Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Olomouckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Olomouc (14. 2. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK Přerov SK Přerov 07.68
2 Adam KrejčířAdam Krejčíř 99 SK Přerov SK Přerov 07.76
3 Dalibor GachoDalibor Gacho 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 07.86
4 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.24
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LangTomáš Lang 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.24
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.54
Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 AK Olomouc AK Olomouc DQ
Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Poznámky:
Dq dle pravidla
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TymJan Tym 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.33
2 Adam KopecAdam Kopec 99 SK Přerov SK Přerov 08.37
3 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 00 AC Prostějov AC Prostějov 08.47
Šimon HronŠimon Hron 99 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BílekLukáš Bílek 99 AC Prostějov AC Prostějov 08.40
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 SK Hranice SK Hranice 09.05
3 Martin ZávoraMartin Závora 00 SK Hranice SK Hranice 09.53
Petr KoutnýPetr Koutný 00 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš WinklerLukáš Winkler 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.10
2 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.28
3 Tony RichterTony Richter 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.32
Patrik RampaPatrik Rampa 00 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrečmajerJan Krečmajer 00 AK Olomouc AK Olomouc 08.89
2 Jan ProcházkaJan Procházka 99 AK Olomouc AK Olomouc 09.15
3 Matouš JurčaMatouš Jurča 00 AK Šternberk AK Šternberk 09.36
Martin KutilMartin Kutil 99 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK Olomouc AK Olomouc 07.89
2 Matyáš MatlerMatyáš Matler 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.22
3 Jakub VyhlídalJakub Vyhlídal 00 AC Prostějov AC Prostějov 09.44
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK Přerov SK Přerov 07.71
2 Adam KrejčířAdam Krejčíř 99 SK Přerov SK Přerov 07.76
3 Dalibor GachoDalibor Gacho 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 07.84
Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš WinklerLukáš Winkler 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.16
2 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.17
3 Tomáš LangTomáš Lang 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.24
4 Matyáš MatlerMatyáš Matler 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.24
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MátlDominik Mátl 01 AC Prostějov AC Prostějov 08.64
2 Josef DobešJosef Dobeš 01 AK Olomouc AK Olomouc 08.71
3 Petr GedeonPetr Gedeon 02 AK Šternberk AK Šternberk 08.84
4 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.18
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František RezekFrantišek Rezek 01 SK Přerov SK Přerov 08.92
2 Radim PlškoRadim Plško 01 SK Přerov SK Přerov 09.03
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.16
4 Filip StachFilip Stach 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.35
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ProkopJan Prokop 01 AK Olomouc AK Olomouc 08.95
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk AK Šternberk 09.28
3 Zdeněk StránskýZdeněk Stránský 00 AK Olomouc AK Olomouc 09.71
4 Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý 01 AC Prostějov AC Prostějov 10.63
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk AK Šternberk 09.50
2 Tomáš DostálekTomáš Dostálek 02 AC Prostějov AC Prostějov 09.73
3 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 AC Prostějov AC Prostějov 10.24
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj GrulichMatěj Grulich 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.49
2 Filip SchusterFilip Schuster 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.58
3 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK Šternberk AK Šternberk 10.50
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MátlDominik Mátl 01 AC Prostějov AC Prostějov 08.62
2 Josef DobešJosef Dobeš 01 AK Olomouc AK Olomouc 08.64
3 Petr GedeonPetr Gedeon 02 AK Šternberk AK Šternberk 08.64
