výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Olomouc (15. 2. 2014)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 07.41
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK HraniceSK Hranice 07.45
3 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 08.84
Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 07.38
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK HraniceSK Hranice 07.50
Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.59
2 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.84
Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNP
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 07.70
2 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 07.74
3 Josef UhlířJosef Uhlíř 96 AK ŠternberkAK Šternberk 08.09
Celkem 3 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 07.75
2 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 07.76
3 Josef UhlířJosef Uhlíř 96 AK ŠternberkAK Šternberk 08.13
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.54
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 07.56
3 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.77
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí 97 AK ŠternberkAK Šternberk 08.23
2 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 08.46
Jiří HudecJiří Hudec 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 07.51
2 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.54
3 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.88
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 97 AK ŠternberkAK Šternberk 08.24
Celkem 4 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KrausováKristýna Krausová 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.71
2 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 09.01
3 Tereza KrausováTereza Krausová 96 SK HraniceSK Hranice 09.26
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrausováTereza Krausová 96 SK HraniceSK Hranice 09.38
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.07
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.19
3 Martina BedáňováMartina Bedáňová 98 TJ UničovTJ Uničov 08.81
Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 08.62
2 Lucie StrouhalováLucie Strouhalová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.85
3 Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová 98 SK HraniceSK Hranice 09.87
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.27
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 08.67
3 Lucie StrouhalováLucie Strouhalová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.84
4 Martina BedáňováMartina Bedáňová 98 TJ UničovTJ Uničov 08.86
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová 98 SK HraniceSK Hranice 09.97
Celkem 1 závodníků

800 m - Muži

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 2:27.48
Celkem 1 závodníků

800 m - Junioři

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 TJ UničovTJ Uničov 2:15.82
2 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov 2:26.85
3 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 2:32.06
4 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice 2:43.85
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 2:19.98
2 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 2:22.06
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí 97 AK ŠternberkAK Šternberk 2:35.26
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna VícenecováKristýna Vícenecová 95 TJ UničovTJ Uničov 2:57.54
2 Tereza KrausováTereza Krausová 96 SK HraniceSK Hranice 3:04.09
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová 98 SK HraniceSK Hranice 2:48.32
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Muži

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 10.60
2 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 12.45
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 08.92
2 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.12
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 08.77
2 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.10
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ženy

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 09.55
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Juniorky

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 10.76
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SmolkováNikola Smolková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.89
2 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.97
3 Michaela DoleželováMichaela Doleželová 97 AK ŠternberkAK Šternberk 11.02
4 Lucie StrouhalováLucie Strouhalová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.19
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SmolkováNikola Smolková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.93
2 Lucie StrouhalováLucie Strouhalová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.86
3 Michaela DoleželováMichaela Doleželová 97 AK ŠternberkAK Šternberk 11.14
Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 1.83
2 Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK OlomoucAK Olomouc
75 1.70
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.80
2 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.75
3 David JečmínekDavid Ječmínek
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.75
4 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.65
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.80
2= Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 1.70
2= Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.70
4 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.70
5 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.65
6 Filip FurišFilip Furiš
AK ŠternberkAK Šternberk
97 1.55
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.62
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola TošovskáNikola Tošovská
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.40
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola SmolkováNikola Smolková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
98 1.55
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 3.50
2 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 2.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan JakubíčekJan Jakubíček
SK PřerovSK Přerov
96 2.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ondřej BelfínOndřej Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
97 3.30
2 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.10
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 2.20
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Robert NovotnýRobert Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 6.42
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 6.02
3 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček
SK HraniceSK Hranice
94 5.97
4 Marek ReiskupMarek Reiskup
AC ProstějovAC Prostějov
94 5.54
5 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 4.48
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 6.04
2 David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
95 5.14
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 4.73
Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 NM
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel GadasPavel Gadas
SK HraniceSK Hranice
97 6.39
2 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.12
3 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 5.68
4 Vít HromekVít Hromek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 5.60
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 5.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika GalanskáDominika Galanská
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.96
2 Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
96 4.33
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin SásováKatrin Sásová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 4.67
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 09.64
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 13.75
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 10.65
3 Eliška NěmcováEliška Němcová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 08.84
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 14.21
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 12.43
3 Josef UhlířJosef Uhlíř
AK ŠternberkAK Šternberk
96 09.25
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 11.60
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 09.63
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan AdamecMilan Adamec 77 Orel VyškovOrel Vyškov 17:34.93
2 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 AK OlomoucAK Olomouc 20:13.59
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Junioři

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 AK HodonínAK Hodonín 14:20.86
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 AK HodonínAK Hodonín 15:04.08
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ml. žáci

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23:31.00
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna MálkováAnna Málková 63 JAC BrnoJAC Brno 17:43.04
2 Ivana SkařoupkováIvana Skařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 18:09.88
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 20:35.23
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina BočkováSabina Bočková 01 AK HodonínAK Hodonín 19:51.71
2 Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22:04.21
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ml. žákyně

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23:03.47
2 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23:04.88
3 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23:45.65
4 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24:20.24
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 1000m - Ml. žáci

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
Martin VychroňMartin Vychroň 03 BYAC BrnoBYAC Brno 06:55.77
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 1000m - Ml. žákyně

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková 01 JAC BrnoJAC Brno 06:46.35
2 Michaela SkořupováMichaela Skořupová 04 JAC BrnoJAC Brno 07:03.03
Celkem 2 závodníků