Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové atletické utkání 6. tříd - Vítkovice-Poruba-Opava

Ostrava (16. 1. 2014)

60 m - Ml. žáci

(čt, 16.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.93 320
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.95 315
3 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.14 274
4 Samuel NovákSamuel Novák 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.16 270
5 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.31 239
6 Michal FričMichal Frič 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.45 212
7 Lukáš ŠalamounLukáš Šalamoun 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.50 203
8 David VarajaDavid Varaja 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.56 192
9 Erik FarkasErik Farkas 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.58 188
10 Miroslav StojkaMiroslav Stojka 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.60 185
Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.60 185
12 Václav PavelekVáclav Pavelek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.68 171
13 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.70 168
14 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.71 166
15 Matěj MačugaMatěj Mačuga 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.82 148
16 Jan ZezulákJan Zezulák 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.83 146
17 Jan ZíkaJan Zíka 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.88 138
18 Michal ChudýMichal Chudý 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.89 137
19 Jaroslav HarušťákJaroslav Harušťák 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.95 128
Samuel PiosekSamuel Piosek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.95 128
21 Vojtěch DudekVojtěch Dudek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.96 126
22 Richard HadašRichard Hadaš 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.98 123
23 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.99 122
24 David UrbančíkDavid Urbančík 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.02 117
25 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.07 110
26 Jiří VláčilJiří Vláčil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.13 102
27 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.17 97
28 Marek BrodňanMarek Brodňan 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.19 94
29 David ŽáčekDavid Žáček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.20 93
30 Jan JelínekJan Jelínek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.30 80
31 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.31 79
32 Jakub ChudýJakub Chudý 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.46 62
33 Radim BartošRadim Bartoš 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.53 54
34 Adam VitásekAdam Vitásek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.55 52
35 Jan JonštaJan Jonšta 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.57 50
36 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.61 46
37 Denis MožnýDenis Možný 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.69 39
38 Dennis RábDennis Ráb 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.78 32
39 Filip SlavíkFilip Slavík 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.92 21
Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.92 21
41 Marek TesařMarek Tesař 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.21 6
42 Jan HorvathJan Horvath 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.22 5
43 Daniel KissDaniel Kiss 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.72 0
44 Matěj HřivnáčMatěj Hřivnáč 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.73 0
45 Matěj PerutkaMatěj Perutka 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.21 0
Celkem 45 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(čt, 16.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.68 651
2 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.92 587
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.99 569
4 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.18 521
5 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.24 506
6 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.30 492
7 Martina BjalkováMartina Bjalková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.35 480
8 Sofie AntončíkováSofie Antončíková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.36 477
9 Kateřina Michel PtašinskáKateřina Michel Ptašinská 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.40 468
10 Markéta SynkováMarkéta Synková 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.41 465
11 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.44 458
Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.44 458
13 Kristýna ŠotkováKristýna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.49 447
14 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.50 444
15 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.52 440
16 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.57 428
17 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.58 426
18 Karolína VolnáKarolína Volná 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.62 417
19 Monika WolkowinskáMonika Wolkowinská 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.66 408
20 Lenka PolákováLenka Poláková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.67 406
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.67 406
22 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.69 402
23 Petra MichálkováPetra Michálková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.75 389
Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.75 389
25 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.84 369
26 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.86 365
Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.86 365
28 Klára ŠimečkováKlára Šimečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.87 363
29 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.89 359
30 Tereza KunzováTereza Kunzová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.92 353
31 Veronika KnittlováVeronika Knittlová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.97 342
32 Ema ŠťastnáEma Šťastná 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.98 340
33 Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.99 338
34 Eliška BartákováEliška Bartáková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.02 332
35 Zuzana EhlerováZuzana Ehlerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.05 326
36 Aneta ZátopkováAneta Zátopková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.09 318
37 Adéla VelkáAdéla Velká 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.10 316
38 Klára KuličkováKlára Kuličková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.16 304
39 Adriana BártováAdriana Bártová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.18 300
40 Klára GajdečkováKlára Gajdečková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.20 297
41 Aneta VavrečkováAneta Vavrečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.21 295
Viktorie FreislerováViktorie Freislerová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.21 295
43 Veronika SvěntáVeronika Svěntá 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.22 293
Simona NedělováSimona Nedělová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.22 293
45 Nela PastrňákováNela Pastrňáková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.28 281
46 Eva VaňkováEva Vaňková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.39 261
47 Kristýna BalášováKristýna Balášová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.41 258
48 Ivana VaryšováIvana Varyšová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.44 252
49 Pavlína StřelkováPavlína Střelková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.46 249
Sabina KrusberskáSabina Krusberská 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.46 249
51 Anna GrueberováAnna Grueberová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.54 235
52 Anna Marie VykydalováAnna Marie Vykydalová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.56 231
Barbora BrodskáBarbora Brodská 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.56 231
54 Martina JančarováMartina Jančarová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.59 226
55 Natálie ChamrádováNatálie Chamrádová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.61 223
56 Julie OvšánkováJulie Ovšánková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.73 203
57 Bára StoklasováBára Stoklasová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.89 178
58 Tatiana BurdováTatiana Burdová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.94 170
59 Martina BartošováMartina Bartošová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.98 164
60 Karolína PalatickáKarolína Palatická 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.06 152
61 Kristýna PalatickáKristýna Palatická 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.11 145
62 Simona PytlíkováSimona Pytlíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.14 141
63 Barbora HorváthováBarbora Horváthová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.16 138
64 Nela KrškováNela Kršková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.25 126
Celkem 64 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(čt, 16.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.94 510
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:01.70 484
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.19 463
4 Markéta SynkováMarkéta Synková 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:04.25 448
5 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:06.17 422
6 Kristýna ŠotkováKristýna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:06.81 413
7 Lenka PolákováLenka Poláková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:07.58 403
8 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:08.25 394
9 Karolína VolnáKarolína Volná 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:09.12 383
10 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:10.05 371
11 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:11.87 348
12 Simona NedělováSimona Nedělová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:13.60 327
13 Martina BjalkováMartina Bjalková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:14.55 316
14 Klára ŠimečkováKlára Šimečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:14.80 313
15 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:15.53 304
16 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:15.63 303
17 Tereza KunzováTereza Kunzová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:15.71 302
18 Klára KuličkováKlára Kuličková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:17.24 285
19 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:17.83 278
20 Veronika KnittlováVeronika Knittlová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:18.71 268
21 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:18.91 266
22 Viktorie FreislerováViktorie Freislerová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:19.26 263
23 Monika WolkowinskáMonika Wolkowinská 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:19.32 262
24 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:19.40 261
25 Adriana BártováAdriana Bártová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:21.22 242
26 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:21.25 241
27 Barbora BrodskáBarbora Brodská 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:21.81 236
28 Sabina KrusberskáSabina Krusberská 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:22.34 230
29 Ivana VaryšováIvana Varyšová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:22.47 229
30 Zuzana EhlerováZuzana Ehlerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:22.77 226
31 Sofie AntončíkováSofie Antončíková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:22.85 225
32 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:23.57 218
33 Adéla VelkáAdéla Velká 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:23.66 217
34 Natálie ChamrádováNatálie Chamrádová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:23.74 216
35 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:23.89 215
36 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:24.04 213
37 Eliška BartákováEliška Bartáková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:24.20 212
38 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:24.42 210
39 Aneta ZátopkováAneta Zátopková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:25.21 202
40 Kateřina Michel PtašinskáKateřina Michel Ptašinská 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:25.57 198
41 Ema ŠťastnáEma Šťastná 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:25.90 195
42 Barbora HorváthováBarbora Horváthová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:26.26 192
43 Pavlína StřelkováPavlína Střelková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:26.30 192
44 Nela PastrňákováNela Pastrňáková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:27.08 184
45 Aneta VavrečkováAneta Vavrečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:27.99 176
46 Petra MichálkováPetra Michálková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:29.56 162
47 Tatiana BurdováTatiana Burdová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:30.11 158
48 Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:30.28 156
49 Anna GrueberováAnna Grueberová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:32.12 141
50 Eva VaňkováEva Vaňková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:32.83 135
51 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:33.71 128
52 Veronika SvěntáVeronika Svěntá 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:33.87 127
53 Klára GajdečkováKlára Gajdečková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:34.92 119
54 Julie OvšánkováJulie Ovšánková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:35.23 117
55 Martina BartošováMartina Bartošová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:39.41 88
56 Anna Marie VykydalováAnna Marie Vykydalová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:39.75 86
57 Karolína PalatickáKarolína Palatická 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:41.44 75
58 Bára StoklasováBára Stoklasová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:44.38 58
59 Martina JančarováMartina Jančarová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:44.43 58
60 Simona PytlíkováSimona Pytlíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:44.50 58
61 Kristýna PalatickáKristýna Palatická 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:48.11 40
62 Nela KrškováNela Kršková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:50.66 29
63 Kristýna BalášováKristýna Balášová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:50.96 28
Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 64 závodníků

800 m - Ml. žáci

(čt, 16.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:47.28 323
2 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:49.14 307
3 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:52.33 280
4 Jiří VláčilJiří Vláčil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:58.39 232
5 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:59.12 226
6 Richard HadašRichard Hadaš 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:59.39 224
7 Samuel PiosekSamuel Piosek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:59.44 224
8 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:00.90 213
9 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:01.90 206
10 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:03.30 196
11 Radim BartošRadim Bartoš 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:04.10 190
Lukáš ŠalamounLukáš Šalamoun 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:04.10 190
13 Jan JelínekJan Jelínek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:05.80 179
14 Václav PavelekVáclav Pavelek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:06.56 174
15 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:07.65 166
16 Jan ZezulákJan Zezulák 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:08.35 162
17 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:08.42 161
18 David VarajaDavid Varaja 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:09.00 158
19 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:10.23 150
20 Jaroslav HarušťákJaroslav Harušťák 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:12.21 138
21 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:16.22 115
22 Jan JonštaJan Jonšta 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:16.59 113
23 Erik FarkasErik Farkas 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:18.90 101
24 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:19.78 96
25 David UrbančíkDavid Urbančík 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:20.16 94
26 Jan ZíkaJan Zíka 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:21.35 88
27 Michal ChudýMichal Chudý 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:23.07 80
28 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:23.27 79
29 Michal FričMichal Frič 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:23.92 76
30 Jakub ChudýJakub Chudý 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:26.35 65
31 Filip SlavíkFilip Slavík 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:27.05 62
32 Adam VitásekAdam Vitásek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:27.19 62
33 Jan HorvathJan Horvath 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:31.66 45
34 David ŽáčekDavid Žáček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:34.47 35
35 Dennis RábDennis Ráb 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:38.13 24
36 Matěj MačugaMatěj Mačuga 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:38.79 22
37 Vojtěch DudekVojtěch Dudek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:39.66 20
38 Marek TesařMarek Tesař 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:41.01 17
39 Marek BrodňanMarek Brodňan 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:44.13 10
40 Matěj PerutkaMatěj Perutka 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:57.77 0
41 Denis MožnýDenis Možný 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:04.97 0
42 Matěj HřivnáčMatěj Hřivnáč 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:05.82 0
43 Daniel KissDaniel Kiss 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:24.54 0
Samuel NovákSamuel Novák 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Miroslav StojkaMiroslav Stojka 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 45 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(čt, 16.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.91 382
2 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.01 366
3 Samuel NovákSamuel Novák 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.23 199
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.40 180
5 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.53 165
6 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.64 154
7 Michal FričMichal Frič 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.69 149
8 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.76 142
9 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.96 122
10 Lukáš ŠalamounLukáš Šalamoun 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.97 121
11 Jan ZíkaJan Zíka 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.04 115
12 Samuel PiosekSamuel Piosek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.07 112
13 Jaroslav HarušťákJaroslav Harušťák 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.08 111
14 Matěj MačugaMatěj Mačuga 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.09 111
15 Miroslav StojkaMiroslav Stojka 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.11 109
16 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.16 104
17 Richard HadašRichard Hadaš 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.33 90
18 Radim BartošRadim Bartoš 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.42 83
19 David VarajaDavid Varaja 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.43 82
20 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.45 81
21 David UrbančíkDavid Urbančík 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.50 77
22 Jiří VláčilJiří Vláčil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.54 74
23 Marek BrodňanMarek Brodňan 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.55 73
24 Filip SlavíkFilip Slavík 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.62 68
25 Václav PavelekVáclav Pavelek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.75 60
26 Erik FarkasErik Farkas 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.86 53
27 Jan JonštaJan Jonšta 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.91 49
28 Dennis RábDennis Ráb 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.94 48
29 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.99 45
30 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.09 39
31 Jan ZezulákJan Zezulák 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.40 24
32 Denis MožnýDenis Možný 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.44 22
33 Jan JelínekJan Jelínek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.48 21
34 Adam VitásekAdam Vitásek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.71 13
35 Michal ChudýMichal Chudý 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.81 10
36 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.93 6
37 Marek TesařMarek Tesař 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.05 4
38 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.10 3
39 Matěj HřivnáčMatěj Hřivnáč 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.23 1
Vojtěch DudekVojtěch Dudek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.23 1
41 Jakub ChudýJakub Chudý 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.43 0
42 Jan HorvathJan Horvath 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.85 0
43 Daniel KissDaniel Kiss 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.46 0
Matěj PerutkaMatěj Perutka 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
David ŽáčekDavid Žáček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 45 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(čt, 16.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.48 625
2 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.74 421
3 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.82 410
4 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.86 404
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.97 388
6 Sofie AntončíkováSofie Antončíková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.02 381
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.02 381
8 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.40 329
9 Klára ŠimečkováKlára Šimečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.46 321
10 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.50 316
11 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.56 309
12 Kateřina Michel PtašinskáKateřina Michel Ptašinská 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.79 280
13 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.84 274
14 Adéla VelkáAdéla Velká 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.99 256
15 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.02 252
16 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.04 250
17 Monika WolkowinskáMonika Wolkowinská 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.05 249
18 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.07 247
19 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.09 244
20 Karolína VolnáKarolína Volná 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.12 241
21 Pavlína StřelkováPavlína Střelková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.21 231
22 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.23 228
Simona NedělováSimona Nedělová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.23 228
24 Aneta ZátopkováAneta Zátopková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.28 223
25 Martina BjalkováMartina Bjalková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.36 214
26 Klára GajdečkováKlára Gajdečková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.44 206
27 Zuzana EhlerováZuzana Ehlerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.48 201
Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.48 201
29 Petra MichálkováPetra Michálková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.58 191
30 Tereza KunzováTereza Kunzová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.60 189
Nela PastrňákováNela Pastrňáková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.60 189
32 Veronika KnittlováVeronika Knittlová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.65 184
33 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.69 180
34 Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.73 176
35 Eliška BartákováEliška Bartáková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.76 173
36 Markéta SynkováMarkéta Synková 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.82 167
37 Adriana BártováAdriana Bártová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.83 166
38 Ema ŠťastnáEma Šťastná 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.97 153
39 Sabina KrusberskáSabina Krusberská 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.15 136
40 Julie OvšánkováJulie Ovšánková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.22 130
41 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.26 127
42 Karolína PalatickáKarolína Palatická 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.35 119
43 Anna Marie VykydalováAnna Marie Vykydalová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.42 114
44 Klára KuličkováKlára Kuličková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.52 106
45 Kristýna PalatickáKristýna Palatická 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.01 70
46 Kristýna ŠotkováKristýna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.07 66
47 Aneta VavrečkováAneta Vavrečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.08 66
48 Ivana VaryšováIvana Varyšová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.13 63
49 Bára StoklasováBára Stoklasová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.15 61
50 Simona PytlíkováSimona Pytlíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.28 54
Nela KrškováNela Kršková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.28 54
52 Barbora BrodskáBarbora Brodská 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.34 50
53 Natálie ChamrádováNatálie Chamrádová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.36 49
54 Martina JančarováMartina Jančarová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.44 45
55 Tatiana BurdováTatiana Burdová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.48 43
56 Lenka PolákováLenka Poláková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.52 41
57 Barbora HorváthováBarbora Horváthová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.57 38
58 Kristýna BalášováKristýna Balášová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.61 36
59 Anna GrueberováAnna Grueberová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.69 32
60 Eva VaňkováEva Vaňková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.23 12
61 Viktorie FreislerováViktorie Freislerová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 19.77 0
62 Martina BartošováMartina Bartošová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.29 0
Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Veronika SvěntáVeronika Svěntá 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 64 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 16.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.15 230
2 Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.08 219
Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 4.08 219
4 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.91 191
5 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.75 167
6 David VarajaDavid Varaja
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.72 162
7 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.69 158
8 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.65 152
9 Michal FričMichal Frič
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.57 140
10 Matěj MačugaMatěj Mačuga
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.55 137
11 David UrbančíkDavid Urbančík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.54 136
12 Lukáš ŠalamounLukáš Šalamoun
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.51 132
13 Richard HadašRichard Hadaš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.43 121
14 Viktor GebauerViktor Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.41 118
Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.41 118
16 Jan ZezulákJan Zezulák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.38 114
17 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.31 104
18 Miroslav StojkaMiroslav Stojka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.30 103
19 Karel BaštýřKarel Baštýř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.25 96
20 Radim BartošRadim Bartoš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.22 93
Jan VavříčekJan Vavříček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.22 93
22 Václav PavelekVáclav Pavelek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.20 90
23 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.19 89
Denis MožnýDenis Možný
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.19 89
25 Marek BrodňanMarek Brodňan
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.10 78
26 Vojtěch DudekVojtěch Dudek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.06 73
27 Jan JonštaJan Jonšta
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.05 72
28 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.04 70
29 Dennis RábDennis Ráb
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.03 69
30 Erik FarkasErik Farkas
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.01 67
Jiří KostkaJiří Kostka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.01 67
32 Marek TesařMarek Tesař
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.00 66
33 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.98 63
34 Jiří VláčilJiří Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.96 61
35 Jaroslav HarušťákJaroslav Harušťák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.94 59
36 Samuel PiosekSamuel Piosek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.90 54
37 Jakub ChudýJakub Chudý
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.78 42
38 Adam VitásekAdam Vitásek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2.73 37
39 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 2.72 36
Jan HorvathJan Horvath
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.72 36
Matěj HřivnáčMatěj Hřivnáč
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.72 36
42 Michal ChudýMichal Chudý
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.68 32
43 David ŽáčekDavid Žáček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 2.50 16
Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 0
Matěj PerutkaMatěj Perutka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 0
Celkem 45 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 16.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.22 359
2 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.96 299
3 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.87 279
4 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.76 254
5 Kristýna ŠotkováKristýna Šotková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.74 250
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.71 244
7 Kateřina Michel PtašinskáKateřina Michel Ptašinská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.70 242
8 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.68 237
Sofie AntončíkováSofie Antončíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.68 237
10 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.61 223
Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.61 223
12 Kateřina HolonováKateřina Holonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.53 206
13 Anna HolonováAnna Holonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.49 198
14 Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.43 186
15 Karolína VolnáKarolína Volná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.41 182
Markéta SynkováMarkéta Synková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.41 182
17 Lenka PolákováLenka Poláková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.39 178
18 Ema ŠťastnáEma Šťastná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.36 172
19 Eliška BartákováEliška Bartáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.34 168
20 Aneta ZátopkováAneta Zátopková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.32 165
21 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.31 163
Simona NedělováSimona Nedělová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.31 163
23 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.30 161
Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.30 161
Klára ŠimečkováKlára Šimečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.30 161
Tereza HlucháTereza Hluchá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.30 161
Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.30 161
28 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.29 159
29 Veronika KnittlováVeronika Knittlová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.28 157
30 Julie OvšánkováJulie Ovšánková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.27 155
31 Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.24 150
32 Klára GajdečkováKlára Gajdečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.23 148
33 Zuzana EhlerováZuzana Ehlerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.22 146
34 Monika WolkowinskáMonika Wolkowinská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.21 144
Pavlína StřelkováPavlína Střelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.21 144
36 Natálie KokešováNatálie Kokešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.20 142
Karolína MagerováKarolína Magerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.20 142
38 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.18 139
39 Martina JančarováMartina Jančarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.14 131
40 Karolína PalatickáKarolína Palatická
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.10 124
41 Tereza KunzováTereza Kunzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.08 121
Simona PytlíkováSimona Pytlíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.08 121
43 Adéla HlucháAdéla Hluchá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.07 119
44 Kristýna PalatickáKristýna Palatická
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.04 114
45 Natálie ChamrádováNatálie Chamrádová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.03 112
Nela PastrňákováNela Pastrňáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.03 112
Petra MichálkováPetra Michálková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.03 112
48 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.00 107
Klára KuličkováKlára Kuličková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.00 107
50 Bára StoklasováBára Stoklasová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2.98 104
51 Veronika SvěntáVeronika Svěntá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.97 102
52 Aneta VavrečkováAneta Vavrečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.94 97
53 Nela KrškováNela Kršková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.90 91
54 Barbora BrodskáBarbora Brodská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2.83 80
55 Eva VaňkováEva Vaňková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2.81 76
56 Martina BartošováMartina Bartošová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 2.77 70
Tatiana BurdováTatiana Burdová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.77 70
58 Sabina KrusberskáSabina Krusberská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.74 66
59 Barbora HorváthováBarbora Horváthová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.65 53
Anna GrueberováAnna Grueberová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 0
Anna Marie VykydalováAnna Marie Vykydalová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 0
Kristýna BalášováKristýna Balášová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 0
Ivana VaryšováIvana Varyšová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 0
Viktorie FreislerováViktorie Freislerová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 0
Celkem 64 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vaněk Martin Vaněk Martin 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1250
2 Podešva Ondřej Podešva Ondřej 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1131
3 Gebauer Viktor Gebauer Viktor 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0852
4 Vicher Jan Vicher Jan 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0791
5 Plaček Matyáš Plaček Matyáš 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0692
6 Novák Samuel Novák Samuel 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0688
7 Baštýř Karel Baštýř Karel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0650
8 Šalamoun Lukáš Šalamoun Lukáš 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0646
9 Varaja David Varaja David 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0594
10 Frič Michal Frič Michal 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0577
11 Hadaš Richard Hadaš Richard 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0558
12 Vavříček Jan Vavříček Jan 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0543
13 Vojáček Ondřej Vojáček Ondřej 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0524
14 Piosek Samuel Piosek Samuel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0518
15 Večeřa Aleš Walter Večeřa Aleš Walter 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0501
16 Pavelek Václav Pavelek Václav 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0495
17 Vláčil Jiří Vláčil Jiří 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0469
18 Zíka Jan Zíka Jan 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0459
19 Zezulák Jan Zezulák Jan 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0446
20 Harušťák Jaroslav Harušťák Jaroslav 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0436
21 Urbančík David Urbančík David 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0424
22 Bartoš Radim Bartoš Radim 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0420
23 Mačuga Matěj Mačuga Matěj 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0418
24 Farkas Erik Farkas Erik 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0409
25 Stojka Miroslav Stojka Miroslav 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0397
26 Brzyszkowski Ondřej Brzyszkowski Ondřej 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0387
27 Piskoř Andreas Piskoř Andreas 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0355
28 Jelínek Jan Jelínek Jan 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0343
29 Kostka Jiří Kostka Jiří 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0315
30 Jonšta Jan Jonšta Jan 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0284
31 Chudý Michal Chudý Michal 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0259
32 Brodňan Marek Brodňan Marek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0255
33 Dudek Vojtěch Dudek Vojtěch 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0220
34 Štěrba Matěj Štěrba Matěj 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0212
35 Slavík Filip Slavík Filip 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0187
36 Ráb Dennis Ráb Dennis 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0173
37 Chudý Jakub Chudý Jakub 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0169
38 Vitásek Adam Vitásek Adam 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0164
39 Možný Denis Možný Denis 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0150
40 Žáček David Žáček David 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0144
41 Tesař Marek Tesař Marek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0093
42 Horvath Jan Horvath Jan 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0086
43 Hřivnáč Matěj Hřivnáč Matěj 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0037
44 Kiss Daniel Kiss Daniel 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0000
Perutka Matěj Perutka Matěj 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Vaněk M. 1250 (10.91/382-4.15/230-08.95/315-2:47.28/323)
Podešva O. 1131 (11.01/366-4.08/219-08.93/320-2:59.12/226)
Gebauer V. 852 (12.40/180-3.41/118-09.14/274-2:52.33/280)
Vicher J. 791 (12.53/165-3.91/191-09.31/239-3:03.30/196)
Plaček M. 692 (12.76/142-3.65/152-09.60/185-3:00.90/213)
Novák S. 688 (12.23/199-4.08/219-09.16/270-/)
Baštýř K. 650 (13.45/81-3.25/96-09.71/166-2:49.14/307)
Šalamoun L. 646 (12.97/121-3.51/132-09.50/203-3:04.10/190)
Varaja D. 594 (13.43/82-3.72/162-09.56/192-3:09.00/158)
Frič M. 577 (12.69/149-3.57/140-09.45/212-3:23.92/76)
Hadaš R. 558 (13.33/90-3.43/121-09.98/123-2:59.39/224)
Vavříček J. 543 (12.96/122-3.22/93-09.99/122-3:01.90/206)
Vojáček O. 524 (14.09/39-3.75/167-09.70/168-3:10.23/150)
Piosek S. 518 (13.07/112-2.90/54-09.95/128-2:59.44/224)
Večeřa A. 501 (12.64/154-3.19/89-10.17/97-3:08.42/161)
Pavelek V. 495 (13.75/60-3.20/90-09.68/171-3:06.56/174)
Vláčil J. 469 (13.54/74-2.96/61-10.13/102-2:58.39/232)
Zíka J. 459 (13.04/115-3.41/118-09.88/138-3:21.35/88)
Zezulák J. 446 (14.40/24-3.38/114-09.83/146-3:08.35/162)
Harušťák J. 436 (13.08/111-2.94/59-09.95/128-3:12.21/138)
Urbančík D. 424 (13.50/77-3.54/136-10.02/117-3:20.16/94)
Bartoš R. 420 (13.42/83-3.22/93-10.53/54-3:04.10/190)
Mačuga M. 418 (13.09/111-3.55/137-09.82/148-3:38.79/22)
Farkas E. 409 (13.86/53-3.01/67-09.58/188-3:18.90/101)
Stojka M. 397 (13.11/109-3.30/103-09.60/185-/)
Brzyszkowski O. 387 (13.16/104-3.69/158-10.61/46-3:23.27/79)
Piskoř A. 355 (13.99/45-3.31/104-10.07/110-3:19.78/96)
Jelínek J. 343 (14.48/21-2.98/63-10.30/80-3:05.80/179)
Kostka J. 315 (15.10/3-3.01/67-10.31/79-3:07.65/166)
Jonšta J. 284 (13.91/49-3.05/72-10.57/50-3:16.59/113)
Chudý M. 259 (14.81/10-2.68/32-09.89/137-3:23.07/80)
Brodňan M. 255 (13.55/73-3.10/78-10.19/94-3:44.13/10)
Dudek V. 220 (15.23/1-3.06/73-09.96/126-3:39.66/20)
Štěrba M. 212 (14.93/6-3.04/70-10.92/21-3:16.22/115)
Slavík F. 187 (13.62/68-2.72/36-10.92/21-3:27.05/62)
Ráb D. 173 (13.94/48-3.03/69-10.78/32-3:38.13/24)
Chudý J. 169 (15.43/0-2.78/42-10.46/62-3:26.35/65)
Vitásek A. 164 (14.71/13-2.73/37-10.55/52-3:27.19/62)
Možný D. 150 (14.44/22-3.19/89-10.69/39-4:04.97/0)
Žáček D. 144 (/-2.50/16-10.20/93-3:34.47/35)
Tesař M. 93 (15.05/4-3.00/66-11.21/6-3:41.01/17)
Horvath J. 86 (16.85/0-2.72/36-11.22/5-3:31.66/45)
Hřivnáč M. 37 (15.23/1-2.72/36-11.73/0-4:05.82/0)
Perutka M. 0 (/)
Kiss D. 0 (17.46/0-0/)
Perutka M. 0 (0/-12.21/0)
Kiss D. 0 (11.72/0-4:24.54/0)
Perutka M. 0 (3:57.77/0)
Celkem 45 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Holainová Bára Holainová Bára 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2119
2 Bartošová Valérie Bartošová Valérie 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1499
3 Hořínková Kristýna Hořínková Kristýna 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1496
4 Kotkolíková Eliška Kotkolíková Eliška 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1407
5 Baroňová Markéta Baroňová Markéta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1405
6 Hluchá Tereza Hluchá Tereza 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1357
7 Holonová Anna Holonová Anna 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1338
8 Kokešová Natálie Kokešová Natálie 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1331
9 Antončíková Sofie Antončíková Sofie 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1320
10 Holonová Kateřina Holonová Kateřina 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1278
11 Synková Markéta Synková Markéta 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1262
12 Malíková Kateřina Malíková Kateřina 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1260
13 Pokorná Barbora Pokorná Barbora 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1242
14 Volná Karolína Volná Karolína 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1223
15 Ptašinská Kateřina Michel Ptašinská Kateřina Michel 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1188
16 Hájková Ludmila Hájková Ludmila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1177
17 Šotková Kristýna Šotková Kristýna 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1176
18 Bjalková Martina Bjalková Martina 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1171
19 Šimečková Klára Šimečková Klára 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1158
20 Sobčíková Adéla Sobčíková Adéla 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1147
21 Hluchá Adéla Hluchá Adéla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1142
22 Šoltysová Aneta Šoltysová Aneta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1107
23 Wolkowinská Monika Wolkowinská Monika 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1063
24 Poláková Lenka Poláková Lenka 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1028
25 Nedělová Simona Nedělová Simona 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1011
26 Hrbáčová Lucie Hrbáčová Lucie 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1009
27 Krupicová Lucie Krupicová Lucie 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0987
28 Kunzová Tereza Kunzová Tereza 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0965
29 Knittlová Veronika Knittlová Veronika 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0951
30 Velká Adéla Velká Adéla 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0950
31 Zátopková Aneta Zátopková Aneta 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0908
32 Ehlerová Zuzana Ehlerová Zuzana 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0899
Magerová Karolína Magerová Karolína 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0899
34 Bartáková Eliška Bartáková Eliška 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0885
35 Šťastná Ema Šťastná Ema 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0860
36 Valiková Kateřina Valiková Kateřina 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0856
37 Michálková Petra Michálková Petra 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0854
38 Střelková Pavlína Střelková Pavlína 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0816
39 Bártová Adriana Bártová Adriana 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0815
40 Kuličková Klára Kuličková Klára 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0802
41 Gajdečková Klára Gajdečková Klára 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0770
42 Pastrňáková Nela Pastrňáková Nela 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0766
43 Krusberská Sabina Krusberská Sabina 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0681
44 Vavrečková Aneta Vavrečková Aneta 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0634
45 Ovšánková Julie Ovšánková Julie 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0605
46 Chamrádová Natálie Chamrádová Natálie 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0600
47 Brodská Barbora Brodská Barbora 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0597
48 Freislerová Viktorie Freislerová Viktorie 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0558
49 Varyšová Ivana Varyšová Ivana 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0544
50 Svěntá Veronika Svěntá Veronika 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0522
51 Havlíčková Zuzana Havlíčková Zuzana 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0508
52 Vaňková Eva Vaňková Eva 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0484
53 Palatická Karolína Palatická Karolína 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0470
54 Jančarová Martina Jančarová Martina 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0460
55 Burdová Tatiana Burdová Tatiana 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0441
56 Vykydalová Anna Marie Vykydalová Anna Marie 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0431
57 Horváthová Barbora Horváthová Barbora 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0421
58 Grueberová Anna Grueberová Anna 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0408
59 Stoklasová Bára Stoklasová Bára 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0401
60 Pytlíková Simona Pytlíková Simona 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0374
61 Palatická Kristýna Palatická Kristýna 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 0369
62 Balášová Kristýna Balášová Kristýna 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0322
Bartošová Martina Bartošová Martina 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 0322
64 Kršková Nela Kršková Nela 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0300
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Holainová B. 2119 (10.48/625-08.68/651-4.22/359-2:01.70/484)

Bartošová V. 1499 (11.86/404-09.69/402-3.96/299-2:08.25/394)

Hořínková K. 1496 (11.82/410-09.30/492-3.61/223-2:10.05/371)

Kotkolíková E. 1407 (12.84/274-09.24/506-3.87/279-2:11.87/348)

Baroňová M. 1405 (12.02/381-09.18/521-3.68/237-2:18.91/266)

Hluchá T. 1357 (13.23/228-09.44/458-3.30/161-1:59.94/510)

Holonová A. 1338 (11.74/421-09.44/458-3.49/198-2:19.40/261)

Kokešová N. 1331 (13.69/180-08.92/587-3.20/142-2:06.17/422)

Antončíková S. 1320 (12.02/381-09.36/477-3.68/237-2:22.85/225)

Holonová K. 1278 (12.40/329-09.52/440-3.53/206-2:15.63/303)

Synková M. 1262 (13.82/167-09.41/465-3.41/182-2:04.25/448)

Malíková K. 1260 (13.02/252-08.99/569-3.30/161-2:17.83/278)

Pokorná B. 1242 (13.04/250-09.50/444-3.71/244-2:15.53/304)

Volná K. 1223 (13.12/241-09.62/417-3.41/182-2:09.12/383)

Ptašinská K. 1188 (12.79/280-09.40/468-3.70/242-2:25.57/198)

Hájková L. 1177 (11.97/388-09.58/426-3.24/150-2:24.04/213)

Šotková K. 1176 (15.07/66-09.49/447-3.74/250-2:06.81/413)

Bjalková M. 1171 (13.36/214-09.35/480-3.30/161-2:14.55/316)

Šimečková K. 1158 (12.46/321-09.87/363-3.30/161-2:14.80/313)

Sobčíková A. 1147 (13.07/247-09.57/428-3.76/254-2:23.57/218)

Hluchá A. 1142 (13.48/201-09.89/359-3.07/119-2:03.19/463)

Šoltysová A. 1107 (12.56/309-09.86/365-3.61/223-2:24.42/210)

Wolkowinská M. 1063 (13.05/249-09.66/408-3.21/144-2:19.32/262)

Poláková L. 1028 (15.52/41-09.67/406-3.39/178-2:07.58/403)

Nedělová S. 1011 (13.23/228-10.22/293-3.31/163-2:13.60/327)

Hrbáčová L. 1009 (12.50/316-09.67/406-3.29/159-2:33.71/128)

Krupicová L. 987 (13.09/244-09.86/365-3.31/163-2:23.89/215)

Kunzová T. 965 (13.60/189-09.92/353-3.08/121-2:15.71/302)

Knittlová V. 951 (13.65/184-09.97/342-3.28/157-2:18.71/268)

Velká A. 950 (12.99/256-10.10/316-3.30/161-2:23.66/217)

Zátopková A. 908 (13.28/223-10.09/318-3.32/165-2:25.21/202)

Magerová K. 899 (14.26/127)

Ehlerová Z. 899 (13.48/201-10.05/326)

Magerová K. 899 (09.75/389-3.20/142)

Ehlerová Z. 899 (3.22/146-2:22.77/226)

Magerová K. 899 (2:21.25/241)

Bartáková E. 885 (13.76/173-10.02/332-3.34/168-2:24.20/212)

Šťastná E. 860 (13.97/153-09.98/340-3.36/172-2:25.90/195)

Valiková K. 856 (13.73/176-09.99/338-3.43/186-2:30.28/156)

Michálková P. 854 (13.58/191-09.75/389-3.03/112-2:29.56/162)

Střelková P. 816 (13.21/231-10.46/249-3.21/144-2:26.30/192)

Bártová A. 815 (13.83/166-10.18/300-3.00/107-2:21.22/242)

Kuličková K. 802 (14.52/106-10.16/304-3.00/107-2:17.24/285)

Gajdečková K. 770 (13.44/206-10.20/297-3.23/148-2:34.92/119)

Pastrňáková N. 766 (13.60/189-10.28/281-3.03/112-2:27.08/184)

Krusberská S. 681 (14.15/136-10.46/249-2.74/66-2:22.34/230)

Vavrečková A. 634 (15.08/66-10.21/295-2.94/97-2:27.99/176)

Ovšánková J. 605 (14.22/130-10.73/203-3.27/155-2:35.23/117)

Chamrádová N. 600 (15.36/49-10.61/223-3.03/112-2:23.74/216)<)
Celkem 64 závodníků