výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (1. - 2. 3. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.10 Q
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.41 Q
3 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 07.47 q
4 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.50 q
5 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 07.65
6 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.67
7 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 2 07.70
8 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 8 07.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.41 Q
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.46 Q
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 07.50
4 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 07.55
5 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.62
6 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 7 07.65
7 Hynek HampelHynek Hampel 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 8 07.79
Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.32 Q
2 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5 07.47 Q
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.58
4 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 07.60
5 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.61
6 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 07.61
7 Michael OlšavskýMichael Olšavský 99 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 07.70
8 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.87
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.10 Q
2 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.32 Q
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.41 Q
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.41 Q
5 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.46 Q
6 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 07.47 q
7 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5 07.47 Q
8 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.50 q
9 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 07.50
10 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 07.55
11 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.58
12 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 07.60
13 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.61
14 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 07.61
15 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.62
16 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 7 07.65
17 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 07.65
18 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.67
19 Michael OlšavskýMichael Olšavský 99 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 07.70
20 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 2 07.70
21 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 8 07.79
22 Hynek HampelHynek Hampel 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 8 07.79
23 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.87
Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 DNP

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.24
2 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.27
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.39
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.39
5 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 07.41
6 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 7 07.46
7 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.50
8 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 07.54
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.11 Q
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.16 Q
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.16 q
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 08.24
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 08.28
6 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.32
7 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 7 08.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.80 Q
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 08.01 Q
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 08.11 q
4 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.25
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.33
6 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 08.33
7 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 08.46
8 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 08.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.95 Q
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.17 Q
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.21
4 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.34
5 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.34
6= Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.35
6= Linda DufkováLinda Dufková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.35
Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.80 Q
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.95 Q
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 08.01 Q
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 08.11 q
5 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.11 Q
6 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.16 Q
7 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.16 q
8 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.17 Q
9 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.21
10 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 08.24
11 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.25
12 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 08.28
13 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.32
14 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.33
15 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 08.33
16 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.34
17 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.34
18 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.35
18 Linda DufkováLinda Dufková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.35
20 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 7 08.42
21 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 08.46
22 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 08.48
Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNP

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.71
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.95
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 07.98
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 08.07
5 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.11
6 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.20
7 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.44
Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 4 časy (qA) do finále A, další 4 časy (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 2.3.2014 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2 18.95
2 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.07
3 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 19.24
Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNF
Poznámky:
závodník Brom Filip po úrazu v zatáčce oštřen a odvezen záchranou službou do nemocnice
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.3.2014 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 17.87 qA
2 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 18.60 qB
3 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 19.03
4 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 19.69
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.3.2014 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 18.40 qB
2 Jan RákosníkJan Rákosník 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.99
3 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 19.27
4 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 19.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 2.3.2014 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 18.08 qA
2 Michael OlšavskýMichael Olšavský 99 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4 18.96
3 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 2 18.99
4 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 19.37
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (ne, 2.3.2014 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.33 qA
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.47 qB
3 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 19.30
4 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 19.49
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (ne, 2.3.2014 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 17.92 qA
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 18.60 qB
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 18.68
4 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.33
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 17.87 qA
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 17.92 qA
3 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 18.08 qA
4 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.33 qA
5 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 18.40 qB
6 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.47 qB
7 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 18.60 qB
8 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 18.60 qB
9 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 18.68
10 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2 18.95
11 Michael OlšavskýMichael Olšavský 99 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4 18.96
12 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 2 18.99
13 Jan RákosníkJan Rákosník 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.99
14 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 19.03
15 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.07
16 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 19.24
17 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 19.27
18 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 19.30
19 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 19.32
20 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 19.37
21 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 19.49
22 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 19.69
23 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.33
Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNF

150 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 2.3.2014 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 17.75
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 17.79
3 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 18.03
4 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 18.74
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 2.3.2014 - 11:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.27
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 18.45
3 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 18.50
4 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 18.80
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 17.75
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 17.79
3 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 18.03
4 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.27
5 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 18.45
6 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 18.50
7 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 18.74
8 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 18.80

