 | Filip KynychFilip Kynych | 99 | PSK Olymp Praha | 46.48 | |||||||||||||||
4 | Josef TůmaJosef Tůma | 00 | SK DVOJKA Praha | 47.61 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 40.25 | |||||||||||||||
2 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 42.73 | |||||||||||||||
3 | Barbora PatočkováBarbora Patočková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 43.12 | |||||||||||||||
4 | Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 53.22 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 2 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 44.77 | |||||||||||||||
2 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 45.14 | |||||||||||||||
Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 99 | ASK Slavia Praha | DQ | ||||||||||||||||
Tereza KrátkáTereza Krátká | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 3 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 45.72 | |||||||||||||||
2 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 46.00 | |||||||||||||||
3 | Tereza HákováTereza Háková | 99 | PSK Olymp Praha | 47.44 | |||||||||||||||
4 | Kateřina JanotováKateřina Janotová | 00 | ASK Slavia Praha | 53.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 4 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 45.26 | |||||||||||||||
2 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 46.80 | |||||||||||||||
3 | Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 47.48 | |||||||||||||||
Kateřina PlchováKateřina Plchová | 99 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 5 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice | 46.29 | |||||||||||||||
2 | Kateřina FloriánováKateřina Floriánová | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 47.35 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková | 00 | SC Radotín Praha | 47.78 | |||||||||||||||
4 | Martina KroaMartina Kroa | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 51.14 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 6 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marika VávrováMarika Vávrová | 00 | ASK Slavia Praha | 47.06 | |||||||||||||||
2 | Stephanie SeidlováStephanie Seidlová | 00 | PSK Olymp Praha | 47.26 | |||||||||||||||
3 | Iveta RadnickáIveta Radnická | 00 | ASK Slavia Praha | 49.87 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále 7 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HobzováKateřina Hobzová | 99 | SC Radotín Praha | 49.84 | |||||||||||||||
Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DQ | ||||||||||||||||
Tina ProzrováTina Prozrová | 00 | Spartak Praha 4 | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále 8 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 99 | ASK Slavia Praha | 51.90 | |||||||||||||||
2 | Eliška KarolováEliška Karolová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 53.48 | |||||||||||||||
Lucie ŠimonováLucie Šimonová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:09.42 | |||||||||||||||
2 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:13.75 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 2:19.43 | |||||||||||||||
4 | Matěj VišňaMatěj Višňa | 99 | SC Radotín Praha | 2:19.87 | |||||||||||||||
5 | Richard NovákRichard Novák | 00 | ASK Slavia Praha | 2:30.16 | |||||||||||||||
6 | Martin KaislerMartin Kaisler | 00 | ASK Slavia Praha | 2:34.49 | |||||||||||||||
Jan JanečekJan Janeček | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jan SkopecJan Skopec | 99 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš PalataTomáš Palata | 00 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Finále 2 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:31.09 | |||||||||||||||
2 | Šimon SoldátŠimon Soldát | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:31.98 | |||||||||||||||
3 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:35.42 | |||||||||||||||
4 | Kakaine TrueloveKakaine Truelove | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:43.05 | |||||||||||||||
5 | Tomáš JirsaTomáš Jirsa | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:45.73 | |||||||||||||||
6 | Jaroslav SkrčenýJaroslav Skrčený | 00 | ASK Slavia Praha | 2:51.96 | |||||||||||||||
Albert ČermákAlbert Čermák | 99 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Matouš SoldátMatouš Soldát | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 2:27.99 | |||||||||||||||
2 | Kateřina DoudováKateřina Doudová | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:28.36 | |||||||||||||||
3 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 2:32.00 | |||||||||||||||
4 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 2:32.15 | |||||||||||||||
5 | Monika BoušíMonika Bouší | 99 | TJ Dukla Praha | 2:34.03 | |||||||||||||||
6 | Anežka SládkováAnežka Sládková | 00 | ASK Slavia Praha | 2:34.09 | |||||||||||||||
7 | Tereza KonejlováTereza Konejlová | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:57.57 | |||||||||||||||
Lucie KrupařováLucie Krupařová | 99 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicola MichálkováNicola Michálková | 00 | ASK Slavia Praha | 2:43.20 | |||||||||||||||
2 | Johana FialováJohana Fialová | 99 | SK Kotlářka Praha | 2:44.37 | |||||||||||||||
3 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:46.66 | |||||||||||||||
4 | Adéla TrousilováAdéla Trousilová | 99 | AC Praha 1890 | 2:47.61 | |||||||||||||||
5 | Jana KovandováJana Kovandová | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:48.93 | |||||||||||||||
6 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:51.04 | |||||||||||||||
7 | Kristina SavchenkoKristina Savchenko | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 2:57.58 | |||||||||||||||
8 | Hana NavrátilováHana Navrátilová | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3:01.81 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 3 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka PůstováŠárka Půstová | 02 | VSK Univerzita Brno | 2:41.88 | |||||||||||||||
2 | Tereza BútorováTereza Bútorová | 99 | SK Kotlářka Praha | 2:52.08 | |||||||||||||||
3 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 99 | Spartak Praha 4 | 2:53.54 | |||||||||||||||
4 | Markéta SkolilováMarkéta Skolilová | 00 | ASK Slavia Praha | 2:55.31 | |||||||||||||||
5 | Denisa SlámováDenisa Slámová | 00 | SK Aktis Praha | 2:56.34 | |||||||||||||||
6 | Natálie SovováNatálie Sovová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:57.94 | |||||||||||||||
7 | Anna JíchováAnna Jíchová | 00 | AC Praha 1890 | 3:08.70 | |||||||||||||||
Johanka KreislováJohanka Kreislová | 99 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ChloupekOndřej Chloupek | 99 | TJ Klášterec n/O. | 4:30.99 | |||||||||||||||
2 | Vilém MertaVilém Merta | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 5:05.93 | |||||||||||||||
3 | David ŠtrosDavid Štros | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5:06.30 | |||||||||||||||
4 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 5:13.75 | |||||||||||||||
5 | Martin KaislerMartin Kaisler | 00 | ASK Slavia Praha | 5:25.82 | |||||||||||||||
6 | David RudaDavid Ruda | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5:28.66 | |||||||||||||||
7 | Kryštof VidimKryštof Vidim | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5:44.72 | |||||||||||||||
8 | Jaroslav SkrčenýJaroslav Skrčený | 00 | ASK Slavia Praha | 6:20.54 | |||||||||||||||
Matyáš NachtigallMatyáš Nachtigall | 00 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KrejčíKateřina Krejčí | 00 | PSK Olymp Praha | 5:20.42 | |||||||||||||||
2 | Julie BičišťováJulie Bičišťová | 00 | PSK Olymp Praha | 5:27.27 | |||||||||||||||
3 | Anna HaškovcováAnna Haškovcová | 99 | ASK Slavia Praha | 5:34.65 | |||||||||||||||
4 | Kateřina DeutschováKateřina Deutschová | 00 | Spartak Praha 4 | 5:54.03 | |||||||||||||||
5 | Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 6:08.92 | |||||||||||||||
6 | Veronika KrálováVeronika Králová | 99 | SK Kotlářka Praha | 6:14.33 | |||||||||||||||
7 | Kateřina CísařováKateřina Císařová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 6:44.87 | |||||||||||||||
Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 10:16.6 | |||||||||||||||
2 | Jakub HercíkJakub Hercík | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10:37.8 | |||||||||||||||
3 | Matěj VišňaMatěj Višňa | 99 | SC Radotín Praha | 10:52.6 | |||||||||||||||
4 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 11:13.1 | |||||||||||||||
5 | Dalibor SládekDalibor Sládek | 99 | SK Aritma Praha | 11:19.4 | |||||||||||||||
6 | Martin VodičkaMartin Vodička | 00 | VSK Univerzita Brno | 11:23.9 | |||||||||||||||
7 | Daniel PlátekDaniel Plátek | 99 | PSK Olymp Praha | 11:24.5 | |||||||||||||||
8 | Matouš SoldátMatouš Soldát | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11:27.5 | |||||||||||||||
9 | David PolákDavid Polák | 00 | SC Radotín Praha | 11:53.7 | |||||||||||||||
10 | Benjamin VáchaBenjamin Vácha | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12:18.2 | |||||||||||||||
