Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha-Stromovka (22. - 23. 2. 2014)60 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1 | 06.97 | Q | 0.151 | ||||||||||||
2 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 6 | 07.06 | Q | 0.124 | ||||||||||||
3 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 4 | 07.08 | q | 0.143 | ||||||||||||
4 | Jakub LedvinaJakub Ledvina | 95 | AC Domažlice | 2 | 07.09 | q | 0.169 | ||||||||||||
5 | Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka | 95 | AK Moravská Třebová | 8 | 07.30 | 0.128 | |||||||||||||
6 | František NikodemFrantišek Nikodem | 95 | Atletika Jihlava | 5 | 07.30 | 0.115 | |||||||||||||
7 | Jakub VostatekJakub Vostatek | 95 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.35 | 0.166 | |||||||||||||
Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 3 | DQ 162/7 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 06.88 | Q | 0.134 | ||||||||||||
2 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Sokol Opava | 5 | 06.98 | Q | 0.175 | ||||||||||||
3 | Dominik ZáleskýDominik Záleský | 95 | AC Pardubice | 1 | 07.12 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2 | 07.20 | 0.181 | |||||||||||||
5 | Ondřej LackoOndřej Lacko | 95 | ASK Lovosice | 3 | 07.26 | 0.174 | |||||||||||||
6 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 7 | 07.33 | 0.160 | |||||||||||||
7 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.46 | 0.537 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 4 | 06.83 | Q | 0.137 | ||||||||||||
2 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | TJ Slezan Opava | 8 | 06.90 | Q | 0.156 | ||||||||||||
3 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | JAC Brno | 6 | 07.10 | 0.155 | |||||||||||||
4 | Jiří GvuščJiří Gvušč | 95 | A. C. Sparta Praha | 5 | 07.14 | 0.135 | |||||||||||||
5 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 07.33 | 0.139 | |||||||||||||
6 | Tomáš KocábekTomáš Kocábek | 96 | SK Kotlářka Praha | 7 | 07.40 | 0.170 | |||||||||||||
7 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 1 | 07.41 | 0.144 | |||||||||||||
8 | Petr KořínekPetr Kořínek | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 07.43 | 0.139 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 6 | NR 06.70 | 0.130 | |||||||||||||
2 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 3 | 06.79 | 0.141 | |||||||||||||
3 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | TJ Slezan Opava | 5 | 06.85 | 0.141 | |||||||||||||
4 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4 | 06.96 | 0.145 | |||||||||||||
5 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Sokol Opava | 8 | 07.02 | 0.172 | |||||||||||||
6 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 2 | 07.06 | 0.127 | |||||||||||||
7 | Jakub LedvinaJakub Ledvina | 95 | AC Domažlice | 1 | 07.14 | 0.152 | |||||||||||||
Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 7 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 07.05 | Q | 0.123 | ||||||||||||
2 | Jakub ČervíkJakub Červík | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 07.23 | Q | 0.140 | ||||||||||||
3 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1 | 07.24 | q | 0.140 | ||||||||||||
4 | Dominik ŠprňaDominik Šprňa | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 07.27 | 0.133 | |||||||||||||
5 | Martin LamačMartin Lamač | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 8 | 07.30 | 0.142 | |||||||||||||
6 | Filip DvořákFilip Dvořák | 97 | JAC Brno | 4 | 07.38 | 0.157 | |||||||||||||
7 | Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička | 97 | Atletika Jihlava | 6 | 07.55 | 0.151 | |||||||||||||
8 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | SK Přerov | 2 | 07.56 | 0.214 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel GocalaPavel Gocala | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 07.19 | Q | 0.184 | ||||||||||||
2 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3 | 07.20 | Q | 0.187 | ||||||||||||
3 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 1 | 07.21 | q | 0.166 | ||||||||||||
4 | David AulickýDavid Aulický | 97 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 07.32 | 0.122 | |||||||||||||
5 | Lukáš VaverkaLukáš Vaverka | 97 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.33 | 0.144 | |||||||||||||
6 | Vít VodvářkaVít Vodvářka | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 07.35 | 0.170 | |||||||||||||
7 | Jaromír ValentaJaromír Valenta | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 07.41 | 0.158 | |||||||||||||
8 | Marek FormánekMarek Formánek | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 8 | 07.53 | 0.225 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5 | 07.16 | Q | 0.189 | ||||||||||||
2 | Filip HabrdaFilip Habrda | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 07.16 | Q | 0.150 | ||||||||||||
3 | Jan MusilJan Musil | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3 | 07.28 | 0.153 | |||||||||||||
4 | Josef HašekJosef Hašek | 97 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 07.31 | 0.137 | |||||||||||||
5 | Lukáš VančuraLukáš Vančura | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 07.39 | 0.108 | |||||||||||||
6 | Adam FojcikAdam Fojcik | 98 | TJ Jäkl Karviná | 4 | 07.42 | 0.231 | |||||||||||||
7 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.49 | 0.157 | |||||||||||||
8 | Dominik DlouhýDominik Dlouhý | 98 | SC Radotín Praha | 8 | 07.50 | 0.128 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 07.03 | 0.129 | |||||||||||||
2 | Filip HabrdaFilip Habrda | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.10 | 0.136 | |||||||||||||
3 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3 | 07.12 | 0.180 | |||||||||||||
4 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 8 | 07.15 | 0.181 | |||||||||||||
5 | Pavel GocalaPavel Gocala | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 07.17 | 0.132 | |||||||||||||
6 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 7 | 07.17 | 0.178 | |||||||||||||
7= | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1 | 07.24 | 0.151 | |||||||||||||
7= | Jakub ČervíkJakub Červík | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 07.24 | 0.139 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 07.64 | Q | 0.152 | ||||||||||||
2 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 5 | 07.95 | Q | 0.150 | ||||||||||||
3 | Adéla KadlecováAdéla Kadlecová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3 | 08.04 | 0.166 | |||||||||||||
4 | Klára VejmelkováKlára Vejmelková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 6 | 08.10 | 0.132 | |||||||||||||
5 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 7 | 08.15 | 0.163 | |||||||||||||
6 | Markéta ZemanováMarkéta Zemanová | 96 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.36 | 0.148 | |||||||||||||
7 | Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 08.48 | 0.399 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5 | 07.77 | Q | 0.142 | ||||||||||||
2 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | AK Olymp Brno | 4 | 07.77 | Q | 0.161 | ||||||||||||
3 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | AK Olymp Brno | 3 | 08.04 | q | 0.193 | ||||||||||||
4 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 2 | 08.06 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 6 | 08.07 | 0.212 | |||||||||||||
6 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 1 | 08.14 | 0.146 | |||||||||||||
7 | Kristýna BoušíKristýna Bouší | 96 | TJ Dukla Praha | 7 | 08.35 | 0.182 | |||||||||||||
8 | Adéla VélováAdéla Vélová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 8 | 08.56 | 0.511 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 07.69 | Q | 0.113 | ||||||||||||
2 | Michaela BoříkováMichaela Boříková | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 07.87 | Q | 0.123 | ||||||||||||
3 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 07.95 | q | 0.133 | ||||||||||||
4 | Lucie ProkopováLucie Prokopová | 96 | TRIATLET Karlovy Vary | 3 | 08.05 | 0.158 | |||||||||||||
5 | Markéta HusákováMarkéta Husáková | 96 | AC Čáslav | 7 | 08.17 | 0.152 | |||||||||||||
6 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 08.27 | 0.348 | |||||||||||||
7 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 08.49 | 0.178 | |||||||||||||
8 | Kateřina DrhováKateřina Drhová | 95 | SK Kotlářka Praha | 1 | 08.61 | 0.210 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 07.65 | 0.274 | |||||||||||||
2 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | AK Olymp Brno | 6 | 07.73 | 0.175 | |||||||||||||
3 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 07.74 | 0.119 | |||||||||||||
4 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3 | 07.77 | 0.160 | |||||||||||||
5 | Michaela BoříkováMichaela Boříková | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 07.88 | 0.102 | |||||||||||||
6 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 07.97 | 0.141 | |||||||||||||
7 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 7 | 07.99 | 0.155 | |||||||||||||
8 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | AK Olymp Brno | 8 | 07.99 | 0.135 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 4 | 07.65 | Q | 0.157 | ||||||||||||
2 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 5 | 07.91 | Q | 0.155 | ||||||||||||
3 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 3 | 07.94 | q | 0.150 | ||||||||||||
4 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 6 | 08.03 | 0.172 | |||||||||||||
5 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.16 | 0.163 | |||||||||||||
6 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 8 | 08.23 | 0.160 | |||||||||||||
7 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 1 | 08.30 | 0.198 | |||||||||||||
8 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 7 | 08.30 | 0.175 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4 | 07.77 | Q | 0.170 | ||||||||||||
2 | Tereza ValáškováTereza Valášková | 98 | AC Vysoké Mýto | 3 | 08.01 | Q | 0.138 | ||||||||||||
3 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | AC Pardubice | 2 | 08.04 | 0.132 | |||||||||||||
4 | Simona ChodorováSimona Chodorová | 98 | SK Kotlářka Praha | 7 | 08.20 | 0.160 | |||||||||||||
5 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | Atletika Jihlava | 1 | 08.30 | 0.145 | |||||||||||||
6 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 8 | 08.45 | 0.193 | |||||||||||||
Emily GerulováEmily Gerulová | 97 | SSK Vítkovice | 5 | DQ 162/7 | 0.063 | ||||||||||||||
Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 6 | DQ 162/7 | 0.099 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 4 | 07.66 | Q | 0.146 | ||||||||||||
2 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 07.89 | Q | 0.162 | ||||||||||||
3 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.98 | q | 0.146 | ||||||||||||
4 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 2 | 08.13 | 0.154 | |||||||||||||
5 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 7 | 08.14 | 0.160 | |||||||||||||
6 | Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská | 97 | AK Olymp Brno | 8 | 08.31 | 0.158 | |||||||||||||
7 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1 | 08.32 | 0.188 | |||||||||||||
Jana NovosadováJana Novosadová | 97 | AC Čáslav | 6 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 4 | 07.58 | ||||||||||||||
2 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 5 | 07.69 | ||||||||||||||
3 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3 | 07.79 | ||||||||||||||
4 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 07.82 | ||||||||||||||
5 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 2 | 07.88 | ||||||||||||||
6 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 1 | 08.00 | ||||||||||||||
7= | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.01 | ||||||||||||||
7= | Tereza ValáškováTereza Valášková | 98 | AC Vysoké Mýto | 8 | 08.01 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (ne, 23.2.2014 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5 | 22.54 | Q | 0.197 | ||||||||||||
2 | Jiří GvuščJiří Gvušč | 95 | A. C. Sparta Praha | 6 | 22.88 | 0.234 | |||||||||||||
3 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | JAC Brno | 3 | 22.96 | 0.179 | |||||||||||||
4 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice | 2 | 23.05 | 0.162 | |||||||||||||
5 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 23.07 | 0.197 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 23.2.2014 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 22.00 | Q | 0.142 | ||||||||||||
2 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 6 | 22.21 | q | 0.164 | ||||||||||||
3 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 4 | 23.06 | 0.251 | |||||||||||||
4 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3 | 23.16 | 0.181 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 23.2.2014 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | TJ Slezan Opava | 6 | 22.31 | Q | 0.231 | ||||||||||||
2 | Jakub LedvinaJakub Ledvina | 95 | AC Domažlice | 3 | 22.65 | 0.173 | |||||||||||||
3 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 5 | 22.73 | 0.217 | |||||||||||||