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 4 časy (qA) do finále A, další 4 časy (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 2.3.2014 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 18.68 qA
2 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 20.29 qB
3 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 20.70
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.3.2014 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.83 qA
2 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 20.77
Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNP
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.3.2014 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4 19.91 qA
2 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.93 qA
3 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2 20.50
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 21.06
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 2.3.2014 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.20 qB
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.45
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 20.54
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 20.96
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (ne, 2.3.2014 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 20.32
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.32
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 20.80
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.94
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (ne, 2.3.2014 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 20.09 qB
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 20.20 qB
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4 20.52
4 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 21.05
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 18.68 qA
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.83 qA
3 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4 19.91 qA
4 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.93 qA
5 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 20.09 qB
6 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.20 qB
7 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 20.20 qB
8 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 20.29 qB
9 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 20.32
10 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.32
11 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.45
12 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2 20.50
13 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4 20.52
14 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 20.54
15 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 20.70
16 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 20.77
17 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 20.80
18 Linda DufkováLinda Dufková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.94
19 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 20.96
20 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 21.05
21 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 21.06
Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNP

150 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 2.3.2014 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 18.49
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.57
3 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 20.12
4 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.16
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 2.3.2014 - 11:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 20.10
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.28
3 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 20.49
Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 DNP
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 18.49
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.57
3 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 20.10
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 20.12
5 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.16
6 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.28
7 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 20.49
Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 DNP

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 4 časy (qA) do finále A, další 4 časy (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 37.89 qA
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 39.59
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 40.33
4 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 44.97
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 38.93 qB
2 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 42.23
3 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 42.78
Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 38.76 qA
2 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 40.92
3 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 41.27
4 Marek HesMarek Hes 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 42.36
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.3.2014 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 38.96 qB
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 BYAC BrnoBYAC Brno 4 39.00 qB
3 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 40.45
4 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 42.57
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.3.2014 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3 38.56 qA
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 39.55 qB
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 40.73
4 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 40.96
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 1.3.2014 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 38.64 qA
2 Hynek HampelHynek Hampel 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 4 40.07
3 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 40.71
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 1 41.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 37.89 qA
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3 38.56 qA
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 38.64 qA
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 38.76 qA
5 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 38.93 qB
6 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 38.96 qB
7 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 BYAC BrnoBYAC Brno 4 39.00 qB
8 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 39.55 qB
9 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 39.59
10 Hynek HampelHynek Hampel 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 4 40.07
11 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 40.33
12 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 40.45
13 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 40.71
14 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 40.73
15 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 40.92
16 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 40.96
17 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 1 41.26
18 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 41.27
19 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 42.23
20 Marek HesMarek Hes 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 42.36
21 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 42.57
22 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 42.78
23 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 44.97
Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 DNP

300 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 2.3.2014 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 36.76
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 37.98
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 38.02
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 38.56
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 2.3.2014 - 11:16) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 DNP
Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNP
Eliáš UrbanEliáš Urban 00 BYAC BrnoBYAC Brno 4 DNP
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 36.76
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 37.98
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 38.02
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 38.56
Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 DNP
Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNP
Eliáš UrbanEliáš Urban 00 BYAC BrnoBYAC Brno 4 DNP

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 4 časy (qA) do finále A, další 4 časy (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 41.56 qA
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 44.63
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 44.67
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 43.02 qA
2 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 4 43.58 qB
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 44.86
4 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 46.46
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 44.49 qB
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 45.01
3 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 45.30
Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.3.2014 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3 43.20 qA
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 44.25 qB
3 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 4 45.24
4 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 45.92
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.3.2014 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 43.01 qA
2 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 44.60 qB
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 45.55
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 46.56
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 41.56 qA
2 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 43.01 qA
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 43.02 qA
4 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3 43.20 qA
5 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 4 43.58 qB
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 44.25 qB
7 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 44.49 qB
8 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 44.60 qB
9 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 44.63
10 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 44.67
11 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 44.86
12 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 45.01
13 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 4 45.24
14 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 45.30
15 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 45.55
16 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 45.92
17 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 46.46
18 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 46.56
Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNP

300 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 2.3.2014 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 42.12
2 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 42.72
3 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 42.84
Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 2.3.2014 - 11:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 3 43.88
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 44.21
3 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 44.35
4 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1 45.16
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 42.12
2 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 42.72
3 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 42.84
4 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 3 43.88
5 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 44.21
6 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 44.35
7 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1 45.16
Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNF

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:19.72 Q
2 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:20.00 Q
3 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4 2:20.92
4 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:21.10
5 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 2:21.90
6 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:22.50
7 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 6 2:28.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:13.92 Q
2 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 2:14.46 Q
3 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 2:15.35 q
4 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 5 2:17.69 q
5 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 2:27.20
6 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 2:29.99
7 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:35.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:16.49 Q
2 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:17.35 Q
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 2:18.04
4 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 2:20.26
5 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:21.87
6 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:23.63
7 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 2:23.84
8 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:25.28
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:13.92 Q
2 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 2:14.46 Q
3 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 2:15.35 q
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:16.49 Q
5 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:17.35 Q
6 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 5 2:17.69 q
7 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 2:18.04
8 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:19.72 Q
9 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:20.00 Q
10 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 2:20.26
11 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4 2:20.92
12 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:21.10
13 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:21.87
14 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 2:21.90
15 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:22.50
16 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:23.63
17 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 2:23.84
18 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:25.28
19 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 2:27.20
20 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 6 2:28.86
21 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 2:29.99
22 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:35.12

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.3.2014 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:09.67
2 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 2:11.32
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:11.62
4 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 2:11.70
5 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:14.44
6 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 2:17.38
7 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:17.63
8 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 6 2:17.88
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 2:26.72 Q
2 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 2:26.94 Q
3 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 2:27.38 q
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:30.03
5 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:33.16
6 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:38.62
7 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:42.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 1 2:31.69 Q
2 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 4 2:32.03 Q
3 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:32.28
4 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:32.60
5 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 2:34.23
6 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:35.07
7 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 JAC BrnoJAC Brno 5 2:35.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:28.21 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:28.68 Q
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:29.80 q
4 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 4 2:30.34
5 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:32.26
6 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 2:33.02
7 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 7 2:42.90
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 2:26.72 Q
2 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 2:26.94 Q
3 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 2:27.38 q
4 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:28.21 Q
5 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:28.68 Q
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:29.80 q
7 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:30.03
8 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 4 2:30.34
9 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 1 2:31.69 Q
10 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 4 2:32.03 Q
11 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:32.26
12 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:32.28
13 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:32.60
14 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 2:33.02
15 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:33.16
16 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 2:34.23
17 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:35.07
18 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 JAC BrnoJAC Brno 5 2:35.85
19 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:38.62
20 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 7 2:42.90
21 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:42.91

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.3.2014 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 7 2:25.87
2 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 2:27.02
3 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:27.85
4 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 2:30.34
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 2:31.94
6 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2 2:32.11
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:32.24
8 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 8 2:34.61
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2 4:27.34
2 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 4:31.81
3 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 4:35.16
4 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:39.08
5 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 4:39.10
6 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 4:39.13
7 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 4:41.96
8 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 AK OlomoucAK Olomouc 13 4:43.25
9 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 4:44.53
10 Aleš OmelkaAleš Omelka 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10 4:46.43
11 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 7 4:51.00
12 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 4:51.82
13 Jan SkopecJan Skopec 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11 4:55.51
14 Vilém VolfVilém Volf 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14 4:57.51
15 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16 4:57.58
Michal BoudníkMichal Boudník 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 9 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 3 4:52.06
2 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 5 4:58.13
3 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 6 4:59.57
4 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 5:00.63
5 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 5:01.54
6 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4 5:09.64
7 Barbora PlacatkováBarbora Placatková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 12 5:11.22
8 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1 5:13.63
9 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17 5:17.13
10 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 9 5:22.30
11 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13 5:25.06
12 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16 5:28.77
13 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18 5:31.92
14 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 15 5:33.33
15 Anna KučerováAnna Kučerová 99 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 8 5:34.39
16 Julie BičišťováJulie Bičišťová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14 5:51.28
Julie RampírováJulie Rampírová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 DNP
Celkem 17 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.3.2014 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2 09:49.16
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:53.00
3 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1 09:58.36
4 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 10:14.28
5 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 10:14.76
6 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 9 10:33.22
7 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 10:47.38
8 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 8 10:52.76
9 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11:05.85
10 Jan BurianJan Burian 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 11:06.31
11 Matěj VišňaMatěj Višňa 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10 11:15.90
12 Dalibor SládekDalibor Sládek 99 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13 11:36.22
13 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 12:11.92
14 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 12:24.03
Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 DNF
Celkem 15 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.51 Q
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.79 Q
3 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.84 q
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.94
5 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.95
6 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.99
7 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.80 Q
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 4 08.85 Q
3 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.92
4 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 08.93
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 7 09.01
6 Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1 09.05
7 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 09.18
8 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.53 Q
2 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 5 08.67 Q
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.82 q
4 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.06
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 8 09.13
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.21
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.63
8 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.19
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.51 Q
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.53 Q
3 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 5 08.67 Q
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.79 Q
5 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.80 Q
6 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.82 q
7 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.84 q
8 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 4 08.85 Q
9 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.92
10 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 08.93
11 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.94
12 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.95
13 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.99
14 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 7 09.01
15 Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1 09.05
16 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.06
17 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 8 09.13
18 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.14
19 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 09.18
20 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.21
21 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.23
22 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.63
23 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.19

