výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Třinec (28. - 29. 6. 2014)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:47.56 Pavel Hujer CZE 16.09.1988 Thessaloniki
MR 1:50.54 Martin Hrstka 2007
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 8 1:59.11 Q
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 7 1:59.29 Q
3 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:59.48 Q
4 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:59.82 q
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:00.05 q
6 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2 2:00.31
7 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:02.83
8 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:05.03
9 Jáchym RyklJáchym Rykl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 9 2:05.54
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:02.27
600 1:31.22
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 1:59.90 Q
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 5 1:59.96 Q
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:00.55 Q
4 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 7 2:01.06
5 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 2:01.32
6 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:03.00
7 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 2:05.17
8 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:05.57
Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:00.35
600 1:30.79
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 8 1:59.11 Q
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 7 1:59.29 Q
3 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:59.48 Q
4 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:59.82 q
5 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 1:59.90 Q
6 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 5 1:59.96 Q
7 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:00.05 q
8 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2 2:00.31
9 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:00.55 Q
10 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 7 2:01.06
11 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 2:01.32
12 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:02.83
13 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:03.00
14 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:05.03
15 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 2:05.17
16 Jáchym RyklJáchym Rykl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 9 2:05.54
17 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:05.57
Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:47.56 Pavel Hujer CZE 16.09.1988 Thessaloniki
MR 1:50.54 Martin Hrstka 2007
Finále (ne, 29.6.2014 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 4 1:56.01
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 3 1:56.38
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5 1:56.60
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:56.72
5 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:57.33
6 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 1 1:59.35
7 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2 2:01.15
8 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:01.87
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 59.06
600 1:27.98
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:49.08 Václav Hřích CZE 25.06.1989 Ostrava
MR 1:52.93 Lukáš Vydra 1990
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5 2:02.03 Q
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:02.46 Q
3 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:03.59
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3 2:08.09
5 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 2:09.60
6 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 2:09.69
7 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:09.98
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:01.42
600 1:32.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:03.32 Q
2 Vít KrejčíVít Krejčí 98 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:03.96 Q
3 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 2:04.67
4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:06.22
5 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:06.99
6 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:08.94
7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 2:08.98
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:05.61
600 1:34.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 4 2:00.44 Q
2 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:01.48 Q
3 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:01.54 q
4 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:02.65 q
5 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 2:03.80
6 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:06.16
7 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 2:08.05
8 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:09.03
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:00.79
600 1:30.16
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 4 2:00.44 Q
2 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:01.48 Q
3 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:01.54 q
4 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5 2:02.03 Q
5 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:02.46 Q
6 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:02.65 q
7 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:03.32 Q
8 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:03.59
9 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 2:03.80
10 Vít KrejčíVít Krejčí 98 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:03.96 Q
11 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 2:04.67
12 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:06.16
13 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:06.22
14 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:06.99
15 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 2:08.05
16 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3 2:08.09
17 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:08.94
18 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 2:08.98
19 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:09.03
20 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 2:09.60
21 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 2:09.69
22 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:09.98

800 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:49.08 Václav Hřích CZE 25.06.1989 Ostrava
MR 1:52.93 Lukáš Vydra 1990
Finále (ne, 29.6.2014 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6 1:56.13
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 4 1:58.90
3 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 1:59.25
4 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 1:59.64
5 Vít KrejčíVít Krejčí 98 AK KroměřížAK Kroměříž 1 1:59.80
6 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:00.14
7 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:00.36
8 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:02.70
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 55.52
600 1:24.57
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:03.21 Andrea Šuldesová CZE 10.07.1994 Jablonec
MR 2:06.54 Tereza Čapková 2006
Finále (ne, 29.6.2014 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:16.61
2 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:16.67
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 7 2:17.47
4 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:17.79
5 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 3 2:18.69
6 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 2:19.36
7 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 8 2:25.39
8 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 2:25.81
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:09.27
600 1:45.32
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:03.21 Andrea Šuldesová CZE 10.07.1994 Jablonec
MR 2:06.54 Tereza Čapková 2006
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:18.81 Q
2 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 2:19.12 Q
3 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 2:20.54 q
4 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:20.57
MS Vikttoriya ChukhnoVikttoriya Chukhno 05 UkraineUkraine 6 2:23.11
6 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:23.74
7 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 2:34.76
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:06.66
600 1:43.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:20.05 Q
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 2:20.10 Q
3 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 6 2:20.37 q
4 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:21.84
5 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:26.97
Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNS
Gabriela HomolováGabriela Homolová 96 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:09.33
600 1:44.63
Poznámky:
Homolová Gabriela, ACPAR, DNF pravidlo 163.6
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 7 2:20.73 Q
2 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:21.63 Q
3 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:22.09
4 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:24.97
5 Martina PapežováMartina Papežová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 2:25.27
6 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 TJ UničovTJ Uničov 4 2:26.09
7 Martina MlejnkováMartina Mlejnková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 2:38.01
Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:13.50
600 1:48.05
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:18.81 Q
2 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 2:19.12 Q
3 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:20.05 Q
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 2:20.10 Q
5 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 6 2:20.37 q
6 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 2:20.54 q
7 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:20.57
8 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 7 2:20.73 Q
9 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:21.63 Q
10 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:21.84
11 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:22.09
12 Vikttoriya ChukhnoVikttoriya Chukhno 05 UkraineUkraine 6 2:23.11
13 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:23.74
14 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:24.97
15 Martina PapežováMartina Papežová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 2:25.27
16 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 TJ UničovTJ Uničov 4 2:26.09
17 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:26.97
18 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 2:34.76
19 Martina MlejnkováMartina Mlejnková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 2:38.01
Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNS
Gabriela HomolováGabriela Homolová 96 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNF
Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 DNS

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:06.01 Veronika Plesarová CZE 15.07.2001 Debrecen
MR 2:10.64 Zuzana Málková 2005
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:17.68 Q
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:17.70 Q
3 Sára HeroldováSára Heroldová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:19.27 Q
4 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4 2:21.29 q
5 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 3 2:23.18 q
6 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:25.53
7 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:26.98
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:07.39
600 1:43.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:20.99 Q
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:21.88 Q
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:23.73 Q
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:24.14
5 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 7 2:27.39
6 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:27.88
7 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 2:29.70
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:10.54
600 1:45.06
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:17.68 Q
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:17.70 Q
3 Sára HeroldováSára Heroldová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:19.27 Q
4 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:20.99 Q
5 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4 2:21.29 q
6 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:21.88 Q
7 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 3 2:23.18 q
8 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:23.73 Q
9 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:24.14
10 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:25.53
11 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:26.98
12 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 7 2:27.39
13 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:27.88
14 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 2:29.70

800 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:06.01 Veronika Plesarová CZE 15.07.2001 Debrecen
MR 2:10.64 Zuzana Málková 2005
Finále (ne, 29.6.2014 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:16.34
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:16.43
3 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:17.18
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 2:18.42
5 Sára HeroldováSára Heroldová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:22.78
6 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 2:23.50
7 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:26.36
8 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 2 2:31.15
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:10.83
600 1:45.15
Celkem 8 závodníků