výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Třinec (28. - 29. 6. 2014)

Trojskok - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 16.00 Jaroslav Mrštík CZE 28.06.1986 Praha
MR 15.66 Tomáš Cholenský 1997
Finále (ne, 29.6.2014 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13 15.03 +1.6 m/s 12.12+2.714.29+0.214.72+1.414.7215.03+1.6X+0.9-
2 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 14 14.37 +2.2 m/s 14.17 +1.1 m/s X+0.6X+1.814.17+1.114.1714.16+2.9X+0.814.37+2.2
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 10 14.30 +1.4 m/s 13.33+3.113.78+2.114.06+2.014.0614.30+1.412.92+3.214.02+1.3
4 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 8 13.94 -0.3 m/s 13.26+3.0X+0.513.52-0.213.5213.94-0.313.56+0.913.69+1.1
5 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 12 13.78 +2.6 m/s 13.74 +2.0 m/s 13.09+0.013.51+5.713.78+2.613.78X+0.613.74+2.013.60+4.0
6 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
JAC BrnoJAC Brno
95 11 13.78 +0.8 m/s 13.31+0.913.54+0.711.29+2.113.5413.17+0.713.71+1.513.78+0.8
7 Jan DemelJan Demel
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 6 13.78 +0.6 m/s 13.43+0.511.20+1.713.34+1.313.4313.65+1.213.78+0.613.60+1.1
8 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 9 13.72 +2.1 m/s 13.68 +1.6 m/s 13.56+2.113.59+2.213.15-0.313.5913.39+1.413.68+1.613.72+2.1
9 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 3 13.32 +0.8 m/s 12.96+1.612.82+0.013.32+0.813.32
10 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 4 13.29 +1.9 m/s 13.29+1.912.72+1.612.86+0.913.29
11 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 2 12.98 +2.6 m/s 12.73 +0.8 m/s 12.95+3.712.73+0.812.98+2.612.98
12 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5 12.80 +1.5 m/s X+1.711.47+1.312.80+1.512.80
13 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 15 12.78 +0.4 m/s 12.78+0.4X+2.512.53+1.212.78
14 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 7 12.67 +1.1 m/s X+3.2X+1.712.67+1.112.67
Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 1 DNS
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 15.41 Ivo Bilík CZE 15.09.1979 Buçuresti
MR 14.81 Radim Helán 1994
Finále (ne, 29.6.2014 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 16 14.13 +1.4 m/s 13.58+2.013.22+0.013.42+2.813.5814.13+1.413.99+0.2-
2 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 15 13.60 +1.5 m/s 11.46+1.713.45+2.313.56+0.713.5613.60+1.513.13+3.0X
3 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 11 13.55 +1.4 m/s 12.92+2.213.08+0.713.26+1.913.2613.55+1.413.49+3.113.20+0.6
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 13 13.50 +3.9 m/s 12.83 -0.6 m/s 13.34+4.812.83-0.613.28+2.513.3413.50+3.9X13.17+3.6
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 12 13.39 +4.1 m/s 13.00 +1.2 m/s 13.11+3.713.00+1.213.39+3.013.39X13.26+2.513.39+4.1
6 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 9 13.18 +2.7 m/s 12.79 +0.2 m/s 12.50+0.112.79+0.213.18+2.713.1812.02-0.612.57+2.212.35+1.2
7 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 7 13.09 +4.2 m/s 12.96 +0.8 m/s X12.94+0.313.09+4.213.0913.08+2.812.96+0.812.94+2.1
8 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5 13.05 +2.7 m/s 13.01 +1.5 m/s 12.04+1.512.53+1.713.05+2.713.0512.85+1.113.01+1.512.99+1.9
9 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 14 12.99 +3.1 m/s 12.93+3.912.61+2.612.99+3.112.99
10 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
JAC BrnoJAC Brno
98 4 12.92 +2.7 m/s 12.41 +1.5 m/s 12.41+1.512.30+4.812.92+2.712.92
11 Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 8 12.88 +0.4 m/s 12.88+0.412.77+0.712.14-1.612.88
12 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 1 12.80 +0.7 m/s 12.80+0.7XX12.80
13 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
98 3 12.76 +4.6 m/s 12.68 +1.1 m/s 12.68+1.112.54+1.812.76+4.612.76
14 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 10 12.73 +0.3 m/s X12.73+0.3X12.73
