Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Třinec (28. - 29. 6. 2014)
skok vysoký - Junioři (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr PíchaPetr Pícha 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2.15
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1.98
3 Adam BlažekAdam Blažek 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1.98
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.93
2 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 97 TJ SvitavyTJ Svitavy 1.93
3 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský 97 ASK LovosiceASK Lovosice 1.93
skok vysoký - Juniorky (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana HartigováJana Hartigová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.69
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.65
3 Tereza KaplanováTereza Kaplanová 95 ASK LovosiceASK Lovosice 1.65
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 1.75
2 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská 98 JAC BrnoJAC Brno 1.72
3 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1.68
skok o tyči - Junioři (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.85
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.75
3 David FischerDavid Fischer 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.40
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4.42
2 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.35
3 Jan DunovskýJan Dunovský 97 AC PardubiceAC Pardubice 4.20
skok o tyči - Juniorky (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4.15
2 Kateřina JanatováKateřina Janatová 95 AC PardubiceAC Pardubice 3.60
3 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC PardubiceAC Pardubice 3.30
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika MR 3.85
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.60
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.60
skok daleký - Junioři (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 7.50
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7.30
3 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7.14
skok daleký - Dorostenci (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7.20
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 7.12
3 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 7.04
skok daleký - Juniorky (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6.14
2 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6.14
3 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.81
skok daleký - Dorostenky (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6.18
2 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5.69
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 5.64
trojskok - Junioři (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří ZemanJiří Zeman 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.03
2 Tomáš MatějčekTomáš Matějček 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.37
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.30
trojskok - Dorostenci (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.13
2 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.60
3 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13.55
trojskok - Juniorky (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.10
2 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.89
3 Natálie KozákováNatálie Kozáková 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.88
trojskok - Dorostenky (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.75
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 12.61
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno 11.97
vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lada CermanováLada Cermanová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.72
2 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková 97 AK OlomoucAK Olomouc 14.44
3 Adéla KorečkováAdéla Korečková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.37
vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.78
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.51
3 Kristyna HermannováKristyna Hermannová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.05
vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef EgrtJosef Egrt 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 16.49
2 Jan UhrinJan Uhrin 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.71
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.46
vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip LitavskýFilip Litavský 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 16.20
2 Josef KorálJosef Korál 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.84
3 Jan ToušJan Touš 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.53
hod diskem 1kg - Juniorky (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.58
2 Pavla KuklováPavla Kuklová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 35.79
3 Radka HambergerováRadka Hambergerová 96 TJ SušiceTJ Sušice 35.06
hod diskem 1kg - Dorostenky (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.23
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 36.94
3 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.64
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.56
2 Josef EgrtJosef Egrt 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 43.36
3 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 42.35
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 29.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef KorálJosef Korál 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.65
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 49.15
3 Jan OdstrčilJan Odstrčil 95 AK OlomoucAK Olomouc 45.04
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.27
2 Lucie StaňkováLucie Staňková 97 AC DomažliceAC Domažlice 60.08
3 Petra KopřivováPetra Kopřivová 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 52.61
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla KuklováPavla Kuklová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.10
2 Kristyna HermannováKristyna Hermannová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.33
3 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 44.01
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef EgrtJosef Egrt 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 63.32
2 Patrik HájekPatrik Hájek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 55.49
3 Petr TomanPetr Toman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 50.32
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 68.44
2 Adam HolečekAdam Holeček 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 64.37
3 Josef KorálJosef Korál 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.62
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. MR 54.72
2 Natálie DurčákováNatálie Durčáková 97 AK OlomoucAK Olomouc 42.43
3 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 42.10
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička MR 56.26
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.89
3 Simona BažantováSimona Bažantová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 40.78
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal ČernýMichal Černý 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 63.23
2 Martin KonečnýMartin Konečný 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 60.38
3 Erik VeselýErik Veselý 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 60.14
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 28.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan MichalecJan Michalec 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 65.63
2 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 60.42
3 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 59.11