Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (1. - 2. 3. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.10 Q
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.41 Q
3 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 07.47 q
4 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.50 q
5 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 07.65
6 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.67
7 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 2 07.70
8 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 8 07.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.41 Q
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.46 Q
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 07.50
4 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 07.55
5 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.62
6 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 7 07.65
7 Hynek HampelHynek Hampel 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 8 07.79
Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.32 Q
2 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5 07.47 Q
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.58
4 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 07.60
5 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.61
6 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 07.61
7 Michael OlšavskýMichael Olšavský 99 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 07.70
8 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.87
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.10 Q
2 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.32 Q
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.41 Q
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.41 Q
5 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.46 Q
6 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 07.47 q
7 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5 07.47 Q
8 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.50 q
9 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 07.50
10 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 07.55
11 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.58
12 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 07.60
13 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.61
14 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 07.61
15 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.62
16 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 7 07.65
17 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 07.65
18 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.67
19 Michael OlšavskýMichael Olšavský 99 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 07.70
20 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 2 07.70
21 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 8 07.79
22 Hynek HampelHynek Hampel 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 8 07.79
23 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.87
Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 DNP

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.24
2 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.27
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.39
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.39
5 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 07.41
6 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 7 07.46
7 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.50
8 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 07.54
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.11 Q
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.16 Q
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.16 q
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 08.24
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 08.28
6 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.32
7 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 7 08.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.80 Q
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 08.01 Q
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 08.11 q
4 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.25
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.33
6 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 08.33
7 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 08.46
8 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 08.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.95 Q
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.17 Q
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.21
4 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.34
5 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.34
6= Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.35
6= Linda DufkováLinda Dufková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.35
Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.80 Q
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.95 Q
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 08.01 Q
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 08.11 q
5 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.11 Q
6 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.16 Q
7 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.16 q
8 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.17 Q
9 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.21
10 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 08.24
11 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.25
12 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 08.28
13 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.32
14 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.33
15 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 08.33
16 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.34
17 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.34
18 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.35
18 Linda DufkováLinda Dufková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.35
20 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 7 08.42
21 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 08.46
22 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 08.48
Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNP

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.3.2014 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.71
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.95
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 07.98
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 08.07
5 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.11
6 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.20
7 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.44
Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNP
Celkem 8 závodníků