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.49
2 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.50
3 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.57
4 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 8 08.68
5 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.87
6 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.89
7 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.91
Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DQ 168/7a
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 4 08.91 Q
2 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5 09.28 Q
3 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.33 q
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.42
5 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 AC ProstějovAC Prostějov 6 09.53
6 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 09.56
7 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 1 09.66
8 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 7 09.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 09.00 Q
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.23 Q
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.33 q
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 09.52
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 09.54
6 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 09.58
7 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 8 09.84
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 09.01 Q
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.29 Q
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 09.38
4 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.38
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 09.63
6 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 7 09.74
7 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.78
8 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 10.08
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 4 08.91 Q
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 09.00 Q
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 09.01 Q
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.23 Q
5 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5 09.28 Q
6 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.29 Q
7 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.33 q
8 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.33 q
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 09.38
10 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.38
11 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.42
12 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 09.52
13 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 AC ProstějovAC Prostějov 6 09.53
14 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 09.54
15 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 09.56
16 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 09.58
17 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 09.63
18 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 1 09.66
19 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 7 09.74
19 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 7 09.74
21 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.78
22 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 8 09.84
23 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 10.08
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNF

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 4 08.85
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 08.97
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3 09.04
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.21
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.26
6 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.31
7 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 09.35
8 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.37
Celkem 8 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 2.3.2014 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Burski, Dvořák, Petřík, Běhounek Burski, Dvořák, Petřík, Běhounek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 NR 2:38.84
2 Kaštovský, Veřmiřivský, Vrba, Kramoliš Kaštovský, Veřmiřivský, Vrba, Kramoliš TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:42.29
3 Zelinka, Kotyza, Prášek, Suchánek Zelinka, Kotyza, Prášek, Suchánek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:57.87
Vychodil, Nastoupil, Hránek, Konečný Vychodil, Nastoupil, Hránek, Konečný AK OlomoucAK Olomouc 2 DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 2.3.2014 - 13:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubík, Svatý, Kuthan, Adamec Kubík, Svatý, Kuthan, Adamec ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1 2:41.87
2 Lukša, Bystroň, Vácha, Lorenčič Lukša, Bystroň, Vácha, Lorenčič TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 2:43.48
3 Herák, Landa, Škuta, Krsek Herák, Landa, Škuta, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:44.39
4 Čapek, Semotam, Šanc, Hampl Čapek, Semotam, Šanc, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:52.34
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 2.3.2014 - 13:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bárta, Komenda, Matějček, Řehoř Bárta, Komenda, Matějček, Řehoř T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:42.64
2 Hes, Stašek, Větrovský, Štajer Hes, Stašek, Větrovský, Štajer AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:47.58
3 Halíř, Říha, Blatník, Hrůša Halíř, Říha, Blatník, Hrůša TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:50.96
4 Fultarov, Uhlíř, Zavřel, Janeček Fultarov, Uhlíř, Zavřel, Janeček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 2:51.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Burski, Dvořák, Petřík, Běhounek Burski, Dvořák, Petřík, Běhounek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 NR 2:38.84
2 Kubík, Svatý, Kuthan, Adamec Kubík, Svatý, Kuthan, Adamec ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1 2:41.87
3 Kaštovský, Veřmiřivský, Vrba, Kramoliš Kaštovský, Veřmiřivský, Vrba, Kramoliš TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:42.29
4 Bárta, Komenda, Matějček, Řehoř Bárta, Komenda, Matějček, Řehoř T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:42.64
5 Lukša, Bystroň, Vácha, Lorenčič Lukša, Bystroň, Vácha, Lorenčič TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 2:43.48
6 Herák, Landa, Škuta, Krsek Herák, Landa, Škuta, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:44.39
7 Hes, Stašek, Větrovský, Štajer Hes, Stašek, Větrovský, Štajer AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:47.58
8 Halíř, Říha, Blatník, Hrůša Halíř, Říha, Blatník, Hrůša TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:50.96
9 Fultarov, Uhlíř, Zavřel, Janeček Fultarov, Uhlíř, Zavřel, Janeček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 2:51.50
10 Čapek, Semotam, Šanc, Hampl Čapek, Semotam, Šanc, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:52.34
11 Zelinka, Kotyza, Prášek, Suchánek Zelinka, Kotyza, Prášek, Suchánek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:57.87
Vychodil, Nastoupil, Hránek, Konečný Vychodil, Nastoupil, Hránek, Konečný AK OlomoucAK Olomouc 2 DNP

