výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Třinec (28. - 29. 6. 2014)

Skok daleký - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.91 Ivo Krsek CZE 19.08.1986 Praha
MR 7.59 Roman Orlík 1991
Finále (so, 28.6.2014 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 16 7.50 +2.3 m/s 7.41 +1.5 m/s 7.38+2.37.36+3.57.35+1.27.387.41+1.57.50+2.3X+1.4
2 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 15 7.30 +2.4 m/s 7.00 +1.5 m/s 6.94+0.87.00+1.7X+2.97.007.00+1.5X+2.17.30+2.4
3 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 14 7.14 +2.8 m/s 7.11 +0.8 m/s 7.11+0.86.92+2.8X+2.47.116.97+0.96.76+0.67.14+2.8
4 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 8 6.96 +2.3 m/s 6.71 +1.7 m/s 6.53+2.36.37+1.66.62+1.86.626.71+1.76.96+2.36.85+4.5
5 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6 6.71 +3.0 m/s 6.57 6.576.35+0.4X+2.26.576.48+1.56.71+3.0X+1.0
6 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 11 6.67 +1.5 m/s 6.47+1.86.37+0.96.57+2.76.576.59+1.46.67+1.56.49+2.2
7 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 4 6.61 +3.5 m/s 6.58 +1.6 m/s 6.34+0.96.23+0.86.61+3.56.616.19+2.96.44+1.76.58+1.6
8 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 10 6.55 +2.3 m/s 6.40 +0.8 m/s 6.03+5.05.97+1.46.55+2.36.556.22+2.76.40+0.86.42+2.3
9 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 7 6.52 +0.7 m/s 6.49+1.66.27+0.06.52+0.76.52
10 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 12 6.49 +0.6 m/s 5.43+1.8-6.49+0.66.49
11 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 2 6.49 +0.9 m/s 6.49+0.94.39+1.9X+1.96.49
12 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 13 6.19 +0.4 m/s X+1.86.05+1.36.19+0.46.19
13 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 9 6.19 +0.4 m/s 6.19+0.4--6.19
14 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1 6.12 +0.3 m/s 6.12+0.32.82+1.55.61+0.76.12
15 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 3 6.10 +2.0 m/s 6.05+1.25.86+1.06.10+2.06.10
16 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 5 6.06 +0.9 m/s X+0.96.06+0.9X+0.36.06
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.65 Jaroslav Křivka CZE 09.06.1973 Nitra
MR 7.35 Jan Kudlička 2005
Finále (so, 28.6.2014 - 16:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 15 7.20 +2.0 m/s 7.04+1.2X-7.042.59+2.7X7.20+2.0
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 9 7.12 +3.6 m/s - X6.59+2.17.12+3.67.12--X
3 Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
98 13 7.04 +2.2 m/s 6.91 +2.0 m/s 6.23+2.04.74+2.96.91+2.06.917.04+2.2XX
4 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 8 6.86 +1.7 m/s 6.39+1.46.33+2.46.63+1.16.63XX6.86+1.7
5 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 11 6.66 +3.2 m/s 6.45 +1.5 m/s 6.17+3.36.66+3.26.39+3.76.666.43+1.26.45+1.56.36+1.9
6 Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 12 6.60 +2.3 m/s 6.49 +1.1 m/s 6.22+2.66.49+1.1X6.496.47+2.26.60+2.36.22+1.2
7 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 14 6.58 +1.0 m/s 3.28+1.4X6.58+1.06.586.54+3.16.43+2.65.63+2.7
8 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 10 6.52 +3.5 m/s 6.52 +2.0 m/s 6.40+4.46.52+2.0X6.52X6.52+3.56.33+1.6
9 Jan BelákJan Belák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 7 6.41 +2.6 m/s 6.00+3.6X6.41+2.66.41
10 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1 6.39 +3.2 m/s 6.39+3.2X6.36+3.56.39
11 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 6 6.35 +2.1 m/s 6.09 +0.9 m/s 6.35+2.16.27+2.56.09+0.96.35
12 Ivo BabišIvo Babiš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 4 6.12 +2.8 m/s 5.18 +1.8 m/s 5.18+1.86.12+2.86.03+3.26.12
13 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 3 6.05 +2.8 m/s X6.05+2.8X6.05
