Mítink EA v chůzi-Poděbrady 2014
Poděbrady (12. 4. 2014)5 km chůze - Dorostenci
(so, 12.4.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Filip SrbeckýFilip Srbecký | 99 | Athletic Club Rumburk | 26:25 | |||||||||||||||
8 | Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš | 00 | TJ Rumburk | 27:59 | |||||||||||||||
9 | Lukáš KupkaLukáš Kupka | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 28:36 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
5 km chůze - Dorostenky
(so, 12.4.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | Kateřina ArltováKateřina Arltová | 00 | TJ Jiskra Nový Bor | 28:07 | |||||||||||||||
13 | Markéta BočkováMarkéta Bočková | 00 | TJ Jiskra Nový Bor | 28:55 | |||||||||||||||
14 | Šárka FriedrichováŠárka Friedrichová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 29:02 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
10 km chůze - Junioři
(so, 12.4.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | Filip VeseloušFilip Veselouš | 95 | AK Hodonín | 44:54 | |||||||||||||||
22 | Tomáš GdulaTomáš Gdula | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 45:57 | |||||||||||||||
27 | Alexandr MalysaAlexandr Malysa | 97 | AK Hodonín | 52:38 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
10 km chůze - Veteráni
(so, 12.4.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Josef SmolaJosef Smola | 64 | SMOLA CHUZE Praha | 50:53 | |||||||||||||||
6 | Luděk ŠolcLuděk Šolc | 61 | AC Mladá Boleslav o.s. | 54:16 | |||||||||||||||
9 | Josef KalátJosef Kalát | 55 | AK Bílina | 54:58 | |||||||||||||||
10 | Miroslav FlieglMiroslav Fliegl | 54 | PSK Olymp Praha | 55:18 | |||||||||||||||
12 | Petr AdamPetr Adam | 50 | SMOLA CHUZE Praha | 58:51 | |||||||||||||||
13 | Vladimír KánskýVladimír Kánský | 40 | Spartak Praha 4 | 59:18 | |||||||||||||||
16 | Václav VondraVáclav Vondra | 68 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 63:23 | |||||||||||||||
17 | Jaroslav PtákJaroslav Pták | 47 | AK Bílina | 64:32 | |||||||||||||||
18 | Rostislav KovářRostislav Kovář | 51 | AK Olomouc | 65:16 | |||||||||||||||
19 | Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák | 48 | TJ Sokol Kolín-atletika | 65:42 | |||||||||||||||
20 | Jiří KovandaJiří Kovanda | 46 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 68:44 | |||||||||||||||
22 | Stanislav MarekStanislav Marek | 42 | TJ Spatak Třebíč | 71:08 | |||||||||||||||
23 | Jan ZajícJan Zajíc | 53 | Hvězda SKP Pardubice | 77:08 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
10 km chůze - Juniorky
(so, 12.4.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24 | Lucie NovákováLucie Nováková | 98 | TJ Jiskra Nový Bor | 58:10 | |||||||||||||||
29 | Petra JeníkováPetra Jeníková | 96 | Spartak Praha 4 | 67:56 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
10 km chůze - Veteránky
(so, 12.4.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Alena WinterováAlena Winterová | 49 | TJ Rumburk | 72:19 | |||||||||||||||
3 | Lenka BorovičkováLenka Borovičková | 73 | SMOLA CHUZE Praha | 55:37 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
20 km chůze - Muži
(so, 12.4.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | Lukáš GdulaLukáš Gdula | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 1:29:55 | |||||||||||||||
34 | Karel KetnerKarel Ketner | 90 | SSK Vítkovice | 1:30:22 | |||||||||||||||
41 | Ondřej MotlOndřej Motl | 94 | TJ Rumburk | 1:33:06 | |||||||||||||||
48 | Pavel SchromPavel Schrom | 91 | VSK Univerzita Brno | 1:38:05 | |||||||||||||||
52 | Lukáš PazderaLukáš Pazdera | 86 | VSK Univerzita Brno | 1:41:35 | |||||||||||||||
53 | Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík | 79 | Atletický klub Spartak Slat... | 1:44:01 | |||||||||||||||
54 | Antonín KozelkaAntonín Kozelka | 85 | TJ Rumburk | 1:45:08 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
20 km chůze - Ženy
(so, 12.4.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka DrahotováAnežka Drahotová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:29:43 | |||||||||||||||
14 | Lucie PelantováLucie Pelantová | 86 | PSK Olymp Praha | 1:37:07 | |||||||||||||||
16 | Eliška DrahotováEliška Drahotová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:37:39 | |||||||||||||||
30 | Hana HerberováHana Herberová | 81 | Hvězda SKP Pardubice | 1:51:38 | |||||||||||||||
32 | Anna SelníkováAnna Selníková | 94 | SSK Vítkovice | 1:56:38 | |||||||||||||||
35 | Martina NetolickáMartina Netolická | 82 | AK Olymp Brno | 2:03:26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |