výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zimní pražská tyčka 2014

Praha-Strahov (19. 2. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.88
2 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.08
3 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.22
4 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.89
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK SlaviaASK Slavia 06.90
2 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.26
3 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.26
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy

(st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.16
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.94
Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále A (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.55
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.45
3= Dimítrios PatsoukákisDimítrios Patsoukákis
ŘeckoŘecko
87 5.30
3= Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.30
5 Adam PašiakAdam Pašiak
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 5.30
6 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.15
7 Marquis RichardsMarquis Richards
ŠvýcarskoŠvýcarsko
91 5.15
8 Hussain Asim Al-HizamHussain Asim Al-Hizam
Saúdská ArábieSaúdská Arábie
98 5.00
9 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 4.70
10= Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 4.70
10= Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.70
Celkem 11 závodníků
Finále B (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.30
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 3.60
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 3.50
4 Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 3.30
5 Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3.20
6 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.20
7 Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.70
8 Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 2.20
David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 NM
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 NM
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále A (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nicole BüchlerNicole Büchler
ŠvýcarskoŠvýcarsko
83 4.53
2 Jiřina SvobodováJiřina Svobodová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
86 4.48
3= Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 4.25
3= Cathrine LarsasenCathrine Larsasen
NorskoNorsko
86 4.25
5 Sally PeakeSally Peake
Velká BritánieVelká Británie
86 4.25
6 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 4.01
7 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 3.86
8 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.70
9 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.70
10 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.70
11 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 3.50
Celkem 11 závodníků
Finále B (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Claudia KálnayováClaudia Kálnayová
SVKSVK
97 3.40
2 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 2.90
3 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2.90
4 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 2.50
5 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC BrnoJAC Brno
98 2.50
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 6.18
2 Lucia SlaničkováLucia Slaničková
SVKSVK
88 5.90
3 Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 5.55
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 5.52
Celkem 4 závodníků