4 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 4 | 23.06 | 0.184 | |||||||||||||
5 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.68 | 0.184 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 23.2.2014 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 4 | 22.34 | Q | 0.145 | ||||||||||||
2 | Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 22.53 | 0.131 | |||||||||||||
3 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 22.68 | 0.197 | |||||||||||||
4 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 3 | 23.05 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2 | 23.63 | 0.157 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 12:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 21.49 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4 | 21.70 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | TJ Slezan Opava | 6 | 21.78 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 3 | 22.16 | ||||||||||||||
Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 2 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (ne, 23.2.2014 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 6 | 22.41 | Q | 0.203 | ||||||||||||
2 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 22.77 | 0.243 | |||||||||||||
3 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 4 | 22.78 | 0.188 | |||||||||||||
Lukáš VaverkaLukáš Vaverka | 97 | VSK Univerzita Brno | 3 | DQ 162/7 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 23.2.2014 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 22.60 | Q | 0.139 | ||||||||||||
2 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.19 | 0.146 | |||||||||||||
3 | Martin LamačMartin Lamač | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4 | 23.30 | 0.142 | |||||||||||||
4 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.80 | 0.150 | |||||||||||||
Vít HartychVít Hartych | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 23.2.2014 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel GocalaPavel Gocala | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 22.65 | Q | 0.197 | ||||||||||||
2 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 6 | 22.66 | q | 0.194 | ||||||||||||
3 | Jan MusilJan Musil | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3 | 23.38 | 0.154 | |||||||||||||
4 | Matouš VojtekMatouš Vojtek | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 23.70 | 0.132 | |||||||||||||
Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | DQ 163/3a | 0.134 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 23.2.2014 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HabrdaFilip Habrda | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 22.98 | Q | 0.203 | ||||||||||||
2 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 23.51 | 0.164 | |||||||||||||
3 | Filip DvořákFilip Dvořák | 97 | JAC Brno | 2 | 23.57 | 0.160 | |||||||||||||
4 | Jakub ČervíkJakub Červík | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.61 | 0.161 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 12:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 6 | 21.96 | 0.134 | |||||||||||||
2 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 22.30 | 0.216 | |||||||||||||
3 | Pavel GocalaPavel Gocala | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 4 | 22.72 | 0.146 | |||||||||||||
4 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2 | 22.78 | 0.179 | |||||||||||||
5 | Filip HabrdaFilip Habrda | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.47 | 0.164 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 24.27 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | AK Olymp Brno | 4 | 24.81 | ||||||||||||||
3 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 6 | 24.82 | ||||||||||||||
4 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 25.31 | ||||||||||||||
5 | Kateřina HýskováKateřina Hýsková | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3 | 25.44 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (ne, 23.2.2014 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5 | 25.14 | Q | 0.208 | ||||||||||||
2 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 25.67 | 0.146 | |||||||||||||
3 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 6 | 25.73 | 0.186 | |||||||||||||
4 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 26.02 | 0.142 | |||||||||||||
5 | Andrea DoubkováAndrea Doubková | 95 | AC Vysoké Mýto | 3 | 26.63 | 0.190 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 23.2.2014 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 24.82 | Q | 0.178 | ||||||||||||
2 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | AK Olymp Brno | 4 | 26.24 | 0.173 | |||||||||||||
3 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 6 | 26.46 | 0.254 | |||||||||||||
4 | Adéla KadlecováAdéla Kadlecová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3 | 26.81 | 0.161 | |||||||||||||
5 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 27.21 | 0.227 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 23.2.2014 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HýskováKateřina Hýsková | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 25.32 | Q | 0.257 | ||||||||||||
2 | Michaela BoříkováMichaela Boříková | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 25.49 | 0.150 | |||||||||||||
3 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | AC Pardubice | 4 | 26.05 | 0.259 | |||||||||||||
4 | Pavla VodičkováPavla Vodičková | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 3 | 26.20 | 0.150 | |||||||||||||
5 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2 | 26.64 | 0.167 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 23.2.2014 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | AK Olymp Brno | 5 | 25.17 | Q | 0.163 | ||||||||||||
2 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 25.38 | q | 0.136 | ||||||||||||
3 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 3 | 26.24 | 0.143 | |||||||||||||
Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | AK PSK Zlín | 4 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (ne, 23.2.2014 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 5 | 24.88 | Q | 0.265 | ||||||||||||
2 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 4 | 26.04 | 0.214 | |||||||||||||
3 | Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | 6 | 26.65 | 0.411 | |||||||||||||
4 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 2 | 26.69 | 0.154 | |||||||||||||
5 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 3 | 26.86 | 0.221 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 23.2.2014 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 5 | 25.13 | Q | 0.165 | ||||||||||||
2 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 4 | 25.81 | 0.124 | |||||||||||||
3 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 25.89 | 0.281 | |||||||||||||
4 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | AK Šternberk | 3 | 27.11 | 0.248 | |||||||||||||
Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 2 | DQ 163/3a | 0.146 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 23.2.2014 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 5 | 25.31 | Q | 0.173 | ||||||||||||
2 | Jana NovosadováJana Novosadová | 97 | AC Čáslav | 6 | 25.48 | q | 0.211 | ||||||||||||
3 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 4 | 26.25 | 0.176 | |||||||||||||
4 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 27.30 | 0.219 | |||||||||||||
Tereza JonášováTereza Jonášová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 23.2.2014 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 25.05 | Q | 0.190 | ||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 5 | 25.60 | 0.202 | |||||||||||||
3 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | AC Pardubice | 4 | 26.04 | 0.137 | |||||||||||||
4 | Tereza ValáškováTereza Valášková | 98 | AC Vysoké Mýto | 3 | 26.21 | 0.125 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 5 | 24.69 | 0.179 | |||||||||||||
2 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 24.85 | 0.178 | |||||||||||||
3 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4 | 25.15 | 0.185 | |||||||||||||
4 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 3 | 25.67 | 0.155 | |||||||||||||
5 | Jana NovosadováJana Novosadová | 97 | AC Čáslav | 2 | 25.75 | 0.114 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 6 | 50.14 | Q | 0.372 | ||||||||||||
2 | Martin PušMartin Puš | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3 | 51.30 | 0.177 | |||||||||||||
3 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 4 | 51.53 | 0.263 | |||||||||||||
4 | Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 52.54 | 0.148 | |||||||||||||
5 | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 53.20 | 0.145 | |||||||||||||
6 | František RambousekFrantišek Rambousek | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2 | DQ 163/3b | 0.201 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 6 | 49.06 | Q | 0.161 | ||||||||||||
2 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 49.62 | q | 0.136 | ||||||||||||
3 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 52.10 | 0.248 | |||||||||||||
4 | David HerkaDavid Herka | 95 | AK Hodonín | 3 | 52.64 | 0.211 | |||||||||||||
5 | Martin MelicherMartin Melicher | 96 | Spartak Praha 4 | 4 | 53.23 | 0.131 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 49.74 | Q | 0.282 | ||||||||||||
2 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 51.51 | 0.188 | |||||||||||||
3 | Jakub KlímaJakub Klíma | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 2 | 52.29 | 0.162 | |||||||||||||
4 | Michal BurešMichal Bureš | 96 | AC Čáslav | 3 | 53.09 | 0.129 | |||||||||||||
5 | Tomáš StejskalTomáš Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 1 | 53.84 | 0.147 | |||||||||||||
Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | AC Pardubice | 5 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 22.2.2014 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 6 | 49.73 | Q | 0.241 | ||||||||||||
2 | Michal DvořákMichal Dvořák | 95 | ASK Slavia Praha | 5 | 50.21 | q | 0.141 | ||||||||||||
3 | Hakim SalehHakim Saleh | 96 | AK Bílina | 4 | 50.43 | 0.207 | |||||||||||||
4 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 2 | 51.01 | 0.169 | |||||||||||||
5 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3 | 52.07 | 0.144 | |||||||||||||
6 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 1 | 53.54 | 0.202 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 3 | 48.50 | 0.160 | |||||||||||||
2 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 6 | 48.76 | 0.128 | |||||||||||||
3 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 5 | 48.99 | 0.183 | |||||||||||||
4 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 49.13 | 0.175 | |||||||||||||
5 | Michal DvořákMichal Dvořák | 95 | ASK Slavia Praha | 1 | 49.74 | 0.102 | |||||||||||||
6 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 50.10 | 0.159 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HesMartin Hes | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 51.12 | Q | 0.157 | ||||||||||||
2 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 51.60 | q | 0.242 | ||||||||||||
3 | Alexander NardelliAlexander Nardelli | 97 | Spartak Praha 4 | 3 | 53.79 | 0.332 | |||||||||||||
4 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 54.53 | 0.160 | |||||||||||||
5 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 56.03 | 0.171 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BachTomáš Bach | 98 | TJ Klášterec n/O. | 6 | 51.93 | Q | 0.177 | ||||||||||||
2 | Kristián MikuleKristián Mikule | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 5 | 53.38 | 0.248 | |||||||||||||
3 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4 | 55.07 | 0.192 | |||||||||||||
4 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 55.29 | 0.260 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 6 | 50.50 | Q | 0.224 | ||||||||||||
2 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 5 | 51.07 | q | 0.182 | ||||||||||||
3 | Tomáš VodičkaTomáš Vodička | 97 | SC Radotín Praha | 3 | 52.65 | 0.281 | |||||||||||||
4 | Tomáš DeimlingTomáš Deimling | 97 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 4 | 52.83 | 0.211 | |||||||||||||
5 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 2 | 55.54 | 0.222 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 22.2.2014 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 97 | TJ Dukla Praha | 4 | 51.83 | Q | 0.164 | ||||||||||||
2 | Jan JankovičJan Jankovič | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2 | 53.19 | 0.203 | |||||||||||||
3 | Štěpán BosákŠtěpán Bosák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 53.44 | 0.171 | |||||||||||||
4 | Marek ŠimonMarek Šimon | 98 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 54.14 | 0.120 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5 | 49.66 | 0.209 | |||||||||||||
2 | Martin HesMartin Hes | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 50.40 | 0.202 | |||||||||||||
3 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 97 | TJ Dukla Praha | 4 | 50.43 | 0.127 | |||||||||||||