Dominik KezniklDominik Keznikl | 00 | VSK Univerzita Brno | DNF | ||||||||||||||||
Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka | 03 | VSK Univerzita Brno | DNF | ||||||||||||||||
Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | DNP | ||||||||||||||||
Michal ChudobaMichal Chudoba | 00 | AC Praha 1890 | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:Měřeno ručně |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 08.85 | |||||||||||||||
2 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 09.23 | |||||||||||||||
3 | Tomáš VágnerTomáš Vágner | 99 | TJ Dukla Praha | 09.35 | |||||||||||||||
4 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 10.85 | |||||||||||||||
5 | Daniel ŠašekDaniel Šašek | 00 | ASK Slavia Praha | 14.92 | |||||||||||||||
Martin SkoupýMartin Skoupý | 99 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.81 | |||||||||||||||
2 | Ondřej PřikrylOndřej Přikryl | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík | 00 | ASK Slavia Praha | 10.26 | |||||||||||||||
4 | Giovanni LavorentiGiovanni Lavorenti | 99 | ASK Slavia Praha | 10.43 | |||||||||||||||
5 | Martin ŠvehlaMartin Švehla | 00 | SK DVOJKA Praha | 12.03 | |||||||||||||||
Adam VargaAdam Varga | 00 | Atletický školní klub Mazurská | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha | 09.76 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PařízekLukáš Pařízek | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 09.92 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 10.95 | |||||||||||||||
5 | David PolákDavid Polák | 00 | SC Radotín Praha | 12.38 | |||||||||||||||
Vilém MertaVilém Merta | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Adam VymazalAdam Vymazal | 00 | ASK Slavia Praha | 09.73 | |||||||||||||||
3 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.83 | |||||||||||||||
4 | --- ------ --- | -- | SK Aktis Praha | 10.36 | |||||||||||||||
5 | Mikoláš VoborskýMikoláš Voborský | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 10.59 | |||||||||||||||
Adam KubiceAdam Kubice | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MičkaOndřej Mička | 99 | SK Kotlářka Praha | 09.65 | |||||||||||||||
2 | Filip KrálFilip Král | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 10.62 | |||||||||||||||
3 | David DobášDavid Dobáš | 00 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 10.80 | |||||||||||||||
4 | David SurjomartonoDavid Surjomartono | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 11.56 | |||||||||||||||
5 | Dan LindovskýDan Lindovský | 00 | ASK Slavia Praha | 12.93 | |||||||||||||||
Robert ŠamonilRobert Šamonil | 99 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále A (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 08.65 | |||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.77 | |||||||||||||||
4 | Ondřej PřikrylOndřej Přikryl | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.88 | |||||||||||||||
5 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 08.92 | |||||||||||||||
6 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 09.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VágnerTomáš Vágner | 99 | TJ Dukla Praha | 09.25 | |||||||||||||||
2 | Ondřej MičkaOndřej Mička | 99 | SK Kotlářka Praha | 09.62 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PařízekLukáš Pařízek | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 09.67 | |||||||||||||||
4 | Adam VymazalAdam Vymazal | 00 | ASK Slavia Praha | 09.91 | |||||||||||||||
5 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha | 09.93 | |||||||||||||||
6 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 09.41 | |||||||||||||||
2 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.17 | |||||||||||||||
3 | Adéla ZindulkováAdéla Zindulková | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.58 | |||||||||||||||
4 | Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková | 00 | ASK Slavia Praha | 10.90 | |||||||||||||||
5 | Nikola TopolováNikola Topolová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.40 | |||||||||||||||
Marie BenešováMarie Benešová | 00 | ŠAK Novoborská Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.51 | |||||||||||||||
2 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 10.36 | |||||||||||||||
3 | Vlasta PaďourováVlasta Paďourová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.10 | |||||||||||||||
4 | Eliška KarolováEliška Karolová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.20 | |||||||||||||||