4 František RezekFrantišek Rezek 01 SK Přerov SK Přerov 09.06
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ProkopJan Prokop 01 AK Olomouc AK Olomouc 08.73
2 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 AK Olomouc AK Olomouc 08.79
3 Radim PlškoRadim Plško 01 SK Přerov SK Přerov 09.06
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.12
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.33
2 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.56
3 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.65
4 Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.72
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Olomouc AK Olomouc 08.61
2 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK Přerov SK Přerov 08.68
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK Přerov SK Přerov 08.87
4 Eva SmítalováEva Smítalová 00 AC Prostějov AC Prostějov 08.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.65
2 Eliška VrábelováEliška Vrábelová 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.85
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK Přerov SK Přerov 08.90
Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DusováVeronika Dusová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.96
2 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK Přerov SK Přerov 09.13
3 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 SK Přerov SK Přerov 09.46
4 Karolína DoleželováKarolína Doleželová 00 AC Prostějov AC Prostějov 09.58
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol VencováNikol Vencová 00 AK Olomouc AK Olomouc 09.40
2 Nikol BenešováNikol Benešová 00 SK Hranice SK Hranice 09.46
3 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK Šternberk AK Šternberk 09.54
4 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK Hranice SK Hranice 09.58
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MandátováNatálie Mandátová 00 SK Přerov SK Přerov 09.75
2 Jitka CaletkováJitka Caletková 00 SK Přerov SK Přerov 09.86
3 Lada ZapletalováLada Zapletalová 00 SK Přerov SK Přerov 09.94
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk AK Šternberk 09.19
2 Alena KrčkováAlena Krčková 99 AK Olomouc AK Olomouc 09.25
3 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 99 AK Olomouc AK Olomouc 09.89
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK Šternberk AK Šternberk 08.97
2 Markéta KučerováMarkéta Kučerová 99 AK Olomouc AK Olomouc 09.40
Alžběta HomolováAlžběta Homolová 99 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.37
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Olomouc AK Olomouc 08.51
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.58
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.66
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.61
2 Eliška VrábelováEliška Vrábelová 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.73
3 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK Přerov SK Přerov 08.76
Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna JenčkeAnna Jenčke 01 AK Olomouc AK Olomouc 08.97
2 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK Šternberk AK Šternberk 09.17
3 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK Přerov SK Přerov 09.19
4 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ Uničov TJ Uničov 09.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ŠvecováSimona Švecová 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.48
2 Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.67
3 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK Šternberk AK Šternberk 09.83
4 Marie CaletkováMarie Caletková 01 SK Přerov SK Přerov 11.02
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Prostějov AC Prostějov 08.95
2 Terezie NovákováTerezie Nováková 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.35
3 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC Prostějov AC Prostějov 10.09
4 Stela MičevaStela Mičeva 01 AK Olomouc AK Olomouc 10.23
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona VoráčováLeona Voráčová 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.23
2 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.62
3 Anita MarákováAnita Maráková 02 AC Prostějov AC Prostějov 09.85
4 Valerie ChlíbkováValerie Chlíbková 01 AK Olomouc AK Olomouc 10.15
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK Šternberk AK Šternberk 09.57