4 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2 | 50.51 | 0.172 | |||||||||||||
5 | Tomáš BachTomáš Bach | 98 | TJ Klášterec n/O. | 3 | 51.17 | 0.198 | |||||||||||||
6 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 52.48 | 0.174 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 58.63 | Q | 0.198 | ||||||||||||
2 | Andrea DoubkováAndrea Doubková | 95 | AC Vysoké Mýto | 6 | 60.98 | 0.248 | |||||||||||||
3 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 2 | 61.54 | 0.194 | |||||||||||||
4 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 4 | 61.81 | 0.434 | |||||||||||||
5 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 3 | 62.80 | 0.150 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová | 96 | TJ Dukla Praha | 5 | 58.06 | Q | 0.261 | ||||||||||||
2 | Klára VejmelkováKlára Vejmelková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 4 | 59.81 | q | 0.174 | ||||||||||||
3 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 59.97 | 0.265 | |||||||||||||
4 | Adéla BártováAdéla Bártová | 95 | SSK Vítkovice | 2 | 62.95 | 0.174 | |||||||||||||
5 | Martina SedláčkováMartina Sedláčková | 95 | AK Kroměříž | 3 | 63.92 | 0.323 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | JAC Brno | 5 | 58.72 | Q | 0.128 | ||||||||||||
2 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | AC Pardubice | 6 | 60.15 | 0.240 | |||||||||||||
3 | Dana ProkopováDana Prokopová | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 61.25 | 0.206 | |||||||||||||
4 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | ATLETIKA Polička | 4 | 61.27 | 0.266 | |||||||||||||
Jana NěmcováJana Němcová | 96 | TJ Sokol Opava | 2 | DNF | 0.165 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 22.2.2014 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 57.38 | Q | 0.215 | ||||||||||||
2 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | AK PSK Zlín | 5 | 57.94 | q | 0.192 | ||||||||||||
3 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 4 | 61.04 | 0.201 | |||||||||||||
4 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Atletický školní klub Mazurská | 3 | 62.50 | 0.159 | |||||||||||||
5 | Andrea BeňováAndrea Beňová | 96 | AC Česká Lípa | 2 | 66.47 | 0.364 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 56.76 | 0.221 | |||||||||||||
2 | Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová | 96 | TJ Dukla Praha | 6 | 56.77 | 0.279 | |||||||||||||
3 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | JAC Brno | 3 | 57.12 | 0.132 | |||||||||||||
4 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 57.29 | 0.262 | |||||||||||||
5 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | AK PSK Zlín | 2 | 58.69 | 0.129 | |||||||||||||
6 | Klára VejmelkováKlára Vejmelková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 1 | 61.28 | 0.154 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 6 | 59.24 | Q | 0.408 | ||||||||||||
2 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 4 | 60.11 | 0.378 | |||||||||||||
3 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 5 | 60.62 | 0.181 | |||||||||||||
4 | Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3 | 62.07 | 0.172 | |||||||||||||
5 | Kristýna PřástkováKristýna Přástková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 62.22 | 0.232 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav | 5 | 58.11 | Q | 0.378 | ||||||||||||
2 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 60.59 | 0.244 | |||||||||||||
3 | Eliška ZikešováEliška Zikešová | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 60.91 | 0.220 | |||||||||||||
4 | Tereza RybaříkováTereza Rybaříková | 98 | Atletický klub Kyjov | 2 | 60.93 | 0.204 | |||||||||||||
5 | Karolína StrnadováKarolína Strnadová | 98 | AK Olymp Brno | 3 | 61.19 | 0.222 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 5 | 58.03 | Q | 0.222 | ||||||||||||
2 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 6 | 58.31 | q | 0.154 | ||||||||||||
3 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 59.38 | 0.229 | |||||||||||||
4 | Tereza JonášováTereza Jonášová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 60.12 | 0.142 | |||||||||||||
5 | Kateřina MaternováKateřina Maternová | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2 | 61.41 | 0.162 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 22.2.2014 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 5 | 57.56 | Q | 0.279 | ||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice | 3 | 57.92 | q | 0.145 | ||||||||||||
3 | Sára SumegováSára Sumegová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 58.95 | 0.183 | |||||||||||||
4 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 6 | 59.24 | 0.279 | |||||||||||||
5 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 63.41 | 0.212 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 11:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 6 | 56.69 | 0.294 | |||||||||||||
2 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 5 | 58.09 | 0.366 | |||||||||||||
3 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 2 | 58.55 | 0.173 | |||||||||||||
4 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav | 4 | 58.69 | 0.201 | |||||||||||||
5 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 1 | 62.21 | 0.197 | |||||||||||||
Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice | 3 | DNF | 0.169 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | ASK Slavia Praha | 4 | 1:58.47 | Q | |||||||||||||
2 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 1:58.89 | Q | |||||||||||||
3 | Filip HradilFilip Hradil | 95 | AK Bílina | 6 | 1:59.76 | ||||||||||||||
4 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | AC Pardubice | 5 | 1:59.78 | ||||||||||||||
5 | Lukáš BenešLukáš Beneš | 96 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3 | 2:02.02 | ||||||||||||||
6 | Martin PetrákMartin Petrák | 96 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:04.62 | ||||||||||||||
7 | Patrik NovákPatrik Novák | 96 | TJ Nová Včelnice | 1 | 2:06.67 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ČernýDavid Černý | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 2:01.19 | Q | |||||||||||||
2 | Petr MusilaPetr Musila | 95 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:01.23 | Q | |||||||||||||
3 | Jiří LietavecJiří Lietavec | 96 | AC Čáslav | 2 | 2:03.13 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 2:03.26 | ||||||||||||||
5 | Lubomír BartošLubomír Bartoš | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:03.44 | ||||||||||||||
6 | Jáchym RyklJáchym Rykl | 96 | SK Kotlářka Praha | 3 | 2:04.40 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SasínekFilip Sasínek | 96 | AK Hodonín | 3 | 1:57.01 | Q | |||||||||||||
2 | Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | 1 | 1:57.32 | Q | |||||||||||||
3 | David KrálDavid Král | 96 | TJ Sokol Opava | 6 | 1:58.54 | q | |||||||||||||
4 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 96 | AC Spartak Choceň | 5 | 1:58.77 | q | |||||||||||||
5 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk | 4 | 1:59.39 | ||||||||||||||
6 | Filip VostatekFilip Vostatek | 96 | ASK ELNA Počerady | 6 | 2:04.59 | ||||||||||||||
7 | Jan ZahradníkJan Zahradník | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 2 | 2:08.30 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SasínekFilip Sasínek | 96 | AK Hodonín | 3 | 1:53.06 | ||||||||||||||
2 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | ASK Slavia Praha | 1 | 1:54.76 | ||||||||||||||
3 | David ČernýDavid Černý | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 1:54.98 | ||||||||||||||
4 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 1:54.99 | ||||||||||||||
5 | Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | 6 | 1:57.64 | ||||||||||||||
6 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 96 | AC Spartak Choceň | 6 | 1:59.09 | ||||||||||||||
7 | Petr MusilaPetr Musila | 95 | TJ Sokol Opava | 4 | 1:59.59 | ||||||||||||||
8 | David KrálDavid Král | 96 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:07.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | AK Hodonín | 6 | 2:05.28 | Q | |||||||||||||
2 | Štěpán JirmanŠtěpán Jirman | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 2:06.20 | Q | |||||||||||||
3 | Marek KarasMarek Karas | 98 | TJ Spartak Třebíč | 4 | 2:09.34 | ||||||||||||||
Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1 | 2:09.34 | |||||||||||||||
5 | Petr ŠkodaPetr Škoda | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2 | 2:10.58 | ||||||||||||||
6 | Jan NěmecJan Němec | 98 | TJ Olympia Bruntál | 7 | 2:11.32 | ||||||||||||||
Jan ŽaludaJan Žaluda | 98 | SK Nové Město nad Metují | 3 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 8 | 2:05.39 | Q | |||||||||||||
2= | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | TJ Jäkl Karviná | 4 | 2:05.42 | Q | |||||||||||||
2= | Martin BártaMartin Bárta | 98 | SK Nové Město nad Metují | 7 | 2:05.42 | Q | |||||||||||||
4 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 2:06.55 | ||||||||||||||
5 | Filip FurišFilip Furiš | 97 | AK Šternberk | 2 | 2:07.58 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KrimTomáš Krim | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3 | 2:08.02 | ||||||||||||||
7 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:08.11 | ||||||||||||||
Tomáš NovotnýTomáš Novotný | 97 | ASK Slavia Praha | 6 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav StaněkVáclav Staněk | 98 | AK PSK Zlín | 3 | 2:02.74 | Q | |||||||||||||
2 | Viktor ŠináglViktor Šinágl | 97 | PSK Olymp Praha | 6 | 2:02.93 | Q | |||||||||||||
3 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 2:03.22 | q | |||||||||||||
4 | Lukáš SeckýLukáš Secký | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 1 | 2:04.23 | q | |||||||||||||
5 | David ŠtěpánekDavid Štěpánek | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2 | 2:04.54 | ||||||||||||||
6 | Martin CoubalMartin Coubal | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:06.47 | ||||||||||||||
7 | Jan DoskočilJan Doskočil | 97 | AC Vysoké Mýto | 7 | 2:10.11 | ||||||||||||||
8 | Adam RůžičkaAdam Růžička | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 2:14.75 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán JirmanŠtěpán Jirman | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 1:55.42 | ||||||||||||||
2 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 4 | 1:57.24 | ||||||||||||||
3 | Václav StaněkVáclav Staněk | 98 | AK PSK Zlín | 3 | 1:57.87 | ||||||||||||||
4 | Viktor ŠináglViktor Šinágl | 97 | PSK Olymp Praha | 1 | 1:59.84 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 2:00.06 | ||||||||||||||
6 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | AK Hodonín | 5 | 2:01.22 | ||||||||||||||
7 | Lukáš SeckýLukáš Secký | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 4 | 2:03.94 | ||||||||||||||
8 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | TJ Jäkl Karviná | 6 | 2:04.94 | ||||||||||||||
9 | Martin BártaMartin Bárta | 98 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 2:10.01 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka DrahotováAnežka Drahotová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:13.87 | Q | |||||||||||||
2 | Veronika RosováVeronika Rosová | 96 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 2:17.60 | Q | |||||||||||||
3 | Linda MejstříkováLinda Mejstříková | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3 | 2:18.38 | q | |||||||||||||
4 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:20.96 | q | |||||||||||||
5 | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:23.23 | ||||||||||||||
6 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 2:32.01 | ||||||||||||||
7 | Lucie VitámvásováLucie Vitámvásová | 95 | AK Olymp Brno | 6 | 2:33.54 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová | 96 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:23.33 | Q | |||||||||||||
2 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | AC SYNER Turnov | 3 | 2:23.79 | Q | |||||||||||||
3 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 2 | 2:24.09 | ||||||||||||||
4 | Lucie PehaničováLucie Pehaničová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:24.66 | ||||||||||||||
5 | Zuzana NovotnáZuzana Novotná | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 5 | 2:29.69 | ||||||||||||||
6 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:31.57 | ||||||||||||||
7 | Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová | 96 | AK Olomouc | 7 | 2:39.88 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata VocáskováRenata Vocásková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 2:18.85 | Q | |||||||||||||
2 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 2:21.02 | Q | |||||||||||||
3 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:22.33 | ||||||||||||||
4 | Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 2:28.00 | ||||||||||||||
5 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 2:28.15 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová | 96 | ASK ELNA Počerady | 6 | 2:28.41 | ||||||||||||||