5 | Kristýna CoufalováKristýna Coufalová | 00 | ASK Slavia Praha | 11.65 | |||||||||||||||
Veronika ValešováVeronika Valešová | 00 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HolasováBarbora Holasová | 00 | ASK Slavia Praha | DNP | |||||||||||||||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.79 | |||||||||||||||
3 | Nicole BurgetováNicole Burgetová | 00 | TJ Dukla Praha | 10.45 | |||||||||||||||
4 | Karolína UhrováKarolína Uhrová | 99 | SK Kotlářka Praha | 10.89 | |||||||||||||||
5 | Dominika WollmanováDominika Wollmanová | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.41 | |||||||||||||||
6 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 11.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.07 | |||||||||||||||
2 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 10.35 | |||||||||||||||
3 | Tereza ProkelováTereza Prokelová | 00 | SK Kotlářka Praha | 11.39 | |||||||||||||||
4 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.57 | |||||||||||||||
5 | Kamila PitřincováKamila Pitřincová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 11.98 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 10.10 | |||||||||||||||
2 | Johana JamriškováJohana Jamrišková | 99 | A. C. Sparta Praha | 10.95 | |||||||||||||||
3 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.23 | |||||||||||||||
4 | Michaela PistorováMichaela Pistorová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.14 | |||||||||||||||
Kateřina JanotováKateřina Janotová | 00 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále A (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 09.33 | |||||||||||||||
2 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.37 | |||||||||||||||
3 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 09.71 | |||||||||||||||
4 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.02 | |||||||||||||||
5 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.11 | |||||||||||||||
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole BurgetováNicole Burgetová | 00 | TJ Dukla Praha | 10.20 | |||||||||||||||
2 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 10.33 | |||||||||||||||
3 | Adéla ZindulkováAdéla Zindulková | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.36 | |||||||||||||||
4 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 10.37 | |||||||||||||||
5 | Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková | 00 | ASK Slavia Praha | 10.96 | |||||||||||||||
6 | Karolína UhrováKarolína Uhrová | 99 | SK Kotlářka Praha | 11.35 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 300 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pekárek, Burski, Dvořák, Petřík Pekárek, Burski, Dvořák, Petřík | ASK Slavia Praha | 2:44.86 | ||||||||||||||||
2 | Fulyarov, Uhlíř, Zavřel, Maček Fulyarov, Uhlíř, Zavřel, Maček | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:47.82 | ||||||||||||||||
3 | Nevole, Prozr, Pavlica, Brom Nevole, Prozr, Pavlica, Brom | Spartak Praha 4 | 2:50.32 | ||||||||||||||||
4 | Vávra, Čečetka, Procházka, Vavroch Vávra, Čečetka, Procházka, Vavroch | TJ Dukla Praha | 2:53.15 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 2 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vevera, Marcinčík, Surjomartono, Hampel Vevera, Marcinčík, Surjomartono, Hampel | Atletický školní klub Mazurská | 2:51.31 | ||||||||||||||||
2 | Buňat, Pařízek, Král, Dobáš Buňat, Pařízek, Král, Dobáš | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2:56.54 | ||||||||||||||||
3 | Komárek, Hanzlík, Nedvídek, Metz Komárek, Hanzlík, Nedvídek, Metz | ASK Slavia Praha | 3:06.09 | ||||||||||||||||
4 | Voborský, Soldát, Merta, Rada Voborský, Soldát, Merta, Rada | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 3:06.96 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 3 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavinger, Dufek, Gondek, Dvořák Pavinger, Dufek, Gondek, Dvořák | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:00.57 | ||||||||||||||||
2 | Michal, Pešta, Blažek, Kotík Michal, Pešta, Blažek, Kotík | Spartak Praha 4 | 3:12.86 | ||||||||||||||||
3 | Šašek, Dvořák, Lavorenti, Vymazal Šašek, Dvořák, Lavorenti, Vymazal | ASK Slavia Praha | 3:14.51 | ||||||||||||||||
4 | Babica, Seidel, Tuček, Kostka Babica, Seidel, Tuček, Kostka | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:15.48 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 300 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dostálová, Duchoňová, Jarošová, Kolingerová Dostálová, Duchoňová, Jarošová, Kolingerová | ASK Slavia Praha | 2:58.83 | ||||||||||||||||