2 Karolína HerníkováKarolína Herníková 02 AC Prostějov AC Prostějov 09.68
3 Veronika HiemerováVeronika Hiemerová 02 AC Prostějov AC Prostějov 09.75
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC Prostějov AC Prostějov 09.32
2 Natálie VařekováNatálie Vařeková 01 AC Prostějov AC Prostějov 10.66
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna JenčkeAnna Jenčke 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.01
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Prostějov AC Prostějov 09.15
3 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK Přerov SK Přerov 09.16
4 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK Šternberk AK Šternberk 09.21
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC Prostějov AC Prostějov 09.14
2 Leona VoráčováLeona Voráčová 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.32
3 Terezie NovákováTerezie Nováková 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.39
4 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ Uničov TJ Uničov 09.40
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Martin KonečnýMartin Konečný 99 AK Olomouc AK Olomouc 2:28.80
2 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 AK Olomouc AK Olomouc 2:29.15
3 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 AK Olomouc AK Olomouc 2:33.36
4 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník 00 AK Šternberk AK Šternberk 2:35.99
5 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 AK Olomouc AK Olomouc 2:37.92
6 Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek 99 AK Olomouc AK Olomouc 2:42.27
7 Jan KosekJan Kosek 99 AC Prostějov AC Prostějov 2:43.85
8 Marek VejchodaMarek Vejchoda 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:44.74
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 SK Hranice SK Hranice 2:47.60
10 Antonín KoryťákAntonín Koryťák 00 AK Šternberk AK Šternberk 2:48.07
11 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 00 AC Prostějov AC Prostějov 2:48.76
12 Matouš JurčaMatouš Jurča 00 AK Šternberk AK Šternberk 2:51.56
13 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 SK Přerov SK Přerov 2:52.18
14 Martin ZávoraMartin Závora 00 SK Hranice SK Hranice 2:53.31
15 Pavel KosekPavel Kosek 99 AC Prostějov AC Prostějov 2:53.57
16 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK Přerov SK Přerov 2:57.66
Celkem 16 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Martin GogelaMartin Gogela 01 AK Olomouc AK Olomouc 2:36.61
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK Olomouc AK Olomouc 2:40.37
3 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk AK Šternberk 2:46.68
4 Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk AK Šternberk 2:48.61
5 Matěj GrulichMatěj Grulich 01 AC Prostějov AC Prostějov 2:51.03
6 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk AK Šternberk 2:54.75
7 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk AK Šternberk 3:01.43
8 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk AK Šternberk 3:05.40
9 Vojtěch KapounekVojtěch Kapounek 01 AC Prostějov AC Prostějov 3:16.85
10 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 AC Prostějov AC Prostějov 3:17.80
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK Šternberk AK Šternberk 2:43.72
2 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk AK Šternberk 2:44.32
3 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK Šternberk AK Šternberk 2:47.26
4 Veronika DusováVeronika Dusová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:52.84
5 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 SK Přerov SK Přerov 3:22.91
Zdeňka PikartováZdeňka Pikartová 00 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Prostějov AC Prostějov 2:53.93
2 Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová 01 AK Olomouc AK Olomouc 2:57.02
3 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová 02 AC Prostějov AC Prostějov 3:06.38
4 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC Prostějov AC Prostějov 3:08.23
5 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ Uničov TJ Uničov 3:09.59
6 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC Prostějov AC Prostějov 3:11.49
7 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK Šternberk AK Šternberk 3:12.30
8 Hanna LosertHanna Losert 01 AK Olomouc AK Olomouc 3:14.25
9 Simona ŠvecováSimona Švecová 01 AC Prostějov AC Prostějov 3:18.18
Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK Šternberk AK Šternberk DNP
Celkem 10 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.46
2 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.72
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK Olomouc AK Olomouc 09.34
4 Martin OdstrčilMartin Odstrčil 99 AK Olomouc AK Olomouc 10.10
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK Přerov SK Přerov 09.23
2 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.40
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.29
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor GachoDalibor Gacho 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.06
2 Tomáš LangTomáš Lang 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.34
Celkem 2 závodníků
Rozběh 4 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK Olomouc AK Olomouc 09.97
2 Adam KopecAdam Kopec 99 SK Přerov SK Přerov 09.99
3 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 00 AC Prostějov AC Prostějov 10.50
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.44
2 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.68
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK Přerov SK Přerov 08.99
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK Olomouc AK Olomouc 09.10
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KopecAdam Kopec 99 SK Přerov SK Přerov 09.70
2 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.71
3 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK Olomouc AK Olomouc 09.82
4 Dalibor GachoDalibor Gacho 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.91
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MátlDominik Mátl 01 AC Prostějov AC Prostějov 10.49
2 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 AK Olomouc AK Olomouc 10.51
3 Jakub VotavaJakub Votava 01 AC Prostějov AC Prostějov 13.02
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 AC Prostějov AC Prostějov 13.14
2 Vojtěch KapounekVojtěch Kapounek 01 AC Prostějov AC Prostějov 14.04
3 Jakub HorákJakub Horák 01 AC Prostějov AC Prostějov 14.63
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 AK Olomouc AK Olomouc 10.18
2 Dominik MátlDominik Mátl 01 AC Prostějov AC Prostějov 10.25
3 Jakub VotavaJakub Votava 01 AC Prostějov AC Prostějov 12.42
4 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 AC Prostějov AC Prostějov 13.16
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC Prostějov AC Prostějov 11.37
2 Simona ŠvecováSimona Švecová 01 AC Prostějov AC Prostějov 12.76
3 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová 02 AC Prostějov AC Prostějov 12.83
4 Natálie VařekováNatálie Vařeková 01 AC Prostějov AC Prostějov 12.92
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová 02 AC Prostějov AC Prostějov 14.08
2 Kateřina ŠvalbováKateřina Švalbová 01 AC Prostějov AC Prostějov 14.56
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Prostějov AC Prostějov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC Prostějov AC Prostějov 11.08
2 Natálie VařekováNatálie Vařeková 01 AC Prostějov AC Prostějov 12.38
3 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová 02 AC Prostějov AC Prostějov 13.02
4 Simona ŠvecováSimona Švecová 01 AC Prostějov AC Prostějov 20.04
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK Olomouc AK Olomouc 09.62
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Olomouc AK Olomouc 09.72
3 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.06
4 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 AC Prostějov AC Prostějov 10.40
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK Přerov SK Přerov 10.50
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.56
Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC Prostějov AC Prostějov DNP
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK Přerov SK Přerov 10.42
2 Karolína DoleželováKarolína Doleželová 00 AC Prostějov AC Prostějov 11.16
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK Přerov SK Přerov 11.34
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC Prostějov AC Prostějov 11.36
2 Lada ZapletalováLada Zapletalová 00 SK Přerov SK Přerov 12.06
3 Monika DvořákováMonika Dvořáková 00 AC Prostějov AC Prostějov 12.92
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 AC Prostějov AC Prostějov 09.63
2 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK Olomouc AK Olomouc 09.86
