výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (1. - 2. 3. 2014)

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.053.103.153.203.253.303.353.453.55
1 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.45 ------O-O--O-XO-XOXXOXXX
2 Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3.25 --------O---XXOOXXX
3 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.20 ------O-XO-OOXXOXXX
4 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 3.15 ---OOXOOOO-XXOXOXX-X-
5 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.10 ----O-O-O-OX-XX-
6 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.00 ----OOOOOXXX
7 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 3.00 ---O-OOXOXOXXX
8= Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 2.90 ----O-OOXXX
8= David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.90 ----O-OOXXX
10 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 2.90 --O-OOXOOXXX
11 Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.80 OOOOOOOXXX
12 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 2.80 -OXOOOXXOXOXXX
13 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 2.70 O-OOOOXXX
14 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.40 OXXOOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 16:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.302.402.502.602.702.802.902.953.003.053.103.153.203.253.303.353.403.60
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 15 3.40 --------XO---XXO---OXXX
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 14 3.00 ----OOO-OXXX
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 13 3.00 --XOOOOXXO-OXXX
4 Barbora RynešováBarbora Rynešová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 12 3.00 --O-OOO-XXOXXX
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11 2.70 O-OOOXXX
6 Kateřina IvičičováKateřina Ivičičová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 10 2.70 XXOOXOXOOXXX
7 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 6 2.70 OOXOXOXOXXX
8 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 2 2.60 XOOOOXXX
9= Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 2.60 OOOXOXXX
9= Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 9 2.60 OOOXOXXX
11 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3 2.50 XXOXOOXXX
12 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5 2.50 OOXOXXX
13= Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1 2.40 OXXOXXX
13= Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 7 2.40 OXXOXXX
15 Zora DuškováZora Dušková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4 2.30 OXXX
Celkem 15 závodníků