Kamila EliášováKamila Eliášová | 96 | AK Olymp Brno | 7 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 11:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová | 96 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:13.53 | ||||||||||||||
2 | Anežka DrahotováAnežka Drahotová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:14.87 | ||||||||||||||
3 | Renata VocáskováRenata Vocásková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 2:15.14 | ||||||||||||||
4 | Linda MejstříkováLinda Mejstříková | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3 | 2:15.22 | ||||||||||||||
5 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 2:16.53 | ||||||||||||||
6 | Veronika RosováVeronika Rosová | 96 | SVČ Fokus Nový Jičín | 6 | 2:18.17 | ||||||||||||||
7 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 2:19.02 | ||||||||||||||
8 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | AC SYNER Turnov | 1 | 2:20.53 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:22.99 | Q | |||||||||||||
2 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:23.06 | Q | |||||||||||||
3 | Lucie HřebíkováLucie Hřebíková | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 2:24.85 | ||||||||||||||
4 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | AK Šternberk | 4 | 2:25.60 | ||||||||||||||
5 | Pavla KarešováPavla Karešová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 2:29.46 | ||||||||||||||
6 | Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice | 8 | 2:30.13 | ||||||||||||||
7 | Tereza PavlučkováTereza Pavlučková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 5 | 2:31.04 | ||||||||||||||
8 | Markéta NovotnáMarkéta Novotná | 98 | AK Olomouc | 7 | 2:36.32 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KováříkováKlára Kováříková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 2:20.82 | Q | |||||||||||||
2 | Adriana PalukováAdriana Paluková | 97 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:21.08 | Q | |||||||||||||
3 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3 | 2:21.42 | q | |||||||||||||
4 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 2:25.74 | ||||||||||||||
5 | Natália KuželkováNatália Kuželková | 98 | AC TJ Jičín | 7 | 2:26.50 | ||||||||||||||
6 | Magdalena BurdováMagdalena Burdová | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 2:29.25 | ||||||||||||||
7 | Lea MitrovičováLea Mitrovičová | 98 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:35.49 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | AK Hodonín | 1 | 2:22.84 | Q | |||||||||||||
2 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 3 | 2:23.05 | Q | |||||||||||||
3 | Helena BenčováHelena Benčová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:23.06 | q | |||||||||||||
4 | Karolína JiráskováKarolína Jirásková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 5 | 2:29.11 | ||||||||||||||
5 | Denisa FořtováDenisa Fořtová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 2:32.46 | ||||||||||||||
6 | Anna ŠvecováAnna Švecová | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 2:39.68 | ||||||||||||||
Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková | 98 | AC Vysoké Mýto | 6 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KováříkováKlára Kováříková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:15.87 | ||||||||||||||
2 | Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | AK Hodonín | 6 | 2:16.90 | ||||||||||||||
3 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:17.02 | ||||||||||||||
4 | Adriana PalukováAdriana Paluková | 97 | TJ Dukla Praha | 5 | 2:17.28 | ||||||||||||||
5 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:20.55 | ||||||||||||||
6 | Helena BenčováHelena Benčová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:20.98 | ||||||||||||||
7 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 4 | 2:21.08 | ||||||||||||||
8 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 1 | 2:23.31 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan FrišJan Friš | 95 | SSK Vítkovice | 4 | 3:53.10 | ||||||||||||||
2 | Adam ZenklAdam Zenkl | 95 | SSK Vítkovice | 5 | 3:53.78 | ||||||||||||||
3 | Dominik KubecDominik Kubec | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 7 | 4:01.88 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠípJan Šíp | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 4:06.08 | ||||||||||||||
5 | Josef ŠimsaJosef Šimsa | 96 | AC Falcon Rokycany | 3 | 4:07.41 | ||||||||||||||
6 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | Atletika Jihlava | 11 | 4:07.42 | ||||||||||||||
7 | Nikolaos MachNikolaos Mach | 95 | TJ Dukla Praha | 9 | 4:08.75 | ||||||||||||||
8 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Falcon Rokycany | 2 | 4:09.02 | ||||||||||||||
9 | Lukáš BenešLukáš Beneš | 96 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 1 | 4:09.90 | ||||||||||||||
10 | Tomáš VysušilTomáš Vysušil | 95 | ASK Slavia Praha | 10 | 4:12.87 | ||||||||||||||
11 | Filip HromadníkFilip Hromadník | 95 | A. C. TEPO Kladno | 12 | 4:14.42 | ||||||||||||||
12 | Pavel HladíkPavel Hladík | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 14 | 4:14.87 | ||||||||||||||
13 | Jan ČechJan Čech | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 16 | 4:15.49 | ||||||||||||||
14 | Ondřej VolfOndřej Volf | 95 | TJ Sokol Opava | 13 | 4:16.31 | ||||||||||||||
Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | ASK Slavia Praha | 15 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 12 | 4:13.36 | ||||||||||||||
2 | David KotekDavid Kotek | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 4:13.47 | ||||||||||||||
3 | Marek ChrascinaMarek Chrascina | 97 | TJ TŽ Třinec | 8 | 4:15.87 | ||||||||||||||
4 | Lukáš ChwistekLukáš Chwistek | 97 | SSK Vítkovice | 4 | 4:19.82 | ||||||||||||||
5 | Jan TesarčíkJan Tesarčík | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 4:20.01 | ||||||||||||||
6 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | ASK Slavia Praha | 15 | 4:20.52 | ||||||||||||||
7 | Marek MachalickýMarek Machalický | 98 | AK Šternberk | 2 | 4:24.05 | ||||||||||||||
8 | Patrik VebrPatrik Vebr | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 13 | 4:24.17 | ||||||||||||||
9 | Albert MálekAlbert Málek | 97 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 4:28.12 | ||||||||||||||
10 | Antonín PalánAntonín Palán | 97 | Atletika Jihlava | 11 | 4:28.25 | ||||||||||||||
11 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 9 | 4:29.88 | ||||||||||||||
12 | Jan OsolsoběJan Osolsobě | 98 | Atletický klub AHA Vyškov | 6 | 4:31.14 | ||||||||||||||
13 | Jan KocourekJan Kocourek | 97 | AK Olomouc | 10 | 4:32.61 | ||||||||||||||
Štěpán JirmanŠtěpán Jirman | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | DNP | |||||||||||||||
Roman BudilRoman Budil | 97 | Atletika Písek, o.s. | 14 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KorvasováTereza Korvasová | 96 | AK Hodonín | 4 | 4:43.11 | ||||||||||||||
2 | Veronika SedlákováVeronika Sedláková | 96 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 2 | 4:44.62 | ||||||||||||||
3 | Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová | 95 | PSK Olymp Praha | 1 | 4:45.13 | ||||||||||||||
4 | Renata VocáskováRenata Vocásková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 4:45.16 | ||||||||||||||
5 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 14 | 4:59.69 | ||||||||||||||
6 | Lucie PehaničováLucie Pehaničová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 12 | 5:00.79 | ||||||||||||||
7 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 96 | Spartak Praha 4 | 8 | 5:02.15 | ||||||||||||||
8 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 9 | 5:04.18 | ||||||||||||||
9 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 11 | 5:06.56 | ||||||||||||||
10 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 5:14.09 | ||||||||||||||
11 | Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková | 96 | Spartak Praha 4 | 10 | 5:20.72 | ||||||||||||||
Michaela SedlákováMichaela Sedláková | 96 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 3 | DNF | |||||||||||||||
Zuzana BranáZuzana Braná | 96 | ASK Slavia Praha | 6 | DNP | |||||||||||||||
Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | AC Čáslav | 13 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KupkováVeronika Kupková | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 1 | 4:54.97 | ||||||||||||||
2 | Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris | 98 | AK Olymp Brno | 2 | 4:57.78 | ||||||||||||||
3 | Michaela StránskáMichaela Stránská | 97 | ČTBK ISCAREX Č.Třebová | 3 | 4:58.63 | ||||||||||||||
4 | Lucie LokšanováLucie Lokšanová | 97 | AK Bílina | 6 | 4:58.94 | ||||||||||||||
5 | Kateřina DivišováKateřina Divišová | 97 | TJ Šumperk | 4 | 5:05.62 | ||||||||||||||
6 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 14 | 5:10.25 | ||||||||||||||
7 | Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová | 98 | SK Hranice | 13 | 5:16.67 | ||||||||||||||
8 | Aneta ChlebikováAneta Chlebiková | 97 | TJ TŽ Třinec | 10 | 5:17.99 | ||||||||||||||
9 | Magdalena HorynováMagdalena Horynová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 5:19.41 | ||||||||||||||
10 | Adéla SomrováAdéla Somrová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 9 | 5:21.90 | ||||||||||||||
11 | Tereza ČechováTereza Čechová | 98 | TJ Nové Město na Moravě | 8 | 5:22.12 | ||||||||||||||
12 | Barbora JanůrkováBarbora Janůrková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 15 | 5:22.30 | ||||||||||||||
13 | Manal BatihováManal Batihová | 97 | SSK Vítkovice | 16 | 5:23.39 | ||||||||||||||
14 | Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková | 98 | TJ Baník Stříbro | 7 | 5:24.06 | ||||||||||||||
15 | Lucie SkalickáLucie Skalická | 97 | AK Olymp Brno | 11 | 5:26.58 | ||||||||||||||
16 | Tereza JavůrkováTereza Javůrková | 97 | SKP Nymburk, o.s. | 12 | 5:33.95 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan FrišJan Friš | 95 | SSK Vítkovice | 3 | 08:25.11 | ||||||||||||||
2 | Jakub ZemaníkJakub Zemaník | 95 | SSK Vítkovice | 1 | 08:25.36 | ||||||||||||||
3 | Dominik KubecDominik Kubec | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 2 | 08:39.59 | ||||||||||||||
4 | Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 7 | 08:55.86 | ||||||||||||||
5 | Jáchym KovářJáchym Kovář | 96 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | 08:59.05 | ||||||||||||||
6 | Jan TurekJan Turek | 96 | TJ Sokol Opava | 8 | 09:08.00 | ||||||||||||||
7 | Vít BílýVít Bílý | 95 | AC Domažlice | 15 | 09:09.34 | ||||||||||||||
8 | Jakub ZechaJakub Zecha | 96 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 16 | 09:12.35 | ||||||||||||||
9 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 12 | 09:14.68 | ||||||||||||||
10 | Martin HlaváčekMartin Hlaváček | 95 | TJ Sokol Opava | 11 | 09:16.96 | ||||||||||||||
11 | Tomáš VysušilTomáš Vysušil | 95 | ASK Slavia Praha | 10 | 09:20.41 | ||||||||||||||
12 | David KákonaDavid Kákona | 96 | AK Hodonín | 9 | 09:22.67 | ||||||||||||||
13 | Pavel HladíkPavel Hladík | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 13 | 09:30.92 | ||||||||||||||
Nikolaos MachNikolaos Mach | 95 | TJ Dukla Praha | 6 | DNF | |||||||||||||||
Jan KoutnýJan Koutný | 95 | ASK Slavia Praha | 5 | DNF | |||||||||||||||
Vojtěch SommerVojtěch Sommer | 96 | PSK Olymp Praha | 14 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ChrascinaMarek Chrascina | 97 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09:13.30 | ||||||||||||||
2 | Jan TesarčíkJan Tesarčík | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09:25.02 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 10 | 09:28.30 | ||||||||||||||
4 | Albert MálekAlbert Málek | 97 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 09:30.18 | ||||||||||||||
5 | Antonín PalánAntonín Palán | 97 | Atletika Jihlava | 7 | 09:34.11 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PlojharTomáš Plojhar | 98 | AC Domažlice | 6 | 09:36.72 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 09:37.38 | ||||||||||||||
8 | Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota | 97 | Spartak Praha 4 | 5 | 09:46.87 | ||||||||||||||
9 | Petr HanušPetr Hanuš | 98 | SK Kotlářka Praha | 9 | 09:48.23 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl | 98 | SK Hranice | 13 | 09:48.92 | ||||||||||||||
11 | Pavel SlavíčekPavel Slavíček | 98 | ASK Slavia Praha | 11 | 09:52.71 | ||||||||||||||
12 | Damián VíchDamián Vích | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14 | 09:55.41 | ||||||||||||||
13 | Jan OsolsoběJan Osolsobě | 98 | Atletický klub AHA Vyškov | 1 | 10:01.22 | ||||||||||||||
14 | Jiří KřečekJiří Křeček | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12 | 10:17.66 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka DrahotováAnežka Drahotová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09:33.83 | ||||||||||||||
2 | Tereza KorvasováTereza Korvasová | 96 | AK Hodonín | 2 | 09:57.69 | ||||||||||||||
3 | Eliška DrahotováEliška Drahotová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 10:15.91 | ||||||||||||||
4 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AC Česká Lípa | 6 | 10:26.41 | ||||||||||||||