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Olomouc AK Olomouc 10.03
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK Přerov SK Přerov 10.72
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DoleželováKarolína Doleželová 00 AC Prostějov AC Prostějov 11.04
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.33
3 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK Přerov SK Přerov 11.36
Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK Přerov SK Přerov DNP
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.78
1 Filip SloukaFilip Slouka
AC Prostějov AC Prostějov
99 1.75 OOOOXOOOXXX
2 Jiří LátalJiří Látal
AK Olomouc AK Olomouc
99 1.72 OOOOXOXXX
3 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK Olomouc AK Olomouc
99 1.69 OOOXOOXOXXX
4 Martin KonečnýMartin Konečný
AK Olomouc AK Olomouc
99 1.63 OOXXOXXX
5 Tony RichterTony Richter
AK Olomouc AK Olomouc
99 1.50 OOOOXXX
6 František MužnýFrantišek Mužný
AK Olomouc AK Olomouc
99 1.50 OOXOOXXX
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.55
1 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.50 OOOOOOOXXX
2= Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.30 OOOXXX
2= Vojtěch KapounekVojtěch Kapounek
AC Prostějov AC Prostějov
01 1.30 OOOXXX
2= Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.30 OOOXXX
5 Matěj GrulichMatěj Grulich
AC Prostějov AC Prostějov
01 1.25 XOOXXX
6 Adam DohnalAdam Dohnal
AK Šternberk AK Šternberk
02 XXX
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.58
1 Pavla MeidlováPavla Meidlová
AC Prostějov AC Prostějov
99 1.55 -----XOOOXOOOXXOXXX
2 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC Prostějov AC Prostějov
00 1.49 --OOOOOOXOXOXXX
3 Karolína KlímováKarolína Klímová
AC Prostějov AC Prostějov
99 1.43 OOOOOOOOXXX
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK Přerov SK Přerov
00 1.35 ---OXOOXXX
5 Eliška GrmelováEliška Grmelová
AC Prostějov AC Prostějov
99 1.30 --OOXOXXX
6 Petra ParobkováPetra Parobková
AC Prostějov AC Prostějov
00 1.25 OOOOXXX
7= Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC Prostějov AC Prostějov
00 1.20 OOOXXX
7= Nikol VencováNikol Vencová
AK Olomouc AK Olomouc
00 1.20 OOOXXX
7= Valerie SucháValerie Suchá
AK Olomouc AK Olomouc
00 1.20 OOOXXX
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.49
1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.46 ---OOOOOOXXX
2 Terezie NovákováTerezie Nováková
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.35 OOOOXXOOXXX
3 Natálie VařekováNatálie Vařeková
AC Prostějov AC Prostějov
01 1.25 OOXOOXXX
4= Anna JenčkeAnna Jenčke
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.25 OOOXOXXX
4= Valerie ChlíbkováValerie Chlíbková
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.25 OOOXOXXX
6 Karolína HerníkováKarolína Herníková
AC Prostějov AC Prostějov
02 1.20 OXOOXXX
7 Adéla BáťkováAdéla Báťková
AC Prostějov AC Prostějov
02 1.20 OXOXOXXX
8 Barbora MalíkováBarbora Malíková
AC Prostějov AC Prostějov
01 1.20 OXOXXOXXX
9 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová
AC Prostějov AC Prostějov
02 1.15 OXOXXX
10 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
AC Prostějov AC Prostějov
02 1.15 OXXOXXX
11 Kateřina ŠvalbováKateřina Švalbová
AC Prostějov AC Prostějov
01 1.10 XXOXXX
12 Anita MarákováAnita Maráková
AC Prostějov AC Prostějov
02 XXX
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK Olomouc AK Olomouc
99 6.28 X6.116.286.285.97-6.26
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc AK Olomouc
00 5.90 5.605.705.905.905.68-X
3 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK Olomouc AK Olomouc
99 5.55 5.555.305.405.555.373.69-
4 Dalibor GachoDalibor Gacho
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 5.41 5.334.865.415.415.215.195.14
5 Filip HavlíčekFilip Havlíček
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 5.27 4.784.724.774.78X4.885.27
6 Adam KrejčířAdam Krejčíř
SK Přerov SK Přerov
99 5.05 4.434.104.044.435.035.054.51
7 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 4.80 4.704.484.584.704.804.394.19
8 Matyáš MatlerMatyáš Matler
AK Olomouc AK Olomouc
99 4.67 4.67X3.474.674.534.664.48
9 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC Prostějov AC Prostějov
00 4.35 4.354.304.124.35
10 Adam KopecAdam Kopec
SK Přerov SK Přerov
99 4.27 4.094.273.924.27
11 Jan ProcházkaJan Procházka