2 | Maštalířová, Háčková, Krátká, Turnerová Maštalířová, Háčková, Krátká, Turnerová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:04.47 | ||||||||||||||||
3 | Macková, Burgetová, Bouší, Řežábková Macková, Burgetová, Bouší, Řežábková | TJ Dukla Praha | 3:11.26 | ||||||||||||||||
4 | Chaloupecká, Bútorová, Fialová L., Králová Chaloupecká, Bútorová, Fialová L., Králová | SK Kotlářka Praha | 3:11.56 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 2 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořáková, Marešová, Vykoupilová, Treglerová Dvořáková, Marešová, Vykoupilová, Treglerová | ASK Slavia Praha | 3:07.45 | ||||||||||||||||
2 | Šimková, Hájková, Konejlová, Floriánová Šimková, Hájková, Konejlová, Floriánová | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3:10.56 | ||||||||||||||||
3 | Voborská, Neubauerová, Rroa, Patočková Voborská, Neubauerová, Rroa, Patočková | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 3:10.78 | ||||||||||||||||
4 | Kašparová, Rozhyna, Piliárová, Jehličková Kašparová, Rozhyna, Piliárová, Jehličková | Univerzitní sportovní klub ... | 3:10.96 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 3 (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoffmanová, Křížová, Michálková, Sládková Hoffmanová, Křížová, Michálková, Sládková | ASK Slavia Praha | 3:18.03 | ||||||||||||||||
2 | Tiplicová, Paďourová, Tomášková, Topolová Tiplicová, Paďourová, Tomášková, Topolová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:20.75 | ||||||||||||||||
3 | Martínková, Denisová, Weiserová, Zindulková Martínková, Denisová, Weiserová, Zindulková | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:21.76 | ||||||||||||||||
4 | Šímová, Brečkayová, Elmerová, Štoglová Šímová, Brečkayová, Elmerová, Štoglová | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 3:28.53 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.351.401.451.501.53 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 1.62 | ||||||||||||||||
1 |
Matěj VeveraMatěj Vevera
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 1.62 | ||||||||||||||||
2 |
Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 1.62 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia Praha |
99 | 1.56 | ||||||||||||||||
5 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 1.53 | ||||||||||||||||
5 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 1.53 | ||||||||||||||||
7 |
Michael OlšavskýMichael Olšavský
SK Aktis Praha |
99 | 1.50 | ||||||||||||||||
8 |
David DuranDavid Duran
AC Praha 1890 |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
8 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
10 |
Šimon SoldátŠimon Soldát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 1.40 | ||||||||||||||||
11 |
Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 1.35 | ||||||||||||||||
11 |
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
Marek HořčičkaMarek Hořčička
ASK Slavia Praha |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Václav SeckýVáclav Secký
ASK Slavia Praha |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš NejedlíkTomáš Nejedlík
SK Kotlářka Praha |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Martin ZmeškalMartin Zmeškal
ASK Slavia Praha |
00 | DNN | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.251.301.351.401.43 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
SK DVOJKA Praha |
99 | 1.55 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.55 | ||||||||||||||||
3 |
Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín Praha |
99 | 1.52 | ||||||||||||||||
4 |
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha |
00 | 1.52 | ||||||||||||||||
5 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 1.46 | ||||||||||||||||
6 |
Marika VávrováMarika Vávrová
ASK Slavia Praha |
00 | 1.40 | ||||||||||||||||
7 |
Lucie HáčkováLucie Háčková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
8 |
Kamila PitřincováKamila Pitřincová
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
9 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO Kladno |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
10 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka Praha |
99 | 1.30 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla JančálkováAdéla Jančálková
ASK Slavia Praha |
00 | |||||||||||||||||