5 | Michaela SedlákováMichaela Sedláková | 96 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 5 | 10:35.05 | ||||||||||||||
6 | Anna HrubáAnna Hrubá | 96 | ASK Slavia Praha | 7 | 10:37.83 | ||||||||||||||
7 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 96 | AK Most | 9 | 10:51.91 | ||||||||||||||
8 | Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová | 95 | PSK Olymp Praha | 3 | 11:09.72 | ||||||||||||||
9 | Hana LolkováHana Lolková | 96 | AK Olymp Brno | 11 | 11:22.18 | ||||||||||||||
10 | Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | AC Čáslav | 8 | 11:26.60 | ||||||||||||||
11 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 13 | 11:40.92 | ||||||||||||||
12 | Barbora KreidlováBarbora Kreidlová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10 | 11:43.11 | ||||||||||||||
Karolína BořánkováKarolína Bořánková | 95 | PSK Olymp Praha | 12 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris | 98 | AK Olymp Brno | 3 | 10:40.63 | ||||||||||||||
2 | Michaela StránskáMichaela Stránská | 97 | ČTBK ISCAREX Č.Třebová | 2 | 10:44.65 | ||||||||||||||
3 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 4 | 11:14.76 | ||||||||||||||
4 | Adéla CivínováAdéla Civínová | 98 | AK Most | 1 | 11:23.95 | ||||||||||||||
5 | Lucie SkalickáLucie Skalická | 97 | AK Olymp Brno | 5 | 11:38.93 | ||||||||||||||
6 | Natálie ŠtemberováNatálie Štemberová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 12:08.96 | ||||||||||||||
7 | Monika BerkováMonika Berková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 12:20.81 | ||||||||||||||
8 | Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková | 98 | Atletický klub AHA Vyškov | 8 | 12:23.21 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.23 | Q | 0.148 | ||||||||||||
2 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 08.35 | Q | 0.136 | ||||||||||||
3 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.42 | q | 0.174 | ||||||||||||
4 | Martin SirotaMartin Sirota | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 08.57 | 0.161 | |||||||||||||
5 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.61 | 0.146 | |||||||||||||
6 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 96 | AC Pardubice | 1 | 08.89 | 0.155 | |||||||||||||
7 | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08.97 | 0.149 | |||||||||||||
8 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 8 | 09.03 | 0.217 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 6 | 08.28 | Q | 0.176 | ||||||||||||
2 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.40 | Q | 0.152 | ||||||||||||
3 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 08.56 | q | 0.206 | ||||||||||||
4 | Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý | 95 | Atletika Klatovy | 7 | 08.59 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Michael KonečnýMichael Konečný | 95 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.73 | 0.186 | |||||||||||||
6 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.93 | 0.214 | |||||||||||||
7 | Ladislav ZítaLadislav Zíta | 96 | TJ Dukla Praha | 4 | 09.52 | 0.244 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 6 | 08.33 | Q | 0.137 | ||||||||||||
2 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 3 | 08.37 | Q | 0.178 | ||||||||||||
3 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 08.67 | 0.146 | |||||||||||||
4 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 5 | 08.70 | 0.201 | |||||||||||||
5 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1 | 08.73 | 0.215 | |||||||||||||
6 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.95 | 0.156 | |||||||||||||
7 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | ASK Slavia Praha | 7 | 10.90 168/7b | 0.150 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.13 | 0.170 | |||||||||||||
2 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 7 | 08.17 | 0.158 | |||||||||||||
3 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 6 | 08.21 | 0.143 | |||||||||||||
4 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 08.25 | 0.138 | |||||||||||||
5 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.28 | 0.153 | |||||||||||||
6 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 08.28 | 0.137 | |||||||||||||
7 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.29 | 0.152 | |||||||||||||
8 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.65 | 0.167 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | AC Pardubice | 1 | 07.99 | Q | 0.145 | ||||||||||||
2 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.45 | Q | 0.174 | ||||||||||||
3 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 08.45 | q | 0.155 | ||||||||||||
4 | Marek HoffmannMarek Hoffmann | 98 | SSK Vítkovice | 6 | 08.64 | 0.147 | |||||||||||||
5 | Alexander NardelliAlexander Nardelli | 97 | Spartak Praha 4 | 8 | 08.68 | 0.152 | |||||||||||||
6 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | SK Přerov | 5 | 08.76 | 0.177 | |||||||||||||
7 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.80 | 0.143 | |||||||||||||
8 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.90 | 0.172 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 1 | 08.12 | Q | 0.150 | ||||||||||||
2 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 08.35 | Q | 0.171 | ||||||||||||
3 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 5 | 08.59 | q | 0.151 | ||||||||||||
4 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.61 | 0.184 | |||||||||||||
5 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.69 | 0.199 | |||||||||||||
6 | Michael KijanicaMichael Kijanica | 98 | Atletika Poruba o.s. | 6 | 08.88 | 0.154 | |||||||||||||
7 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2 | 08.91 | 0.349 | |||||||||||||
8 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 3 | 08.93 | 0.185 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5 | 08.21 | Q | 0.156 | ||||||||||||
2 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.38 | Q | 0.145 | ||||||||||||
3 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 08.62 | 0.174 | |||||||||||||
4 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 6 | 08.67 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Daniel ŠpičákDaniel Špičák | 97 | AC Pardubice | 1 | 08.70 | 0.131 | |||||||||||||
6 | Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | 3 | 08.71 | 0.180 | |||||||||||||
7 | Vincent VečeřaVincent Večeřa | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 08.87 | 0.164 | |||||||||||||
8 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 7 | 09.18 | 0.357 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | AC Pardubice | 6 | =NR 07.87 | 0.111 | |||||||||||||
2 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 4 | 08.10 | 0.145 | |||||||||||||
3 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5 | 08.22 | 0.187 | |||||||||||||
4 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3 | 08.25 | 0.189 | |||||||||||||
5 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.32 | 0.120 | |||||||||||||
6 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 8 | 08.37 | 0.152 | |||||||||||||
7 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 1 | 08.48 | 0.140 | |||||||||||||
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 2 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 08.82 | Q | 0.188 | ||||||||||||
2 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 09.13 | Q | 0.337 | ||||||||||||
3 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | ATLETIKA Polička | 3 | 09.24 | q | 0.185 | ||||||||||||
4 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Pardubice | 6 | 09.46 | 0.180 | |||||||||||||
5 | Michaela RadováMichaela Radová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 09.71 | 0.173 | |||||||||||||
6 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 1 | 09.78 | 0.172 | |||||||||||||
7 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.81 | 0.237 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 08.80 | Q | 0.156 | ||||||||||||
2 | Annemarie SkálováAnnemarie Skálová | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 09.05 | Q | 0.136 | ||||||||||||
3 | Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná | 96 | Atletika Jihlava | 2 | 09.29 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 09.30 | 0.230 | |||||||||||||
5 | Andrea DoubkováAndrea Doubková | 95 | AC Vysoké Mýto | 3 | 09.48 | 0.222 | |||||||||||||
6 | Dominika RemešováDominika Remešová | 96 | AK Olymp Brno | 7 | 09.54 | 0.179 | |||||||||||||
7 | Tereza TomíčkováTereza Tomíčková | 96 | SSK Vítkovice | 1 | 09.96 | 0.148 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | JAC Brno | 4 | 08.77 | Q | 0.125 | ||||||||||||
2 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5 | 09.00 | Q | 0.178 | ||||||||||||
3 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 3 | 09.25 | q | 0.214 | ||||||||||||
4 | Kateřina KlailováKateřina Klailová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 09.27 | 0.129 | |||||||||||||
5 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.52 | 0.225 | |||||||||||||
6 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 1 | 09.62 | 0.180 | |||||||||||||
7 | Adéla BártováAdéla Bártová | 95 | SSK Vítkovice | 7 | 09.67 | 0.183 | |||||||||||||
8 | Eva ŠenkováEva Šenková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 8 | 10.13 | 0.281 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 12:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 08.66 | 0.148 | |||||||||||||
2 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 08.67 | 0.170 | |||||||||||||
3 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 6 | 08.92 | 0.162 | |||||||||||||
4 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | JAC Brno | 4 | 09.03 | 0.110 | |||||||||||||
5 | Annemarie SkálováAnnemarie Skálová | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 09.10 | 0.162 | |||||||||||||
6 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 8 | 09.16 | 0.194 | |||||||||||||
7 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | ATLETIKA Polička | 1 | 09.24 | 0.181 | |||||||||||||
Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 7 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.70 | Q | 0.205 | ||||||||||||
2 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | SSK Vítkovice | 5 | 08.74 | Q | 0.163 | ||||||||||||
3 | Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 3 | 09.00 | q | 0.138 | ||||||||||||
4 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 6 | 09.34 | 0.149 | |||||||||||||
5 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 7 | 09.43 | 0.149 | |||||||||||||
6 | Kristýna KopečnáKristýna Kopečná | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2 | 09.45 | 0.168 | |||||||||||||
7 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AK Olymp Brno | 1 | 09.63 | 0.309 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 08.58 | Q | 0.150 | ||||||||||||
2 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 3 | 09.13 | Q | 0.119 | ||||||||||||
3 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 6 | 09.32 | 0.133 | |||||||||||||
4 | Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1 | 09.54 | 0.161 | |||||||||||||
5 | Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 7 | 09.85 | 0.148 | |||||||||||||
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 5 | DQ 162/7 | |||||||||||||||
Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | 2 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 5 | 08.64 | Q | 0.175 | ||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.71 | Q | 0.148 | ||||||||||||
3 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 3 | 09.13 | q | 0.262 | ||||||||||||
4 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 7 | 09.38 | 0.208 | |||||||||||||
5 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 6 | 09.40 | 0.188 | |||||||||||||
6 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 09.84 | 0.152 | |||||||||||||
7 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 1 | 09.88 | 0.328 | |||||||||||||
Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | DQ 162/7 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | NR 08.39 | 0.142 | |||||||||||||
2 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 3 | 08.50 | 0.147 | |||||||||||||
3 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 5 | 08.64 | 0.183 | |||||||||||||
4 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | SSK Vítkovice | 2 | 08.66 | 0.175 | |||||||||||||
5 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.70 | 0.153 | |||||||||||||
6 | Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 7 | 08.91 | 0.148 | |||||||||||||
7 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 1 | 09.20 | 0.148 | |||||||||||||
8 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.24 | 0.348 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 23.2.2014 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Dvořák, Decker, Kuklík, Šnejdr A Dvořák, Decker, Kuklík, Šnejdr | ASK Slavia Praha | 2 | 1:30.49 | 0.135 | ||||||||||||||
2 | Bezák, Tuček J., Bláha, Bakalár Bezák, Tuček J., Bláha, Bakalár | A. C. TEPO Kladno | 5 | 1:30.59 | 0.125 | ||||||||||||||