AK Olomouc AK Olomouc
99 4.15 4.15X4.114.15
12 Jakub VyhlídalJakub Vyhlídal
AC Prostějov AC Prostějov
00 3.77 XX3.773.77
13 Marek HlobilMarek Hlobil
AK Olomouc AK Olomouc
00 2.94 X2.94X2.94
Šimon HronŠimon Hron
AK Olomouc AK Olomouc
99 0 0
Filip SloukaFilip Slouka
AC Prostějov AC Prostějov
99 0 0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.54 4.504.544.374.544.473.973.95
2 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.45 4.123.933.984.123.934.354.45
3 Jan ProkopJan Prokop
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.34 X4.16X4.16X4.344.17
4 Petr GedeonPetr Gedeon
AK Šternberk AK Šternberk
02 4.21 4.033.254.194.193.984.024.21
5 Zdeněk StránskýZdeněk Stránský
AK Olomouc AK Olomouc
00 4.21 XX4.074.073.53X4.21
6 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.15 3.813.76-3.814.154.023.61
7 Lukáš NovákLukáš Novák
AK Olomouc AK Olomouc
01 3.90 3.823.783.533.823.653.733.90
8 Tomáš DostálekTomáš Dostálek
AC Prostějov AC Prostějov
02 3.71 3.653.713.463.71
9 Filip SchusterFilip Schuster
AC Prostějov AC Prostějov
01 3.69 X3.693.283.69
10 František RezekFrantišek Rezek
SK Přerov SK Přerov
01 3.64 3.643.523.533.64
11 Ondřej ZenglerOndřej Zengler
AK Olomouc AK Olomouc
01 3.57 X3.573.243.57
12 Jakub VotavaJakub Votava
AC Prostějov AC Prostějov
01 3.24 3.173.243.233.24
13 Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý
AC Prostějov AC Prostějov
01 2.73 2.732.562.582.73
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Olomouc AK Olomouc
99 5.21 4.605.21X5.215.185.085.16
2 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK Olomouc AK Olomouc
99 4.81 X4.70X4.704.514.81X
3 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
AC Prostějov AC Prostějov
99 4.39 X4.32X4.32X4.344.39
4 Hana TrundováHana Trundová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 4.30 4.304.22X4.30XXX
5 Eliška VrábelováEliška Vrábelová
AK Olomouc AK Olomouc
99 4.30 4.164.304.054.303.993.813.81
6 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK Přerov SK Přerov
00 4.29 3.844.034.294.294.06XX
7 Aneta KuželováAneta Kuželová
AC Prostějov AC Prostějov
00 4.24 4.114.194.124.193.913.804.24
8 Eliška GrmelováEliška Grmelová
AC Prostějov AC Prostějov
99 3.95 3.93XX3.93XX3.95
9 Eva SmítalováEva Smítalová
AC Prostějov AC Prostějov
00 3.75 3.633.753.563.75
10 Valerie SucháValerie Suchá
AK Olomouc AK Olomouc
00 3.71 3.263.673.713.71
11 Nikol VencováNikol Vencová
AK Olomouc AK Olomouc
00 3.65 3.653.523.433.65
12 Nikol BenešováNikol Benešová
SK Hranice SK Hranice
00 3.64 3.383.483.643.64
13 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová
SK Hranice SK Hranice
00 3.61 3.333.613.363.61
14 Karolína BauerováKarolína Bauerová
AK Olomouc AK Olomouc
99 3.57 X3.57X3.57
15 Gabriela ZavřelováGabriela Zavřelová
AK Olomouc AK Olomouc
00 3.40 3.402.57X3.40
16 Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK Přerov SK Přerov
00 3.16 X3.16X3.16
17 Anna PalinkováAnna Palinková
AK Olomouc AK Olomouc
00 2.93 X2.932.862.93
Alena KrčkováAlena Krčková
AK Olomouc AK Olomouc
99 0 0
Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AK Olomouc AK Olomouc
99 0 0
Denisa PrachařováDenisa Prachařová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 0 0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna JenčkeAnna Jenčke
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.25 3.864.253.944.253.954.063.85
2 Veronika BudařováVeronika Budařová
SK Přerov SK Přerov
01 4.00 4.003.973.894.003.94X3.35
3 Alena DohnálkováAlena Dohnálková
AK Olomouc AK Olomouc
01 3.94 3.423.633.943.943.653.823.54
4 Tereza MarkováTereza Marková
AK Olomouc AK Olomouc
01 3.93 3.893.883.933.933.723.64-
5 Kateřina KlimkováKateřina Klimková
AK Olomouc AK Olomouc
01 3.91 X3.91X3.913.88X3.58
6 Leona VoráčováLeona Voráčová
AC Prostějov AC Prostějov
01 3.83 3.833.81X3.83XXX
7 Michaela VondrkováMichaela Vondrková
AK Olomouc AK Olomouc
01 3.72 3.313.723.643.723.523.633.25
8 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
AC Prostějov AC Prostějov
02 3.66 3.542.883.593.593.543.663.45
9 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová
TJ Uničov TJ Uničov
01 3.54 3.543.412.983.54
10 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová
AK Šternberk AK Šternberk
02 3.50 2.943.373.503.50
11 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK Šternberk AK Šternberk
02 3.22 3.22X3.223.22