13 |
Tereza HulákováTereza Huláková
A. C. Sparta Praha |
00 | |||||||||||||||||
14 |
Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia Praha |
00 | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.102.202.302.40 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 3.20 | ||||||||||||||||
2 |
Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 3.10 | ||||||||||||||||
3 |
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika Jihlava |
99 | 3.00 | ||||||||||||||||
4 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 2.40 | ||||||||||||||||
5 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 2.30 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2.20 | ||||||||||||||||
Jan HermanJan Herman
ASK Slavia Praha |
99 | DNN | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.902.002.102.152.20 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 3.45 | ||||||||||||||||
2 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 2.80 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 2.40 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie ChoděrováLucie Choděrová
Spartak Praha 4 |
99 | 1.90 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 5.90 | ||||||||||||||||
2 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 5.56 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj ŠachMatěj Šach
SK Kotlářka Praha |
99 | 5.35 | ||||||||||||||||
4 |
Pavel PetříkPavel Petřík
ASK Slavia Praha |
99 | 5.32 | ||||||||||||||||
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 5.32 | |||||||||||||||||
6 |
Pavel JanečekPavel Janeček
SK Aritma Praha |
99 | 5.20 | ||||||||||||||||
7 |
Ondřej TučekOndřej Tuček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 4.96 | ||||||||||||||||
8 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha |
00 | 4.86 | ||||||||||||||||
9 |
Giovanni LavorentiGiovanni Lavorenti
ASK Slavia Praha |
99 | 4.74 | ||||||||||||||||
10 |
Maciej GorskiMaciej Gorski
A. C. Sparta Praha |
00 | 4.70 | ||||||||||||||||
11 |
Vít MarcinčíkVít Marcinčík
Atletický školní klub Mazurská |
00 | 4.58 | ||||||||||||||||
12 |
Richard MetzRichard Metz
ASK Slavia Praha |
99 | 4.54 | ||||||||||||||||
Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp Praha |
00 | 4.54 | |||||||||||||||||
14 |
Adam VymazalAdam Vymazal
ASK Slavia Praha |
00 | 4.46 | ||||||||||||||||
15 |
Patrik PelcPatrik Pelc
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 4.25 | ||||||||||||||||
16 |
Dan DvořákDan Dvořák
ASK Slavia Praha |
00 | 3.41 | ||||||||||||||||
Oliver AndrleOliver Andrle
ASK Slavia Praha |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Jan SkopecJan Skopec
SK Kotlářka Praha |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Jan RákosníkJan Rákosník
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Robert ŠamonilRobert Šamonil
ASK Slavia Praha |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub KarafiátJakub Karafiát
ASK Slavia Praha |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 14.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4 |
00 | 5.19 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.97 | ||||||||||||||||
3 |
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.79 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.74 | ||||||||||||||||
5 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.68 | ||||||||||||||||
6 |
Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.65 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.52 | ||||||||||||||||
8 |
Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.47 | ||||||||||||||||
9 |
Šárka HájkováŠárka Hájková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 4.42 | ||||||||||||||||
10 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 4.32 | ||||||||||||||||
11 |
Kristýna KunickáKristýna Kunická
PSK Olymp Praha |
99 | 4.30 | ||||||||||||||||
12 |
Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 4.28 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie ŠimkováLucie Šimková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 4.27 | ||||||||||||||||
14 |
Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.25 | ||||||||||||||||
15 |
Tereza BútorováTereza Bútorová
SK Kotlářka Praha |
99 | 4.20 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 4.14 | ||||||||||||||||
17 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka Praha |
99 | 4.11 | ||||||||||||||||
18 |
Iveta RadnickáIveta Radnická
ASK Slavia Praha |
00 | 4.01 | ||||||||||||||||
19 |
Tereza HulákováTereza Huláková
