Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (16. 2. 2014)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.11 0
2 Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.82 0
3 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 4.74 0
4 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.61 0
5 Michal MastnýMichal Mastný
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.56 0
6 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.43 0
7 Michal KorandaMichal Koranda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.29 0
8 Mathias WesterdijkMathias Westerdijk
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.20 0
9 Vojtěch ŠindelářVojtěch Šindelář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3.70 0
10 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 3.47 0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael RubášMichael Rubáš
AC DomažliceAC Domažlice
01 4.36 0
2 Adam LandergotAdam Landergot
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.27 0
3 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.22 0
4 Jan MádrJan Mádr
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 4.14 0
5 Milan PopovičMilan Popovič
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 4.06 0
6 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn
AC DomažliceAC Domažlice
02 3.98 0
7 Jiří KehartJiří Kehart
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 3.92 0
8 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 3.68 0
9 Hynek MošnaHynek Mošna
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3.60 0
10 David CíslerDavid Císler
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3.56 0
11 Karel DražkaKarel Dražka
TJ SušiceTJ Sušice
01 3.52 0
12 Jan HackoJan Hacko
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 3.45 0
13 Matěj PlochýMatěj Plochý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3.33 0
14 Jakub HusákJakub Husák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3.33 0
Leonard KaplanLeonard Kaplan
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 NM 0
Adam BardzákAdam Bardzák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 NM 0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.88 XXX0
2 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.74 XXX0
3 Vendula PřibylováVendula Přibylová
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.61 XXX0
4 Eliška HelusováEliška Helusová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 4.45 XXX0
5 Lenka KuberkováLenka Kuberková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.39 XXX0
6 Laura GabčováLaura Gabčová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.36 XXX0
7 Dominika ČečkováDominika Čečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.35 XXX0
8 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.34 XXX0
9 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.18 XXX0
10 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.16 XXX0
11 Simona HaasováSimona Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.14 XXX0
12 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.11 XXX0
13 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.04 XXX0
14 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 4.04 XXX0
15 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.03 XXX0
16 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.94 XXX0
17 Alice BoušováAlice Boušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.88 XXX0
18 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.74 XXX0
19 Tereza ZvonařováTereza Zvonařová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3.57 XXX0
Adéla LukešováAdéla Lukešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 NM XXX0
Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 NM XXX0
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 4.58 XXX0
2 Eva BoltíkováEva Boltíková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 4.42 XXX0
3 Veronika StřechováVeronika Střechová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.26 XXX0
4 Eliška MrázováEliška Mrázová
AC DomažliceAC Domažlice
01 4.18 XXX0
5 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 4.17 XXX0
6 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4.14 XXX0
7 Lucie RackováLucie Racková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.11 XXX0
8 Eliška ČernickáEliška Černická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3.96 XXX0
9 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 3.89 XXX0
10 Marie NikitinskáMarie Nikitinská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3.88 XXX0
11 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3.81 XXX0
12 Eliška ČikotováEliška Čikotová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 3.79 XXX0
13 ANNA HejlíkováANNA Hejlíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3.61 XXX0
14 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 3.60 XXX0
15 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3.52 XXX0
16 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3.52 XXX0
17 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3.51 XXX0
18 Natálie BockováNatálie Bocková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3.44 XXX0
19 Adéla PojarováAdéla Pojarová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3.40 XXX0
20 Tereza CibulkováTereza Cibulková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3.37 XXX0
21 Hana HostičkováHana Hostičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3.35 XXX0
22 Pavlína KrejsováPavlína Krejsová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3.03 XXX0
Sára LejdlováSára Lejdlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 NM XXX0
Eliška NoskováEliška Nosková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 NM XXX0
Natálie SchwarzováNatálie Schwarzová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 NM XXX0
Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 NM XXX0
Celkem 26 závodníků