12 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC Prostějov AC Prostějov
02 3.21 XX3.213.21
13 Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová
AC Prostějov AC Prostějov
01 3.16 3.083.163.053.16
14 Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC Prostějov AC Prostějov
02 2.79 2.642.792.692.79
15 Adéla BáťkováAdéla Báťková
AC Prostějov AC Prostějov
02 2.63 XX2.632.63
16 Anita MarákováAnita Maráková
AC Prostějov AC Prostějov
02 2.51 XX2.512.51
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alena DohnálkováAlena Dohnálková
AK Olomouc AK Olomouc
01 09.50 08.8909.2009.5009.5008.5507.5409.15
2 Adéla BarboříkováAdéla Barboříková
AK Olomouc AK Olomouc
01 08.49 07.6108.4207.7108.4208.4908.3207.48
3 Leona VoráčováLeona Voráčová
AC Prostějov AC Prostějov
01 08.32 08.2608.3207.8408.3207.7007.3707.06
4 Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC Prostějov AC Prostějov
02 07.99 07.9905.8207.2907.9906.8407.2206.04
5 Marie CaletkováMarie Caletková
SK Přerov SK Přerov
01 07.82 07.3206.8007.3807.3807.8206.7206.98
6 Veronika HiemerováVeronika Hiemerová
AC Prostějov AC Prostějov
02 07.02 X07.0206.8007.0205.3406.5907.02
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam BubíkAdam Bubík
SK Přerov SK Přerov
01 10.03 10.0308.5406.3810.0309.8509.9209.47
2 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
AK Olomouc AK Olomouc
01 07.89 07.8507.5807.0307.8507.1307.89X
3 Václav EkrtVáclav Ekrt
AK Olomouc AK Olomouc
01 07.18 06.6906.8706.8206.8707.1706.9107.18
4 Filip SchusterFilip Schuster
AC Prostějov AC Prostějov
01 06.90 06.3706.9005.8806.9005.8805.2806.63
5 Lukáš NovákLukáš Novák
AK Olomouc AK Olomouc
01 06.85 05.1506.8505.9506.8504.7305.7406.55
6 Filip IrglFilip Irgl
AK Olomouc AK Olomouc
01 06.82 06.6806.8206.6106.8206.3705.7606.18
7 František RezekFrantišek Rezek
SK Přerov SK Přerov
01 06.78 06.4806.4506.7806.7805.7605.8805.64
8 Daniel KráčmarDaniel Kráčmar
AK Olomouc AK Olomouc
01 06.73 05.1705.5506.7306.7305.8305.7805.73
9 Jakub HorákJakub Horák
AC Prostějov AC Prostějov
01 06.57 06.5706.3105.7506.57
10 Filip HandlFilip Handl
AC Prostějov AC Prostějov
02 06.38 05.9806.3805.6106.38
11 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka
AC Prostějov AC Prostějov
02 06.38 05.4406.3805.9606.38
12 Ondřej ZenglerOndřej Zengler
AK Olomouc AK Olomouc
01 06.15 02.8606.1505.1406.15
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 10.61 10.5009.7210.6110.6110.1710.4909.81
2 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK Přerov SK Přerov
99 09.08 09.0808.9708.5809.0807.8108.3608.70
3 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 08.55 08.5508.3707.9308.5507.1407.7107.75
4 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK Šternberk AK Šternberk
00 08.09 08.0907.9806.5708.0907.6607.1507.90
5 Eliška GrmelováEliška Grmelová
AC Prostějov AC Prostějov
99 07.80 07.1107.3106.7507.3107.8005.6007.11
6 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK Přerov SK Přerov
00 07.59 07.3607.2707.3807.3806.7007.5907.10
7 Jitka CaletkováJitka Caletková
SK Přerov SK Přerov
00 07.38 07.0906.9507.1007.1006.8806.8107.38
8 Kamila SmítalováKamila Smítalová
AC Prostějov AC Prostějov
99 07.34 06.3306.0407.3407.3406.0506.7907.18
9 Gabriela ZavřelováGabriela Zavřelová
AK Olomouc AK Olomouc
00 06.52 06.5206.0705.8106.52
10 Petra ParobkováPetra Parobková
AC Prostějov AC Prostějov
00 06.38 05.9906.0106.3806.38
11 Barbora UrbánkováBarbora Urbánková
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 06.19 04.8706.1006.1906.19
Nikola KadlecováNikola Kadlecová
AK Olomouc AK Olomouc
99 0 0
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 14.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
AK Olomouc AK Olomouc
00 11.28 X10.5610.8510.8510.7411.28X
2 Dominik HorkýDominik Horký
AK Olomouc AK Olomouc
99 11.14 10.8210.8510.8610.8610.6910.8411.14
3 Martin HladkýMartin Hladký
AC Prostějov AC Prostějov
99 09.84 08.9808.9209.5709.5709.8409.6909.69
4 Marek VejchodaMarek Vejchoda
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 09.04 08.3108.5108.1108.5108.6309.0408.87
5 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK Olomouc AK Olomouc
00 08.07 07.7208.0707.1708.0707.7807.9808.04
6 Jakub SehnálekJakub Sehnálek
SK Přerov SK Přerov
00 07.55 05.9106.3706.4306.4306.5706.5407.55
7 Jakub VoldánJakub Voldán
AK Olomouc AK Olomouc
00 07.25 06.0806.8407.0007.0006.8907.0107.25
Celkem 7 závodníků