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 2.3.2014 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klinkovská, Sklenská, Suchá, Novotná Klinkovská, Sklenská, Suchá, Novotná JAC BrnoJAC Brno 4 NR 2:55.41
2 Gieslerová, Novotná, Švubová, Begová Gieslerová, Novotná, Švubová, Begová AK OlomoucAK Olomouc 1 2:58.00
3 Barborová, Koucká, Kamlerová, Hallmanová Barborová, Koucká, Kamlerová, Hallmanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:58.18
4 A Duchoňová, Dostálová, Jarošová, Švábíková A Duchoňová, Dostálová, Jarošová, Švábíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:58.34
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 2.3.2014 - 12:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kleinerová, Barešová, Boháčová, Veselá Kleinerová, Barešová, Boháčová, Veselá TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 2:57.26
2 Kuberlová, Lokajíčková, Urbánková, Suráková Kuberlová, Lokajíčková, Urbánková, Suráková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:01.43
3 Holá, Holainová, Juchelková, Vaňková Holá, Holainová, Juchelková, Vaňková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:03.73
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 2.3.2014 - 12:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pondělíčková, Kašparová, Jiránková, Schonpflugová Pondělíčková, Kašparová, Jiránková, Schonpflugová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:02.62
2 Čerenková, Tomášková, Hošková, Kolková Čerenková, Tomášková, Hošková, Kolková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:02.98
3 Jehličková A., Jehličková B,, Kašparová, Matoušová Jehličková A., Jehličková B,, Kašparová, Matoušová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:07.73
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 2.3.2014 - 12:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Trundová H.,Trundová M., Vobořilová, Prachařová Trundová H.,Trundová M., Vobořilová, Prachařová TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 3:06.62
2 B Marešová, Treglerová, Jichová, Dvořáková B Marešová, Treglerová, Jichová, Dvořáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:07.84
3 Dyrynková, Klimentová, Marešová, Prouzová Dyrynková, Klimentová, Marešová, Prouzová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 3:14.81
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 2.3.2014 - 12:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maštalířová, Háčková, Krátká, Turnerová Maštalířová, Háčková, Krátká, Turnerová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 3:05.00
2 B Weiserová, Cikánová, Tomášková, Zárubová B Weiserová, Cikánová, Tomášková, Zárubová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 3:08.38
3 Parásková, Fialová L., Fialová J., Vernerová Parásková, Fialová L., Fialová J., Vernerová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 3:14.68
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klinkovská, Sklenská, Suchá, Novotná Klinkovská, Sklenská, Suchá, Novotná JAC BrnoJAC Brno 4 NR 2:55.41
2 Kleinerová, Barešová, Boháčová, Veselá Kleinerová, Barešová, Boháčová, Veselá TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 2:57.26
3 Gieslerová, Novotná, Švubová, Begová Gieslerová, Novotná, Švubová, Begová AK OlomoucAK Olomouc 1 2:58.00
4 Barborová, Koucká, Kamlerová, Hallmanová Barborová, Koucká, Kamlerová, Hallmanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:58.18
5 A Duchoňová, Dostálová, Jarošová, Švábíková A Duchoňová, Dostálová, Jarošová, Švábíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:58.34
6 Kuberlová, Lokajíčková, Urbánková, Suráková Kuberlová, Lokajíčková, Urbánková, Suráková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:01.43
7 Pondělíčková, Kašparová, Jiránková, Schonpflugová Pondělíčková, Kašparová, Jiránková, Schonpflugová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:02.62
8 Čerenková, Tomášková, Hošková, Kolková Čerenková, Tomášková, Hošková, Kolková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:02.98
9 Holá, Holainová, Juchelková, Vaňková Holá, Holainová, Juchelková, Vaňková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:03.73
10 Maštalířová, Háčková, Krátká, Turnerová Maštalířová, Háčková, Krátká, Turnerová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 3:05.00
11 Trundová H.,Trundová M., Vobořilová, Prachařová Trundová H.,Trundová M., Vobořilová, Prachařová TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 3:06.62
12 Jehličková A., Jehličková B,, Kašparová, Matoušová Jehličková A., Jehličková B,, Kašparová, Matoušová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:07.73
13 B Marešová, Treglerová, Jichová, Dvořáková B Marešová, Treglerová, Jichová, Dvořáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:07.84
14 B Weiserová, Cikánová, Tomášková, Zárubová B Weiserová, Cikánová, Tomášková, Zárubová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 3:08.38
15 Parásková, Fialová L., Fialová J., Vernerová Parásková, Fialová L., Fialová J., Vernerová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 3:14.68
16 Dyrynková, Klimentová, Marešová, Prouzová Dyrynková, Klimentová, Marešová, Prouzová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 3:14.81