15 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 6 12.65 -0.2 m/s 12.63+1.412.48+1.712.65-0.212.65
16 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 2 12.36 +3.0 m/s 11.74 +0.8 m/s 12.36+3.011.32+1.411.74+0.812.36
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 13.59 Eva Doležalová CZE 29.06.1997 Praha
MR 13.59 Eva Doležalová 1997
Finále (ne, 29.6.2014 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 13 12.10 +1.1 m/s 11.84+2.111.77+1.311.63+1.511.8412.10+1.111.99+0.011.84-0.1
2 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 12 11.89 +1.0 m/s 11.75+2.611.38+2.711.75+2.811.7511.89+1.011.38-0.811.64+2.1
3 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 7 11.88 +2.5 m/s 11.71 +0.6 m/s 11.52+1.011.88+2.511.71+0.611.8811.36+2.3XX
4 Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 10 11.84 +3.2 m/s 11.67 -0.1 m/s 11.67-0.111.62+0.1X11.6711.64+1.511.84+3.209.66+2.9
5 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 9 11.80 +2.9 m/s 11.23 -0.6 m/s 11.23-0.611.40+2.511.65+2.711.6510.95+0.611.56+2.311.80+2.9
6 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 6 11.61 +3.1 m/s 11.51 +0.8 m/s 11.15+0.411.02+3.111.51+0.811.51X11.44-1.411.61+3.1
7 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11 11.47 +2.2 m/s 11.31 +1.4 m/s XX11.47+2.211.4711.15+1.209.65+0.611.31+1.4
8 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5 10.97 +3.1 m/s 10.62 +1.4 m/s 10.97+3.109.11+1.210.62+1.410.97X09.67+2.410.75+2.3
9 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 8 10.90 +0.3 m/s 09.68+1.310.87+1.210.90+0.310.90
10 Dominika BalousováDominika Balousová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 3 10.89 +1.0 m/s 10.89+1.0X10.15+1.510.89
11 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1 10.20 +2.7 m/s 10.12 +1.1 m/s 10.20+2.710.12+1.110.11+0.010.20
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 13.22 Eva Doležalová CZE 06.07.1996 Ostrava
MR 13.06 Eva Doležalová 1996
Finále (ne, 29.6.2014 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 7 12.75 +2.1 m/s 11.98 +1.3 m/s 11.70+0.8X+0.511.68+2.011.7011.98+1.3X+1.512.75+2.1
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
98 15 12.61 +2.6 m/s 12.39 +1.1 m/s X+1.912.04+1.912.39+1.112.3912.52+3.3X+2.912.61+2.6
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 16 11.97 +2.3 m/s 11.88 +0.7 m/s 11.79+2.211.64+2.011.88+0.711.8811.97+2.3X+1.311.60+2.6
4 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 14 11.84 +4.9 m/s 11.36 -1.4 m/s 11.02+0.511.47+4.811.84+4.911.8411.36-1.411.73+6.211.35+2.3
5 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
97 9 11.68 +0.3 m/s 11.53+2.311.00+2.411.33+2.911.5311.68+0.311.57+0.511.59+3.3
6 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 12 11.68 +2.9 m/s 11.41 +1.0 m/s 11.32+0.811.49+3.011.45+6.011.4911.08+2.811.68+2.911.41+1.0
7 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 13 11.18 +1.8 m/s 10.41-0.910.66+1.211.09+5.111.0911.04+1.711.18+1.810.16+0.3
8 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 6 10.92 +2.1 m/s 10.71 +1.9 m/s X+1.910.36+2.210.92+2.110.9210.71+1.910.60+2.010.60+1.3
9 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 8 10.88 +0.2 m/s 10.42+1.310.85+0.910.88+0.210.88
10 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 11 10.84 +4.5 m/s 10.79 +0.9 m/s 10.84+4.510.48+0.310.79+0.910.84
11 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 5 10.80 +3.1 m/s 10.64 +1.1 m/s X+2.010.64+1.110.80+3.110.80
12 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1 10.64 +1.1 m/s 10.54+1.910.64+1.1X+2.410.64
13 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10 10.63 +4.1 m/s 10.14 -0.3 m/s 10.63+4.110.29+2.910.14-0.310.63
14 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4 10.46 +1.6 m/s 10.32+1.810.14-0.810.46+1.610.46
15 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 2 10.40 +4.1 m/s 10.28 +2.0 m/s X+2.410.28+2.010.40+4.110.40
Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3 NM
Celkem 16 závodníků