výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (22. - 23. 2. 2014)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.47 Q
2 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:58.89 Q
3 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 6 1:59.76
4 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC PardubiceAC Pardubice 5 1:59.78
5 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 2:02.02
6 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:04.62
7 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1 2:06.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:01.19 Q
2 Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:01.23 Q
3 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2 2:03.13
4 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:03.26
5 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:03.44
6 Jáchym RyklJáchym Rykl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 2:04.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 3 1:57.01 Q
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 1 1:57.32 Q
3 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:58.54 q
4 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5 1:58.77 q
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 4 1:59.39
6 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:04.59
7 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 2:08.30
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 3 1:57.01 Q
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 1 1:57.32 Q
3 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.47 Q
4 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:58.54 q
5 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5 1:58.77 q
6 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:58.89 Q
7 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 4 1:59.39
8 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 6 1:59.76
9 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC PardubiceAC Pardubice 5 1:59.78
10 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:01.19 Q
11 Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:01.23 Q
12 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 2:02.02
13 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2 2:03.13
14 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:03.26
15 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:03.44
16 Jáchym RyklJáchym Rykl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 2:04.40
17 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:04.59
18 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:04.62
19 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1 2:06.67
20 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 2:08.30

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 3 1:53.06
2 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:54.76
3 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:54.98
4 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 1:54.99
5 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 6 1:57.64
6 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 6 1:59.09
7 Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:59.59
8 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:07.77
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 6 2:05.28 Q
2 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:06.20 Q
3 Marek KarasMarek Karas 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 2:09.34
Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 2:09.34
5 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:10.58
6 Jan NěmecJan Němec 98 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 7 2:11.32
Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:05.39 Q
2= Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 2:05.42 Q
2= Martin BártaMartin Bárta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:05.42 Q
4 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 2:06.55
5 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 2 2:07.58
6 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:08.02
7 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:08.11
Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 2:02.74 Q
2 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 2:02.93 Q
3 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:03.22 q
4 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 2:04.23 q
5 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 2:04.54
6 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:06.47
7 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:10.11
8 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:14.75
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 2:02.74 Q
2 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 2:02.93 Q
3 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:03.22 q
4 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 2:04.23 q
5 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 2:04.54
6 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 6 2:05.28 Q
7 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:05.39 Q
8 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 2:05.42 Q
8 Martin BártaMartin Bárta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:05.42 Q
10 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:06.20 Q
11 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:06.47
12 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 2:06.55
13 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 2 2:07.58
14 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:08.02
15 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:08.11
16 Marek KarasMarek Karas 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 2:09.34
17 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 2:09.34
18 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:10.11
19 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:10.58
20 Jan NěmecJan Němec 98 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 7 2:11.32
21 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:14.75
Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNP
Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNP

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:55.42
2 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:57.24
3 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 1:57.87
4 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 1:59.84
5 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:00.06
6 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 5 2:01.22
7 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 2:03.94
8 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 2:04.94
9 Martin BártaMartin Bárta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:10.01
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:13.87 Q
2 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 2:17.60 Q
3 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:18.38 q
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:20.96 q
5 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:23.23
6 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:32.01
7 Lucie VitámvásováLucie Vitámvásová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:33.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:23.33 Q
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 2:23.79 Q
3 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 2:24.09
4 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:24.66
5 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 2:29.69
6 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:31.57
7 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 7 2:39.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:18.85 Q
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:21.02 Q
3 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:22.33
4 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:28.00
5 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 2:28.15
6 Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:28.41
Kamila EliášováKamila Eliášová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:13.87 Q
2 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 2:17.60 Q
3 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:18.38 q
4 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:18.85 Q
5 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:20.96 q
6 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:21.02 Q
7 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:22.33
8 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:23.23
9 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:23.33 Q
10 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 2:23.79 Q
11 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 2:24.09
12 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:24.66
13 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:28.00
14 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 2:28.15
15 Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:28.41
16 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 2:29.69
17 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:31.57
18 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:32.01
19 Lucie VitámvásováLucie Vitámvásová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:33.54
20 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 7 2:39.88
Kamila EliášováKamila Eliášová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 DNP

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:13.53
2 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:14.87
3 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:15.14
4 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:15.22
5 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:16.53
6 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 2:18.17
7 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:19.02
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1 2:20.53
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:22.99 Q
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:23.06 Q
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:24.85
4 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 4 2:25.60
5 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:29.46
6 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:30.13
7 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 2:31.04
8 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK OlomoucAK Olomouc 7 2:36.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:20.82 Q
2 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:21.08 Q
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 2:21.42 q
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:25.74
5 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 2:26.50
6 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:29.25
7 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:35.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 1 2:22.84 Q
2 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 3 2:23.05 Q
3 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:23.06 q
4 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 2:29.11
5 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:32.46
6 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:39.68
Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:20.82 Q
2 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:21.08 Q
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 2:21.42 q
4 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 1 2:22.84 Q
5 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:22.99 Q
6 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 3 2:23.05 Q
7 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:23.06 q
8 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:23.06 Q
9 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:24.85
10 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 4 2:25.60
11 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:25.74
12 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 2:26.50
13 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 2:29.11
14 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:29.25
15 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:29.46
16 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:30.13
17 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 2:31.04
18 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:32.46
19 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:35.49
20 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK OlomoucAK Olomouc 7 2:36.32
21 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:39.68
Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 DNP

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:15.87
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 6 2:16.90
3 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:17.02
4 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:17.28
5 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:20.55
6 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:20.98
7 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4 2:21.08
8 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 1 2:23.31
Celkem 8 závodníků