výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (15. 2. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.12
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.26
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.42
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.54
Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Poznámky:
DQ závodník Osinek - porušení pravidla start
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.95
2 Lukáš HinkLukáš Hink 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.06
3= Adam UtíkalAdam Utíkal 95 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.13
3= František BenešFrantišek Beneš 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.13
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.15
2 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.80
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.89
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.89
3 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.18
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.23
5 Hung NguyenHung Nguyen 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19
6 Tomáš KofentTomáš Kofent 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.09
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.01
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.02
4 Jiří OlšanJiří Olšan 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.87
5 Adam ChrobákAdam Chrobák 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.96
6 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7.56
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7.58
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 7.85
4 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8.06
5 Adam VidunaAdam Viduna 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8.46
6 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 8.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.70
2 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.74
3 Jan-František LinekJan-František Linek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8.10
4 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8.21
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.58
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.98
3 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.08
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.15
5 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.17
6 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Miroslav LuncarMiroslav Luncar 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.63
1 Jan ProkopJan Prokop 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.70
2 Marek NetíkMarek Netík 02 AK SokolovAK Sokolov 08.76
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.13
5 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.96
6 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.76
2 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.90
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.95
4 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.99
5 Marek PešekMarek Pešek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.26
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.65
2 Jan ProkopJan Prokop 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.68
3 Marek NetíkMarek Netík 02 AK SokolovAK Sokolov 08.75
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.92
5 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.95
6 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.03
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.19
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.21
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.43
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.53
Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.73
3 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74
4 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.81
5 Kristýna MikešováKristýna Mikešová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.19
Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.30
3 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.54
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.11
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.55
4 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.59
5 Markéta PincováMarkéta Pincová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.99
6 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.50
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.66
4 Kamila ŠimkováKamila Šimková 00 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.70
Andrea UhlováAndrea Uhlová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.33
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.43
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.71
4 Lenka ChovancováLenka Chovancová 99 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.91
5 Alexandra ValentováAlexandra Valentová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.54
2 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.81
4 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 08.91
5 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka PancováAnežka Pancová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.99
2 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.28
3 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.32
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.41
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.43
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.51
4 Anežka PancováAnežka Pancová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.89
5 Markéta PincováMarkéta Pincová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.90
6 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.05
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.66
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.07
3 Natálie HájkováNatálie Hájková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.49
4 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.59
5 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.71
6 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 08.91
2 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.02
3 Eliška HozákováEliška Hozáková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.45
4 Natálie KoptováNatálie Koptová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.86
5 Natálie VedralováNatálie Vedralová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.15
6 Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.72
2 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.80
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.50
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 09.73
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.87
6 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 09.06
2 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.37
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.58
4 Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.75
5 Jana VeľasováJana Veľasová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.04
6 Natálie DellngerováNatálie Dellngerová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlachováJana Slachová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.43
2 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.84
3 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.88
4 Barbora BlovskáBarbora Blovská 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.26
5 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.30
6 Timea SzonyiTimea Szonyi 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.53
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.35
2 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.60
3 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 08.82
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.02
5 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 09.14
6 Jana SlachováJana Slachová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.50
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BílekŠimon Bílek 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.14
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.17
3 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.51
4 Tomáš ČechTomáš Čech 04 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.54
5 Lukáš LokingaLukáš Lokinga 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.86
6 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.81
2 Lukáš DostálLukáš Dostál 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.53
3 Radek HolzerRadek Holzer 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.59
4 Robert BlovskýRobert Blovský 04 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.66
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.71
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.73
3 Erika NeumannovaErika Neumannova 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.27
4 Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.33
5 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.51
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.46
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.65
3 Tereza BrožováTereza Brožová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.73
4 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.90
5 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.98
6 Zuzana StejskalováZuzana Stejskalová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.23
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.65
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.10
3 Anna VálkováAnna Válková 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.11
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.20
5 Markéta PancováMarkéta Pancová 03 AK SokolovAK Sokolov 10.70
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.00
2 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.23
3 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.42
4 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.81
Celkem 4 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.17
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 17.83
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.91
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.76
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 18.93
2 Lukáš HinkLukáš Hink 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.35
3 Adam UtíkalAdam Utíkal 95 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.45
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.13
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.62
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.91
3 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.99
4 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 20.11
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.41
2 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.46
3 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.70
4 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.64
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.36
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.85
3 Jiří OlšanJiří Olšan 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22.34
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.73
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 18.01
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.87
3 Jan ProkopJan Prokop 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.32
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.54
2 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.97
David DemkoDavid Demko 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 3 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.69
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.82
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.61
4 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.63
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.74
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.98
3 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.52
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.67
2 Kristýna MikešováKristýna Mikešová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.46
Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.72
2 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.05
3 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.35
4 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 22.21
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.69
2 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 21.24
3 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.47
Andrea UhlováAndrea Uhlová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 21.08
2 Eliška HavlanováEliška Havlanová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.53
3 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.80
4 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 24.32
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.30
2 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.72
3 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.88
4 Lenka ChovancováLenka Chovancová 99 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 24.86
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21.75
2 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.80
3 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 24.31
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.92
2 Natálie VedralováNatálie Vedralová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 24.98
Celkem 2 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 35.65
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 38.55
3 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.20
4 Adam UtíkalAdam Utíkal 95 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.47
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 40.60
2 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.48
3 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 44.45
4 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 44.86
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.43
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 41.52
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.34
4 David DemkoDavid Demko 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 50.95
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 40.28
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 40.75
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 41.55
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ChrobákAdam Chrobák 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 51.47
2 Hung NguyenHung Nguyen 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.73
Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 47.52
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.90
Marek NetíkMarek Netík 02 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.77
2 Miroslav LuncarMiroslav Luncar 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 53.36
3 Marek PešekMarek Pešek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.34
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ProkopJan Prokop 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 49.93
2 Matěj VeličMatěj Velič 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 52.56
3 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 54.59
Celkem 3 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.85
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.76
3 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.91
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.34
2 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.81
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 50.90
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 47.69
Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.62
Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 48.94
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 45.77
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 47.89
3 Anežka PancováAnežka Pancová 00 AK SokolovAK Sokolov 51.66
Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona TicháSimona Tichá 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 45.04
2 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.66
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.20
Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 47.19
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.60
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 48.09
4 Kamila ŠimkováKamila Šimková 00 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 50.76
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 44.48
2 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 50.59
Celkem 2 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.38
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 47.62
3 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 50.68
4 Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 55.62
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 47.94
2 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.45
3 Jana VeľasováJana Veľasová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 55.27
4 Barbora BlovskáBarbora Blovská 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 59.89
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 49.36
2 Adéla BronišováAdéla Bronišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 51.88
3 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 53.27
4 Jana SlachováJana Slachová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 53.91
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.06
2 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 51.73
3 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 52.47
4 Anna VálkováAnna Válková 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 55.45
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 50.42
2 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 52.39
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 53.73
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.19
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 54.89
Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 56.30
Celkem 3 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:51.86
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:55.40
3 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:57.65
4 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:58.65
5 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:04.92
6 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:06.04
7 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 2:12.05
8 Eliška HozákováEliška Hozáková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:14.15
9 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:15.41
10 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 2:16.41
11 Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:25.82
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:59.14
2 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:00.05
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:03.64
4 Tomáš ČechTomáš Čech 04 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:14.30
5 Radek HolzerRadek Holzer 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:18.33
6 Lukáš LokingaLukáš Lokinga 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:18.87
7 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:21.74
Šimon BílekŠimon Bílek 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNF
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:08.73
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:08.79
3 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:09.82
4 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:20.24
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:21.18
6 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:24.05
7 Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:24.78
8 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:26.85
9 Zuzana StejskalováZuzana Stejskalová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:30.47
10 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:46.95
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:08.53
2 Markéta PancováMarkéta Pancová 03 AK SokolovAK Sokolov 2:17.38
3 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:17.49
4 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:19.39
5 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:25.83
6 Erika NeumannovaErika Neumannova 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:27.40
7 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:29.53
8 Tereza BrožováTereza Brožová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:30.75
9 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:32.23
Celkem 9 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:21.52
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:21.60
3 Radek DojčarRadek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:24.88
4 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:32.66
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:42.29
2 Markéta PincováMarkéta Pincová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:43.61
3 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:45.06
4 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 2:47.08
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 2:47.13
6 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:48.64
7 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:58.13
8 Anežka PancováAnežka Pancová 00 AK SokolovAK Sokolov 3:08.86
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:33.36
2 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:37.19
3 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:42.53
4 Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:45.66
Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:40.02
2 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:42.66
3 Matěj VeličMatěj Velič 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:43.92
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 09.33
2 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.55
3 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.21
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.45
2 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19.53
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.07
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.56
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.60
4 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.91
5 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov 10.54
6 Anežka PancováAnežka Pancová 00 AK SokolovAK Sokolov 12.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.58
2 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.94
3 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.97
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.00
5 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.50
6 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 12.01
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.26
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.49
3 Marie HruškováMarie Hrušková 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.88
4 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.12
Alexandra ValentováAlexandra Valentová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.33
2 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.46
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.50
2 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.51
3 Adéla BronišováAdéla Bronišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.07
4 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 13.21
5 Natálie HájkováNatálie Hájková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.80
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 12.77
2 Markéta PancováMarkéta Pancová 03 AK SokolovAK Sokolov 14.93
3 Timea SzonyiTimea Szonyi 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.29
4 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.72
5 Natálie KoptováNatálie Koptová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.61
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sussenbeck, Bauer, Beková, Gregorová Sussenbeck, Bauer, Beková, Gregorová ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:01.22
2 Velič, Prokop, Krýslová, Bronišová Velič, Prokop, Krýslová, Bronišová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:06.02
3 Petrikovič, Had, Maudlová, Šebestová Petrikovič, Had, Maudlová, Šebestová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:06.95
4 Pinc, Hájková, Sedlecká, Brichcín Pinc, Hájková, Sedlecká, Brichcín TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:09.29
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kraft, Svatek, Košíková, Švejdarová Kraft, Svatek, Košíková, Švejdarová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:12.49
2 Tonhauser, Čermák, Zápotocká, Bauerová Tonhauser, Čermák, Zápotocká, Bauerová ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:13.66
3 Špreňar, Študlar, Horáčková, Zemanová Špreňar, Študlar, Horáčková, Zemanová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:19.72
4 Čoček, Bílek, Parimuchová, Štěpánková Čoček, Bílek, Parimuchová, Štěpánková TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:22.67
MS Lišková, Poláková, Uhlová, Rančevová Lišková, Poláková, Uhlová, Rančevová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:13.32
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ďuržová, Kuňavá, Veľasová, Koptová Ďuržová, Kuňavá, Veľasová, Koptová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:12.85
2 Utíkalová, Kročáková, Lejsková, Jarošová Utíkalová, Kročáková, Lejsková, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:13.86
3 Kalousková, Bohmová, Poncová, Sekyrová Kalousková, Bohmová, Poncová, Sekyrová AK SokolovAK Sokolov 3:18.82
4 Havlanová, Pincová, Tichá, Tóthová Havlanová, Pincová, Tichá, Tóthová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:45.28
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 1.66
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.48
1 Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.54
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 1.30
2 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 1.20
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.63
2 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.45
3 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 1.45
4 Veronika HönigováVeronika Hönigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 1.45
5 Marie HruškováMarie Hrušková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.30
6 Eliška HavlanováEliška Havlanová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
99 1.20
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 1.35
2 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 1.25
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David RichterDavid Richter
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.79
2 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.65
3 Lukáš OsinekLukáš Osinek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.36
Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 0.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6.35
2 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 5.75
3 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.28
4 Jan-František LinekJan-František Linek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.11
5 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 5.05
6 Jiří LoufekJiří Loufek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
99 4.88
7 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 4.81
8 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.77
9 Jiří OlšanJiří Olšan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 4.40
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
02 4.38
2 Jan ProkopJan Prokop
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 4.19
3 Lukáš ČermákLukáš Čermák
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 3.65
MS Tomáš ČechTomáš Čech
AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
04 3.69
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.58
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.06
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.96
3 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.86
4 Simona TicháSimona Tichá
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
99 4.73
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.72
6 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.64
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.62
8 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
99 4.60
9 Viktorie KučavováViktorie Kučavová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 4.53
10 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
00 4.53
11 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.50
12 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 4.46
13 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 4.39
14 Denisa ŠediváDenisa Šedivá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.36
15 Marie HruškováMarie Hrušková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 4.35
16 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 4.22
17 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 4.16
Patricie TóthováPatricie Tóthová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 4.16
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.85
2 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 4.50
3 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 4.40
4 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 4.40
5 Nikol DunajováNikol Dunajová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 4.06
6 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 4.01
7 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 3.97
8 Sára KopřivováSára Kopřivová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.96
9 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
01 3.91
10 Natálie VedralováNatálie Vedralová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.71
11 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
AK SokolovAK Sokolov
02 3.59
12 Simona RančevováSimona Rančevová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 3.54
13 Natálie DellngerováNatálie Dellngerová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 3.53
14 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 3.28
Gabriela ParimuchováGabriela Parimuchová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 0.00
Jana SlachováJana Slachová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 DNP
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
01 10.60
2 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 09.00
3 Eliška KolářováEliška Kolářová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 08.00
4 Gabriela ParimuchováGabriela Parimuchová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 07.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 09.30
2 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 08.65
3 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
02 08.50
4 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 07.90
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 10.41
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 12.15
2 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 08.00
3 Marcela JamborováMarcela Jamborová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 07.40
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 07.23
5 Lenka ChovancováLenka Chovancová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
99 06.76
6 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 06.70
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 12.78
2 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 11.57
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 11.33
4 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.16
5 Petr JelenPetr Jelen
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 09.02
6 Lukáš KulkusLukáš Kulkus
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
99 08.16
Celkem 6 závodníků