A. C. Sparta Praha |
00 | 3.90 | ||||||||||||||||
20 |
Nikola TopolováNikola Topolová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 3.86 | ||||||||||||||||
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka Praha |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Kateřina FloriánováKateřina Floriánová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 11.38 | ||||||||||||||||
2 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 10.98 | ||||||||||||||||
3 |
Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 10.19 | ||||||||||||||||
4 |
Karla FouaniKarla Fouani
ASK Slavia Praha |
99 | 10.12 | ||||||||||||||||
5 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 09.68 | ||||||||||||||||
6 |
Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 09.29 | ||||||||||||||||
7 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 09.01 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 08.82 | ||||||||||||||||
9 |
Aneta KopeckáAneta Kopecká
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 08.64 | ||||||||||||||||
10 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 08.46 | ||||||||||||||||
11 |
Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha |
00 | 08.16 | ||||||||||||||||
12 |
Agáta VágnerováAgáta Vágnerová
ASK Slavia Praha |
00 | 08.06 | ||||||||||||||||
13 |
Veronika ChvostováVeronika Chvostová
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 08.04 | ||||||||||||||||
14 |
Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 07.90 | ||||||||||||||||
15 |
Lea ŽáčkováLea Žáčková
ASK Slavia Praha |
00 | 07.57 | ||||||||||||||||
16 |
Kristýna HavlákováKristýna Havláková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 07.51 | ||||||||||||||||
17 |
Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
SK Kotlářka Praha |
00 | 07.42 | ||||||||||||||||
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 07.42 | |||||||||||||||||
19 |
Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 07.13 | ||||||||||||||||
20 |
Marie HochmanováMarie Hochmanová
AC Praha 1890 |
99 | 06.94 | ||||||||||||||||
21 |
Alina DenisováAlina Denisová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 06.09 | ||||||||||||||||
Tereza MrózkováTereza Mrózková
ASK Slavia Praha |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (čt, 13.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 13.24 | ||||||||||||||||
2 |
Hynek HampelHynek Hampel
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 12.52 | ||||||||||||||||
3 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 12.25 | ||||||||||||||||
4 |
Dominik DufekDominik Dufek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 11.75 | ||||||||||||||||
Matěj VeveraMatěj Vevera
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 11.75 | |||||||||||||||||
6 |
Martin MelmukaMartin Melmuka
ASK Slavia Praha |
99 | 11.73 | ||||||||||||||||
7 |
Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia Praha |
99 | 11.23 | ||||||||||||||||
8 |
Jiří ŠindelářJiří Šindelář
SC Radotín Praha |
99 | 10.31 | ||||||||||||||||
9 |
Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 09.97 | ||||||||||||||||
10 |
Jan HermanJan Herman
ASK Slavia Praha |
99 | 09.86 | ||||||||||||||||
11 |
Jakub KarafiátJakub Karafiát
ASK Slavia Praha |
99 | 09.60 | ||||||||||||||||
12 |
Milan GondekMilan Gondek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 09.17 | ||||||||||||||||
13 |
Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 09.11 | ||||||||||||||||
14 |
Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia Praha |
99 | 08.72 | ||||||||||||||||
15 |
Josef TůmaJosef Tůma
SK DVOJKA Praha |
00 | 08.47 | ||||||||||||||||
16 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 08.32 | ||||||||||||||||
17 |
František FrancFrantišek Franc
Spartak Praha 4 |
00 | 08.20 | ||||||||||||||||
18 |
Martin ZmeškalMartin Zmeškal
ASK Slavia Praha |
00 | 07.89 | ||||||||||||||||
19 |
Filip JakšaFilip Jakša
SK Aktis Praha |
00 | 07.86 | ||||||||||||||||
20 |
Marek MachMarek Mach
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 07.53 | ||||||||||||||||
21 |
Matouš SoldátMatouš Soldát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 07.49 | ||||||||||||||||
Richard MuchaRichard Mucha
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš NejedlíkTomáš Nejedlík
SK Kotlářka Praha |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Michal VacekMichal Vacek
ASK Slavia Praha |
00 | DNPO | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |