výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Bělá nad Radbuzou (29. 3. 2014)

Přespolní běh - Junioři

(so, 29.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19:20
2 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19:28
3 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19:52
4 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20:02
5 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 20:10
6 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 20:19
7 Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20:23
8 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 20:33
9 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20:41
10 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20:46
11 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20:49
12 David KákonaDavid Kákona 96 AK HodonínAK Hodonín 21:25
13 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21:42
14 Nikolaos MachNikolaos Mach 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21:59
15 Vít BílýVít Bílý 95 AC DomažliceAC Domažlice 22:06
16 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 22:08
17 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22:19
18 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22:19
19 Jan ČechJan Čech 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 22:24
20 Petr KonečnýPetr Konečný 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22:42
21 Martin PoncMartin Ponc 95 AK SokolovAK Sokolov 23:02
22 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 23:15
23 Milan SchneiderMilan Schneider 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23:33
24 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24:28
25 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25:35
Jan BielikJan Bielik 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Petr CmuntPetr Cmunt 96 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor DNP
Petr DvořákPetr Dvořák 95 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most DNP
Jakub KlimešJakub Klimeš 96 AK HodonínAK Hodonín DNP
Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Jakub TylJakub Tyl 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 35 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 29.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:18
2 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 13:21
3 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13:26
4 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:29
5 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13:40
6 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13:41
7 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13:44
8 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13:52
9 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13:58
10 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13:59
11 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13:59
12 Martin BártaMartin Bárta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14:04
13 Šimon HausenblasŠimon Hausenblas 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14:08
14 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 14:09
15 Petr HanušPetr Hanuš 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14:11
16 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14:13
17 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14:14
18 Martin RebendaMartin Rebenda 98 AK HodonínAK Hodonín 14:15
19 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14:19
20 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14:20
21 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14:20
22 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14:27
23 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14:31
24 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14:34
25 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14:36
26 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 KPA PardubiceKPA Pardubice 14:38
27 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14:39
28 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 14:40
29 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 14:53
30 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14:54
31 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14:59
32 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14:59
33 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 15:00
34 Geron StewartGeron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15:02
35 Jan HejdukJan Hejduk 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15:02
36 Jan NěmecJan Němec 98 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 15:07
37 Martin PavlišMartin Pavliš 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 15:11
38 Vojtěch KřepelaVojtěch Křepela 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 15:15
39 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 15:15
40 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15:17
41 Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15:17
42 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15:17
43 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15:17
44 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 15:27
45 Filip ČechFilip Čech 98 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 15:28
46 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 15:34
47 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 15:35
48 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15:37
49 Filip ŠimánaFilip Šimána 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 15:42
50 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:47
51 Jakub FoltýnJakub Foltýn 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 16:00
52 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16:25
53 Karel RajchartKarel Rajchart 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:25
54 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16:51
55 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17:48
56 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:34
Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín DNF
Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín DNF
Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNF
Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Marek MachalickýMarek Machalický 98 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Jakub RichterJakub Richter 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Adam RůžičkaAdam Růžička 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Jakub StádníkJakub Stádník 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNP
Zdeněk ZikmundZdeněk Zikmund 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 68 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 29.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:17
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10:32
3 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:36
4 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:39
5 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:39
6 František HonsaFrantišek Honsa 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:46
7 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10:55
8 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10:58
9 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11:07
10 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11:07
11 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:13
12 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:14
13 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:17
14 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 AK OlomoucAK Olomouc 11:20
15 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11:27
16 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11:36
17 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:37
18 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník 00 AK ŠternberkAK Šternberk 11:40
19 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11:42
20 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:51
21 Daniel PlátekDaniel Plátek 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:53
22 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11:54
23 Vilém VolfVilém Volf 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11:54
24 Michal NěmecMichal Němec 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:55
25 Matěj VišňaMatěj Višňa 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11:55
26 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:59
27 Jakub ŠtverákJakub Štverák 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:59
28 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:00
29 Jakub NejedlýJakub Nejedlý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:02
30 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:08
31 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12:13
32 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12:14
33 Matěj BurianMatěj Burian 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:18
34 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 12:20
35 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 AK HodonínAK Hodonín 12:21
36 Jan GregoraJan Gregora 00 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 12:24
37 David PolákDavid Polák 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12:33
38 Matyáš NachtigallMatyáš Nachtigall 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:40
39 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 12:47
40 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12:52
41 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12:57
42 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:11
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Vojtěch BenešVojtěch Beneš 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Michal BoudníkMichal Boudník 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Tomáš ČeřovskýTomáš Čeřovský 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Amir HamidAmir Hamid 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Radim HolubRadim Holub 00 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno DNP
Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Jakub ŠišmaJakub Šišma 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
David ZátopekDavid Zátopek 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál DNP
Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 52 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 29.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 05:08
2 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 05:22
3 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 05:26
4 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 05:28
5 Marek ŠtochlMarek Štochl 01 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 05:28
6 Michal HošekMichal Hošek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 05:30
7 Adam HorníkAdam Horník 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 05:31
8 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 05:33
9 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 05:33
10 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 05:35
11 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 05:38
12 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 05:41
13 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 05:44
14 Marek VyšínMarek Vyšín 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 05:47
15 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK LovosiceASK Lovosice 05:50
16 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 05:52
17 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 05:57
18 Jan LubojackiJan Lubojacki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 05:57
19 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 05:58
20 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 05:58
21 František FišerFrantišek Fišer 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 06:00
22 Jan TomanJan Toman 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 06:00
23 Martin StrnadMartin Strnad 02 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 06:02
24 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06:06
25 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 06:09
26 Ondřej KertisOndřej Kertis 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 06:11
27 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 06:12
28 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 06:20
29 Jakub NetrvalJakub Netrval 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 06:25
30 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 06:33
Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 33 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 29.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21:43
2 Marie MiličkováMarie Miličková 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22:17
3 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22:27
4 Petra PastorováPetra Pastorová 77 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 22:38
5 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 22:48
6 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22:50
7 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23:00
8 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23:18
9 Kateřina KriegelováKateřina Kriegelová 84 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23:24
10 Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 77 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23:28
11 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 23:36
12 Katarina BeľováKatarina Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24:04
13 Hanka RandákováHanka Randáková 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24:28
14 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 24:57
15 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 75 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25:37
16 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 26:06
17 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 28:03
18 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A.C. TEMPO KladnoA.C. TEMPO Kladno 28:18
Květoslava PeckováKvětoslava Pecková 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov DNF
Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 84 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNP
Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 26 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 29.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 12:53
2 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 13:18
3 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:30
4 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 13:31
5 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13:52
6 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14:07
7 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 14:11
8 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14:24
9 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14:26
10 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 14:35
11 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14:38
12 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14:39
13 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14:48
14 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14:55
15 Hana LolkováHana Lolková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15:00
16 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15:03
17 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15:08
18 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:11
19 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 15:38
20 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15:49
21 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 16:06
22 Tereza HanušováTereza Hanušová 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16:45
Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most DNF
Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNP
Štěpánka BrožkováŠtěpánka Brožková 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Anna HrubáAnna Hrubá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 30 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 29.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13:33
2 Tereza ČechováTereza Čechová 98 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13:36
3 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 13:41
4 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13:59
5 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14:08
6 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 14:12
7 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14:29
8 Lucie SkalickáLucie Skalická 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14:44
9 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14:57
10 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 15:06
11 Kateřina LiškováKateřina Lišková 97 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 15:16
12 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15:23
13 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15:31
14 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16:16
Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Sára HeroldováSára Heroldová 98 AC DomažliceAC Domažlice DNF
Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina DNF
Tereza GrowkováTereza Growková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Lea ChvalovskáLea Chvalovská 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Adéla SomrováAdéla Somrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Natálie ŠtemberováNatálie Štemberová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 29.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 11:16
2 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:25
3 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 11:34
4 Barbora PlacatkováBarbora Placatková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 11:37
5 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11:49
6 Barbora StýblováBarbora Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11:53
7 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 11:55
8 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:05
9 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12:06
10 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:14
11 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:22
12 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 12:23
13 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12:23
14 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:26
15 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:30
16 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:37
17 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:39
18 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:43
19 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 12:51
20 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:57
21 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 JAC BrnoJAC Brno 12:59
22 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 12:59
23 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13:02
24 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13:07
25 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:12
26 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13:17
27 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13:18
28 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13:18
29 Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13:19
30 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13:19
31 Julie BičišťováJulie Bičišťová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13:22
32 Kateřina ObstováKateřina Obstová 99 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 13:26
33 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:30
34 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 13:30
35 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 13:36
36 Anna KučerováAnna Kučerová 99 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 13:54
37 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13:56
38 Karolína RočkováKarolína Ročková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13:56
39 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 14:06
40 Anna HaškovcováAnna Haškovcová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14:12
41 Iva ŠtefkováIva Štefková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14:16
42 Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14:23
43 Pavlína MarxováPavlína Marxová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14:48
44 Kristýna BirtusováKristýna Birtusová 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 14:58
45 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15:29
46 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 15:30
47 Anežka PancováAnežka Pancová 00 AK SokolovAK Sokolov 15:55
Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Kateřina HerčíkováKateřina Herčíková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Kateřina KorvasováKateřina Korvasová 99 AK HodonínAK Hodonín DNP
Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Hana MalickáHana Malická 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Marta MüllerováMarta Müllerová 99 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Alexandra PlanetováAlexandra Planetová 00 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany DNP
Julie RampírováJulie Rampírová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 00 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany DNP
Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNP
Celkem 57 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 29.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 05:33
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 05:33
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 05:40
4 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 05:43
5 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 05:46
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 05:51
7 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 05:51
8 Viktorie KalovskáViktorie Kalovská 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 05:55
9 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 05:56
10 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 05:59
11 Marie KamarádováMarie Kamarádová 02 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 05:59
12 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 06:00
13 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 06:01
14 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06:01
15 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 06:02
16 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 06:02
17 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 06:04
18 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 06:06
19 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 06:10
20 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 06:12
21 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 06:12
22 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 06:13
23 Anna GerberováAnna Gerberová 01 AC DomažliceAC Domažlice 06:13
24 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 06:17
25 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 06:18
26 Vendula SedlákováVendula Sedláková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 06:19
27 Vendula BaňařováVendula Baňařová 01 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 06:19
27 Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 06:19
29 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 06:19
30 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 06:19
31 Tereza BledáTereza Bledá 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 06:19
32 Renata MátlováRenata Mátlová 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 06:21
33 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 06:28
34 Nikola KoutníkováNikola Koutníková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 06:29
35 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 06:34
36 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 06:37
37 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06:38
38 Lucie VacíkováLucie Vacíková 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 06:39
39 Jana ZítkováJana Zítková 02 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 06:41
40 Nina JeřábkováNina Jeřábková 01 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 06:42
41 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 06:44
42 Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 06:46
43 Viktorie HudečkováViktorie Hudečková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 06:49
44 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06:51
45 Barbora PiňosováBarbora Piňosová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 06:54
46 Lucie ŘezníčkováLucie Řezníčková 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 06:58
47 Lucie LondinováLucie Londinová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07:00
48 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 07:00
49 Tereza HynkováTereza Hynková 01 AC DomažliceAC Domažlice 07:28
50 Radka FronkováRadka Fronková 01 AC DomažliceAC Domažlice 08:00
Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Jana OvšákováJana Ovšáková 01 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál DNP
Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 54 závodníků