3 | Svoboda, Rambousek, Kotúček, Kučera Svoboda, Rambousek, Kotúček, Kučera | AC Slovan Liberec, o.s. | 3 | 1:31.62 | 0.145 | ||||||||||||||
4 | Netymach, Hübner, Záleský, Kroupa Netymach, Hübner, Záleský, Kroupa | AC Pardubice | 6 | 1:32.93 | 0.131 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 23.2.2014 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ledvina, Pivoňka, Tauber, Váchal Ledvina, Pivoňka, Tauber, Váchal | AC Domažlice | 6 | 1:30.95 | 0.238 | ||||||||||||||
2 | Nadelli, Melicher, Vančura, Končický Nadelli, Melicher, Vančura, Končický | Spartak Praha 4 | 2 | 1:34.62 | 0.145 | ||||||||||||||
Dvořák, Suchánek, Vaverka, Gattermayer Dvořák, Suchánek, Vaverka, Gattermayer | VSK Univerzita Brno | 4 | DNF | 0.195 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 23.2.2014 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B Stejskal J., Stejskal T., Růžička, Hotový B Stejskal J., Stejskal T., Růžička, Hotový | ASK Slavia Praha | 4 | 1:32.87 | 0.185 | ||||||||||||||
2 | Svoboda, Šebrle, Černý, Zíta Svoboda, Šebrle, Černý, Zíta | TJ Dukla Praha | 6 | 1:34.87 | 0.154 | ||||||||||||||
Puš, Dostrašil, Kolínek, Sirota Puš, Dostrašil, Kolínek, Sirota | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | DQ | 0.127 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 23.2.2014 - 14:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Slavíček, Capouch, Mach, Kisiala A Slavíček, Capouch, Mach, Kisiala | ASK Slavia Praha | 5 | 1:31.20 | |||||||||||||||
2 | A Červík, Valenta, Vančura, Habrda A Červík, Valenta, Vančura, Habrda | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 1:31.90 | |||||||||||||||
3 | Kolář, Trafina, Zikmund, Lamač Kolář, Trafina, Zikmund, Lamač | AC Slovan Liberec, o.s. | 6 | 1:31.90 | |||||||||||||||
Krsek M., Šimon M., Aulický, Feigel Krsek M., Šimon M., Aulický, Feigel | A. C. TEPO Kladno | 3 | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Měřeno ručně. Časy a pořadí odečteno z cílové fotografie. Odstartováno s rozpojeným kabelem. |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 23.2.2014 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rapp, Bárta, Krykorka, Karásek Rapp, Bárta, Krykorka, Karásek | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 1:32.95 | |||||||||||||||
2 | Janoušek, Šimek, Souček, Musil Janoušek, Šimek, Souček, Musil | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4 | 1:35.05 | |||||||||||||||
3 | Jeřábek, Desenský, Štěpánek, Jirman Jeřábek, Desenský, Štěpánek, Jirman | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 1:35.51 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 23.2.2014 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dunovský, Špičák, Holub, Sklenář Dunovský, Špičák, Holub, Sklenář | AC Pardubice | 6 | 1:34.39 | |||||||||||||||
2 | B Vokrouhlík, Havel, Běhounek, Urbánek B Vokrouhlík, Havel, Běhounek, Urbánek | ASK Slavia Praha | 4 | 1:36.88 | |||||||||||||||
B Pšenička, Kraus, Kolář, Kubíček B Pšenička, Kraus, Kolář, Kubíček | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 23.2.2014 - 13:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hýsková, Šafaříková, Höferová, Vokálová Hýsková, Šafaříková, Höferová, Vokálová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 1:41.91 | 0.194 | ||||||||||||||
2 | Valášková, Doubková, Chytková, Seidlová Valášková, Doubková, Chytková, Seidlová | AC Vysoké Mýto | 6 | 1:43.64 | 0.123 | ||||||||||||||
3 | Burianová, Vachová, Rákosníková, Hausenblasová Burianová, Vachová, Rákosníková, Hausenblasová | ASK Slavia Praha | 3 | 1:46.61 | 0.181 | ||||||||||||||
Paťková, Kratochvílová, Bouší, Paluková Paťková, Kratochvílová, Bouší, Paluková | TJ Dukla Praha | 5 | DNF | 0.193 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 23.2.2014 - 13:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strnadová, Hlaváčková, Havlíčková, Kobianová Strnadová, Hlaváčková, Havlíčková, Kobianová | AK Olymp Brno | 3 | 1:45.73 | 0.381 | ||||||||||||||
2 | Šuhájková, Stoklasová, Čeladi, Krupičková Šuhájková, Stoklasová, Čeladi, Krupičková | AC Pardubice | 5 | 1:47.66 | 0.131 | ||||||||||||||
3 | Švarcbachová, Jílková, Horynová, Janoušová Švarcbachová, Jílková, Horynová, Janoušová | A. C. TEPO Kladno | 2 | 1:49.91 | 0.247 | ||||||||||||||
Hofmanová, Paskovská, Kadlecová, Dvořáková Hofmanová, Paskovská, Kadlecová, Dvořáková | AC Slovan Liberec, o.s. | 6 | DQ 170/7 | 0.233 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 23.2.2014 - 13:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vejmelková, Doležalová, Sedláčková, Janíčková Vejmelková, Doležalová, Sedláčková, Janíčková | TJ Spartak Třebíč | 2 | 1:44.52 | 0.138 | ||||||||||||||
2 | Kozáková, Boříková, Klailová, Meczlová Kozáková, Boříková, Klailová, Meczlová | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:44.57 | 0.233 | ||||||||||||||
Siebeltová V., Siebeltová K., Rašková, Benčová Siebeltová V., Siebeltová K., Rašková, Benčová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 23.2.2014 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořáková K., Semecká, Jirmanová, Dvořáková B. Dvořáková K., Semecká, Jirmanová, Dvořáková B. | TJ Dukla Praha | 6 | NR 1:42.61 | |||||||||||||||
2 | Dostálová, Švábíková, Kalvová, Sladovníková Dostálová, Švábíková, Kalvová, Sladovníková | ASK Slavia Praha | 4 | 1:43.64 | |||||||||||||||
3 | Kašparová, Šoustková, Štíbrová, Schönpflugová Kašparová, Šoustková, Štíbrová, Schönpflugová | A. C. TEPO Kladno | 2 | 1:48.39 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (ne, 23.2.2014 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zlatníková, Zatloukalová, Nerudová, Gieselová Zlatníková, Zatloukalová, Nerudová, Gieselová | AK Olomouc | 4 | 1:46.68 | |||||||||||||||
2 | Jarešová, Stibralová, Chodorová, Dambrovská Jarešová, Stibralová, Chodorová, Dambrovská | SK Kotlářka Praha | 2 | 1:50.34 | |||||||||||||||
Zikešová, Kunová, Švecová, Burdová Zikešová, Kunová, Švecová, Burdová | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | DQ 170/7 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 11:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.801.861.911.951.992.032.072.102.13 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České Budějovice |
96 | 15 | 2.10 | --OOOOXOOXXX | ||||||||||||||
2= |
Adam BlažekAdam Blažek
SSK Vítkovice |
95 | 13 | 2.07 | -OOOOXOOXXX | ||||||||||||||
2= |
Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 12 | 2.07 | -OOOOXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 14 | 2.03 | --XOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Matěj KlukanMatěj Klukan
AC Domažlice |
95 | 5 | 1.99 | OOOXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA Počerady |
95 | 8 | 1.95 | OOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
JAC Brno |
95 | 10 | 1.95 | OOXXOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol Opava |
96 | 11 | 1.95 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 4 | 1.95 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva Trutnov |
96 | 6 | 1.91 | OXXOOXXX | ||||||||||||||
10= |
Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
96 | 2 | 1.91 | OXXOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Vít MolvaVít Molva
Atletika Jihlava |
95 | 9 | 1.91 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
13= |
Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L. |
96 | 7 | 1.80 | OXXX | ||||||||||||||
13= |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 3 | 1.80 | OXXX | ||||||||||||||
Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK Olomouc |
95 | 1 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 09:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.751.821.871.921.961.992.02 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 13 | 1.99 | -OOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 14 | 1.96 | OOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK Lovosice |
97 | 8 | 1.92 | OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 11 | 1.87 | XOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 15 | 1.87 | OXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC Pardubice |
97 | 10 | 1.82 | OOXXX | ||||||||||||||
7 |
Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK Olomouc |
97 | 3 | 1.82 | XOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice |
98 | 12 | 1.82 | OXXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Jiří KučeraJiří Kučera
JAC Brno |
98 | 9 | 1.75 | OXXX | ||||||||||||||
9= |
Adam OravaAdam Orava
SK Hranice |
98 | 5 | 1.75 | OXXX | ||||||||||||||
9= |
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
97 | 2 | 1.75 | OXXX | ||||||||||||||
12 |
Petr PoselPetr Posel
ASK Lovosice |
98 | 6 | 1.75 | XOXXX | ||||||||||||||
13= |
Ladislav KolaLadislav Kola
AC Slovan Liberec, o.s. |
97 | 4 | 1.75 | XXOXXX | ||||||||||||||
13= |
Filip SamuelFilip Samuel
AK Olomouc |
98 | 7 | 1.75 | XXOXXX | ||||||||||||||
Štefan WeberŠtefan Weber
ATLETIK RUDNÁ |
97 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.451.521.571.611.651.681.711.71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana HartigováJana Hartigová
JAC Brno |
96 | 11 | 1.71 | --OOOOXXXO | ||||||||||||||
2 |
Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 10 | 1.68 | OOOOOOXXXX | ||||||||||||||
3 |
Alena RoháčkováAlena Roháčková
JAC Brno |
95 | 12 | 1.68 | --OOOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika Klatovy |
95 | 7 | 1.65 | -OOXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 8 | 1.65 | -OOOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 5 | 1.61 | -OOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 9 | 1.61 | OOXOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva Trutnov |
95 | 4 | 1.57 | OOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 6 | 1.57 | -XOXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ Třinec |
96 | 1 | 1.45 | XOXXX | ||||||||||||||
10= |
Simona ŽďárskáSimona Žďárská
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 2 | 1.45 | XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 14:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.501.571.631.681.711.741.771.811.86 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno |
98 | 17 | 1.81 | ----O-OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC Brno |
98 | 16 | 1.74 | ---OOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva Trutnov |
98 | 15 | 1.74 | -OOXXOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
VSK Univerzita Brno |
97 | 14 | 1.71 | -OOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Nikol OberherrováNikol Oberherrová
TJ Sokol Opava |
97 | 12 | 1.68 | OOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 13 | 1.68 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 9 | 1.68 | OXXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK Most |
97 | 7 | 1.63 | OOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 8 | 1.63 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 4 | 1.57 | OOXXX | ||||||||||||||
10= |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 10 | 1.57 | OOXXX | ||||||||||||||
12 |
Kateřina FrantováKateřina Frantová
SSK Vítkovice |
97 | 5 | 1.57 | XOXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia Praha |
97 | 3 | 1.50 | XOXXX | ||||||||||||||
14= |
Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ Desná |
98 | 6 | 1.50 | XXOXXX | ||||||||||||||
14= |
Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1 | 1.50 | XXOXXX | ||||||||||||||
Lucie ČepováLucie Čepová
SSK Vítkovice |
97 | 11 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 10:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3.153.353.553.753.954.104.254.404.514.614.815.00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO Kladno |
95 | 12 | 4.81 | --------OOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 10 | 4.51 | ----XOOXXOXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 9 | 4.25 | ----OOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 8 | 4.10 | --OOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 4 | 3.75 | ---OXXX | ||||||||||||||
6 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 3 | 3.55 | XOOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka Praha |
96 | 1 | 3.35 | OOXXX | ||||||||||||||
8 |
Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika Klatovy |
96 | 2 | 3.35 | XOOXXX | ||||||||||||||
David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 11 | DNP | ||||||||||||||||
Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 5 | DNP | ||||||||||||||||
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 6 | DNP | ||||||||||||||||
Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 7 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 16:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.903.153.373.553.733.833.934.034.134.304.454.65 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 14 | 4.45 | ------O-OXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jan DunovskýJan Dunovský
AC Pardubice |
97 | 13 | 3.93 | ------OXXX | ||||||||||||||
3 |
Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol Opava |
97 | 11 | 3.93 | --OXXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 12 | 3.73 | ---OXOXXX | ||||||||||||||
5= |
Filip SamuelFilip Samuel
AK Olomouc |