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.3.2014 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.701.751.781.811.841.861.881.90
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 17 1.88 --OOOXOOOOXXOXXX
2 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 13 1.86 -OOXOOOOOOXXX
3 Jan CapkoJan Capko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 7 1.78 -XOXOOXXOOXXX
4= Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 10 1.78 -OOOOXOXXX
4= Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
99 12 1.78 -OOOOXOXXX
6 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 16 1.75 -OXOXOXOXXX
7= Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 2 1.70 -OOOXXX
7= Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 9 1.70 -OOOXXX
9 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 14 1.70 -OOXOXXX
10= Marcel PérezMarcel Pérez
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4 1.70 -OXOXOXXX
10= Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 11 1.70 -OXOXOXXX
12 Tomáš BílýTomáš Bílý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5 1.70 -OOXXOXXX
13= Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 1.65 --OXXX
13= Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
99 15 1.65 --OXXX
15 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 6 1.65 OOXOXXX
16 Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3 1.60 XOOXXX
Jiří StrakošJiří Strakoš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.3.2014 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.581.611.641.661.681.71
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 16 1.68 --OOXOXOX-OXXOXXX
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 14 1.66 OOOOOOOOXXX
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 15 1.64 --OOOXXOOXXX
4 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10 1.58 OOXOXOXOXXX
5 Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 2 1.55 OOOXOXXX
6 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 11 1.55 XOOXOXXOXXX
7 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 9 1.50 OOOXXX
8 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC ProstějovAC Prostějov
00 4 1.50 XXOOOXXX
9 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 5 1.50 OOXOXXX
10 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 8 1.50 O-XXOXXX
11= Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 1 1.45 OOXXX
11= Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 6 1.45 OOXXX
11= Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 7 1.45 OOXXX
11= Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 12 1.45 OOXXX
15 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 13 1.45 OXXOXXX
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 3 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.053.103.153.203.253.303.353.453.55
1 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.45 ------O-O--O-XO-XOXXOXXX
2 Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3.25 --------O---XXOOXXX
3 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.20 ------O-XO-OOXXOXXX
4 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 3.15 ---OOXOOOO-XXOXOXX-X-
5 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.10 ----O-O-O-OX-XX-
6 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.00 ----OOOOOXXX
7 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 3.00 ---O-OOXOXOXXX
8= Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 2.90 ----O-OOXXX
8= David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.90 ----O-OOXXX
10 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 2.90 --O-OOXOOXXX
11 Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.80 OOOOOOOXXX
12 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 2.80 -OXOOOXXOXOXXX
13 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 2.70 O-OOOOXXX
14 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.40 OXXOOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 16:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.302.402.502.602.702.802.902.953.003.053.103.153.203.253.303.353.403.60
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 15 3.40 --------XO---XXO---OXXX
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 14 3.00 ----OOO-OXXX
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 13 3.00 --XOOOOXXO-OXXX
4 Barbora RynešováBarbora Rynešová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 12 3.00 --O-OOO-XXOXXX
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11 2.70 O-OOOXXX
6 Kateřina IvičičováKateřina Ivičičová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 10 2.70 XXOOXOXOOXXX
7 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 6 2.70 OOXOXOXOXXX
8 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 2 2.60 XOOOOXXX
9= Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 2.60 OOOXOXXX
9= Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 9 2.60 OOOXOXXX
11 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3 2.50 XXOXOOXXX
12 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5 2.50 OOXOXXX
13= Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1 2.40 OXXOXXX
13= Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 7 2.40 OXXOXXX
15 Zora DuškováZora Dušková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4 2.30 OXXX
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.3.2014 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 12 6.26 X5.906.066.065.726.26X
2 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 16 6.16 5.985.816.166.16X5.635.97
3 Eliáš UrbanEliáš Urban