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

(so, 29.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 31:24
2 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 32:09
3 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž 32:23
4 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 32:29
5 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 32:49
6 Jan ProcházkaJan Procházka 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 33:00
7 Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK KroměřížAK Kroměříž 33:29
8 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33:46
9 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 34:05
10 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34:05
11 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 34:12
12 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34:27
13 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34:27
14 Robert MíčRobert Míč 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34:30
15 Michal HoráčekMichal Horáček 75 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 35:07
16 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 35:46
17 Petr LajtkepPetr Lajtkep 73 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 35:58
18 Jakub SchořJakub Schoř 83 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 36:09
19 Tomáš SteinerTomáš Steiner 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 36:16
20 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 36:21
21 Michal KovářMichal Kovář 71 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 36:36
22 Vojtěch GrünVojtěch Grün 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 37:39
23 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 37:52
24 Filip HavelFilip Havel 91 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 38:19
25 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 39:36
26 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 61 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 40:44
27 Miroslav ŽabenskýMiroslav Žabenský 78 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 45:16
28 Luboš HajtmarLuboš Hajtmar 87 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 46:05
Martin BerkaMartin Berka 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNP
Milan HochmutMilan Hochmut 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
David ProcházkaDavid Procházka 91 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Vít RyškaVít Ryška 75 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Petr ŠvarcPetr Švarc 66 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Celkem 35 závodníků

Přespolní běh mílaři - Muži

(so, 29.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12:22
2 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12:25
3 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12:33
4 Jan ŠtochlJan Štochl 92 AK BílinaAK Bílina 12:37
5 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12:38
6 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 12:41
7 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12:47
8 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:49
9 Peter ĎurecPeter Ďurec 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:49
10 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 12:53
11 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:54
12 Pavel OličPavel Olič 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:55
13 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12:56
14 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 13:04
15 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13:05
16 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13:06
17 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 13:10
18 Petr KamicPetr Kamic 82 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13:11
19 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13:14
20 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13:15
21 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13:15
22 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 13:17
23 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13:17
24 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 13:21
25 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:22
26 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13:24
27 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13:25
28 Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13:26
29 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13:33
30 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13:33
31 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13:34
32 Jakub JosefJakub Josef 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:35
33 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 13:38
34 Tomáš ValkoTomáš Valko 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13:41
35 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13:43
36 Lukáš PomeznýLukáš Pomezný 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 13:43
37 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13:44
38 Martin HolecMartin Holec 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:44
39 Jan MurínJan Murín 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:52
40 Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13:57
41 Ladislav SukLadislav Suk 83 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:57
42 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 13:57
43 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13:58
44 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 14:05
45 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 14:05
46 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 14:08
47 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:09
48 Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 14:14
49 Roman TužilRoman Tužil 94 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 14:18
50 Jan JežekJan Ježek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14:26
51 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:26
52 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14:33
53 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 14:34
54 Radek VeselýRadek Veselý 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:38
55 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 15:09
56 Lukáš PlachýLukáš Plachý 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:38
57 Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 16:14
58 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 16:47
59 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17:21
Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Jiří GregorJiří Gregor 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 63 závodníků