98 | 5 | 3.55 | -OOOXXX | ||||||||||||||
5= |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 3 | 3.55 | -OOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 9 | 3.55 | -OXOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 10 | 3.55 | --XXOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Ondřej BelfínOndřej Belfín
AK Olomouc |
97 | 8 | 3.55 | -XOOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4 | 3.37 | -OOXXX | ||||||||||||||
11 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 7 | 3.37 | -OXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Václav SchýbalVáclav Schýbal
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 2 | 3.15 | OOXXX | ||||||||||||||
13 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 1 | 2.90 | XXOXXX | ||||||||||||||
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 6 | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Žlutá karta udělěna závodníkovi se st.č. 498 Belfínovi, pravidlo 180.19 opuštění sektoru |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 13:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.402.652.853.053.203.353.503.603.703.90 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno |
95 | 10 | 3.70 | --------OXXX | ||||||||||||||
2 |
Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC Pardubice |
95 | 8 | 3.50 | ---OOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Pardubice |
95 | 9 | 3.20 | ---XXOXOXXX | ||||||||||||||
4= |
Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka Praha |
95 | 3 | 3.05 | -OOOXXX | ||||||||||||||
4= |
Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia Praha |
96 | 7 | 3.05 | -OOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 6 | 3.05 | -OXXOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
Atletika Chrudim |
96 | 5 | 2.85 | OOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika Jihlava |
96 | 4 | 2.85 | -XXOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
SSK Vítkovice |
95 | 1 | 2.85 | -OXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
AC Pardubice |
96 | 2 | 2.65 | OXXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.402.652.853.043.203.363.503.623.723.773.82 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 9 | 3.77 | ---OOOXXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 11 | 3.62 | -----OOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 10 | 3.50 | ---XOXOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Klaudia KalnayováKlaudia Kalnayová
Slovakia |
97 | 8 | 3.20 | --OOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 5 | 3.04 | -OOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Veronika KovačechováVeronika Kovačechová
SSK Vítkovice |
98 | 6 | 3.04 | OOXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Aneta PutnováAneta Putnová
AK Olymp Brno |
98 | 7 | 3.04 | XOOOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 4 | 2.85 | -XOOXXX | ||||||||||||||
9= |
Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 3 | 2.85 | -OXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol Opava |
98 | 2 | 2.85 | -OXOXXX | ||||||||||||||
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 1 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 16 | 7.41 | 7.16 | 7.32 | X | 7.32 | - | 7.41 | 7.29 | ||||||||
2 |
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol Opava |
96 | 14 | 7.20 | 7.20 | X | 7.05 | 7.20 | X | X | X | ||||||||
3 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 13 | 7.12 | 6.99 | 7.12 | 7.01 | 7.12 | - | 6.85 | 6.95 | ||||||||
4 |
Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol Opava |
96 | 15 | 7.04 | X | X | 6.60 | 6.60 | 7.04 | X | 5.31 | ||||||||
5 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 10 | 6.90 | 6.42 | 6.37 | 6.90 | 6.90 | X | X | 6.86 | ||||||||
6 |
Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
SSK Vítkovice |
95 | 4 | 6.60 | X | 6.39 | 6.60 | 6.60 | X | X | X | ||||||||
7 |
David HájekDavid Hájek
TJ Start Havířov |
96 | 12 | 6.59 | 5.31 | 6.59 | 6.38 | 6.59 | 6.19 | 6.58 | 5.31 | ||||||||
8 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 8 | 6.48 | 6.24 | 6.10 | 6.48 | 6.48 | 6.35 | - | 5.29 | ||||||||
9 |
Pavel StrnadPavel Strnad
AK Bílina |
96 | 7 | 6.40 | 5.84 | 6.07 | 6.40 | 6.40 | |||||||||||
10 |
Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK Bílina |
96 | 11 | 6.34 | 5.94 | 6.34 | X | 6.34 | |||||||||||
11 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 9 | 6.20 | 6.18 | 6.17 | 6.20 | 6.20 | |||||||||||
12 |
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK Olomouc |
96 | 6 | 6.14 | 6.07 | X | 6.14 | 6.14 | |||||||||||
13 |
Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK Bílina |
95 | 5 | 6.14 | X | X | 6.14 | 6.14 | |||||||||||
14 |
Jan KuklíkJan Kuklík
ASK Slavia Praha |
96 | 2 | 5.99 | 5.99 | 5.90 | 5.95 | 5.99 | |||||||||||
15 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 3 | 5.92 | X | 5.92 | X | 5.92 | |||||||||||
16 |
Martin KloudMartin Kloud
Atletika Klatovy |
95 | 1 | 4.50 | X | X | 4.50 | 4.50 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 13:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 15 | 7.03 | 7.03 | 4.05 | 6.91 | 7.03 | X | 6.82 | X | ||||||||
2 |
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 16 | 6.74 | 6.57 | 6.20 | 6.74 | 6.74 | 4.54 | X | X | ||||||||
3 |
Dominik OrálekDominik Orálek
AK Olomouc |
98 | 7 | 6.52 | X | 6.17 | 6.33 | 6.33 | 6.45 | 6.52 | 6.30 | ||||||||
4 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 14 | 6.48 | 6.34 | 6.48 | 6.44 | 6.48 | X | 6.39 | 5.25 | ||||||||
5 |
Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
VSK Univerzita Brno |
97 | 9 | 6.42 | X | 6.06 | 6.32 | 6.32 | X | 6.26 | 6.42 | ||||||||
6 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 5 | 6.35 | 6.35 | 6.28 | 6.24 | 6.35 | 6.11 | X | X | ||||||||
7 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 8 | 6.30 | 6.30 | X | X | 6.30 | 6.04 | 4.29 | 6.24 | ||||||||
8 |
Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s. |
97 | 1 | 6.17 | X | X | 6.17 | 6.17 | X | X | X | ||||||||
9 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 12 | 6.15 | 6.15 | 6.08 | 5.88 | 6.15 | |||||||||||
10 |
Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina |
98 | 4 | 6.14 | 6.14 | X | X | 6.14 | |||||||||||
11 |
Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České Budějovice |
98 | 11 | 6.06 | 5.97 | 6.06 | 5.99 | 6.06 | |||||||||||
12 |
Pavel GadasPavel Gadas
SK Hranice |
97 | 10 | 6.06 | X | 6.06 | X | 6.06 | |||||||||||
13 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 3 | 6.03 | 5.78 | 6.02 | 6.03 | 6.03 | |||||||||||
14 |
Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary |
98 | 2 | 6.03 | X | X | 6.03 | 6.03 | |||||||||||
15 |
Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 13 | 6.01 | 6.01 | 6.01 | 5.91 | 6.01 | |||||||||||
16 |
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice |
98 | 6 | 5.94 | 5.94 | X | 5.93 | 5.94 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 11:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK Vítkovice |
96 | 15 | 6.18 | 5.61 | 5.70 | 5.90 | 5.90 | 6.10 | 6.18 | X | ||||||||
2 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 16 | 5.81 | 5.75 | 5.66 | 5.73 | 5.75 | 4.46 | X | 5.81 | ||||||||
3 |
Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 14 | 5.80 | X | X | 5.56 | 5.56 | X | 5.67 | 5.80 | ||||||||
4 |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 12 | 5.50 | 5.08 | 5.48 | 5.43 | 5.48 | 5.42 | 5.50 | 5.50 | ||||||||
5 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 7 | 5.31 | 5.02 | 5.10 | 5.27 | 5.27 | 5.31 | X | 5.19 | ||||||||
6 |
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 11 | 5.27 | X | X | 5.25 | 5.25 | 5.27 | 5.14 | 5.19 | ||||||||
7 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno |
95 | 13 | 5.20 | X | 5.20 | X | 5.20 | - | - | - | ||||||||
8 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 10 | 5.19 | 4.88 | 4.83 | 5.18 | 5.18 | 4.82 | 5.14 | 5.19 | ||||||||
9 |
Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp Brno |
96 | 5 | 5.09 | 5.09 | X | X | 5.09 | |||||||||||
10 |
Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 9 | 4.99 | 4.99 | 4.84 | 4.53 | 4.99 | |||||||||||
11 |
Tereza ČaladiTereza Čaladi
AC Pardubice |
96 | 6 | 4.91 | 4.76 | 4.91 | X | 4.91 | |||||||||||
12 |
Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 8 | 4.90 | X | X | 4.90 | 4.90 | |||||||||||
13 |
Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka Praha |
95 | 3 | 4.78 | 4.78 | 4.58 | 4.68 | 4.78 | |||||||||||
14 |
Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 1 | 4.70 | 4.61 | 4.63 | 4.70 | 4.70 | |||||||||||
15 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 2 | 4.67 | 4.55 | 4.67 | 4.67 | 4.67 | |||||||||||
16 |
Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4 | 4.52 | X | 4.45 | 4.52 | 4.52 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 15:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 16 | 5.77 | 5.71 | 5.67 | - | 5.71 | 5.60 | 5.77 | X | ||||||||
2 |
Emily GerulováEmily Gerulová
SSK Vítkovice |
97 | 14 | 5.64 | X | X | 5.41 | 5.41 | 5.64 | X | X | ||||||||
3 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 9 | 5.60 | X | 5.32 | 5.60 | 5.60 | 5.23 | 4.20 | 5.59 | ||||||||
4 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 15 | 5.55 | 5.53 | 5.55 | X | 5.55 | 5.34 | 5.51 | 5.45 | ||||||||
5 |
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
AC SYNER Turnov |
97 | 11 | 5.45 | 5.36 | X | 5.31 | 5.36 | 5.26 | 5.37 | 5.45 | ||||||||
6 |
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | 12 | 5.42 | 5.21 | 5.30 | X | 5.30 | 5.38 | 5.34 | 5.42 | ||||||||
7 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno |
98 | 10 | 5.38 | 5.38 | 5.21 | 5.02 | 5.38 | X | X | 5.31 | ||||||||
8 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 5 | 5.37 | 5.36 | 5.30 | 5.05 | 5.36 | 5.34 | X | 5.37 | ||||||||
9 |
Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník Stříbro |
98 | 7 | 5.25 | X | 5.25 | 5.17 | 5.25 | |||||||||||
10 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 13 | 5.22 | 5.22 | X | X | 5.22 | |||||||||||
11 |
Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno |
97 | 6 | 5.21 | 5.21 | 5.07 | 5.13 | 5.21 | |||||||||||
12 |
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 8 | 5.15 | 4.58 | 4.96 | 5.15 | 5.15 | |||||||||||
13 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 3 | 5.13 | 5.10 | 5.13 | 5.01 | 5.13 | |||||||||||
14 |
Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4 |
97 | 1 | 5.04 | 5.04 | X | 4.72 | 5.04 | |||||||||||
15 |
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 4 | 4.97 | 4.79 | 4.97 | X | 4.97 | |||||||||||
Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol Opava |
97 | 2 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.2.2014 - 17:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 13 | 14.52 | X | 11.21 | 13.26 | 13.26 | 14.17 | 14.13 | 14.52 | ||||||||
2 |
Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol Opava |
96 | 14 | 14.43 | X | 14.34 | 14.42 | 14.42 | 14.09 | 13.76 | 14.43 | ||||||||
3 |
Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ Třinec |
95 | 11 | 14.22 | 13.88 | 13.27 | 13.76 | 13.88 | 14.11 | 13.85 | 14.22 | ||||||||
4 |
Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 12 | 13.82 | 13.04 | 13.22 | 13.82 | 13.82 | X | X | 13.60 | ||||||||
5 |
Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak Vlašim |
95 | 9 | 13.74 | 13.61 | 13.60 | 11.90 | 13.61 | 13.65 | 13.42 | 13.74 | ||||||||
6 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
JAC Brno |
95 | 10 | 13.70 | 13.54 | X | 13.53 | 13.54 | 13.70 | 13.38 | 13.24 | ||||||||
7 |
Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ Třinec |
95 | 6 | 13.55 | 12.73 | 13.46 | 13.12 | 13.46 | X | 13.39 | 13.55 | ||||||||
8 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 7 | 13.49 | X | 12.83 | 13.49 | 13.49 | 13.18 | 13.40 | 13.49 | ||||||||
9 |
Pavel StrnadPavel Strnad
AK Bílina |
96 | 1 | 13.21 | 12.75 | 13.21 | X | 13.21 | |||||||||||
10 |
Michal ŠromMichal Šrom
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 4 | 12.76 | 12.72 | 12.73 | 12.76 | 12.76 | |||||||||||
11 |
Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK Bílina |
96 | 5 | 12.72 | 12.47 | 12.72 | 12.60 | 12.72 | |||||||||||
12 |
Tomáš HolýTomáš Holý
AK PSK Zlín |
96 | 3 | 12.62 | 12.62 | 12.50 | X | 12.62 | |||||||||||
13 |
Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L. |
96 | 2 | 12.29 | 11.95 | 11.95 | 12.29 | 12.29 | |||||||||||
Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s. |
96 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 14 | 13.51 | 12.68 | X | 13.51 | 13.51 | 13.36 | X | 13.17 | ||||||||
2 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 13 | 13.27 | 13.25 | 12.93 | 13.15 | 13.25 | 11.94 | 12.90 | 13.27 | ||||||||
3 |
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK PSK Zlín |
98 | 8 | 13.18 | 12.45 | 12.66 | 12.69 | 12.69 | 12.68 | 12.79 | 13.18 | ||||||||
4 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 12 | 13.15 | 12.80 | 12.65 | 12.65 | 12.80 | 12.66 | 13.15 | 13.15 | ||||||||
5 |
Dominik HutákDominik Huták
SSK Vítkovice |
98 | 3 | 12.77 | 12.26 | 12.55 | 12.61 | 12.61 | 12.77 | X | 12.52 | ||||||||