14 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 2 5.78 +2.5 m/s 4.02 +0.5 m/s 5.78+2.54.02+0.5-5.78
15 Jakub ValášekJakub Valášek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5 5.70 +2.8 m/s 5.03 +0.1 m/s 5.70+2.85.64+2.25.03+0.15.70
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.68 Denisa Ščerbová CZE 25.06.2004 Plzeň
MR 6.22 Martina Žabková 1997
Finále (so, 28.6.2014 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 14 6.14 +1.2 m/s 5.77+0.96.02+1.16.13+2.26.135.95+1.05.92+1.46.14+1.2
2 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 12 6.14 +2.8 m/s 6.13 +1.7 m/s 5.94+0.8X+0.45.83+2.35.94X+0.66.14+2.86.13+1.7
3 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 13 5.81 -0.5 m/s 5.70+1.2X+1.7X+0.95.705.81-0.55.79+1.2X+1.7
4 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11 5.71 +2.8 m/s 5.58 +1.6 m/s 5.49+2.35.34+1.65.71+2.85.715.50+0.2X+0.75.58+1.6
5 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 10 5.57 +1.9 m/s 5.23+3.35.42+1.65.57+1.95.575.05+0.94.20+0.9X+0.7
6 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 6 5.54 +2.4 m/s 5.49 +1.1 m/s 5.38+4.35.54+2.4X+0.85.545.49+1.1X+3.3X+2.7
7 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 9 5.47 +2.3 m/s 5.14 +1.8 m/s X+3.0X+2.45.47+2.35.473.64+2.15.29+3.15.14+1.8
8 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 7 5.36 +2.1 m/s 5.04 +0.7 m/s 5.11+2.85.36+2.1X+1.65.365.25+2.25.04+0.7X+2.0
9 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 3 5.32 +2.8 m/s 5.10 +1.9 m/s X+2.15.10+1.95.32+2.85.32
10 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4 5.18 +2.2 m/s 5.18+3.15.18+2.2X+2.95.18
11 Tereza ČaladiTereza Čaladi
AC PardubiceAC Pardubice
96 2 5.13 4.99+3.3X+0.85.135.13
12 Andrea DoubkováAndrea Doubková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 5 5.02 +3.0 m/s 5.02+3.04.90+2.84.96+2.75.02
13 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 1 4.86 +0.5 m/s 4.86+0.5X+1.0X+3.04.86
14 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 8 4.65 +1.3 m/s X+2.6-4.65+1.34.65
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.40 Denisa Ščerbová CZE 13.07.2003 Sherbrooke
MR 6.28 Monika Kohoutová 1993
Finále (so, 28.6.2014 - 10:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 14 6.18 +2.1 m/s 6.03 +0.6 m/s 5.95+4.36.03+0.66.18+2.16.185.97+0.7X5.90+1.3
2 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 13 5.69 +1.1 m/s 4.29+5.55.21-0.65.42+0.45.425.69+1.1X5.50-0.1
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 11 5.64 +3.7 m/s 5.55 +0.5 m/s 5.28-0.25.55+0.5X5.555.53+0.65.64+3.75.53+0.6
4 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 12 5.52 +4.3 m/s 5.45 +1.8 m/s 5.27+2.85.31+4.65.05+1.65.315.45+1.8X5.52+4.3
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1 5.20 5.06+1.85.19+3.25.00+1.55.195.15+1.55.11-1.65.20+5.6
6 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 6 5.13 +1.5 m/s 4.93+1.35.13+1.5X5.135.06+1.4-5.10+0.6
7 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4 5.09 +2.1 m/s 4.98 +1.6 m/s 4.99+3.94.90-0.24.99+3.34.99X5.09+2.14.98+1.6
8 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 7 5.03 +2.2 m/s 4.83 +1.1 m/s 5.03+2.24.83+1.1X5.03XXX
9 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 10 4.98 +2.3 m/s 4.98+2.3XX4.98
10 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5 4.94 +2.6 m/s 4.90 -0.8 m/s 4.94+2.64.90-0.84.71-2.04.94
11 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 2 4.92 +2.0 m/s 4.84+1.4X4.92+2.04.92
12 Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 3 4.89 +3.5 m/s 4.66 +1.6 m/s 4.85+3.04.89+3.54.66+1.64.89
Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
97 9 NM
Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 8 NM
Celkem 14 závodníků