Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (15. 2. 2014)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 09.33
2 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.55
3 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.21
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.45
2 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19.53
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.07
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.56
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.60
4 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.91
5 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov 10.54
6 Anežka PancováAnežka Pancová 00 AK SokolovAK Sokolov 12.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.58
2 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.94
3 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.97
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.00
5 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.50
6 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 12.01
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.26
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.49
3 Marie HruškováMarie Hrušková 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.88
4 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.12
Alexandra ValentováAlexandra Valentová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.33
2 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.46
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.50
2 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.51
3 Adéla BronišováAdéla Bronišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.07
4 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 13.21
5 Natálie HájkováNatálie Hájková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.80
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 12.77
2 Markéta PancováMarkéta Pancová 03 AK SokolovAK Sokolov 14.93
3 Timea SzonyiTimea Szonyi 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.29
4 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.72
5 Natálie KoptováNatálie Koptová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.61
Celkem 5 závodníků