BYAC BrnoBYAC Brno
00 5 6.13 X6.046.136.13XXX
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 14 6.07 5.705.804.455.806.075.625.82
5 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11 5.99 X5.585.885.885.775.915.99
6 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 9 5.97 5.63X5.835.83XX5.97
7 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 4 5.90 5.155.895.665.89XX5.90
8 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 2 5.86 5.705.805.705.80XX5.86
9 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 7 5.72 5.72XX5.72
10 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 13 5.71 5.345.625.715.71
11 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 8 5.70 5.325.704.925.70
12 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 5.49 4.85X5.495.49
13 Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1 5.26 5.26XX5.26
Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 15 NM
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3 NM
Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 10 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 16 5.54 -5.255.285.285.22X5.54
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 15 5.45 5.205.095.155.20X5.455.20
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 14 5.35 X5.095.355.353.97XX
4 Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 7 5.21 4.944.984.154.984.935.21X
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 13 5.12 5.104.94X5.104.985.015.12
6 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2 5.04 5.04XX5.04XXX
7 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 5.03 4.714.875.035.03-X-
8 Anežka HanouskováAnežka Hanousková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 9 4.95 4.934.874.854.934.944.954.69
9 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4 4.87 X4.87X4.87
10 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 6 4.81 4.814.684.784.81
11 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 5 4.71 X4.584.714.71
12 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 17 4.70 XX4.704.70
13 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 10 4.69 4.544.694.444.69
14 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 4.68 XX4.684.68
15 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 8 4.63 4.624.274.634.63
16 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 11 4.63 XX4.634.63
17 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 4.37 4.214.364.374.37
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.3.2014 - 11:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 16 13.14 11.9812.4112.9712.9712.7312.9913.14
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 13 11.70 10.34X10.8610.8610.1610.9711.70
3 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 7 11.50 11.0910.9110.3511.0911.17X11.50
4 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 12 11.07 11.0710.7210.7311.0710.8010.6310.11
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 15 11.06 10.2010.81X10.81XX11.06
6 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 14 10.96 10.96X9.8710.9610.4510.3610.72
7 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 9 10.84 10.849.889.9710.8410.0110.199.96
8 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 10.66 10.2710.3310.4010.409.9110.1810.66
9 Karla FouaniKarla Fouani
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 10.32 10.329.999.8910.32
10 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 11 10.05 10.05X9.1810.05
11 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 09.93 9.459.93X9.93
12 Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 3 09.70 9.199.708.649.70
13 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4 09.67 8.769.679.309.67
14 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 6 09.47 X9.478.809.47
15 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1 09.41 9.418.83X9.41
16 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 2 09.14 7.869.147.989.14
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.3.2014 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 13 13.62 13.6212.40X13.6212.42X13.39
2 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 14 13.24 12.1111.6713.1113.1113.24X12.41
3 Matěj VeveraMatěj Vevera
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
99 9 13.22 10.8512.2713.2213.2212.2011.8312.57
4 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 15 13.18 12.5812.7813.0613.0613.1813.1512.97
5 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
00 12 12.90 X12.5412.2612.5412.90X12.22
6 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 7 12.79 12.7911.7412.0812.7912.2512.2612.55
7 Hynek HampelHynek Hampel
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
99 11 12.67 11.4512.0711.0812.0711.5212.6712.33
8 Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
99 3 12.28 11.4512.2512.2812.2811.8211.5611.33
9 Filip KaštovskýFilip Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 8 11.95 11.23X11.9511.95
10 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 5 11.66 11.66XX11.66
11 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 10 11.63 11.0211.5911.6311.63
12 David KoblischkeDavid Koblischke
ASK LovosiceASK Lovosice
99 6 11.46 11.46X11.0411.46
13 Martin KohoutMartin Kohout
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 4 11.44 11.3211.1211.4411.44
14 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 2 10.82 10.8210.8210.6410.82
15 Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1 09.43 9.299.439.359.43
Celkem 15 závodníků