6 |
Martin KulhánekMartin Kulhánek
Atletika Chrudim |
98 | 9 | 12.61 | X | 12.42 | 12.49 | 12.49 | 12.61 | 11.93 | 12.45 | ||||||||
7 |
Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
JAC Brno |
98 | 10 | 12.41 | X | 12.41 | 12.14 | 12.41 | 11.79 | 11.77 | X | ||||||||
8 |
Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Jiskra Otrokovice |
98 | 5 | 12.40 | 11.97 | X | 12.40 | 12.40 | 12.18 | 12.30 | 12.07 | ||||||||
9 |
David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 6 | 12.38 | 12.38 | 12.16 | 12.26 | 12.38 | |||||||||||
10 |
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice |
98 | 11 | 12.34 | 11.97 | 12.27 | 12.34 | 12.34 | |||||||||||
11 |
Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín Praha |
97 | 7 | 12.26 | X | 12.26 | 12.13 | 12.26 | |||||||||||
12 |
Vít KrejčíVít Krejčí
AK Kroměříž |
98 | 4 | 11.85 | 11.84 | 11.30 | 11.85 | 11.85 | |||||||||||
13 |
Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO Kladno |
97 | 2 | 11.83 | 11.83 | 11.58 | 11.68 | 11.83 | |||||||||||
Štefan WeberŠtefan Weber
ATLETIK RUDNÁ |
97 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
trojskok - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 09:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK Vítkovice |
96 | 13 | 12.18 | 11.77 | 11.83 | 11.97 | 11.97 | 12.18 | 11.88 | 10.25 | ||||||||
2 |
Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 12 | 11.87 | 10.84 | X | 11.43 | 11.43 | 11.58 | 11.53 | 11.87 | ||||||||
3 |
Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 14 | 11.81 | 11.21 | 11.81 | 11.70 | 11.81 | 11.69 | 11.54 | 11.63 | ||||||||
4 |
Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ Šumperk |
95 | 15 | 11.50 | X | 11.40 | 11.37 | 11.40 | 11.50 | 11.29 | 11.01 | ||||||||
5 |
Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká Lípa |
96 | 10 | 11.20 | 11.09 | X | 11.20 | 11.20 | X | X | 11.18 | ||||||||
6 |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp Brno |
95 | 11 | 11.19 | X | 11.15 | 11.18 | 11.18 | 11.12 | 11.19 | X | ||||||||
7 |
Michaela RadováMichaela Radová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 8 | 11.15 | 9.47 | 10.49 | 11.15 | 11.15 | 10.88 | 10.67 | 10.88 | ||||||||
8 |
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 5 | 11.03 | 10.53 | 10.84 | 10.91 | 10.91 | 10.70 | 10.87 | 11.03 | ||||||||
9 |
Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol Opava |
96 | 4 | 10.89 | X | 10.74 | 10.89 | 10.89 | |||||||||||
10 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro |
95 | 6 | 10.80 | 10.78 | 10.51 | 10.80 | 10.80 | |||||||||||
11 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 9 | 10.68 | X | 10.68 | 10.65 | 10.68 | |||||||||||
12 |
Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 7 | 10.50 | 10.15 | 10.00 | 10.50 | 10.50 | |||||||||||
13 |
Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp Brno |
96 | 3 | 10.45 | X | X | 10.45 | 10.45 | |||||||||||
14 |
Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 2 | 10.22 | 10.22 | 9.77 | 10.04 | 10.22 | |||||||||||
Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO Kladno |
96 | 1 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 12:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno |
98 | 14 | 12.05 | 11.67 | 11.74 | 11.44 | 11.74 | 11.83 | 12.05 | 10.93 | ||||||||
2 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno |
98 | 15 | 12.02 | 12.02 | 11.82 | 11.95 | 12.02 | X | X | X | ||||||||
3 |
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
SSK Vítkovice |
97 | 11 | 11.38 | 11.09 | 11.32 | 11.38 | 11.38 | X | 11.34 | X | ||||||||
4 |
Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 12 | 11.24 | 10.85 | 10.88 | 10.69 | 10.88 | 11.24 | 09.19 | 10.69 | ||||||||
5 |
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 3 | 10.76 | 10.76 | X | 10.30 | 10.76 | 10.66 | 10.43 | 10.54 | ||||||||
6 |
Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 9 | 10.63 | 10.28 | 10.63 | 10.48 | 10.63 | 10.63 | 10.60 | X | ||||||||
7 |
Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 5 | 10.56 | 10.52 | X | X | 10.52 | 10.05 | X | 10.56 | ||||||||
8 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 1 | 10.44 | 10.44 | 10.44 | 09.96 | 10.44 | 10.31 | 10.14 | 10.39 | ||||||||
9 |
Vendula ChybováVendula Chybová
VSK Univerzita Brno |
97 | 8 | 10.38 | 09.16 | 09.84 | 10.38 | 10.38 | |||||||||||
10 |
Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 6 | 10.20 | 10.20 | 10.05 | 10.11 | 10.20 | |||||||||||
11 |
Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 4 | 10.04 | 10.04 | 09.88 | 09.72 | 10.04 | |||||||||||
12 |
Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 2 | 09.96 | 09.60 | 09.96 | 09.74 | 09.96 | |||||||||||
13 |
Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 7 | 09.67 | X | 09.67 | X | 09.67 | |||||||||||
Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
97 | 10 | DNP | ||||||||||||||||
Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 13 | NM | ||||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" Udělena žlutá karta závodici Michaele Šimečkové st. č. 586, za opuštění sektoru, pravidlo č. 180/19. |
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 09:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 16 | 14.85 | 14.85 | 14.54 | 13.00 | 14.85 | 13.56 | - | 14.32 | ||||||||
2 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK Olomouc |
97 | 14 | 14.21 | 13.61 | X | 13.86 | 13.86 | 13.97 | 14.21 | 13.11 | ||||||||
3 |
Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK Chodov |
98 | 13 | 13.66 | 12.00 | 13.66 | 12.96 | 13.66 | 13.44 | 12.95 | 13.19 | ||||||||
4 |
Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 15 | 13.07 | 12.76 | 11.46 | 12.58 | 12.76 | 12.82 | X | 13.07 | ||||||||
5 |
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | 7 | 12.74 | 12.70 | 11.40 | 12.01 | 12.70 | 12.70 | 11.33 | 12.74 | ||||||||
6 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 11 | 12.50 | 12.21 | 10.71 | 11.50 | 12.21 | 11.76 | 12.50 | 12.23 | ||||||||
7 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 12 | 12.33 | 11.38 | 12.20 | 11.38 | 12.20 | 11.90 | 12.33 | 12.19 | ||||||||
8 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ Třinec |
97 | 8 | 12.15 | 12.15 | X | 11.76 | 12.15 | 11.12 | X | 11.04 | ||||||||
9 |
Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 5 | 12.09 | 11.92 | 12.09 | 11.88 | 12.09 | |||||||||||
10 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 10 | 11.90 | 11.28 | 11.90 | 11.75 | 11.90 | |||||||||||
11 |
Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká Lípa |
98 | 4 | 11.67 | 11.07 | 11.01 | 11.67 | 11.67 | |||||||||||
12 |
Lucie StaňkováLucie Staňková
AC Domažlice |
97 | 9 | 11.27 | 11.27 | 10.91 | 10.82 | 11.27 | |||||||||||
13 |
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
98 | 3 | 11.27 | 09.81 | 10.89 | 11.27 | 11.27 | |||||||||||
14 |
Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 2 | 10.48 | 10.44 | 10.48 | 10.01 | 10.48 | |||||||||||
15 |
Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
98 | 1 | 10.42 | 10.42 | X | 09.58 | 10.42 | |||||||||||
Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 6 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 10:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 12 | 13.06 | 12.16 | 12.22 | 12.45 | 12.45 | 12.55 | 12.59 | 13.06 | ||||||||
2 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA Polička |
95 | 16 | 12.85 | 11.76 | X | 12.64 | 12.64 | X | 12.85 | 12.48 | ||||||||
3 |
Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol Opava |
96 | 14 | 12.25 | 12.25 | X | 12.20 | 12.25 | 11.86 | 11.90 | 10.76 | ||||||||
4 |
Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SSK Vítkovice |
96 | 15 | 12.16 | 11.23 | 11.77 | 12.16 | 12.16 | 12.08 | X | X | ||||||||
5 |
Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 13 | 11.70 | 11.67 | 11.28 | 10.40 | 11.67 | 11.61 | 11.49 | 11.70 | ||||||||
6 |
Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 11 | 11.12 | 10.85 | 10.53 | 10.45 | 10.85 | 11.04 | 11.12 | X | ||||||||
7 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 10 | 11.01 | 10.97 | 10.86 | 11.01 | 11.01 | 08.73 | 09.91 | 10.87 | ||||||||
8 |
Petra JonášováPetra Jonášová
Spartak Praha 4 |
96 | 9 | 10.74 | 10.74 | X | X | 10.74 | 10.43 | X | X | ||||||||
9 |
Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO Kladno |
96 | 7 | 10.73 | X | 10.73 | X | 10.73 | |||||||||||
10 |
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | 8 | 10.63 | 10.63 | 10.12 | 10.33 | 10.63 | |||||||||||
11 |
Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia Praha |
95 | 2 | 10.49 | 10.06 | 10.49 | 10.43 | 10.49 | |||||||||||
12 |
Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
95 | 4 | 10.16 | 10.16 | 09.88 | X | 10.16 | |||||||||||
13 |
Johana FilipováJohana Filipová
SSK Vítkovice |
95 | 3 | 09.98 | 08.91 | X | 09.98 | 09.98 | |||||||||||
14 |
Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol Opava |
96 | 5 | 09.92 | 09.92 | X | 09.72 | 09.92 | |||||||||||
15 |
Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad Metují |
96 | 6 | 09.24 | 09.24 | X | 08.12 | 09.24 | |||||||||||
Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA Vyškov |
95 | 1 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 12:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 17 | 15.91 | 15.79 | 15.28 | 15.91 | 15.91 | X | X | 15.14 | ||||||||
2 |
Ondřej HouškaOndřej Houška
AK Most |
97 | 16 | 15.80 | 15.80 | X | 15.46 | 15.80 | X | 15.20 | 15.59 | ||||||||
3 |
Martin JirkalMartin Jirkal
AK Bílina |
97 | 14 | 14.07 | 12.95 | 11.97 | X | 12.95 | 14.07 | 13.86 | X | ||||||||
4 |
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 12 | 13.98 | 13.98 | X | X | 13.98 | 13.35 | X | X | ||||||||
5 |
Jan UhrinJan Uhrin
TJ Šumperk |
97 | 13 | 13.71 | 12.30 | 13.34 | 13.54 | 13.54 | 13.53 | 13.52 | 13.71 | ||||||||
6 |
Karel StudničkaKarel Studnička
A. C. Sparta Praha |
97 | 10 | 13.17 | 12.96 | 12.94 | 13.17 | 13.17 | 12.70 | 12.90 | 12.65 | ||||||||
7 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 4 | 12.84 | 12.84 | 12.81 | X | 12.84 | X | X | 11.69 | ||||||||
8 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 3 | 12.69 | 12.69 | X | 12.43 | 12.69 | 12.24 | X | 12.16 | ||||||||
9 |
Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 8 | 12.31 | 12.31 | 11.55 | 12.14 | 12.31 | |||||||||||
10 |
Adam BenešAdam Beneš
ASK ELNA Počerady |
98 | 2 | 12.07 | 09.73 | 12.07 | 11.85 | 12.07 | |||||||||||
11 |
Petr TancerPetr Tancer
AK Hodonín |
97 | 11 | 11.98 | 11.98 | 11.85 | 11.89 | 11.98 | |||||||||||
12 |
Jiří KučeraJiří Kučera
JAC Brno |
98 | 6 | 11.94 | 11.57 | 11.94 | 11.83 | 11.94 | |||||||||||
13 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 5 | 11.34 | 11.32 | 11.11 | 11.34 | 11.34 | |||||||||||
14 |
Aleš TeplýAleš Teplý
TJ Znojmo |
98 | 9 | 10.66 | 10.66 | 10.44 | 10.26 | 10.66 | |||||||||||
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 15 | DNP | ||||||||||||||||
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
98 | 1 | DNP | ||||||||||||||||
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.2.2014 - 13:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK Olomouc |
95 | 14 | 17.12 | 15.56 | X | 15.92 | 15.92 | 16.24 | 17.12 | X | ||||||||
2 |
Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia Praha |
95 | 15 | 16.23 | X | 15.63 | 15.92 | 15.92 | 16.23 | 15.89 | 16.19 | ||||||||
3 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 12 | 15.89 | 13.97 | 14.95 | 15.45 | 15.45 | 14.88 | 15.89 | X | ||||||||
4 |
Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP Pardubice |
95 | 16 | 15.20 | 14.65 | 14.79 | 14.58 | 14.79 | 14.70 | X | 15.20 | ||||||||
5 |
Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK Hranice |
96 | 9 | 14.41 | 14.04 | 14.04 | 14.41 | 14.41 | X | 14.28 | X | ||||||||
6 |
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 6 | 13.97 | 13.96 | X | X | 13.96 | X | X | 13.97 | ||||||||
7 |
František WiesnerFrantišek Wiesner
AC Pardubice |
96 | 8 | 13.94 | 13.94 | 13.71 | X | 13.94 | 13.76 | 13.69 | 13.84 | ||||||||
8 |
Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 10 | 13.69 | 13.19 | 13.69 | X | 13.69 | X | X | X | ||||||||
9 |
Antonín KasalAntonín Kasal
AK Olomouc |
95 | 7 | 13.60 | 13.59 | 12.75 | 13.60 | 13.60 | |||||||||||
10 |
Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo |
96 | 2 | 13.53 | 13.53 | 13.07 | 12.90 | 13.53 | |||||||||||
11 |
Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy Vary |
96 | 13 | 12.86 | X | X | 12.86 | 12.86 | |||||||||||
12 |
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK Olomouc |
95 | 5 | 12.85 | X | 12.85 | 12.42 | 12.85 | |||||||||||
13 |
Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol Opava |
95 | 4 | 12.68 | 11.79 | 11.81 | 12.68 | 12.68 | |||||||||||
14 |
Petr KrusPetr Krus
SSK Vítkovice |
95 | 3 | 12.62 | 11.87 | X | 12.62 | 12.62 | |||||||||||
15 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo |
96 | 1 | 12.31 | X | 10.41 | 12.31 | 12.31 | |||||||||||
16 |
David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 11 | 11.32 | 11.29 | 10.86 | 11.32 | 11.32 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |