Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (15. 2. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.12
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.26
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.42
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.54
Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Poznámky:
DQ závodník Osinek - porušení pravidla start
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.95
2 Lukáš HinkLukáš Hink 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.06
3= Adam UtíkalAdam Utíkal 95 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.13
3= František BenešFrantišek Beneš 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.13
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.15
2 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.80
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.89
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.89
3 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.18
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.23
5 Hung NguyenHung Nguyen 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19
6 Tomáš KofentTomáš Kofent 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.09
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.01
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.02
4 Jiří OlšanJiří Olšan 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.87
5 Adam ChrobákAdam Chrobák 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.96
6 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7.56
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7.58
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 7.85
4 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8.06
5 Adam VidunaAdam Viduna 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8.46
6 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 8.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.70
2 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.74
3 Jan-František LinekJan-František Linek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8.10
4 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8.21
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.58
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.98
3 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.08
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.15
5 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.17
6 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Miroslav LuncarMiroslav Luncar 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.63
1 Jan ProkopJan Prokop 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.70
2 Marek NetíkMarek Netík 02 AK SokolovAK Sokolov 08.76
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.13
5 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.96
6 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.76
2 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.90
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.95
4 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.99
5 Marek PešekMarek Pešek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.26
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.65
2 Jan ProkopJan Prokop 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.68
3 Marek NetíkMarek Netík 02 AK SokolovAK Sokolov 08.75
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.92
5 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.95
6 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.03
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.19
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.21
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.43
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.53
Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.73
3 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74
4 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.81
5 Kristýna MikešováKristýna Mikešová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.19
Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.30
3 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.54
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.11
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.55
4 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.59
5 Markéta PincováMarkéta Pincová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.99
6 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.50
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.66
4 Kamila ŠimkováKamila Šimková 00 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.70
Andrea UhlováAndrea Uhlová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.33
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.43
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.71
4 Lenka ChovancováLenka Chovancová 99 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.91
5 Alexandra ValentováAlexandra Valentová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.54
2 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.81
4 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 08.91
5 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka PancováAnežka Pancová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.99
2 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.28
3 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.32
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.41
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.43
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.51
4 Anežka PancováAnežka Pancová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.89
5 Markéta PincováMarkéta Pincová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.90
6 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.05
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.66
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.07
3 Natálie HájkováNatálie Hájková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.49
4 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.59
5 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.71
6 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 08.91
2 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.02
3 Eliška HozákováEliška Hozáková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.45
4 Natálie KoptováNatálie Koptová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.86
5 Natálie VedralováNatálie Vedralová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.15
6 Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.72
2 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.80
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.50
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 09.73
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.87
6 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 09.06
2 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.37
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.58
4 Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.75
5 Jana VeľasováJana Veľasová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.04
6 Natálie DellngerováNatálie Dellngerová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlachováJana Slachová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.43
2 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.84
3 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.88
4 Barbora BlovskáBarbora Blovská 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.26
5 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.30
6 Timea SzonyiTimea Szonyi 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.53
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.35
2 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.60
3 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 08.82
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.02
5 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 09.14
6 Jana SlachováJana Slachová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.50
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BílekŠimon Bílek 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.14
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.17
3 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.51
4 Tomáš ČechTomáš Čech 04 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.54
5 Lukáš LokingaLukáš Lokinga 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.86
6 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.81
2 Lukáš DostálLukáš Dostál 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.53
3 Radek HolzerRadek Holzer 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.59
4 Robert BlovskýRobert Blovský 04 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.66
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.71
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.73
3 Erika NeumannovaErika Neumannova 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.27
4 Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.33
5 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.51
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.46
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.65
3 Tereza BrožováTereza Brožová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.73
4 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.90
5 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.98
6 Zuzana StejskalováZuzana Stejskalová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.23
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.65
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.10
3 Anna VálkováAnna Válková 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.11
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.20
5 Markéta PancováMarkéta Pancová 03 AK SokolovAK Sokolov 10.70
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.00
2 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.23
3 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.42
4 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.81
Celkem 4 závodníků